Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorun vermiş olduğu heves Haklısın panther38
    İlk motorum değil 3 tane motor eskittik ninja300den başka motor yok değilmi hayatta! Yaw he he der geçeriz AEA dediği gibi tahta amotisörlü laterna grenajlı makinenizin turşusunu kurun bir zahmet! Kullanmadığınız motora bok atmayın kullanında konuşun edebiyat yapmayın! Bütün ninja300 ve kawacılar r25 grubunda edebiyat yapar oldu hayırdır ne var ne oldu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayal alemindesin arkadaşım sen.Geçen ay R25 aldım 1 hafta dayanabildim.Üzerindeki çift silindir makina iyi tamam Görüntü abartıldığı gibi değil.Boya kalitesi berbat,Deponun duruşu kötü sanki sonradan takılmış ve yerine oturmamış gibi duruyor.Arka fren kötü.Hele karenaj üzerindeki gri
    ton çok basit duruyor.Boya kalitesi gerçekten berbat ve pul pul dökülüyor.Biraz basalım dedik odane yakıt tüketimi 6 lt ye çıktı yuh dedim.
    500 tl zararına sattım kurtuldum.
    Hele R25 in Ninja 300 den daha kalıplı lafına bayağı güldüm.Git bi bak kawasaki showroom una Ninja 300 ün üzerine bin sende kendine gülersin NOKTA
    R25 kullanmamışsın iyiki almamışsın kawa ninja 300le işim olmaz kendinize saklayın stoklayın lazım olur
    Ahmetcan45 bunu beğendi.
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ninja300 ile r25'i kıyaslamak boş muhabbet motordan anlamadığınız belli bari deyinki paramız yetmedi ninja alamadık 250lik motor 6 üstü hepsi aynı atla deve değil kendinizi geliştirmeye bakın bırakın benimki daha uzun muhabbetini....

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja300 ile r25'i kıyaslamak boş muhabbet motordan anlamadığınız belli bari deyinki paramız yetmedi ninja alamadık 250lik motor 6 üstü hepsi aynı atla deve değil kendinizi geliştirmeye bakın bırakın benimki daha uzun muhabbetini....
    Ninja300 hediye etsen gider yamaha bayisine r25 le takas ederim emin ol bunu yaparım üste bayii para verirse vereyim sana lazım olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mitokondri sonuna kadar katılıyorum.

Panther kardeş Haklısın !
    Yokmu başka ninjacı çağır gelsin

Motosikleti
    2teker
    Argadaş kayserilipiyasa yapıyor

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Argadaş kayserilipiyasa yapıyor
    Ninjacılar reklam yapıyor daha ne olsun varsa yoksa ninja300 başka motor üretilmiyor zaten yokmu başka Ninjacı r25 sayfasına reklam veren

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Panther38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum değil 3 tane motor eskittik ninja300den başka motor yok değilmi hayatta! Yaw he he der geçeriz AEA dediği gibi tahta amotisörlü laterna grenajlı makinenizin turşusunu kurun bir zahmet! Kullanmadığınız motora bok atmayın kullanında konuşun edebiyat yapmayın! Bütün ninja300 ve kawacılar r25 grubunda edebiyat yapar oldu hayırdır ne var ne oldu ?
    Ne mi oldu? Ben okuduğum kadarıyla özetleyeyim.

Bir arkadaşımız GSR 600'den sonra R25'in performansının kesmeyeceği yorumunda bulundu. KİŞİSEL fikridir. (600'lük sonrası tatmin etmeyeceğini düşünüyor. Bak yeniden vurguluyorum; 600'LÜK SONRASI)

R25 ile ilgili hiç bir karalama ya da kötü bir şey de yazmamış. Ama sen adama r25'i karalıyor diye itham da bulunup, ninja 300 kullananların böyle bir yorum yapamayacağını belirterek saldırmaya başlamışsın. Sonra da ninja 300'ü kötüleyerek devam etmişsin. Ninja 300 konusunda önceki sayfa da gerekli cevaplar verilmiş zaten.

Heh! Buraya kadar her şey tamamsa, şimdi biz de aynı soruyu soralım.

"Hayırdır ne var ne oldu?"
    Forum da kimin nereye yorum yapacağına ne zamandan beri sen karar verir oldun?

