Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı mtunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmoto yı dün aramistim yok dediler
    Bayi listesinden tek tek ararken menemen de buldum tek siyah vardı. Hemen satın aldım. Onun dışında aydın nazilliye de gelmiş ve aynı gün satılmış. Bildiğim kadarı ile Yamaha ilk aydın iline geliyor oradan da İzmir olması lazım.
    Teşekkürler,sanırım izmoto'ya bu hafta içi gelicek. Ben de siyah arıyorum menemen'de bana yakındı size kaptırmışım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha WR125R-YAMAHA R25
    manisa'daki bayiye 3 tane race blue bir tane siyah geldi siyahı ben aldım mavilerin ikisi satılmış bir tane mavi stokta olabilir çevre illerden alacaklar olursa manisa yamaha dağlılar motoru arayabilir

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    İstanbul'daki bayilerde stok durumu nasıl bilgisi olan var mı?

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alanya etkin ticarette bir tane siyah gördüm.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R 25
    Yamaha bayisine uğradım 7 tane r25 gelmiş. Hepsi satıldı diyorlar ama bilmiyorum bir sorun isterseniz

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    tosunuma kavuştum sonunda 1,5 aylık bekleyişimin her saniyesine değdi ama.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı mtunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmoto yı dün aramistim yok dediler
    Bayi listesinden tek tek ararken menemen de buldum tek siyah vardı. Hemen satın aldım. Onun dışında aydın nazilliye de gelmiş ve aynı gün satılmış. Bildiğim kadarı ile Yamaha ilk aydın iline geliyor oradan da İzmir olması lazım.
    Menemendeki R25 i ben alıcaktım siyah diye vazgeçtim manisa merkez den mavi R25 imi aldım son mavi bana geldi pazartesi cıkarıcam moturu Hayırlı olsun sanada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler,sanırım izmoto'ya bu hafta içi gelicek. Ben de siyah arıyorum menemen'de bana yakındı size kaptırmışım
    Dostum izmir izmotoya motorlar gelmiş ama pazartesi günü arıcaklarmış sahiplerini satış evraklarımı ne gelmedi dedi pazartesi günü glicek ozaman haber vericez felan dediler ben manisadan almamıs olsaydm pazartesi sabah gidicektim orya peşin parayla alırdım kesin yani alıcaksan pazartesi sabah 9 da git peşin paran varsa bırak 2-3 gerisini öglen getircem de kredi cekiceksen cek öglene kdr ayarla bi şekilde.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar yamaha anadoluda 500 600 kmde 4 adet r25 var, 2 siyah 2 mavi. Dun pistte tmf yarışcıları bızle surerken kullandı onlarıda satıcaklarmış sanırım bi sorun ısterseniz

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Menemendeki R25 i ben alıcaktım siyah diye vazgeçtim manisa merkez den mavi R25 imi aldım son mavi bana geldi pazartesi cıkarıcam moturu Hayırlı olsun sanada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Dostum izmir izmotoya motorlar gelmiş ama pazartesi günü arıcaklarmış sahiplerini satış evraklarımı ne gelmedi dedi pazartesi günü glicek ozaman haber vericez felan dediler ben manisadan almamıs olsaydm pazartesi sabah gidicektim orya peşin parayla alırdım kesin yani alıcaksan pazartesi sabah 9 da git peşin paran varsa bırak 2-3 gerisini öglen getircem de kredi cekiceksen cek öglene kdr ayarla bi şekilde.
    İsabet olmuş bende siyah istiyordum. ekipman aldım bugün motomaxtan hatta metrodan yazıyorum eksiklerin vardı. fiyatlar gayet uygundu. Adamlar gayet ilgili yalniz dikkatimi çekti.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yamaha anadoluda 500 600 kmde 4 adet r25 var, 2 siyah 2 mavi. Dun pistte tmf yarışcıları bızle surerken kullandı onlarıda satıcaklarmış sanırım bi sorun ısterseniz
    Rodajdaki motoru yarışçının altına verip piste çıkarıp son sürat kullandırıp satmak nasıl bir mantıktır!! :-@

Bu arada nasıldı pist günü giden arkadaşların yorumlarını deneyimlerini alabilir miyiz? Kimseye sıkıntı çıkardılar mı ekipmanlardan ötürü? Düşen yaralanan olmamıştır insallah?
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam benim 14.500 nakit hazır bir şekilde duruyor : ). O zaman dediğin gibi pazartesi sabahı hemen fırlayım ben.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajdaki motoru yarışçının altına verip piste çıkarıp son sürat kullandırıp satmak nasıl bir mantıktır!! :-@

Bu arada nasıldı pist günü giden arkadaşların yorumlarını deneyimlerini alabilir miyiz? Kimseye sıkıntı çıkardılar mı ekipmanlardan ötürü? Düşen yaralanan olmamıştır insallah?
    Valla ou bende tam idrak edemedim ama baya bastı onumuzdeki hocalarda o motorlarla. Pist gunu ınanılmazdı yolla alakası olmayan bıyer pist ortamı herşeyi ile süper bi etkinlikti. Bikaç kişiye ordan tulum ve ekipman verdiler sanırım yamahanın tanıdıkları idi tam anlamadım diğerleri zaten bilgili idi. Kimse düşmedi sorunsuz ayrıldık ordan.

