Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Arkadaşlar aranızda hiç r 25 e topcase taktıran var mı ?
    Dün honda cbr 250r de gördüm çok şık duruyordu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkese Günaydın arkadaşlar geçen gün tekirdag kumbagdan istanbula yolculuk yaptik kiz arkadaşımla bu yolculuk neticesinde r 25 in arka selesinin cok rahatsiz oldugunu tecrube etmis bulunduk bilmiyorum aranizda artçı ile 100 km uzeri yol yapan varmidir ama biz sürekli trakya tarafina cikiyoruz arka sele bu denli rahatsiz olunca çözüm olarak ne yapılabilir yardımcı olabilicek biri varmı yani çözüm komfort sele elbette ama hangi marka nerde nasil gibi sorular iste asil soru

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARka selede 70 km anca dayanabildi benim artçı :D
    Arkası gerçekten rahatsız. Ben kullandığım için sıkıntı yapmıyorum en iyisi tek olmak.
    Kısa manetlerden düşünüyorum alan varmı?
    Alırken nelere dikkat etmeliyim vs?
    mesela şu ürün oldukça güzel duruyor. Kırmızı düşünüyodum ama mavisi gayet iyiymiş.
    http://www.ebay.com/itm/Folding-Exte...b01a5a&vxp=mtr

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arka seleye dechatlondan minder alıp baglıyabilirsiniz bi nebze rahatlatır.

Kısa spor manet olayı şöyle 1-6 arası numaralı 6 en sert 1 en yumuşağı. Şöyle söyliyeyim orj manetten daha sert bu yuzden trafikte zorluyor sizi ama ayarlanabilir olması ve daha şık durması + yönleri.

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka seleye dechatlondan minder alıp baglıyabilirsiniz bi nebze rahatlatır.

Kısa spor manet olayı şöyle 1-6 arası numaralı 6 en sert 1 en yumuşağı. Şöyle söyliyeyim orj manetten daha sert bu yuzden trafikte zorluyor sizi ama ayarlanabilir olması ve daha şık durması + yönleri.
    En yumuşak ayarda dahi orjinalinden sert olduğunumu söylüyosunuz yani?
    Öyleyse gerek yok. Kullanırken yorar adamı o.

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARka selede 70 km anca dayanabildi benim artçı :D
    Arkası gerçekten rahatsız. Ben kullandığım için sıkıntı yapmıyorum en iyisi tek olmak.
    Kısa manetlerden düşünüyorum alan varmı?
    Alırken nelere dikkat etmeliyim vs?
    mesela şu ürün oldukça güzel duruyor. Kırmızı düşünüyodum ama mavisi gayet iyiymiş.
    http://www.ebay.com/itm/Folding-Exte...b01a5a&vxp=mtr

Ben aldım bu aralar gelir diye bekliyorum.1 ay oldu alalı.

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım sürekli takip ediyorum. 3 gün önce yzf r25 almak için kredi çektim ama piyasada motor yok şansa bak ertesi günde yamaha güncelleme yapıp zam yaptı buda cabası oldu bakalım hevesli bir şekilde geleceği günü bekliyorum Bolu yamaha bayisine ismimi yazdırdım umarım biran önce gelir.

Alıntı stanly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldım bu aralar gelir diye bekliyorum.1 ay oldu alalı.
    Link alabilirmiyim hangsini aldınız?
    Gelince izleniminizi de paylaşırsanız sevinirim. Hatta fotoları ile birlikte

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    En yumuşak ayarda dahi orjinalinden sert olduğunumu söylüyosunuz yani?
    Öyleyse gerek yok. Kullanırken yorar adamı o.
    Evet dostum spor manet ayna hepsının güzel gorunusu felan var ama - yönleri var konfor bakımından

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Link alabilirmiyim hangsini aldınız?
    Gelince izleniminizi de paylaşırsanız sevinirim. Hatta fotoları ile birlikte

http://www.ebay.com/itm/281755551999?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageNa me=STRK%3AMEBIDX%3AIT

bunu aldım, gelince sorunsuz monte edebilirsem resimleri paylaşırım.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda hiç r 25 e topcase taktıran var mı ?
    Dün honda cbr 250r de gördüm çok şık duruyordu.
    Daha önce forumda bu konuyu tartışmıştık. Haftasonları uzun gezilerde kullanma amaçlı bende düşünmüş ve baya araştırmıştım. Malesef ülkemizde R25 e uyumlu topcase demiri üreten veya satan yer yok.

Yurtdışında tam uyumlu topcase bağlama demiri satan yer var fakat fiyatı bana pahalı gelmişti (240$ civarı).

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dostum spor manet ayna hepsının güzel gorunusu felan var ama - yönleri var konfor bakımından
    O zaman biraz daha düşüneyim ben. Konfor önemli
    @stanly Yorum ve resimleri bekliyorum.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce forumda bu konuyu tartışmıştık. Haftasonları uzun gezilerde kullanma amaçlı bende düşünmüş ve baya araştırmıştım. Malesef ülkemizde R25 e uyumlu topcase demiri üreten veya satan yer yok.