Yokmu başka ninjacı çağır gelsin
    Ninjacılar reklam yapıyor daha ne olsun varsa yoksa ninja300 başka motor üretilmiyor zaten yokmu başka Ninjacı r25 sayfasına reklam veren
    Kime ne anlatıyoruz ya...
    .
    dyavol-77 ve Karalı bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kardeş beyin yaşın kaç ? Arkadaşın sorduğu soruya ben cevap verdim pisliği ilk sen attin. Ki r25 kullanan arkadaş en güzel cevabı vermiş. Biz en iyi bizimki sizi tokatlariz şöyle böyle yaparız demedik. Arkadaş gsrden sonra keser mi dedi. Ben de hayir dedim. Seninki kadar güçlü olmasa da seninkine yakın bir motorum var. Ben kendimden yola çıkarak yorum yaptım. Ortalığı sen karıştırdın.

Daha da sana cevabim yok. Allah kaza bela vermesin. Hayırlı surusler.

Motosikleti
    2teker
    Hee gardaş babamın fabrikası kawasaki reklama ihtiyacımız var.hepinizin r25 hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız boş muhabbet yaptığım için özür dilerim sizlerden sen hariç gayserili

Motosikleti
    Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne mi oldu? Ben okuduğum kadarıyla özetleyeyim.

Bir arkadaşımız GSR 600'den sonra R25'in performansının kesmeyeceği yorumunda bulundu. KİŞİSEL fikridir. (600'lük sonrası tatmin etmeyeceğini düşünüyor. Bak yeniden vurguluyorum; 600'LÜK SONRASI)

R25 ile ilgili hiç bir karalama ya da kötü bir şey de yazmamış. Ama sen adama r25'i karalıyor diye itham da bulunup, ninja 300 kullananların böyle bir yorum yapamayacağını belirterek saldırmaya başlamışsın. Sonra da ninja 300'ü kötüleyerek devam etmişsin. Ninja 300 konusunda önceki sayfa da gerekli cevaplar verilmiş zaten.

Heh! Buraya kadar her şey tamamsa, şimdi biz de aynı soruyu soralım.

"Hayırdır ne var ne oldu?"
    Forum da kimin nereye yorum yapacağına ne zamandan beri sen karar verir oldun?

Kime ne anlatıyoruz ya...
    .
    brooklynnn la alaka lı problem var gsr600 ü soran arkadaşa bişey dediğimiz yok halen inatla ninja 300 savunucusu r25 kullanmışmıdır hayır ninja kullanıcılarını r25 sayfasına yönlendirmekte r25i sevmeyebilirsin küçümseyemezsin yetmez gitmez işini görmez nerden biliyorsun diye sormazlarmı sizde fazer8 olabilir r25 size gelmee bilir bu demek değikli r6 gsxr600den geçen ve r25 ten memnun olanlar ninja 30 kullannan arkadaşın bu kadar küçümsemesini gerektirmiyor r25 kullanıcılarına soru sorulmuş cevap veren ninja 300 sahibi r25 kullanıcıları değil

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağılık kompleksine gerek yok, adam r25 ile alakalı bir şey yazmamış, sen gelip motoruma çamur atamazsın deyip Ninja300'e çamur atmışsın. Bilinçaltına ne işlediyse artık.

Millet çin malı motor sahibi olabilmek için aylarca para biriktiriyor. Biraz sakin olsan hayat çok güzel aslında.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağılık kompleksine gerek yok, adam r25 ile alakalı bir şey yazmamış, sen gelip motoruma çamur atamazsın deyip Ninja300'e çamur atmışsın. Bilinçaltına ne işlediyse artık.

Millet çin malı motor sahibi olabilmek için aylarca para biriktiriyor. Biraz sakin olsan hayat çok güzel aslında.
    kardeş gsr600 den r25 e geçmek isteyen kişi r25 kullanıcılarından bilgi almak istiyor brooklynnn da ninja 300 sahibi olarak r25 hakkında çok bilgili olduğundan arkadaşa yardımcı oluyor. bıraksın r25 hakkında r25 kullanıcıları gerekli bilgileri arkdaşa gerekli bilgiyi paylaşır.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Herkes kendi kullandığı araçla ilgili yorum yapar. Ama kullanmadığı araçla ilgili yorum yapmak yanlış yönlendirmeye neden olabilir.
    Ancak bir 4 silindirli gsr 600 den sonra r25 beni kesermi sorusuna da kim nasıl bir cevap verebilir ki? Bence boş sorular bunlar. Gereksiz de bir tartışma çıkmış.
    Bence soruyu yanlış sormuş. Hangi yönlerini merak ediyorsa sorması gerekir. Bu soru öyle bir gelmişki sanki 600 lük gibi gazlarmı demiş...
    Faydalı paylaşımlarla devam... Ricamız olur...
    Panther38 ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2teker
    4silindir kullanan birini 250cc'nin kesmeyaceğini 4 silindir kullanan herkes bilir şahsen ben hayabusa'sından tut zx6r,cbr1000,cbr600f,fz8.FZ6 falan filan inan motorumdan soğudum resmen pisiklet gibi geliyor....

