Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Rainbow - 100 Cub !!! (Resimli ilk izlenimlerim)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tiken55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadşlar bu motoru gördüm begendim ve almak istiyorum 2016ya göre sigortasi ne kadar çıkıyr birde yakıt tüketimi olsun uzun süre kullanan arakdaşlar olun motorda dökülme vs benzeri sorunlar oluyormu öteki cublardan saglam gibi gözüktü 2350tlye 0ını veriyor adam 2555 dedi fiyata?
    sigorta işlemleri devletteki karekterimizee bağlı değişiklik gösteriyor Bunların yakıt tüketimi zaten az oluyor genel olarak. çok kaza yapmazsan sağa sola vurmazsan dökülme olmaz ama öyle çıt kırıldı parçalar kullanılmamış sağlam yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende 2016 modeli var alalı 1 hafta oldu ilk izlemimlerim şu şekilde

10 tl yakıtla 100 - 110 arası gidiyor
    titreşim az ( eski modellere göre )
    sessiz bir motoru var ama ben fazla sessiz bulmadım
    tasarım göz dolduruyor millet soruyor bu hangi marka diye
    parça kalitesi güzel ama montaj da biraz acele edilmiş gibi ben sağında solunda dengesiz işçilik farkettim
    aynası dandik çalıştırıken ses yapıyor (camı )
    aldığım gün sağ sinyali bozuldu 1,5 tl ye lambasını yeniledim bu arada sinyal verince ses çıkarıyor
    özellikle direksiyon da kısa mesfede dönüş yapabiliyorsun
    Eski kuba cublara göre çekişi daha iyi motor daha iri gözüküyor
    sürüş keyfi diğer kublara göre daha keyifli, seri, atik, çekişi iyi
    içinden alet çantası var

Alıntı mustafa76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

parça kalitesi güzel ama montaj da biraz acele edilmiş gibi ben sağında solunda dengesiz işçilik farkettim
    aldığım gün sağ sinyali bozuldu 1,5 tl ye lambasını yeniledim bu arada sinyal verince ses çıkarıyor
    içinden alet çantası var
    Gün geçtikçe geliştiriyorlar ayna felan senin şansına öyle çıkmıştır çünkü hemen hemen tüm cub modellerinde aynı ayna kullanılıyor. Hayırlı uğurlu olsun Tekerine taş değmesin.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı mustafa76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

içinden alet çantası var
    Bir kaç görsel ve yakıt tüketimi vs. daha detaylı bilgi verebilir misin ?

Kubanın en iyi cub modellerinden biri galiba bu okuduklarım araştırdıklarım öyle gösteriyor kullanıcı arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilir mi ?

Yakıt olarak gayet güzel, titreşimin diğer cub modellerine göre az olmasıda iyi olmuş.. Ben diğer kullanıcıların Rainbowlarında bir sorun göremedim sen biraz şanssızlık yaşamışsın sinyal ve ayna konusunda galiba ama onlarda gözle görülür hatalar değil Tekerine taş değmesin..

Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı moto_sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt olarak gayet güzel, titreşimin diğer cub modellerine göre az olmasıda iyi olmuş.. Ben diğer kullanıcıların Rainbowlarında bir sorun göremedim sen biraz şanssızlık yaşamışsın sinyal ve ayna konusunda galiba ama onlarda gözle görülür hatalar değil Tekerine taş değmesin..
    Modele ait görsel paylaşabilir misin ? birde yakıt tüketimini net söyleyebilirsen sevinirim. Teşekkürler. Tekerinize taş değmesin.

Bence TÜRKİYE de şuan piyasada satılan diğer firmaların benzer modellerine göre kıyasladığımda hem yakışıklı hemde çok kaliteli, ve ayrıca plastiği çok yumuşak. Tüm arkadaşlarımıza tavsiye ederim.

