Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA R25
    arkadaslar r25 gostergelerınden sıkıntı yasayan varmı ? bı benmıyım bu arızayı alan ? kontagı acıyorum devır ınıp cıkıyo hanı dıjıtal gosterrge saga sola bı kayıyo ya onu yapmadan dırek yapmıs gıbı gelıyo gosterge sızce sıkıntı ne bılen varmı yada yasayan aynı sounu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arıyorumm
    bende hiç olmadı kardeşim servise bi sor bence

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ybrdenr25e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar r25 gostergelerınden sıkıntı yasayan varmı ? bı benmıyım bu arızayı alan ? kontagı acıyorum devır ınıp cıkıyo hanı dıjıtal gosterrge saga sola bı kayıyo ya onu yapmadan dırek yapmıs gıbı gelıyo gosterge sızce sıkıntı ne bılen varmı yada yasayan aynı sounu ?
    Kardeş teknik bir problem olduğu apaçık ortada. Neden hala götürmedin ki servise?

Motosikleti
    4. motor Honda
    daha yeni 120 km yaptım geldim motor 1500km e geldi.

130 larda çok stabil gidiyor. Rodaj çok iyi oldu nerdeyse hiç titreşim yok. Cidden güzel motor keşke gidon biraz daha yüksek olsa birde ön cam daha büyük olsa

Bu hafta sonu pistte R25 sürme imkanı buldum. Önümdeki bir R6'ya düzlükte yetişemesem de epeyce kovaladım

Üzerindeyken çok anlaşılmıyor ama ses bir harika. İzlemek isteyen olursa şurada:

https://www.youtube.com/watch?v=TW5-3PsW4Dc
    overspeed, Karalı, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu pistte R25 sürme imkanı buldum. Önümdeki bir R6'ya düzlükte yetişemesem de epeyce kovaladım

Üzerindeyken çok anlaşılmıyor ama ses bir harika. İzlemek isteyen olursa şurada:

https://www.youtube.com/watch?v=TW5-3PsW4Dc
    Pist olayı baya keyifli olmuş gözüküyor. Video da iyi olmuş elinize sağlık, hangi marka kamera kullandınız, bir de rüzgar sesinden ciddi anlamda arınmış kayıt. Özel bir çaba var mı harici mikrofon vs gibi?

Hayır hiç bir özel çaba harcamadım. Gopro Hero 2 ve dış kabı mevcut. Aynı çekimi bir de RC390 ile yaptım, ses onda bu kadar net değil, belki aerodinami ile ilgili göremediğim bir şey vardır.

S.

Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır hiç bir özel çaba harcamadım. Gopro Hero 2 ve dış kabı mevcut. Aynı çekimi bir de RC390 ile yaptım, ses onda bu kadar net değil, belki aerodinami ile ilgili göremediğim bir şey vardır.

S.
    O zaman rüzgar sesi konusunda Gopro Sony'ye 10 basar. Ben yeni Sony as100v aldım ama kamerayı nereye koysam fayda etmiyo, 60km hızı geçti mi iğrenç sesler katlediyo videoyu.
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    hocam servıse goturdum motoru adam orda kontagı 20 kere actı kapadı belkı olmadı. adam gormem lazım dıyo hatayı ona gore bakcaz dıyo onlar konrol ederkende olmuyo arada sırada oluyo herzaman olmuyo bende vıdeo cekıyom arada ılk calıstırırken vıdeo cekıp oyle gıtcem bu sefer servıse. daha once bu şekılde sorunla gelen olmadı hıc dedı.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    ozzzzzz80 abi işine ögretmenlik yazıssın yanlış degılse senı bır yerden tanıyorum annem ayşe fitnatta ögretmenlık yapıyordu acaba sızdemı ordaydınız ? bide abı bıldırım mı gelıyor sayfa guncellenınce ne oluyor bılmıyorum atılan şeylerı cok geç göruyorum bunu nasıl hallederbılırım ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman rüzgar sesi konusunda Gopro Sony'ye 10 basar. Ben yeni Sony av aldım ama kamerayı nereye koysam fayda etmiyo, 60km hızı geçti mi iğrenç sesler katlediyo videoyu.
    Hocam pistin ayrı bir akustigi var sanki makinelerin sesi orda bir başka geliyor kulağa bizde pistteydik ctesi arkadaş turladi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:26 ----------

