Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek devir hava sıcaklığı felan etki eder hocam.

Bu arada yamaha kardeşler lastik takma ücreti 100 tl istiyor. 50 tl denmişti haziranda eğer 50 tle takmazlarsa lastiğide ordan almıycam taktırmıycamda ordan çok çakal bu yamaha kardeşler öyle büyük felan olduguna bakmayın arkadaşlar..
    motolastik'ten alırsan 810tlye geliyor güneşlide oktay motor var balansı ile birlikte 50tl'ye halleder galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motolastik'ten alırsan 810tlye geliyor güneşlide oktay motor var balansı ile birlikte 50tl'ye halleder galiba
    çok karışık ve ters bana abi orası ama suziki batuhan motor hem yolumun üstü hemde 70 tle hallediyor oraya yaptırıcam yada hasanpaşa motolab c.tesi açık orası iyi fiyat verirse oraya..

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı volkan mucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a sonunda kararsızlıgımı kiralayarak gıderdimbence gayet eglenceli bi makina gidisi verdigi his hiçte ben 250 cc yım demedi gayet memnun etti beni...fakat 2 şey çok yordu beni biri koltuk rahatsız geldi diyeri ise yüksek devirdeki aşırı titreşim(tabi bunu asla yamahanın bu şekilde satışa sundugunusanmam bununda sebebi yüzde yüz motora rodaj yapılmadı kiralık oldugu için alan tapagaz kullandıgı için bu kadar titreşim oluşmuştur.bunu yıllardır motor kullanan biri olarak söylüyorum araya çıkıntılık yapıp bilmişlikle önune gelen yazmasın die söyluyorum...testimde ortalama 350 km surdu.bana göre rahatsız oldugum bu 2 şey kanıtlanmış gerçek bile olsa 250 cc alıcaksam asla başka motor aklımdan geçmez ki düşünmeme zaman kalmadan bayide olmuş olurumkesinlikle başarılı...lastiklerse çok vasat hiç güven vermiyor...maşallah yanlaya yanlaya
    Aynen kiralık motosiklette rodaj bulamazsın keyifli makine r25. İrcler asfalt yeni ise başarılı cam gibi eski asfaltlarda başarısız tedbirli kullanım şart asfalt durumuna göre gazlamak lazım. Hayırlısı olsun kardeşim umarım beklentini karşılayan motosiklet alırsın.
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    çok karışık ve ters bana abi orası ama suziki batuhan motor hem yolumun üstü hemde 70 tle hallediyor oraya yaptırıcam yada hasanpaşa motolab c.tesi açık orası iyi fiyat verirse oraya..
    taktıracağın yerin adresine gönder lastikleri taşımayla uğraşma motorla gidersin takarlar.rosso2'nin büyüsüne kapılma ben gibi hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı demir r2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim R25 baya bi hızlı bi şekilde radyatör suyu bitiyor, hep kontrol ediyorum bi sızıntı falan da yok,acaba yüksek devirlerde kullandığım için mi? neden bu kadar cabuk biter? bu konu hakkında bilgisi olan yada aynı sorunu yasayan arkadaşlar varsa bilgi paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler
    Servise gitmende fayda var böyle bir sıkıntı yok 200kmde su bitmesi anormal kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Alıntı FrekansR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaja kadar ortalama 4 litre yakiodu rodajdan so ra 1300 de suan makine 300 km dirda ortalama 4.4 gosterio yakit tuketime dusnesini bekliodum nakimdan ole olmus genelde ortalama 4.4 nasil sizce normalmi bendemi var bisey ?
    Yakıt 1600kmden sonra biraz daha düşecektir genel itibari ile kullanıma göre normal 4.2 benim ortalama yakıt 2000kmde

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Teşekkür ederim ilgi ve alaka icin

Motosikleti
    Teşekkür ederim ilgi ve alaka icin
    Rica ederim kardeşim kafana takılan bişey olursa yaz yardımcı oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

rosso 2 alıcam mecbur, 870tle geliyor takma parası ile, tek tek almak istiyorum takım olarak satılıyormuş kolay değil direk karttan çektirmek limitim olmadığından nakit para ayarlamaya çalışıyorum aç kalıcam lastik niyetine
    izmirden r25 li arkadaşım geldi tiger egzoz ve rosso larla yalnız arkaya rosso 150lik taktırmış ircnin 140 tan daha ince duruyordu. arkadaş irc 140lığı görünce büyük lastik mi taktırdın dedi. irc ile lastik bütcesini ayarlayana kadar devam et istersen. eğer kafaya koydum alacağım diyorsan hayırlı olsun şimdiden

Yamaha Yzf r25 top speed 194 km depo üstü çekim
    https://youtu.be/MmgjpYWGVRc
    Panther38 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Yzf r25 top speed 194 km depo üstü çekim
    https://youtu.be/MmgjpYWGVRc
    İyi gidiyormuş.
    Video çeken kimse artık, kesin rodajı itinayla yapılmış motor diye satar :D
    Ducati 1198SP _ RedLove

evet rodaj itinayla yapılmıştır sen hiç kendi motorunu redline bile sokma eskir sonra :D

