Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamaha dan açıklama bekliyoruz. Tedarik edemediği R25 için fiyat yükseltmek nasıl bir iştir. lansman fiyatıyla verdide biz mi almadik?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güncel fiyatıyla bile alamıyoruz ki, fuarda sordum adamlar kapora bile almıyorlar, cebinde paran varsa bile ikinci partide alamama ihtimali var.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha dan açıklama bekliyoruz. Tedarik edemediği R25 için fiyat yükseltmek nasıl bir iştir. lansman fiyatıyla verdide biz mi almadik?
    mersinde bir arkadaş 100 kmdeki r25ini satıyor.. onu Alda bitsin şu yamahaya sitemin

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Ktm Duke 200 pahalı diyordum fuar da 11.500 TL çekmişler fiyatı . Üstelik yzf 25 r isim yazdırmaya gitmiştim :(

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan cebere'nin fiyatı 15000 değil, yoksa yamaha da 17000 olsun normal derdiniz heralde
    2018-2019 yılına doğru olacak r25 17000 iken cbr 16500 kesinlikle olur ki cbr çift silindirli gösterişli bir kasa yapmazsa, yaparsa tam tersi olur.

aksel111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    güzel motor güzel . alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileklerimle. bir arkadaşımın sıfır aldığı mavi r25 i fethiyede inceledim. hatta kendisinde 3 adet motor olduğu için bi ara sat bana falanda dedim oda çok uzak bakmadı bu fikre bir iki gün içinde daha ayrıntılı düşünücem bu satın alma işini. gayet şık oldukça güçlü ee daha ne istiosunuz ki ?? elciklerini de değiştiriverin (evet elcikler ve boya- plastik aksam biraz sallama olmuş gibi geldi bana ben duke 200 le kıyasladım direk doğal olarak) HONDA CBR 250 bitmiştir haberiniz ola nerdeyse 10 beygir fark atmış bu inanılmaz bi fark .aynı hacimde yüzde 30-40 daha fazla güç elde etmek nedemek yahu. ikiside dünya devi diolar ya bence birisi yalan oldu. sadece ama sadece bir nokta var kafama takılan YAKIT ? sesi ve devirlenmesi bana 250 liklerin içinde yakıt konusunda efsane olabileceğini hissettirdi. bakıp görücez. yakıtta çok önemli be abi .

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel fiyatıyla bile alamıyoruz ki, fuarda sordum adamlar kapora bile almıyorlar, cebinde paran varsa bile ikinci partide alamama ihtimali var.
    Ben fuar da kapora mi verdim motoru bekliyorum. 202 adet motor gelecekmis 2. Partide. Senden kapora almazsa benden kapora almazsa kime satacak. Kararlı kesin konuşun baskın olun birazda paranın ucunu gösterin gerekirse kapora yi biraz yüksek tutun alacaklardir diye düşünüyorum. Bana da ilk başta soğuk davrandilar 25 kişi falan alcam diyen var dedi. Bende sen al şunu o 25 kişinin içinden beni ayır ilk gelen motoru alirim dedim direk. Ondan sonra tahsilat makbuzu nu çıkardı üslubu falan değişti.

Bu motosiklet markalari artik ulkemize LUTFEDİP motor getiriyorlarYurtdisindan siparis edip motosiklet almaktan ne farki var bunun.Distributirun pesinde kosacak millet.Korlasa gidip Ducati , Triumph alsan cok daha mantikli adamlar bukursun karsinda.

Benim nazarimda Yamaha distributor falan degildir.Musterisini umursamayip , muhatabi kim oldugu bile belli olmayan , satis sonrasi berbat olan bi marka ustune kaparo verin motoru getirwlim diye nazlaniyor.Rolls Royce aliyoruz special edition kraliceden onay bekliyoruz..

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bana ilginç gelen 13.500'e fiyatını yere göğe sığdıramayanlar gelen 1000 tl lik fark için motoru yerden yere vuruyorlar.
    Ne değişti arkadaşlar?

