Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 km de elinizde kitapçık var açın okuyun birazcık
    Aslında kitapçık 10bin de bir diyor, motoland' de 3bin de bir geleceksiniz dedi ama ben yamaha Türkiye' yi aradım bana ülkemiz şartları için önerdiğimiz bakım aralığı 5 binde bir ara ve ana bakımlar şeklinde gidiyor dedi.

Bu arada fotoğraftan net göremedim ama arka tarafa sehpanın tutunması için takoz da taktınız sanırım şu resimdekilerden, doğru mudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bakım 5000 de mi 6000 de mi
    Ankara baydar 6000 diyor
    Dostum Kitapçıkta arkadaşın belirttiği gibi 5000km de değişim şeklinde yazmıyor, oil ışığı yanıp sönmeye başladığında yağ değiştirin diyor. Oil ışığı ne zaman yanıp sönemye başlıyor dersen de yine forumdan arkadaşlarla yaptığımız tespitlere göre ilki 1000km de daha sonra ilk bakımı yaptırdıktan 4000km sonra. Yani 1045km'de ilk bakım yaptırdıysan 5045km de ışık yanıp sönüyor. daha sonra da her 5000kmde bir. Ama baydar ben ve bir çok arkadaşa da 1000-6000-11000 şeklinde söyledi bakım aralıklarını..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kitapçık 10bin de bir diyor, motoland' de 3bin de bir geleceksiniz dedi ama ben yamaha Türkiye' yi aradım bana ülkemiz şartları için önerdiğimiz bakım aralığı 5 binde bir ara ve ana bakımlar şeklinde gidiyor dedi.

Bu arada fotoğraftan net göremedim ama arka tarafa sehpanın tutunması için takoz da taktınız sanırım şu resimdekilerden, doğru mudur?

http://www.motobakkal.com/images/pro...7378_kucuk.jpg
    bana soruyosanız evet bunun siyahını vidaladık buna takılıyor sehpanın kepçeleri

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Ankara baydar 6000 diyor

Dün Baydar da 6000'de bakım yaptırdım.
    Kitapçıkta ben mi yanlış yeri okuyorum bilmiyorum ama 1.000 km bakımından sonra her 5.000 km de bir bakım yapılacagı yazıyor.
    Baydarada tüm servisler 5.000 de yapıyorlarmış dediğimde istersen biz 3.000 de bir de yaparız dediler.Yamaha'dan gelen maili gösterdiler.
    Yamaha Türkiyeden gelen mail arkadaşlar 1.000 sonrası her 5.000 km de bir yazıyor.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.motobakkal.com/images/pro...7378_kucuk.jpg
    Şuanda 2 adet vida aldım taktım işimi görüyor ama arkadasım o aparatlardan CNC de yapmıs onları alıp takıcam işte vidalar düşüyor 2 defa düştü

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Ankara baydar 6000 diyor
    dostum 6 bin desede git 5 binde degiştirt daha iyi olur ben 4 binde girdim bidaki bakıma 8 binde giricem

Ben de arka sehpa kaldırmak için normal civata kullanıyorum ama düşüyor dediğin gibi.
    Geçen şu ürünü sipariş verdim fiyat uygun.
    http://www.ebay.com/itm/331184560689...%3AMEBIDX%3AIT

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de arka sehpa kaldırmak için normal civata kullanıyorum ama düşüyor dediğin gibi.
    Geçen şu ürünü sipariş verdim fiyat uygun.
    http://www.ebay.com/itm/331184560689...%3AMEBIDX%3AIT
    arkadaş lar kaldırma takozunu aldıysanız hırdavatçıdan 6mm alyan başlı vida alsanıza, neden ebay dan sipariş edeceğim diye uğraşıyorsunuz?
    Happy birthday to you gangsta. (sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı hardmusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş lar kaldırma takozunu aldıysanız hırdavatçıdan 6mm alyan başlı vida alsanıza, neden ebay dan sipariş edeceğim diye uğraşıyorsunuz?
    evet ben takozları gosterıp aldım, vidalarıda matkapla sıktık sabit duruyordu takoz takılacak başlıklar

Kaldırma takozu almadım ki ben, zaten takoz aldığın zaman alyan başlı civata ile beraber geliyor ve tr de en uygun bulduğum 40tl. Ebay de 15tl ye geliyo. 40tl olanın linki aşşağıda
    http://urun.n11.com/koruma-demiri/pr...seti-P66718483

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırma takozu almadım ki ben, zaten takoz aldığın zaman alyan başlı civata ile beraber geliyor ve tr de en uygun bulduğum 40tl. Ebay de 15tl ye geliyo. 40tl olanın linki aşşağıda
    http://urun.n11.com/koruma-demiri/pr...seti-P66718483
    bende online satış yapsam 40 liradan satardım, bulunduğun ilin sanayisinde motor parçacısından temin edebilirsin takozlar her motora uyar vida uymazsa hırdavatçıdan 1 lira ya uyan alyan başlı vida al uğraşma ebay la :D
    Happy birthday to you gangsta. (sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm)

bende online satış yapsam 40 liradan satardım, bulunduğun ilin sanayisinde motor parçacısından temin edebilirsin takozlar her motora uyar vida uymazsa hırdavatçıdan 1 lira ya uyan alyan başlı vida al uğraşma ebay la :D
    Artık çok geç aldım bile Ebay'de uğraşıcak bişey yok tek sıkıntı 2 hafta beklemesi onda da acelem yok zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar kardesler yamahada 5 bin bakimi nekadar bilen varmi icinizde

Motosikleti
    RS151
    Merhaba arkadaşlar YZF r25 alma arifesindeyim, benim ilk vitesli motorum olacak inşallah. iki yıldır 150cc lik scooterım var. Bana tavsiye edermisiniz.

Alıntı SR801-354 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar YZF r25 alma arifesindeyim, benim ilk vitesli motorum olacak inşallah. iki yıldır 150cc lik scooterım var. Bana tavsiye edermisiniz.
    bakın bu sorular yüzünden forumda kavga çıkıyor sürekli neye göre al veya alma desin sana eğer kendini yeterli görüyorsan al görmüyorsan alma 0 tecrübe ile sürende var süremeyende insan bence bu konularda kendini biliyor olması gerek

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Alıntı SR801-354 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ilk vitesli motorum, 3500kmye geldim, Allaha sukur bi sıkıntı yasamadim, ben dikkatli bir surucuyum kendime hakim olurum diyorsan neden olmasin, benim yas 30, 10 senedir ankara trafiginde aktif araba kullaniyorum, kisa sureli cin mali scooterlarim oldu, tatli su motorcusu denilen tiplerdenim, zevk almak icin biniyorum ve mutluyum.

Motosikleti
    Gsxr1000
    merhaba arkadaşlar satılıktır. sıfır 500kmdedir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifir-yamaha-r25-raceblue-hatasiz-500km-2-haftalik-226592507/detay

MertE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR '15
    Ankara'da kaç kişiyiz arkadaşlar ? Toplanmasak mı ?

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Dün itibariyle motosikletimi forumdan aslan557 nick li kardeşime devrini vermiş bulunmaktayım. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Allah kaza bela vermesin, tekeri düz bassın...

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Teşekkürler inşallah güzel kullanjıp hayrını görürüz bir ara buluşup bi diversiyon deneyelim

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Kemikli vites geçişi herkestemi var yoksa benmi yanlış geçiriyorum? Sert ve sesli geçiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)