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    evet 1 aydır bekliyorum hemen hemen herkes aldı bizde daha ses seda yok kütahyaya motor geleceği falan yok kafayı yicem.eskişehirde buldum bitane siyah diye almadım bugun almaya gitcektim gitmedim.eğer alıpta 1 hafta sonra mavisi gelseydi içme otururdu.ege bölgesinde varmı bildiğiniz elinde kalan bayii

r25 alamadim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 (Alamadım)
    Selam arkadaşlar bir adet r25 almaya niyetlendiğim daha sonrasında siparişini verdiğim ve daha çok bilgi edinme adına araştırma yaptığım vakit en detaylı ve güncel olarak takip edebildiğim platform olduğu için bir süredir başlığı yerli yersiz misafir hanesine +1 imle sayısal katkı sağlamaktayım.

Geçen Cuma günü yeni partın geldiğini başlıktan duyar duymaz sipariş verdiğim satıcıya gittim ama tek bir tane geldiğini görünce içime bir kuşku düştü zira siparişi vereli 1.5-2 ay oluyor; bir önceki gelen grupta alabileceğim söylenen teslimatı bu sefer de alamamak baya koyardı açıkçası. Neyse dün gittim sorayım nedir, ne değildir öğreneyim diye dükkanda çocuk var bir tane gittiğimiz zaman çay falan getiriyor belli ki bir bildiği yok. Patron gelsin sorayım ben de telefonla ulaşamıyorum dedi. Telefon numaramı verip çıktım.

Neyse çok detaylı anlatıyorum sanırım evet; Bu gelen r25 de benim değilmiş. Başka modeller teklif etti Sadece daha ne kadar beklemem gerektiğini bilmek istedim. Ama yok. İlle bir şey satacak. Mağduriyetimi gideriyormuş.

Sizden tek öğrenmek istediğim bir sonraki dağıtım ne zaman yapılır? Beklemeye değer mi? Çünkü çıkar çıkmaz başka bir yere gittim benzer bir model bulabilir miyim diye (Ama kategorisinde makine benzersiz, konu o değil). Küçük bir yerde yaşıyorum. Çok fazla seçenek yok. Gittiğim bayi de genel itibari ile çin malı küçük motorlar satıyor ama merkezi Alanya'da oradan Hyosung, Honda vb. markaları sipariş üzerine getirtebiliyor. Bayideki arkadaş nispeten daha genç ve ss vb. türlerle ilgili daha bilgili çıktı. Sohbet havasında hem daha önceki maceramı konuştuk hem de marka ve modeller üzerinde tartıştık biraz. Kendisi aynı zamanda KTM'in de bayiliğini yapıyormuş. RC 200 modelini önerdi. Güzel motor, orası kesin ama detaylara indiğim zaman ss türüne yeni başlayan birisi için ne kadar süre tatmin edici olabileceği, bir süre sonra cc büyütmek isteyip satışa çıkarıldığı zaman ne kadar talep göreceği konusu belirsiz. Motosiklet dünyasının Alfa Romeo'su sanırım. Yarın sipariş versem Cuma gününe elimdeymiş.

Sırf bir tepki için yapılır mı, bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Alıntı r25 alamadim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bir adet r25 almaya niyetlendiğim daha sonrasında siparişini verdiğim ve daha çok bilgi edinme adına araştırma yaptığım vakit en detaylı ve güncel olarak takip edebildiğim platform olduğu için bir süredir başlığı yerli yersiz misafir hanesine +1 imle sayısal katkı sağlamaktayım.

Geçen Cuma günü yeni partın geldiğini başlıktan duyar duymaz sipariş verdiğim satıcıya gittim ama tek bir tane geldiğini görünce içime bir kuşku düştü zira siparişi vereli 1.5-2 ay oluyor; bir önceki gelen grupta alabileceğim söylenen teslimatı bu sefer de alamamak baya koyardı açıkçası. Neyse dün gittim sorayım nedir, ne değildir öğreneyim diye dükkanda çocuk var bir tane gittiğimiz zaman çay falan getiriyor belli ki bir bildiği yok. Patron gelsin sorayım ben de telefonla ulaşamıyorum dedi. Telefon numaramı verip çıktım.