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    slm arkadaşlar benim R25 baya bi hızlı bi şekilde radyatör suyu bitiyor, hep kontrol ediyorum bi sızıntı falan da yok,acaba yüksek devirlerde kullandığım için mi? neden bu kadar cabuk biter? bu konu hakkında bilgisi olan yada aynı sorunu yasayan arkadaşlar varsa bilgi paylaşımlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler
    Silindir conta yakmıştır...su-m.yağına karışıyordur....motor blok penceresinden yağını kontrol et-boza rengi olmuşsa dediğim olay vukuu bulmuştur...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Yok be kardeşim hiç sanmıyorum conta yaksa egzozdan gri renkte duman atar(3000 km-5000km olmaz sanırım). Az çok araştırmalarım ve geçmiş tecrubelerime dayanarak söylüyorum. Asıl korkum bunun kronik bir sorun olmaması sanırım sadece bende bu sorun var şuan aklıma gelen tek şey borularda çatlak yada ufak sızıntı dan dolayı eksiltme. Durumu çözüme ulaşınca haberdar ederim... herkezin teker düz bassın kazasız belasız...
    Eğitim şart
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Yok be kardeşim hiç sanmıyorum conta yaksa egzozdan gri renkte duman atar(3000 km-5000km olmaz sanırım). Az çok araştırmalarım ve geçmiş tecrubelerime dayanarak söylüyorum. Asıl korkum bunun kronik bir sorun olmaması sanırım sadece bende bu sorun var şuan aklıma gelen tek şey borularda çatlak yada ufak sızıntı dan dolayı eksiltme. Durumu çözüme ulaşınca haberdar ederim... herkezin teker düz bassın kazasız belasız...
    Eğitim şart
    Mahalleden arkadaşın 0km aldığı Pulsar-5.000km'de conta'dan suyu-motor yağına karıştırmıştı....Olmaz deme,inşaalah olmamıştır...Geçmiş olsun...
    The Power of The Dreams.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Panther38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim kardeşim kafana takılan bişey olursa yaz yardımcı oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

izmirden r25 li arkadaşım geldi tiger egzoz ve rosso larla yalnız arkaya rosso 150lik taktırmış ircnin 140 tan daha ince duruyordu. arkadaş irc 140lığı görünce büyük lastik mi taktırdın dedi. irc ile lastik bütcesini ayarlayana kadar devam et istersen. eğer kafaya koydum alacağım diyorsan hayırlı olsun şimdiden
    Dün yoğun yağışta kullandım, motorun dengesi maşallah dedirtti resmen kross yaptık r25 ile. Yalnız o lastikler idare edilmez kumda kayar tozda kayar dun ıslak zeminde arka kaç kere kaydı bilinçli eğitimsiz ve dikkatsiz kişi bu lastiklerle heba eder motoru. Gerekirse 1000tl kredi çekicem temmuzda taktırıcam artçı ile sürüyorum lastik yuzunden heba olmıyalım

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece motor fiyatı değil dostum açıklamada yazmış

Motosikleti
    R25
    Uzunca yaptığım arsştırmalar neticesinde R25 almaya karar verdim. Biliyorsunuz şuan piyasada motor yok. Yamahanın yaptığı bir açıklama var mı türkiyeye kaç motor daha göndereceği hakkında ? Birde bayilere kaç motor gelir, sıra alırsam ne kadar beklerim.. Bilen biri cevaplarsa sevinirim..

Alıntı Dasqual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzunca yaptığım arsştırmalar neticesinde R25 almaya karar verdim. Biliyorsunuz şuan piyasada motor yok. Yamahanın yaptığı bir açıklama var mı türkiyeye kaç motor daha göndereceği hakkında ? Birde bayilere kaç motor gelir, sıra alırsam ne kadar beklerim.. Bilen biri cevaplarsa sevinirim..
    Tüm bayileri aradın mı?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler cbr 250 ile bu makina arasında gidip geliyorum.
    Arabayı yeni sattım. o parayı motora vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama kendimi frenleyemiyorum alıcam illa.
    11-12 arasına temiz cbr bulabiliyorum 2013-2014 gibi. Arkadaşımda var o da 14250 istiyor r25e. Bu bütçeyi zorlayacak ama kullandığımda cbrdan daha dengeli geldi. Yedek parça fiyatı knusunda tereddütüm var biraz.

Motosikleti
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler cbr 250 ile bu makina arasında gidip geliyorum.
    Arabayı yeni sattım. o parayı motora vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama kendimi frenleyemiyorum alıcam illa.
    11-12 arasına temiz cbr bulabiliyorum 2013-2014 gibi. Arkadaşımda var o da 14250 istiyor r25e. Bu bütçeyi zorlayacak ama kullandığımda cbrdan daha dengeli geldi. Yedek parça fiyatı knusunda tereddütüm var biraz.
    R25 te karar vermişsin bütçeyi ayarlarsan r25 okadar çıkmaz dersen 2014 cbr bak. araba ile kıyaslanmaz motosikletin tadını alan bırakması zor hayırlısı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)