250'de bundan iyi bir motor varsa gösterin, karşılaştıralım. Bu ülke şartlarında bu paralar bu motor nezninde değil genel olarak zaten çok yüksek.
    Türkiyede r25'in fiyatı 14.500 ise bu bana göre gayet normaldir. ucuz ya da pahalı denemez. 36 bg çift silindir bir 250 cc den bahsediyoruz.
    Asıl kendine kızması gerekenler bu motoru cepte 10 bin tl parayla bekleyen piyasadan habersiz kişilerdir. Ya hu sen önce bir motorun markasına bak, özelliklerine bak, bu nasıl bir hayalciliktir? ve tabi nerede yaşadığına bak en önce.

Bende alamadım henüz, kırk takla atıyorum alayım diye. 3-5 ay para biriktireyim diyorum vs ama gelip motor şöyle böyle demiyorum. Ayrıca yamaha kızılacak adres değildir, kızılacak adres yaşanılan ülkenin vergilendirme sistemidir, hükümetidir, politikasıdır.
    hardmusty, berkerk, apisto ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha R25
    Suçun yarısı hükümet politikasında derseniz doğrudur katılırım size, ama kalan suçun yarısı da distribütörlerdir onların kar hırsıdır. Yamaha Lansman adıyla 13500 lira fiyat açıklıyor fakat çok az kişi aldı, ben dahil isteyen çoğu kişi alamadı. Yamaha R25 i 13500 liraya sattı da biz mi almadık. Şimdi 14500 lira yaptı nasıl bir mantıkdır ki tedarik edemediği ürünün faturasını müşteriye zam olarak kesiyor. Arkadaş lansman adıyla ürünü satışa sunuyorsan herkese vereceksin veremiyorsan ilk 10 tanesi şu fiyattan olacak diyeceksin insanları yanıltmayacaksın. Yada o fiyatın geçerli olduğu tarihte ön sipariş alıp ürün ülkeye geldiğinde aynı fiyattan dağıtacaksın.
    newmoto76 bunu beğendi.

batubudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r25
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suçun yarısı hükümet politikasında derseniz doğrudur katılırım size, ama kalan suçun yarısı da distribütörlerdir onların kar hırsıdır. Yamaha Lansman adıyla 13500 lira fiyat açıklıyor fakat çok az kişi aldı, ben dahil isteyen çoğu kişi alamadı. Yamaha R25 i 13500 liraya sattı da biz mi almadık. Şimdi 14500 lira yaptı nasıl bir mantıkdır ki tedarik edemediği ürünün faturasını müşteriye zam olarak kesiyor. Arkadaş lansman adıyla ürünü satışa sunuyorsan herkese vereceksin veremiyorsan ilk 10 tanesi şu fiyattan olacak diyeceksin insanları yanıltmayacaksın. Yada o fiyatın geçerli olduğu tarihte ön sipariş alıp ürün ülkeye geldiğinde aynı fiyattan dağıtacaksın.
    evet kardeşim yüksek vergi nedeniyle hükümete kızabiliriz ama şimdi şu yamahanın yaptıklarını ben bir sıralayayım size. dün fuarda gördüm makineyi. gayet güzel ancak hondaya öyle ahım şahım fark atacak bir şey değil. abartmaya gerek yok. 10 beygir fark atar hondaya, honda da ona düşük yakıt ve ucuz parça ile daha büyük fark atar. bayilere lansman olarak 2şer tane gönderildi dedi yamaha standındaki eleman. satılanlar 2014 modeldi şimdi siparis alıyoruz 14.500 den satılacak ve 70 den fazla şipariş aldık ağustosta teslim edebiliriz isterseniz dedi. tabi bu konuşmayı yapınca insanlar farklı anlıyor. bunu diyen yamaha türkiye değil, fuara katılan yamahanın bir bayisi. çünkü türkiyenin çeşitli yerlerindeki bayilerde 2-3 indirimli motor satılmış. indirimli diyorum çünkü lansman sayıyla olmaz zamanla olur. şu tarihler arası der otomobillerde. martta bayilere 15-20 motor daha gelecek. haliyle istanbulda bu sorun olabilir ancak küçük şehirlerde sıkıntı değil. zira yamaha anadolu yakası ataşehir bayisi martta teslim edebileceğini söyledi. hatta yoğun talep nedeniyle ellerindeki 1 adet 13.500 fiyatlı ürünü çekilişle satacağını söyledi. insanlar isim yazdırıyordu, bende yazdırdım ancak 14.500 e yamaha alacak değilim. yaklaşık bir yıl bineceğim motoru sıfır almak taraftarı da değilim, gider 2.el honda 2014 alırım ucuza gelir. prelli rosso lara da para kalır
    inazuma f i görmenizde fayda var. değişik bir şey olmuş. çok rahat bir şehir motoru. ancak gidonu değiştirmişler çok kötü görünüyor. fiyatı 14.000 incelemek lazım.

