Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj bıtsın çok sasırıcaksın 7500-8000 den sonrakı ses ıvmelenme rahat rahaht 160 - 170 km hızlara cıkar ıstersen. Ben 185-188 km lere geldım,merak edıyor ınsan. Uzun yol bana mısın demez , ben yazın canakkla edırne bolu bursa eskısehır epey yol yaptım tık yok. Yskıt en son 4.1 de, bır ars 3.7 lerde, zıncır yagı motul c4 onerırım , temızlık ıcın gaz yagı.
    Rodajın bitmesini zaten sabirsizlikla bekliyorum. Hız konusunda 196-195-180 -185 leri görenler var fakat motosikletin uygunluk belgesinde maximum hız 168km/h yazıyor o da benim kafamı biraz kurcaladi. Senin dikkatini çekti mi bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tracer700
    Arkadaşlar R25 için alıp kullanmadığım bikaç şey var elimde ilgilenen olursa ö.m atabilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...sinyaller.html

2. el r25

internette 11500 e r25 buldum kazasiz belasiz ama yag kaciriyormus. Eger makinayi ben alirsam yetkili servis yapar mi ve sizce fiyat nasil

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    185-188 km devir saati 13 binlerdeydi orda bıraktım. Top speed devamlı kullanmadim, yani 185+ hızda 5 dkk yol aldım. Hiçbir problem olmadı. Limitlerde devamlı kullanmak motoru yorar. Uzun yolda 140-160 arasi hızlarda 30-40 dakka devamlı gittigimde motorda ne hararet ne bir yorgunluk belirtisi yoktu. 7000 km uzun yolum var hicbir problem yok.

Merhaba arkadaşlar bende r25 almak istiyorum 2017 modelinin gelmeyeceğini duydum o yüzden beklemekten vazgeçtim şimdi almam mantıklımı tavsiye edermisiniz her hangi bir sorun yaşarmıyım peşin alacağım ne kadar indirim yaparlar acaba şimdiden teşekkür ederim
    Emron bunu beğendi.

selamlar yzf 25 geçen hafta aldım iki anahtarı da hafta sonu maçta düşürmüşüm ne yapabilirim ? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Ruhsatınla beraber satın aldığın bayiye git yardımcı olurlar.

Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatınla beraber satın aldığın bayiye git yardımcı olurlar.
    mutlaka gideceğim de yeni anahtar mı verecekler yoksa depo kapağı kontak komple değişecek mi acaba ?

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Motor sürüşü anında kulaklıkla şarkı dinleyen var mı? Uzun yolda tek başınıza seyahat ediyorsanız çok can sıkıcı oluyor. Orjinal iphone kulaklığı bir yerden sonra kulakları çok acıtıyor başka çözümü olan var mı?

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sürüşü anında kulaklıkla şarkı dinleyen var mı? Uzun yolda tek başınıza seyahat ediyorsanız çok can sıkıcı oluyor. Orjinal iphone kulaklığı bir yerden sonra kulakları çok acıtıyor başka çözümü olan var mı?
    Intercom kullanıyordum ben. Aliexpressten 40 dolara alırsınız. Çok verimli ve bayağı başarılı bir ürün. Fredconn marka

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Herkese merhabalar,

Dün yakın arkadaşımın R25'ine replika akrapovic taktırdık ancak katalizörü iptal etmediğimiz için alt devirlerde seste hiç bir değişiklik olmadı.

Katalizör iptali ve krom boru ile bağlantı yapılırsa R25'lerde herhangi bir problem oluşuyor mu? Güçten düşme veya yakıt tüketiminin artması gibi?

Saygılar,
    Efe

bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2
    arkadaşlar merhaba. 2.el 2016 model bir R25 aldım.
    1.amacım: günlük kullanım.(farklı bir model motorum zaten var.kışın yağmurda çamurda onu kullanmak istemediğim için)
    2.amacım: fuar dönemine kadar yatırım maksatlı olarak aldım.( şu an piyasa uygun olduğunu düşündüğüm ve şubat-mart a kadar yamaha muhakkak zam yapar düşüncesi ile)

makina için 2 egzoz düşünüyorum.
    1- akrapovic Racing line 2- akrapovic slip on
    sizden ricam kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.tskler

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Motoru ufak ufak duzeltmeye basliyorum.
    Elcikle basladik

cptnmhmt bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Baba 20 bin bakımına soktum mübarek zincir dişli seti dahil 900 tl civarı bi para tuttu bilginiz olsun.
    yağ,yağ filtresi,hava filtresi,2 buji,zincir dişli seti,arka balata.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

aynısını veriyolar diye biliyorum,kontak falan degişmiyor yani
    Only Ride..

Merhaba arkadaşlar bende r25 almak istiyorum 2017 modelinin gelmeyeceğini duydum cbr250rr da dahil o yüzden beklemekten vazgeçtim şimdi almam mantıklımı tavsiye edermisiniz her hangi bir sorun yaşarmıyım ilerde yedek parça gibi problemler olur mu 0 alacağım peşin fiyatına ne kadar indirim alabilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler ortalama yakıt tüketiminiz nedir acaba.çok yakıyor diyenler çoğunlukta anladığım kadarıyla.bende hem zam gelmeden hemde al sat da değerli hemde görünüş gidiş vs iyi bir makina olarak düşünüyorum.ama 6 litre falan yakıyor diyenler olunca tırsıyorum.250cc için çok fazla.pulsardan geçicem o yüzden hangi motora geçsem zaten çok yakıcak ama 3 4 litrede fark olmasın.heleki bu dönemde

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    yok hacı kullanıma baglı 4 lt yaktıranda var ben 5-5.5 arasi yaktırıyorum biraz hırçın şehir içi.Benim satın aldıgım arkadaşım 3.6 yaktırıyordu mesela kişisel birşey pulsarla arasında her açıdan dağ kadar fark var bilgin olsun.
    Salurbey ve burak burk bunu beğendiler.
    Only Ride..

Motosikleti
    ANLAŞILAN HERKES STOK EGZOZ İLE KULLANIYOR.HİÇ MODİFİYE YAPAN OLMAMIŞ.
    Alıntı bugs buny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.amacım: günlük kullanım.(farklı bir model motorum zaten var.kışın yağmurda çamurda onu kullanmak istemediğim için)
    2.amacım: fuar dönemine kadar yatırım maksatlı olarak aldım.( şu an piyasa uygun olduğunu düşündüğüm ve şubat-mart a kadar yamaha muhakkak zam yapar düşüncesi ile)

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı bugs buny adlı üyeden alıntı Mesajı göster

akrapovic slip on kullanıyorum kat iptali yapmadım çok fazla bi sesi yok güce etkisi varmı yokmu son hız denemediğim için bişey demicem
    paran varsa alınabilir yoksa illaki alınması gereken bi egzoz değil

Motosikleti
    CEVAP İÇİN TEŞEKKURLER.ALDIĞIM MAKINANIN EGZOZUNU KALDIRIMA SÜRTMÜŞLER. HOŞ DURMADIĞI İÇİN DEĞİŞTİREYİM DEDİM. slip on biraz daha hesaplı .onunla devam edeyim. ozaman

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akrapovic slip on kullanıyorum kat iptali yapmadım çok fazla bi sesi yok güce etkisi varmı yokmu son hız denemediğim için bişey demicem
    paran varsa alınabilir yoksa illaki alınması gereken bi egzoz değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)