Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Herkese keyifli forumlar. Bu yıl nasipse r25 alıcağım, 2017 yi bekliyorum. Uzun zamandır forumu üye olmadan takip ediyordum. Aranıza katılmak bugüne nasipmiş. R25 ler için 2017 gelmeyecek euro 3 standartı yüzünden diye okuyunca hemen bayiyi aradım. Bayi durumu bildiğini ama 2017 modellerin sorunsuz bir şekilde ocağın son haftası satışta olacağını ısrarla söyledi. Bu durumu açıklığa kavuşturabilecek tecrübeli arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Açıkçası ( belki bir manası yok ama ) serisi biten bir makinayı almak istemiyorum, yenisini beklemek daha içime siniyor. Beklemek istemeyen bünyem yüzünden de duramadım yazdım. Bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Bir ikinci sorunum da r25 sinyal paketi ile ilgili. Bayi paket için ( ön arka ) 700 tl fiyat verdi. İtiraz ettim dedim çok yüksek, bayi fiyatı yamahanın verdiğini kendinin de çok şaşırdığını söyledi. Sizler ne dersiniz dostlar alırsam bayiden motora takılı alırım dışardan almam. Bu şekilde fikir verirseniz mutlu olurum.

Herkese keyifli forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı hiter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese keyifli forumlar. Bu yıl nasipse r25 alıcağım, 2017 yi bekliyorum. Uzun zamandır forumu üye olmadan takip ediyordum. Aranıza katılmak bugüne nasipmiş. R25 ler için 2017 gelmeyecek euro 3 standartı yüzünden diye okuyunca hemen bayiyi aradım. Bayi durumu bildiğini ama 2017 modellerin sorunsuz bir şekilde ocağın son haftası satışta olacağını ısrarla söyledi. Bu durumu açıklığa kavuşturabilecek tecrübeli arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Açıkçası ( belki bir manası yok ama ) serisi biten bir makinayı almak istemiyorum, yenisini beklemek daha içime siniyor. Beklemek istemeyen bünyem yüzünden de duramadım yazdım. Bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Bir ikinci sorunum da r25 sinyal paketi ile ilgili. Bayi paket için ( ön arka ) 700 tl fiyat verdi. İtiraz ettim dedim çok yüksek, bayi fiyatı yamahanın verdiğini kendinin de çok şaşırdığını söyledi. Sizler ne dersiniz dostlar alırsam bayiden motora takılı alırım dışardan almam. Bu şekilde fikir verirseniz mutlu olurum.

Özür dilerim ama sinyal paketi dediğiniz nedir, ne işe yarıyor nasıl birşey tşk ederim.

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Ön arka sinyaller led oluyor daha sportif daha kibar duruyor yani bana göre en azından

Alıntı hiter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende gelmiyor 2017 diye bu ay almayı düşünüyordum Ocak ayında gerçekten gelecekmiymiş hangi bayi söyledi acaba sorduğunuz soruların cevabını bende çok merak ediyorum

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Yamaha mersin bayisi Kadıoğlu motor söyledi. esnaflıkları olsun güler yüzleri olsun hep sevmişimdir. Bilgiyi oradan aldım ama insan yine de bayi harici doğrulatmak istiyor

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Altı üstü led sinyal altın kaplama mı o ya, kendiniz sipariş verin takın gitsin aliexspres te bir sürü var bir zararı da olmaz, eliniz yatkın ise kendiniz sök tak yapın.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Kocaeli'de sorduğumda 2017 modelin ancak nisan başında gelebileceğini söyledi.

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Eğer Nisa'n başı olursa beklemem boşa gider 16 alırım zaten bir ateşleme bekliyorum aldım alıcam. Ufak bir tereddüt var. Şu sinyal paketini çok istiyorum bir türlü karar veremedim. Mevzu fiyatı değil de bu fiyata değer mi acaba? Lastikler için Rosso 2 ön arka 900 dediler onu yazmayı unutmuşum. Normal geldi bana

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Ayna uzatma aparatı kullanan var mı aramızda?
    İnternette iki farklı çeşidi var; ilki 3,2cm fark ediyor, ikincisi daha kısa tahminimce 1cm kadar anca farkettirir. İlk seçenek daha kullanışlı olur diye düşünüyorum gene de sormak istedim aramızda kullanan ya da fikir verebilecek var mı?

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Yılbaşından sonra motorun sıfır fiyatı kaç para olacak bilgisi olan var mı?

Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılbaşından sonra motorun sıfır fiyatı kaç para olacak bilgisi olan var mı?
    Ben daha fazla olmadan alayım diyorum 15.750 olur en son diyor bayiler

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı DBGstudios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha fazla olmadan alayım diyorum 15.750 olur en son diyor bayiler
    Bende birkaç ay önce 15.700e aldım. Daha önce sorduğum bayiler yılbaşından önce almamı yoksa yüklü zam geleceğini söylediler. Yamaha'nın maddi bindirmelerini zaten hepimiz biliyoruz. Çok merak ediyorum kaç para olacak. Güzel bir zam yaparlarsa yaz sonu motoru aynı fiyattan veya kârla satabilir miyim diye düşünmüyor değilim.

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    İki farklı bayiden 15500 fiyat aldım. Yamaha da şu anda race blue hariç stok yokmuş. Bayiler de varsa onlar.

Bu arada euro 3 euro 4 muhabbetini de öğrendim. Yamaha Nisa'n civarı euro 4 e uyumlu r25 getirecekmiş bayi kesin bir dille söyledi. Herhalde bende alıcam beklemek istemiyorum. Zam için de o zamanı işaret ettiler ama adam elindekini satmak ister tabi o yüzden güven olmaz. Belki zam gelmeyebilir.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Zam sadece Yamaha'yı değil tüm markaları vuracak. Suzuki ve Pulsar zamlandı. Ben 300 ila 500tl arası bir zam bekliyorum.

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    300 500 tl olursa zam iyi sorun değil fazlası olur mu acaba

Motosikleti
    Dominar 400 UG

Dört tekerli klimalı araçlara inat yaşasın iki teker
    kdiner bunu beğendi.

Rodin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben r25'in plakalık kısmını hiç sevmiyorum, katlanır ya da küçük plakalık istemiyorum sadece o kuyruk olmasın istiyorum, yani plaka artçı selesine sıfır olsun istiyorum. Bu yasal mıdır? Veya trafikte sıkıntı çıkarır mı polisler?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Rodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben r25'in plakalık kısmını hiç sevmiyorum, katlanır ya da küçük plakalık istemiyorum sadece o kuyruk olmasın istiyorum, yani plaka artçı selesine sıfır olsun istiyorum. Bu yasal mıdır? Veya trafikte sıkıntı çıkarır mı polisler?
    yasak çevirmeye yakalanırsan ceza yersin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    antalyadan 15.750 fiyat aldım bende son rakam.pulsarım satılsa alıcam gibi duruyor.1 ocakta zam diyorlar tabi onlarda.ne olur bilmiyorlar.bende 1.500 lira bir zam bekliyorum.300 500 gelir diyenler 500 tl pulsara geldi zam hint parasıyla satılmasına rağmen siz hesaplayın 2017 fiyatını.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifir-yzf-r25-364181398/detay

Mersin'e yakın olup R25 alacak olanlar kaçırmasın derim. Bugün sırf meraktan arayıp sordum hiçbir sorun olmadığını yıl sonu kampanyası yaptıklarını söylediler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)