Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Tamam size güveniyoruz o zaman. Bilgilendirmelerınızın devamını bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakitin bi onemi yok acik yolda cbr ve sl250 nin canina okuduktan sonra

2 silindirin calisirken verdigi his ve 14 bin devir.

Fuarda ceo yamada ya arkadasim 1000 tl zamdamdan bahsetti ve latiklerinde berbat turk yollarinda cok kotu bi secim oldugunu vurguladi.

adamin cevabi 14 bin devir ve daha fazla performans var bu motorda, japon motosikleti oluşu ve bu daha fazla performans için istedikleri fiyatin normal oldugunda israr etti

Hatta birazda sinirlendi fiyat elestirisine, R25 e çok guveniyor adam ve 1000 tane saticagina inanmis.

bakalim ceo yamada hakli cikacak mi?

telden zor zannaat forum harfler kayiyor

Ne değişti ben anlamadım. Ninja 250 13500 devir ve çift silindirmotor üretti 2008 yılından 2013 yılına dek 33 hp güç üretti.hondayı açık yolda geçiyordu.titreşim yoktu. Yakıtı 100 km 1 lt fazlaydı. Ve bunu tek silindirli cbr sildi. Satış rekoru kırdı kawasaki tek silindir sl üretmek zorunda kaldı.
    Şimdi yamaha 2 silindir motor yaptı 3 hp katarak bu kadar konuşmaya gerek yok. Alan alsın binsin. Honda işin kaymağını yaladı. Gerisine birşey kalmadı. Ninja çift silindir kullanan birisi olarak cbr torku ile daha zevkli şehir içi fırlama tek teker yapmak falan daha kuvvetli motor hissi veriyor. Ninjanın sesi güzeldi. Ama uzun yolda devirden dolayı bağırıyordu hep 7. Vites arardım.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakitin bi onemi yok acik yolda cbr ve sl250 nin canina okuduktan sonra

2 silindirin calisirken verdigi his ve 14 bin devir.

Fuarda ceo yamada ya arkadasim 1000 tl zamdamdan bahsetti ve latiklerinde berbat turk yollarinda cok kotu bi secim oldugunu vurguladi.

adamin cevabi 14 bin devir ve daha fazla performans var bu motorda, japon motosikleti oluşu ve bu daha fazla performans için istedikleri fiyatin normal oldugunda israr etti

Hatta birazda sinirlendi fiyat elestirisine, R25 e çok guveniyor adam ve 1000 tane saticagina inanmis.

bakalim ceo yamada hakli cikacak mi?

telden zor zannaat forum harfler kayiyor
    Keşke Yamato'ya sorsaydınız japonyada denflasyon var bu neyin zammı ? birde trip atma deyip kel kafasına patlatsaydınız bir tane
    zulu ve GP500-1st bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R 25
    ben şunu anlamıyorum kardeşim neymiş zam gelmiş öyle olmuş böyle olmuş
    yav kardeşim ben 2012 de crf 250 l alacaktım 9500 tl den geldı bır buçuk ay sonra 10500 daha sonrada zam zam zam sene 2015 crf 13000 tl oldu
    benim şahşi kanaatim şudur crf bile bu kadar prim yapıyorsa ki alternatifi var klx 250 wr 250 olmasına rağmen bu kadar zamlanıyorsa r 25 bana kalırsa 14500 eder ve bu sene cbr nin müşterisini alır açık net yok pahalıymış yok hakketmez miş ben takip ettim lansman fiyatından aldım artık fiyat konusunda yapmayın yorum tamam şikayetlerinizi dile getireceseniz gidin yamahaya mail atın olmadı eylem yaptın ......

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    az önce kaporayı verdım yarın yada öbürgün motor geliyor siyahı özellikle bekledim yoksa 13.500 den maviyide alabilirdim umarım herşey iyi olur kasımda askere gitcem askerden dönüncede yurtdışına çıkma ihtmalim çok yüksek bakalım askerden öncemi satcam sonramı :(

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Celalmeral kardesim. Mail ve telefon bulabilirsen bizide bilgilendir.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce kaporayı verdım yarın yada öbürgün motor geliyor siyahı özellikle bekledim yoksa 13.500 den maviyide alabilirdim umarım herşey iyi olur kasımda askere gitcem askerden dönüncede yurtdışına çıkma ihtmalim çok yüksek bakalım askerden öncemi satcam sonramı :(
    hayırlı olsun. gayet memnun kalacağına eminim. Allah kaza bela vermesin de sen de keyifli mutlu sür motorunu kardeşim...

Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. gayet memnun kalacağına eminim. Allah kaza bela vermesin de sen de keyifli mutlu sür motorunu kardeşim...
    çok teşekkür ederim sende antakyalısın sanırım inci playstation bilirsen ordayım

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    İyi Akşamlar arkadaşlar. Ben de bugün siyah sipariş verdim.
    Bi aksilik olmaz ise yarın motor gelecek.
    Obür gün teslim alacagım.
    Bu arada çanakkaleli Mesut arkadaşım bi ara ozelden görüşelim.
    Motoru alan arkadaşlarımız tecrübelerini paylaşırlar ise forum amacına daha iyi hizmet edecektir diye düşünüyorum.

Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi Akşamlar arkadaşlar. Ben de bugün siyah sipariş verdim.
    Bi aksilik olmaz ise yarın motor gelecek.
    Obür gün teslim alacagım.
    Bu arada çanakkaleli Mesut arkadaşım bi ara ozelden görüşelim.
    Motoru alan arkadaşlarımız tecrübelerini paylaşırlar ise forum amacına daha iyi hizmet edecektir diye düşünüyorum.
    hangi bayiden aldın? öyle bir günde geliyor mu yaw :S

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Tamam arkadaşlar anladık, olması gerekenden pahalı tüm 250 cc' lerde olduğu gibi. Ama artık vallahi bıktım şu para mevzusundan. Para mevzusu yapacak arkadaşlar ayrı bir konu başlığı açsın ve oradan devam etsin lütfen.
    R25 sahibi arkadaşların dikkatine! Arkadaşlar, BOL BOL RESİM İSTİYORUZ! Alamıyoruz bari görelim! Hiç mi gezmiyorsunuz motosikletlerinizle? Hiç mi videonuz yok yahu? :D
    ozzzzz80 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    bazısı nazar değer falan diye koymuyomuş çok enteresan ben alıyım bol bol resim koyarım
    mgokhan57 ve Mitoqondri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşlar anladık, olması gerekenden pahalı tüm 250 cc' lerde olduğu gibi. Ama artık vallahi bıktım şu para mevzusundan. Para mevzusu yapacak arkadaşlar ayrı bir konu başlığı açsın ve oradan devam etsin lütfen.
    R25 sahibi arkadaşların dikkatine! Arkadaşlar, BOL BOL RESİM İSTİYORUZ! Alamıyoruz bari görelim! Hiç mi gezmiyorsunuz motosikletlerinizle? Hiç mi videonuz yok yahu? :D
    kardeş geziyoz da sadece geziyoz sanırım dediğin gibi
    bu pazar güzel bi gezi planladık. eğer bi aksilik olmazsa orda çektiklerimden eklerim.
    bu arada cbr ve yzf arasında seçimmi yapacaksın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

220 km yol yaptım daha 2 çizgi var göstergede.sanırım yol bilgisayarı doğru ölçüyor.3.8 3.9 gösteriyor. Rodajdayken bile yaklaşık olarak 14 lt=350 km gidecek gibi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İllede mavi-beyaz diye ısrar edip 20 gün daha beklemeyi göze almama rağmen bugün bayiye gelen siyahı görüp vuruldum. Ödemeyi yaptım . Faturaları henüz gelmediği için plaka işlemlerini başlatamadık , bir ihtimal yarın.

Fotoğraf bekleyenler için telefonumdan fotoğrafları alıp ekleyeceğim , hepimizin tekeri düz bassın, kazasız belasız sürüşler inşallah...
    Sokollu bunu beğendi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı StayAway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllede mavi-beyaz diye ısrar edip 20 gün daha beklemeyi göze almama rağmen bugün bayiye gelen siyahı görüp vuruldum. Ödemeyi yaptım . Faturaları henüz gelmediği için plaka işlemlerini başlatamadık , bir ihtimal yarın.

Fotoğraf bekleyenler için telefonumdan fotoğrafları alıp ekleyeceğim , hepimizin tekeri düz bassın, kazasız belasız sürüşler inşallah...
    Hayırlı olsun kazasız belasız. Karar vermek için motoru canlı görmek lazım her zaman. Bi dahaki partinin 20 gün sonra gelceğini nerden duydunuz bayi mi söyledi? Bir de sizin aldığınız motor 2015 değil mi?

Motosikleti
    Dominar D400

Hayırlı olsun kardeş hoşgeldin aramıza. Ben de canlı görmedim daha siyahı. Merak ediyorum valla.
    StayAway bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız. Karar vermek için motoru canlı görmek lazım her zaman. Bi dahaki partinin 20 gün sonra gelceğini nerden duydunuz bayi mi söyledi? Bir de sizin aldığınız motor 2015 değil mi?
    Bayi tahmini Mart'ın son haftası dedi. Motor 2015'tir herhalde 2014 gibi bir saçmalık yapmazlar. Lansman modelleri içinde 2014 olayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

İşte bunlar da fotoğraflar. Allah almak isteyen herkese nasip etsin . Kazasız belasız inşallah.

overspeed, MaMi_33, Mitoqondri ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayi tahmini Mart'ın son haftası dedi. Motor 2015'tir herhalde 2014 gibi bir saçmalık yapmazlar. Lansman modelleri içinde 2014 olayı.
    Geçen ankara bayi beni aradı da yeni motor geldi diye, önce sevindim ne kadar çabuk geldi 2015ler diye, tam hesap numaralarını alıyodum ki 2015 değil mi diye sordum. kem küm yok bu 2014 dedi, bi de 14500den veriyor. Ben de kabul etmedim tabi, anlıycağın adam lansman motorlarını stok yapmış zammı beklemiş ama siyah renkler 2015tir diye tahmin ediyorum, sen yine de teyit et bence.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ankara bayi beni aradı da yeni motor geldi diye, önce sevindim ne kadar çabuk geldi 2015ler diye, tam hesap numaralarını alıyodum ki 2015 değil mi diye sordum. kem küm yok bu 2014 dedi, bi de 14500den veriyor. Ben de kabul etmedim tabi, anlıycağın adam lansman motorlarını stok yapmış zammı beklemiş ama siyah renkler 2015tir diye tahmin ediyorum, sen yine de teyit et bence.
    Siyah renk lansman motoru gelmedi, sadece lansman motorları 2014 tü . Bu varsayımdan bunların 2015 olduğunu düşünüyorum. Uyandırdığınız iyi oldu mutlaka sorarım yarın ancak sanmıyorum bunlarda bir kelek çıkacağını.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 misafir)