Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam kara borsacı resmen.. hevesle bir an önce motor almak isteyenlerden faydalanmak istiyor apaçık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Efos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Merhaba arkadaşlar, bende ilk R25 sahibi olanlardanım Aydın merkezdeyim hava şartlarından dolayı çok az kullanabilmeme rağmen ilk izlenimlerim gayet olumlu. Daha önce Cbr250 kullanan birisi olarak güç, tork, görünüm açısından kıyaslanamayacak kadar açık önde bi motor. Lastik ve aynalar biraz eleştirilebilir ki zaten lastik konusunu birçok arkadaş çözümü bulmuş direk değiştiriyorlar. Motorda farkettiğim başka bir özellikte şehir içinde oldukça kıvrak gayet güzel bir kullanım sunuyor. Ayrıca egzoz sesi nede değinmeden geçemeyeceğim 250 cc motorlar içerisinde gayet tatmin edici bi sesi var özellikle üst devirlerde ben beğendim. Şimdilik paylaşacaklarım bunlar, tüm alanlara hayırlı olsun, almak isteyenlerde inşallah en kısa sürede kavuşmaları dileğiyle..

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alan arkadaşlarımıza Hayırlı olsun, Kazasız belasız kullanırlar İnşAllah, Bizlerde Mart başını bekliyoruz, Tek sıkıntımız Zam gelmesi, sanırım 2-3 güne kadar fuar vesilesiyle kesin fiyat belli olur, birçok arkadaşımızın beklentisi 500 tl civarında bir artış olacağı yönündedir. Siyahı daha güzel gibi

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Efos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bende ilk R25 sahibi olanlardanım Aydın merkezdeyim hava şartlarından dolayı çok az kullanabilmeme rağmen ilk izlenimlerim gayet olumlu. Daha önce Cbr250 kullanan birisi olarak güç, tork, görünüm açısından kıyaslanamayacak kadar açık önde bi motor. Lastik ve aynalar biraz eleştirilebilir ki zaten lastik konusunu birçok arkadaş çözümü bulmuş direk değiştiriyorlar. Motorda farkettiğim başka bir özellikte şehir içinde oldukça kıvrak gayet güzel bir kullanım sunuyor. Ayrıca egzoz sesi nede değinmeden geçemeyeceğim 250 cc motorlar içerisinde gayet tatmin edici bi sesi var özellikle üst devirlerde ben beğendim. Şimdilik paylaşacaklarım bunlar, tüm alanlara hayırlı olsun, almak isteyenlerde inşallah en kısa sürede kavuşmaları dileğiyle..
    bende elcikleri beğenmedim. ama şöyle düşünmek lazım:
    elcik sinyal gibi şeyler s onuçta beğeniye göre değiştirilebilir. bence önemli olan şasi (diamond), motorun teknolojisi (çift silindir 36bg 14 bin devir) arka maşa (r6 gibi), aks mesafesi neredeyse r1 kadar vs vs daha sayabilirim. zaten herşeyiyle 10 numara mükemmel üretipte fiyat cazibesi olması mümkün değil. adamlar elcikti lastikti ekonomiye gitmişler işte.iyi de yapmışlar kanımca. ben eminim irc lastikleriyle 15 bin km yapacak arkadaşlarımızda olacaktır.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Efos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ve Hoşgeldiniz.Bende Aydın Kuşadası'da yaşıyorum,bu taraflara gelirseniz çay ısmarlarım yakın yerlerde ki herkes ile iletişimde kalmaya çalışıyorum Yaşasın Aydın MT
    cbr1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    R 25
    Teşekkürler manofsteel inşallah geldiğimde çayınızı içerim sizede hayırlı olsun.
    manofsteel bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    YAMAHA YZF R25 alan arkadaşların hepsine hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. kaça aldıysanız ucuza almışsınız aldınız tabi lansman fiyatından ağzınız kulaklarınızda bende düşünüyorum inşallah mart sonuna doğru aranıza katılmayı. alan arkadaşlardan bol resim video ve yorum bekliyorum. Alanyadan alıpta bu gruba üye olan varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı hardmusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 dün teslim aldım cbr125 imi satmadan aldığım için bir karşılaştırma yaptım elciklerdeki sinyal düğmeleri ve diğer butonlari, honda ya göre bir gömlek aşağıda ama gerçekten torqu çok yüksek acayipte yakışıklı....

http://i.imgur.com/INQvXYf.jpg
    motorun hayırlı olsun. alanya etkin ticaretten aldın galiba değilmi? saat 4 de bi arkadaşınla birlikte geldin cbr 125 ile. 07 ezk ile başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam
    hardmusty bunu beğendi.
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    Yamaha R 25
    ben bayii nin KARADAYI NAZİLLİ UYGAR BEYİN söylediği fiyatı yazdım ama tekrar gidersem bu konuyu konuşucam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

alan arkadaşlar bu motor için koruma takozu işi nasıl olacak bir bilgisi olan var mı acaba ?