Neyse çok detaylı anlatıyorum sanırım evet; Bu gelen r25 de benim değilmiş. Başka modeller teklif etti Sadece daha ne kadar beklemem gerektiğini bilmek istedim. Ama yok. İlle bir şey satacak. Mağduriyetimi gideriyormuş.

Sizden tek öğrenmek istediğim bir sonraki dağıtım ne zaman yapılır? Beklemeye değer mi? Çünkü çıkar çıkmaz başka bir yere gittim benzer bir model bulabilir miyim diye (Ama kategorisinde makine benzersiz, konu o değil). Küçük bir yerde yaşıyorum. Çok fazla seçenek yok. Gittiğim bayi de genel itibari ile çin malı küçük motorlar satıyor ama merkezi Alanya'da oradan Hyosung, Honda vb. markaları sipariş üzerine getirtebiliyor. Bayideki arkadaş nispeten daha genç ve ss vb. türlerle ilgili daha bilgili çıktı. Sohbet havasında hem daha önceki maceramı konuştuk hem de marka ve modeller üzerinde tartıştık biraz. Kendisi aynı zamanda KTM'in de bayiliğini yapıyormuş. RC 200 modelini önerdi. Güzel motor, orası kesin ama detaylara indiğim zaman ss türüne yeni başlayan birisi için ne kadar süre tatmin edici olabileceği, bir süre sonra cc büyütmek isteyip satışa çıkarıldığı zaman ne kadar talep göreceği konusu belirsiz. Motosiklet dünyasının Alfa Romeo'su sanırım. Yarın sipariş versem Cuma gününe elimdeymiş.

Sırf bir tepki için yapılır mı, bilmiyorum.
    kardeşim ben de 1,5 aydır bekliyordum ve dün akşam üstü aldım ve 150 km yol yaptım. ömrümde hiçbir kararım bu kadar doğru olmamıştı. biraz zamanını alacak belki moralin de bozulacak beklerken ama değeceğini %100 garanti ediyorum. başka şehirleri de araştır sürekli. ben geçtiğimiz çarşamba aradığımda hatayda 1 tane mavi vardı ve yollayabilirim abi dediler ama daha yakında kapora verdiğim için alamadım daha iyi oldu ama 2 gün sonra anlaştığım yerden aldım. biraz kovalaman gerekiyor. bir sonraki parti haziran ortası gelir bence.

MustafaR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Beklemeye değer bir motor. Eğer güvensiz bir yerse başka bir yerden sipariş ver. Bende Temmuz ayı için mavi renk sipariş verdim. Bildiğim kadarıyla motorsikletler İzmir limanına geliyor oradan direk olarak bayilere yönlendiriliyorlar. Bayiler kaç adet gelecek hangi renk gelecek vs. hiç bir şey bilmiyor. Ama şuan Türkiye piyasası doyum noktasına geldi. Zaten önümüz ramazan eğer acelende yoksa beklemeye değer bir motor. Büyük ihtimalle haziran ayında gönderilecek partiden alabilirsin. Büyük illerdeki bayilere 10 adet civarı motor veriyorlar. Ve genelde en çok dağıtımın yapıldığı bölgeler Akdeniz, Marmara ve Ege bölgeleri. Haziran 20 civarı Yamaha müşteri hizmetlerini ara onlar ne zaman geleceğini söylerler. Ama hangi bayiye kaç adet geleceğini hangi renk geleceğini onlarda bilmiyorlar. Bu mayıs partisinde genelde siyah ağırlıklı gönderdiler.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ou bende tam idrak edemedim ama baya bastı onumuzdeki hocalarda o motorlarla. Pist gunu ınanılmazdı yolla alakası olmayan bıyer pist ortamı herşeyi ile süper bi etkinlikti. Bikaç kişiye ordan tulum ve ekipman verdiler sanırım yamahanın tanıdıkları idi tam anlamadım diğerleri zaten bilgili idi. Kimse düşmedi sorunsuz ayrıldık ordan.
    Kazasız geçmesi sevindirici Ben de çok gelmek istiyordum ama ekipman eksiğim vardı, alacak maddi durumum da olmadığı için gelemedim malesef içimde ukte kaldı Allah nasip ederse ileride tam takımı toplayıp gitmeyi düşünüyorum.
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Motora zam gelmis 14.750 olmuş gençler. Aldım ben de siyah izmoto'dan 1-2 tane mavi kaldı sanırım. Siyah kalmadı.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seneye ninja 300 ile yarışır fiyatta desenize..

Motosikleti
    XJ6N
    Pist günü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)