Eskiden memlekette Tofas Renault vardi millet sarin almak icin siraya girerdi.Motosikletcilerde o hesap.Yamaha R25 sinirli sayida uretilen HUBLOT saatmi siraya girip motor aliyoruz.BMW ye motor sorsan motor var der yada net bisey soyler.

Yamahanin ne kadar sorumsuz ve vurdumduymaz bir distrubutor oldugunu 2 yil once XT660 getirecekmisiniz almayi dusunuyorum soruma ilk mailde cevap lutfeeyip bir daha sitemle sorunca ewet getirecegiz dediler aradan 2 yil gecti motor falan yok ortada.Ondan sonrasindada XJ6 niyetlendim soruyorum yok ne zaman gelir bilmiyoruz??? Kusura bakmayin arkadas ama bu Hondada olmaz.13.500 fiyat verip uc gun sobra 14500 yapmakta etik disi bir davranistir.

Konu fiyattanta ote musteriyi kaale dikkate almamaktir.Yukarida bahsettigim gibi yamahadan belki toplamda 30 bin lira uzetinde alisvetis yapacaktim bunu yapmamis oldum.Benim gibi bisuru insan vardir eminim..

Hep mesele satin alanlar uzerinden yorumlaniyor.Birde bu yamahanin tavri tarzi yuzundenyamaha almayanlar var.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamahaya en çok kizanlardan biri benim, fiyatından ziyade müşteriyi salak yerine koymaları daha çok zoruma gidiyor. Biz salak değiliz sayin yamaha yekilileri, yolunacak kaz hic değiliz.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamahanın lansman fiyatı oyununa ben de kızıyorum ama doğuş otomotiv uzun yıllardır aynı taktiği vw grup otomobillerin satışında yapıyor. Fiyat ucuzken al siparişi al kaporayı, 3 ay sonrasına da sıra ver sonra araç gelmeden çak bir zam oldu bitti. Şaşırtıcı olan ise ortalık golfden geçilmiyo kaç senedir satış rekorları kırıyolar.
    nexus7 bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Sym Wolf olmuş 13 tl. Bu motoru 13.500 e veremez hiçkimse. Maalesef gerçek bu.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime yamahanın yaptığı zam değilde burda forumda bi arkadaş vardı yamahadan haber geldi en fazla 14000 tl olacak 500 den fazla zam gelmeyecek demişti. inanmıştım ben ona hayallerimle oynadı kim o çıksın ortaya birşey yapmayacağım

Motosikleti
    Yzf R25 - Yzf R6 - Xmax250 Ironmax
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Ankaradayım. R25 almayı düşünüyordum fakat fiyatındaki değişim beni tereddüte düşürdü. Fiyatından dolayı motosiklete başlayıp başlamama konusunda bile kararsız kaldım diyebilirim. Yeni olmamdan ve hiç çevremin olmayışından dolayı her türlü yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.
    Tekeriniz düz bassın.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    çare bajaj 200 ss ben motor + lastikler 16 bin veremem, daha yavaş daha az kaliteli ama hoşuma giden belli seviyedeki 0 bajaj 200 ss i alırım daha iyi

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugüne kadar 2 tane yollarda gördüm artık kullanıcı yorumu alalım ?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bugun bayıde yakından ınceledım arka kuyruk kafa süper ama depo minicik kalmış mt 125 naketin deposu bile onun yanında daha buyuk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)