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Aydın kardeşler takoz yapmış. Fuarda satacaklar.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Hayırlı olsun ve Hoşgeldiniz.Bende Aydın Kuşadası'da yaşıyorum,bu taraflara gelirseniz çay ısmarlarım yakın yerlerde ki herkes ile iletişimde kalmaya çalışıyorum Yaşasın Aydın MT
    Aynı mesajı atacaktım
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı mesajı atacaktım
    o zaman şöyle yapalım Aydın'da ki bütün R25 sahiplerine bir gün Kuşadasında hep beraber muhabbet sohbet eşliğinde çay içelim,aç isek yemek yiyelim nasıl fikir

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyat konusunda ikinci parti için fazla zam gelmesini beklemiyorum. 500 TL yi geçmez umarım.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hardmusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 dün teslim aldım cbr125 imi satmadan aldığım için bir karşılaştırma yaptım elciklerdeki sinyal düğmeleri ve diğer butonlari, honda ya göre bir gömlek aşağıda ama gerçekten torqu çok yüksek acayipte yakışıklı....

http://i.imgur.com/INQvXYf.jpg
    Benimde incelediğimde, motorun plastik aksam gösterge butonları elcikler Honda cbr125 ve 250 den malzeme olarak kötü olduğu dikkatimi çekti, Elimi ön karenajlardaki boya üzrerinde gezidirdim boya işçiliğide Honda CBR250 yi aratıyor, honda gibi kusursuz değildi

Ama asıl olay motorunda, üstteki arkadaşın dediği gibi... Keyifli keyifli gazlarken insan malzemenin, işçiliğin bir tık aşağı olduğuna pek takılmaz

Motoru ve elektronik aksamı sorunsuz çıksın bir japondan beklendiği gibi,yeterli.
    hardmusty bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R 25
    BU KRENAJ KORUMALARIN (KORUMA TAKOZU) KRENAJ DELMEDEN YAPILIYORMU YOKSA İLLA DELİNECEKMİ ???

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı celalmeral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU KRENAJ KORUMALARIN (KORUMA TAKOZU) KRENAJ DELMEDEN YAPILIYORMU YOKSA İLLA DELİNECEKMİ ???
    cbr da şu şekilde delinmeden yapılıyor ama r25 de nasıl olur bilemem.
    fearlesboyy bunu beğendi.

aga şu başlığa yazmayın artık ya üzülüyorum. 1 sene daha yazmayın nolur :(

Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın kardeşler takoz yapmış. Fuarda satacaklar.
    hocam nerden öğrendin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

arkadaşlar. yarın fuarda satış olup olmayacağı ile ilgili net bilgisi olan var mı?

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bir gün sabret.
    Facebook'ta paylaştılar.
    150 tl

Motosikleti
    R 25
    o zaman şöyle yapalım Aydın'da ki bütün R25 sahiplerine bir gün Kuşadasında hep beraber muhabbet sohbet eşliğinde çay içelim,aç isek yemek yiyelim nasıl fikir
    Bana uyar diğer arkadaşlarda uygun olurlarsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

Bu arada motor almak isteyen arkadaşlar var ise dün Yamaha Utku dan (Aydın Bayisi) duyduğuma göre 1 adet motor gelicekmiş kendisine birkaçgün içinde bilginiz olsun

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mitili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga şu başlığa yazmayın artık ya üzülüyorum. 1 sene daha yazmayın nolur :(
    Hocam bende üzülüyorum alamadığım için fakat takip etmeliyiz ki motorun ciğerine kadar öğrenmeliyiz kullanan kişilerden,daha sonra elbet alıcaz,sonuçta Ferrari kadar pahalı ve vergisi yüksek değil,alınır yani
    Maslak, mitili, LynXMaSTeR ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)