Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Ben sigortayı 180TL'ye yaptırdım pederin suzuki intruder m800'ünü gene 140'a yaptırmıştık hasarsızlık vs vs olayından :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Ama benim motor Bolu plakalı tabi İzmir plaka falan olsa daha fazla tutardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkeze selam motul yağ konusunda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim 7100 almaya karar verdim.bir yardım daha isticem bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim çekiceniz var benden motorcu muhabbetinde motor temizliği bölümünde (zip wax) die bi ürünle motoru yıkıyo.özellikle bahsediyo fazla köpürtmüyo motorun üstünde bi tabaka bırakıyo falan die.anladığım kadarıyla o ürün yurtdışından sipariş veriliyo türkiyede bulabilir miyim?veya onun benzeri bildiğiniz bişiy varmı?tekeriniz düz bassın ALLAH henüz alamayanlarada nasip etsin.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. özellikle BMW 1200 GS, f650 ve Honda Varedero Motosikletlerini uzun süre kullandım, 1200 gs in fren kalitesine hiç bir motosikletin yaklaşacağını düşünmüyorum. şu anda kız arkadaşımın R25 yamaha motosikletini kullanıyorum. ABS olmadığında dolayı freni sıkarken oldukça çekiniyorum. Beylerbeyi sahil yolunda acil fren yapmam gerekiyordu motor üzerinde iki kişiydik ve motor ön freni kitledi az kalsın üzerinden atıyordu bizi , motorun km si 700 civrındaydı. Onun dışında hızlanma olarak beni idare eder düzeyde tatmin ediyor. Yüksek cc li motorlara alıştığım için olsa gerek. Debriyajı çok uzakta kavrıyor. eliniz ya da parmağınız ufaksa zorluk çekeceksinizdir. ayarlı manet ihtiyacı çıkıyor. Bunun dışında görünüş olarak ve kalite olarak güzel. herkese kazasız sürüşler.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam motul yağ konusunda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim 7100 almaya karar verdim.bir yardım daha isticem bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim çekiceniz var benden motorcu muhabbetinde motor temizliği bölümünde (zip wax) die bi ürünle motoru yıkıyo.özellikle bahsediyo fazla köpürtmüyo motorun üstünde bi tabaka bırakıyo falan die.anladığım kadarıyla o ürün yurtdışından sipariş veriliyo türkiyede bulabilir miyim?veya onun benzeri bildiğiniz bişiy varmı?tekeriniz düz bassın ALLAH henüz alamayanlarada nasip etsin.
    Turtle cilalı oto şampuanı kullanan bir arkadaşım var siyah motorunda gayet cam gibi

Bunun dışında normal yıkayıp kuruladıktan sonra Motul Shine and Go spreyi var, sıkıp bezle sildiğinizde gözle görülür bir parlama oluyor. Sadece yıkamada kullanacağınız bir ürün soruyorsanız bilemiyorum, bana da lazım sıvı sabun köpürtüp yıkamaktan bıktım .
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    beyler sizden ufak birşey istesem facede de paylaştım ama aciliyeti var lindeki resimde bi yer var işaretli bana onu ölcüp kaç cm olduğunu söyleyebilicek bir arkadaş varmı

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=756526011125563&set=o.1596293640586 921&type=1

Motosikleti
    Yamaha r25
    Öncelikle herkese merhabalar r25in plaka,ruhsat,trafik sigortası falan filan kac tl tutar herşey babamın üstüne olcak daha önce babamında 2 tane motoru olmustu (43 yaşında bodrumda yaşıyoruz ) ne kadar tutar sizce bilen biri varsa söylerse iyi olur simdiden tesekkürler

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    ozzzzz80 bunu beğendi.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Arkadaşlar hayırlı geceler bi arkadaşıma r25 arıyorum forumdaşlarımdan satan ver ise haberleşelim.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Merhaba Ben satıyorum henüz sahibinden.com a ilan koyma fırsatım olmadı 2 bucuk aylık motor 3000km de bayiden çıkmış ayarında yana düşmesi yatmaı kalkması yok bütün evrakları tam alındığı günden beri kapalı garajda duruyor neron koruma topzuları var. istediğim fiyat 14.300 deposu dolu olarak vericem gelicek arkadaşla noterde işimiz bittikten sonra direk alabilir.

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso 2 en iyisi ben haziranda taktirdim toplam 850 felan geliyor
    dostum rosso 2 leri nerden aldın? nereye taktırdın?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı snapontools adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum rosso 2 leri nerden aldın? nereye taktırdın?
    motolastik.com dan aldım, zenn motor hasanpaşada taktırmıştım

Takmaya ne kadar aldılar?

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben takmaya balans dahil 40 TL fiyat verdim. İzmir'de oturuyorum.

Alıntı stanly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben takmaya balans dahil 40 TL fiyat verdim. İzmir'de oturuyorum.
    o civarlarda alıyorlar heralde. başka bi arkadaşta 50 TL vermiş.

değiştirmek lazım yoks bu IRC ler iş açacak başıma

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    dün 10km hızla giderken ıslak asfaltta ircler yüzünden ufak bir devrilmem oldu çizik mizik birşey yok ama irclerin kullanılmaz olduğunu az çok gördüm bugün geliyor rosso2 lerim taktırıcam kafam rahat olsun en azından

Alıntı imsaphyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün 10km hızla giderken ıslak asfaltta ircler yüzünden ufak bir devrilmem oldu çizik mizik birşey yok ama irclerin kullanılmaz olduğunu az çok gördüm bugün geliyor rosso2 lerim taktırıcam kafam rahat olsun en azından
    Kacıncı motorunuz ?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    70 TL vermişti diye hatırlıyorum beraber gitmiştik taktırmaya.

Alıntı imsaphyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz yine de lastik ısınmadan fazla gaz açmayın. Rosso 2 de olsa. İlk 10 km. lastik ısınana kadar olabildiğince motoru yatırmadan viraj alın.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25

Resimdeki mavi yol izmir varyant. Rosso 2 leri taktırdıktan sonra yatıra yatıra motoru çıkmaya başladım varyantı.IRC varken bir kere arkayı salacak gibi oldu, korkudan yavas yavas cıkıyodum

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı stanly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.imgur.com/6GqUAtG.png

Resimdeki mavi yol izmir varyant. Rosso 2 leri taktırdıktan sonra yatıra yatıra motoru çıkmaya başladım varyantı.IRC varken bir kere arkayı salacak gibi oldu, korkudan yavas yavas cıkıyodum
    hocam her şey dahil ne kadar patlıyor bu lastikler?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    850 tle patlıyor 130969 kez yazıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)