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş gsr600 den r25 e geçmek isteyen kişi r25 kullanıcılarından bilgi almak istiyor brooklynnn da ninja 300 sahibi olarak r25 hakkında çok bilgili olduğundan arkadaşa yardımcı oluyor. bıraksın r25 hakkında r25 kullanıcıları gerekli bilgileri arkdaşa gerekli bilgiyi paylaşır.
    r25 kullanan adam al yeter dese tamam mı olacaktı ?

Arkadaşlar acaba arka teker göbek somununun ordaki zincirin gerilmesine yarayan gergi çubuğunu üzerimde ince dikey çizigiler vardır,sizin motorlarda da her iki tatafın çizgi sayısı aynı hizadamı yoksa biri 4 çizgi görünürken diğeri 4,5 gibi azcık farklımı?normalde her iki tarafta milim milim aynı olması gerekmezmi tekerin doğru oturtulduğunu anlamak ve zincirin dişliye oturuşunun tam ortalı olmasını anlamak için?

Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 10 gün önce istanbul'da bulamayıp Antep'ten araya adam koymak suretiyle getirttiğim ikinci motorum olan mavi r25 im ile bende araniza katıldım Motor alırken yaşadığım macerayı daha sonra sizlerle paylaşacağım. Sağlıcakla

Motosikleti
    Alıntı Pathologyst adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 10 gün önce istanbul'da bulamayıp Antep'ten araya adam koymak suretiyle getirttiğim ikinci motorum olan mavi r25 im ile bende araniza katıldım Motor alırken yaşadığım macerayı daha sonra sizlerle paylaşacağım. Sağlıcakla
    Hayırlı olsun kardeşim r25 race blue için bende çok uğraştım tekerine taş değmesin

Motosikleti
    YAMAHA R25
    hayırlı olsun kardesım

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Sakin arkadaslar sakin sonuç olarak hepimiz motorcuyuz birbirimizi kırmayalım cbr 250 de güzel , ninja 250 , ninja 300 de güzel r25 de güzel motorlarımızın hepsi güzel motorun hızına bakarakta motorun iyi olup olmadıgıda anlasılmaz sonuçta hepimizin altında bi japon tasarımı var ve hepside kendini dünyaya kanıtlamıs markalar bü yüzden tartısmaya da gerek yok iyi günler herkeze :D
    nexus7 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    brooklynnn la alaka lı problem var gsr600 ü soran arkadaşa bişey dediğimiz yok halen inatla ninja 300 savunucusu r25 kullanmışmıdır hayır ninja kullanıcılarını r25 sayfasına yönlendirmekte r25i sevmeyebilirsin küçümseyemezsin yetmez gitmez işini görmez nerden biliyorsun diye sormazlarmı sizde fazer8 olabilir r25 size gelmee bilir bu demek değikli r6 gsxr600den geçen ve r25 ten memnun olanlar ninja 30 kullannan arkadaşın bu kadar küçümsemesini gerektirmiyor r25 kullanıcılarına soru sorulmuş cevap veren ninja 300 sahibi r25 kullanıcıları değil

biraz sakin olmayı denesen? kimsenin gelip senin motoruna tüü kaka dediği yok. 600 cc den sonra 250 ye geçsem keser mi acaba diye sormuş vatandaş kesmeyeceği içinde KESMEZ denmiş. illa cc küçülteceksen git ninja 300 al daha kolay alışırsın denmiş ki bence doğru bir mantık. alt devirlerde gayet hantal bir alet r25. 7000 devirden sonra coşmaya başlıyor.

neyse bunun kıyasını yapma yeri burası değil o yüzden laf kavgası yerine 600 lük sahibi arkadaş verilere bakarak karar versin.

nexus7 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)