Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    r25 modifiye için altın rengi orjinal yazı stickerı bulabilir miyiz? aramadığım yer kalmadı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yaygeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı orhngolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar tekeriniz düz bassın öncelikle. Bir kaç gün önce r25 imi 2.el olarak aldım. Zorunlu trafik sigortası için fiyat alıyorum ancak şu an için en uygun anadolu sigortadan 540lira gibi bir teklif aldım. Yaş:26 Plaka: istanbul. Daha uygun fiyatlarda yaptıranlar nerede yaptırdıklarını yazabilirler mi?

Teşekkürler
    hocam aynı durumdayım yaptırdın mı acaba şuan. yatırdıysan nereden ne kadara yaptırdın? benim yaş 24 plaka istanbul? yardımcı olabilirsen çok mesut olurum
    www.youtube.com/c/ied0634
    www.instagram.com/ieeddd

Coorculook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Reklamcilar yapiyor istediginiz renkte sticker bi sorun isterseniz

Motosikleti
    Yamaha YZF R 25
    Yaptırdım Hocam demir Sigorta 393 tl

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yas 33 antalya 225 tl yaptirdim ilk motor sigortam hangi sigortaydi hatirlamiyorum internetten sigortalar diye arattim firma ile gorustum en uygun bu fiyat verdi yaptirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Bu arada rodaj doneminde zincir yagini 1000 km ye kadar yaglamaniza gerek yok diyor ben yinede ipone yag alip 250 km yagliyorum sikinti olmaz sanirim diye dusunuyorum sizce ne yapmaliyim saygilar

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Coorculook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yas 33 antalya 225 tl yaptirdim ilk motor sigortam hangi sigortaydi hatirlamiyorum internetten sigortalar diye arattim firma ile gorustum en uygun bu fiyat verdi yaptirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Bu arada rodaj doneminde zincir yagini 1000 km ye kadar yaglamaniza gerek yok diyor ben yinede ipone yag alip 250 km yagliyorum sikinti olmaz sanirim diye dusunuyorum sizce ne yapmaliyim saygilar
    Sıkıntı olmaz 1000e kadar yağlamaya gerek olmaz denir üstünde yağ vardır ama kirlenir bişey olur yağlarsınız

Merhabalar, bi' abim de R25 var da gidona takilabilmesi icin ayna yeri yapmislar ama malum R25'ler de katlanabilir ayna var. Bu delikleri kapatmak icin plastik tikac var, servisler de bulurmuyuz acaba bunlardan?

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum.
    Selamlar Ankara dan

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum.
    Selamlar Ankara dan
    Hosgeldin

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25

Kumaş örtü olarak birtek bunu bulabildim ucuz yollu.Pekte tam oturmadı ama kötünün iyisi.

Bu arada naylon gibi olan örtülere kedilerin bi zaafiyeti var sanırım, üstünde yatmaları çiş yapmaları bi bitmedi.Kumaşda kedi yanından bile geçmiyor :D

Ah bide ehliyetim olsa da şu rodajı tamamlasam.

Motosikleti
    honda ace 200 ns ınazuma
    Arkadaşlar geçenlerde servisin arayıp bir parça değişmesi için çağırdıklarını
    Yazmıştım geçen hafta perşembe günü gittim kontağın olduğu, maşaları tutan parçayı değiştirdiler 1000 km bakımınıda yaptırdım çok önemli bir şey değilmiş ama bir günümü aldı gidiş geliş 290 km.. bu arada yağınıda motul 5100 koydu servisteki arkadaş işçiliktede yardımcı oldu aydın nazilli servisi

Alıntı recko45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçenlerde servisin arayıp bir parça değişmesi için çağırdıklarını
    Yazmıştım geçen hafta perşembe günü gittim kontağın olduğu, maşaları tutan parçayı değiştirdiler 1000 km bakımınıda yaptırdım çok önemli bir şey değilmiş ama bir günümü aldı gidiş geliş 290 km.. bu arada yağınıda motul 5100 koydu servisteki arkadaş işçiliktede yardımcı oldu aydın nazilli servisi
    5100 10-40mı yoksa 15-50 mi koydu. Motorda herhngi bi fark gördünüzmü peki.bnde bugün 5100 15-50 koydurdum. Sanki biraz daha iyi uzuyor motor

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Ben bu r25'in plakalığını zükerim ama. 2 kere çıkmış yerinden, ne saçma şey ya. Zırt pırt plaka çıkartmaktan bıktım vallahi.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu r25'in plakalığını zükerim ama. 2 kere çıkmış yerinden, ne saçma şey ya. Zırt pırt plaka çıkartmaktan bıktım vallahi.
    Kardeş plakana 2 tane somunlu vida attır çıksın da görelim

Motosikleti
    yamaha mt 25
    hepsiburada.com dan L beden aldım49 lira kargo dahil (43 + 6 ) .Çuk oturdu

Toprak17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF-R25 (MAVİ)
    Arkadaşlar facebook sayfasında yamaha bikes isimli kullanıcı arkadaşın sattığı koruma takozundan forumda alan kullanan varmı varsa takoz hakkında izlenimlerini paylaşabilirmi

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Toprak17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar facebook sayfasında yamaha bikes isimli kullanıcı arkadaşın sattığı koruma takozundan forumda alan kullanan varmı varsa takoz hakkında izlenimlerini paylaşabilirmi
    Kaç paraya satıyor? Kaç vidalı 2-3?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 60 tl ye yaptırdım sigortayı. Bi akrabamın üstüne aldım motoru. Yaşı 45-50 arası.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    Takoz takmak lazim bence

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Toprak17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pronix takozları taktırdım ama o arkadaşın yaptıgı sattıgı urunler hep saglamdır, onceden cıkartsaydı direk alır taktırırdım 100 tl iyi fiyat 50 tl fazladan vermeye gerek yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)