Yurtdışında tam uyumlu topcase bağlama demiri satan yer var fakat fiyatı bana pahalı gelmişti (240$ civarı).
    IRF motor İRFAN KARAMAN usta ile iletişime geçin. Her türlü çanta demiri koruma demiri ve orta ayaklık yapıyor. Talep çok olursa gruba uygun fiyat verir. http://www.irfmotor.com/

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRF motor İRFAN KARAMAN usta ile iletişime geçin. Her türlü çanta demiri koruma demiri ve orta ayaklık yapıyor. Talep çok olursa gruba uygun fiyat verir. http://www.irfmotor.com/
    Mesut hocam İrfan usta ilk görüştüğüm kişilerden. Kendisiyle telefonda görüştüm ve : "İleriye yönelik zamanlarda R25 içinde çalışmalarımız elbet olacak ancak şuanda çok yoğun olduğum için kesin bir tarih veremem, kesin bir şey söyleyemem" dediydi. Yani yakın bir zamanda R25 için topcase demiri yapma planlarında yok, ben öyle anladım.

Kendisine hak da vermiyor değilim, sabit arka yolcu tutamağı dahi olmayan bir motosiklete topcase demiri tasarlamak kolay bir iş değil. Arkada en azından sabit bir yolcu tutamağı olsa onu iptal eder; tutamak civata deliklerine uygun bir tasarımla topcase demiri takılabilir ancak R25 için bu iş baya baya zor...

Açıkçası kendim birşeyler tasarlayayım dedim, işin içinden çıkamadım. Arka yolcu ayaklıkları ilk destek noktası olabilir fakat kuyrukta başka sağlam bir sabitleme noktası yok

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    !!..TAVSİYEDİR..!!
    Arkadaşlar kur farkından dolayı 1 eylül itibariyle €-$ bazında alışveriş yapılan ülkelerden kaynaklı olarak başta araba motor olmak suretiyle herseye zam kıyafetleri gelmiştir ancak durum böyle iken hala forumda almaya niyetli arkadaslarımız var,
    bunu herkes bilir araba kışın motor yazın alınır, ama bunu tam tersi de yapabilirsiniz her bayinin elinde r25ler biriksin satılmasın hatta hiçbir motor satılmasın bakın bakalım 14binler havada uçusuyo mu uçuşmuyo mu '' ya bi sie diyen mi var orada?
    peki nasıl bu fiyata düşebilirler ki diye soran da var ÖTV diye bi gercek var, nasıl arabalarda 3binlik 5 binlik indirimli fiyatlara satılıp zarar edilmiyor? hiçbir satış danışmanı hiçbir satış müdürü cebinden zarar etmeezzz, liste fiyatı 100bin olan bi ürün nasıl verilsin indirimli bi düşünün tabiki yapılan indirim ötvden kaynaklı bi indirim aracın ham fiyatı ve kdv si asla eksik olamaz satış danışmanı da bunu bildiği için ötvden indirim yapar.
    Amaann motor bu ne inidirimi deyip gecen bi firma 13500 liste fiyatı varken 500 lira dahi kırmazken liste fiyatı 1400 bin olunca gel 13450ye verelim motoru diyebiliyor.
    biz millet olarak cevap verebilsek zaten frmalara ne bu kadar para ödeyecek insanlarımız nede bizler bu kadar sıkıncamaya gireceğiz.
    mesmeyut bunu beğendi.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bir şey anlayan beri gelsin.

Arkadaşım,şu yazıyı geri dönüp tekrar oku bakalım.İlkokul terk bile olsan,bundan fazlasını öğretmişlerdir sana.

Esas benden sana TAVSİYE.İmlanı düzelt kardeşim. Okurken dumur oldum.
    Sokollu bunu beğendi.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    sıkıldıgın yerden itibaren okuma. hızlı okuma yap anla. İlkokul mezununa mı yazıyorum? mantıgını kapan herkesin anladıgını düşünüyorum sizede mesajda özel olarak imlalısını gönderiyorum okuyup anlayın

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Arkadaslar mrb. Bi sorum olcak benim asil kafama takilan yilbasindan sonra zam gelirmi? 2016 modeller icin zam bekliyodum simdide gelince acaba 2016 nin zammimi diye kafama takildi? Biliyorum euro dolar karisik en cok da bunun etkisi var belki ama 2016 modeller icin yorum yapabilcek varmi ocaktan sonra tekrar gelirmi zam ? Cok kararsiz kaldim tamda bayiye adimi yazdirmistim :(

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    kardeşim zam kaçınılmaz bu motor bu fıyattan fazlasınada satılır bak gör ben 13.750 ye 5 bınde temız buldum aldım 3 gun sonra 500 zamn geldi satsam ben bunu simdi 15 e koyar 14.500 e bırakır satarım nıye ? çünkü adamların elinde motor yok isteyen çok . (tabi böyler bir pislik yapmam adam gibi binmeye aldım tekeriniz düz bassın )

Motosikleti
    İnşallah YZF R25
    Biliyorum aslan557 kardes ozz80 nin canavar var sende hayirli olsun bu arada. Sifirini denk getirirsen al mi diyosun yani ? Yorumlariniza ihtiyacim var arkadaslar nolur yol gosterin bana 2016 yimi bekleyeyim alayimmi simdi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)