Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Honda Hornet CB 600F ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hornetçiler nerde ya alalım diye niyetlendik bilgi almak için kimseler kalmamış buralarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yunba53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgen abi iyidir. Motoruda baya iyiydi kendisi gibi. Bendede mavi huggerli givi camlı olani vardi. Mono kapak almıştım takmak nasip olmadan motoru satmak nasip oldu. Mono kapak evde duruyor şuan ben horneti aldığımda 8bindeydi km. 39binde sattım. Sattigima da çok. Pişman olduğum bir makinadir.
    hocam mono kapak hala duruyor mu acaba? ve hugger gibi aksesuarları nerden temin edebiliriz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 binde aldıysanız neredeyse sıfırmış, üzüldüm sattığınıza harbiden. Mono kapak dursun yarın bir gün lazım olur belki

Piyasada çok yok bu motordan sahibinden de 10 ilanı geçmiyor ve hep aynı motorlar apaçi motoruna çevrilmiş oysa orjinal hali o kadar sport ve soft ki.. Sanırım alan satmıyor yada el altından gidiyor ilana bile çıkmıyor.

Bilge Kağan abi de sıfıra yakın almıştı, bir evin çocuk odasında duruyordu motor 2bin km de felandı. Alan yurtdışına çıkmış. İstemeye istemeye evlilik yüzünden sattı motorunu. Açıkcası o dönem param olsaydı alır mıydım? Bir yanım kesinlike üstüne atlar affetmezdi, diğer yanım ise çok sık görüştüğüm Kağan abimin gözüne baka baka o motora binmeye razı gelmezdi yine alamazdım yani. Ağlayanın malı gülene hayretmezmiş.

Siz hangi rakamlara sattınız ve şuan o motorun değeri piyasada sizce nedir, çok mu yüksek fiyatlar isteniyor yoksa daha mı düşük olmalı yaşı itibariyle. Bana kalırsa verdiğiniz her kuruşa değen bir motosiklet, sadece rekabet ortamında hangi fiyat aralıklarında olmalı onu merak ediyorum.

Geçenlerde Ertuğ Tüfekçioğlu satıyordu AEA'nın fikir babası. Sanırım pek temiz değildi motoru, ilanda da öyle görünüyordu, bir kaç aea gecesinde bir kurtulsaydı şu hornetten tarzı yorumlar yapılıyordu.
    bahsettiğiniz horneti ben satın aldım eylül ayında

Selamlar bende hornet sahibiyim CB600F Hornet orjinal egzos arıyorum bilginize

Forumdan Uzaklaştırıldı

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Buralar da amma ölüymüş..Yok mu düzgün bir hornet satan ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)