ogün pistte as100 ile çekilmiş videoda var kıyaslama yaparız artık benide ses çok rahatsız ediyor sony'de
    overspeed bunu beğendi.

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler
    Rica ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:04 ----------

Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum debriyaj manetinin fiyatını biliyor musun? Fabrikanın stoklarında yok sanırım bulamıyorum.
    Yamaha bayilerinden sordun mu hiç birinde mi yok?

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ybrdenr25e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam servıse goturdum motoru adam orda kontagı 20 kere actı kapadı belkı olmadı. adam gormem lazım dıyo hatayı ona gore bakcaz dıyo onlar konrol ederkende olmuyo arada sırada oluyo herzaman olmuyo bende vıdeo cekıyom arada ılk calıstırırken vıdeo cekıp oyle gıtcem bu sefer servıse. daha once bu şekılde sorunla gelen olmadı hıc dedı.
    Tabiki eğer her zaman olmuyorsa video iyi fikir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Alıntı aslan557 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozzzzzz80 abi işine ögretmenlik yazıssın yanlış degılse senı bır yerden tanıyorum annem ayşe fitnatta ögretmenlık yapıyordu acaba sızdemı ordaydınız ? bide abı bıldırım mı gelıyor sayfa guncellenınce ne oluyor bılmıyorum atılan şeylerı cok geç göruyorum bunu nasıl hallederbılırım ?
    Tanıyo olabilirsiniz beni. Ama Özelden mesajlaşalım buradan değil.
    Ayrıca bizim başlığa yazılan mesajlardan kimsenin haberi olmaz bildirim falan yok yanı. Ama ana sayfada son yazılan mesajların geçtiği bir pencere var. Güncel olarak takip edebilirsin başlıkları...

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mavi rengin siyaha göre motoru daha ince gösterdiğine katılıyormusunuz?
    Siyahı canlı gördüm bindim ama mavi görmedim henüz.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi rengin siyaha göre motoru daha ince gösterdiğine katılıyormusunuz?
    Siyahı canlı gördüm bindim ama mavi görmedim henüz.
    Mavi tam tersi olarak siyahtan daha kalıplı gösteriyor bende siyah alıcaktım ama mavi tercih ettim.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam pistin ayrı bir akustigi var sanki makinelerin sesi orda bir başka geliyor kulağa bizde pistteydik ctesi arkadaş turladi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:26 ----------

ogün pistte as100 ile çekilmiş videoda var kıyaslama yaparız artık benide ses çok rahatsız ediyor sony'de
    Kıyaslama yapacak video varsa çok iyi olur hocam, baya moral bozdu bu durum.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    bugun bornovadan konak yoluna gıden r25 lı arkadas buralardamı selamlastık yolda baya buralardaysa tanısalım bı

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi tam tersi olarak siyahtan daha kalıplı gösteriyor bende siyah alıcaktım ama mavi tercih ettim.
    Mavi görmek nasip olmadı daha arada kıyaslama yapamıyorum ki?

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    arkadaşlar motorun anlık yakıt tüketimi 40 lt lerde göstermeye başladı şuan 450 km de.Bu sorunu yaşayan oldumu ve nasıl düzeltiriz
    bu da benden fotoğraf
    manofsteel, nexus7, Sykkuno ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

arkadaşlar 1000km bakımını yptırdım ancak oil yazısı yanıp sönüyor. Servis normal haline gtiremedi. Yardımcı olurmusunuz nasıl yapacağımla ilgili.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)