Moto_sever sana katılıyorum.Yakıtı gerçekten çok iyi.Ayrıca kaportanın çok mukavemetli ve esnek oluşu da ayrı bir özellik

Size katılıyorum, incelediğim kadarıyla plastiğide gerçekten çok kaliteli eğip bükebiliyorsunuz fakat kırılmıyor

Kuba fanatiği değilim benelli fanatiğiyim ama kuba kullandım epeyi bir dönem bir çok modelini sürme şansımda oldu rakiplerine göre ( mondial ve diğer çin'den parça alıp türkiyede üreten markalar )'dan daha kaliteli modeller üretiyorlar. XCG biraz daha geliştirilip razore olarak gönderildi görünüş olarak daha bi güzel oldu bence. Tekeriniz düz bassın.

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün geçtikçe geliştiriyorlar ayna felan senin şansına öyle çıkmıştır çünkü hemen hemen tüm cub modellerinde aynı ayna kullanılıyor. Hayırlı uğurlu olsun Tekerine taş değmesin.
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş. var mı paylaşabileceğin bir kaç fotoğraf bana biraz küçük gibi geldi senin boy kiloyu yazabilir misin ? Tekerin düz bassın. Teşekkür ederiz.Birde yakıt tüketimi hakkında bilgi aktarabilir misin ?

Motosikleti
    Yaza doğru...
    Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama bilgi alamadım tekrar sorayım yakıt tüketimi ve parça kalitesi hakkında detaylı bilgi verecek arkadaşlar var mı ?

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama bilgi alamadım tekrar sorayım yakıt tüketimi ve parça kalitesi hakkında detaylı bilgi verecek arkadaşlar var mı ?
    100'lük scooterlar içinde neredeyse en az yakan budur hafiftak yakıt tüketimini bilmiyorum genelde sipariş işi yapan lokantalar vb. yerlerde kullanılır o yüzden tercih edilecek olan bir model.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    nası bişey yapmışlarsa tekerlek bile yamuk..

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası bişey yapmışlarsa tekerlek bile yamuk..
    Tekerlek nasıl yamuk kardeş Bunca insan niye yamuk kullanıyor bu motoru :D

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Heralde tekerleğin bağlantı yerleri çarpma sonucu yamulmuştur yoksa teker nasıl yamulsun

Hayırlı olsun bende geçen hafta mondial sfs sport aldım ama çok sorunları çıktı sıfır olmasına rağmen aküsü bitti gittim akü bitti diye bana 2 3 gün sonra aküsü gelir dediler 3 gün sonra gittim akünün siparişi bile verilmediğini öğrendim gösterge çalışmıyordu onu gösterdim tamir ettiler kısacası siz kubayı böle anlatınca keşke kuba alsaydım dedim insanda heves kalmıyor böle sorunlar olunca bu arada vitese basılı tutarsanız boşa geçiyor olabilir ne kadar doğru bilmiyorum öyle söyleyenler vardı

Alıntı kabyelmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bende geçen hafta mondial sfs sport aldım ama çok sorunları çıktı sıfır olmasına rağmen aküsü bitti gittim akü bitti diye bana 2 3 gün sonra aküsü gelir dediler 3 gün sonra gittim akünün siparişi bile verilmediğini öğrendim gösterge çalışmıyordu onu gösterdim tamir ettiler kısacası siz kubayı böle anlatınca keşke kuba alsaydım dedim insanda heves kalmıyor böle sorunlar olunca bu arada vitese basılı tutarsanız boşa geçiyor olabilir ne kadar doğru bilmiyorum öyle söyleyenler vardı
    vitese basılı tutunca boşamı geçiyor o nasıl bi problem tüm sfs sportlarda mı öyle yoksa sadece sende mi ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100'lük scooterlar içinde neredeyse en az yakan budur hafiftak yakıt tüketimini bilmiyorum genelde sipariş işi yapan lokantalar vb. yerlerde kullanılır o yüzden tercih edilecek olan bir model.
    Bu kadarda sallamayın, bende aldım kullandım ama honda wing go dan fazla yakıyordu, birde titreşim çoktu ve şanzımandan cart curt sesler geliyordu ve vites geçişleri kötüydü, satıp yamaha crypton aldım aralarında uçurum var ve crypton çok daha az yakıyor.
    braveman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)