Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Hornet CB 600F ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Teşekkürler 3 senedir bende 5. Sahibiyim ilk sahibi İngiltere'den getirmiş amerikan versiyon diye geçiyor gösterge mil olarak ölçüyor gerçekten sağlam makina çok şükür bir sıkıntı yaşatmadı 45 binde aldım dediğiniz gibi pek dikkat çekmiyor
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Bir foto da benden o zaman, Yüzümdeki sırıtış real story
    eko29, engin_deniz, MoRFy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Maşallah bal köpüğü çok güzel duruyor

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    yeşillendirelim biraz konuyu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

MoRFy, CT.ATC, gursus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Sizin makina da gerçekten temizmiş, siyah olana da ayrıca bayıldım grenajlar şahane tam street motor kıvamına gelmiş. Bu parçaları bulmak kolay mıdır nereden temin ediyorsunuz hugger,monokapak, radyatör grenajları, lower fairing vs? Şuan bir hornetim olmasa da niyeti uzun zamandır bozmuş biri olarak bulmuşken soralım, yarın bir gün ihtiyacı olan birileride buraya bakar öğrenir hem.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin makina da gerçekten temizmiş, siyah olana da ayrıca bayıldım grenajlar şahane tam street motor kıvamına gelmiş. Bu parçaları bulmak kolay mıdır nereden temin ediyorsunuz hugger,monokapak, radyatör grenajları, lower fairing vs? Şuan bir hornetim olmasa da niyeti uzun zamandır bozmuş biri olarak bulmuşken soralım, yarın bir gün ihtiyacı olan birileride buraya bakar öğrenir hem.
    Siyah hornetin sahibide forumdan bir abimiz. Tr nin en dolu hornetidir aynı zamanda. Parça konusuna gelince ebay saolsun. Gerci son zamanlarda 30 euro sınırı vefat etmesine sebep oldu ne yazikki... onun dışında isteyince temin edemeyeceginiz hiçbir parça yok bence. Yeterki biraz google ve yabancı forumlarda araştırma yapalim. İleride hornet alirsan bana yine forumdan ulaşabilirsin.
    elit motogaraj

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Emek,zaman ve para gerek...Bunlar varsa herşey mümkün...Y.dışında 600rr,1000rr kadar fazla aksesuar ve upgrade seçeneği mevcut.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah hornetin sahibide forumdan bir abimiz. Tr nin en dolu hornetidir aynı zamanda. Parça konusuna gelince ebay saolsun. Gerci son zamanlarda 30 euro sınırı vefat etmesine sebep oldu ne yazikki... onun dışında isteyince temin edemeyeceginiz hiçbir parça yok bence. Yeterki biraz google ve yabancı forumlarda araştırma yapalim. İleride hornet alirsan bana yine forumdan ulaşabilirsin.
    Ebay ve Aliexpress'te bulunabilir tabi ki de ben acaba ekstra bir firma var mı nokta atışı diye merak ettim, dediğiniz gibi araştırılırsa bulunur.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emek,zaman ve para gerek...Bunlar varsa herşey mümkün...Y.dışında 600rr,1000rr kadar fazla aksesuar ve upgrade seçeneği mevcut.
    Herşeyin başı para tabi ki hocam, ama alınamayacak makinalar değiller sabit geliri olan her vatandaş alabilir önemli olan bakımlısını bulmak. Yurtdışında çok tutulduğunu özellikle avrupa ülkelerinde bol bulunduğunu biliyordum. Ne diyelim bol bol gazlayın tadı damağımda kaldı benim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Flood olacak kusura bakmayın ama işte fotoğrafta hanım kızımızın eşek arısı sevgisi açık bir şekilde görülüyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Ebay ve Aliexpress'te bulunabilir tabi ki de ben acaba ekstra bir firma var mı nokta atışı diye merak ettim, dediğiniz gibi araştırılırsa bulunur.

Herşeyin başı para tabi ki hocam, ama alınamayacak makinalar değiller sabit geliri olan her vatandaş alabilir önemli olan bakımlısını bulmak. Yurtdışında çok tutulduğunu özellikle avrupa ülkelerinde bol bulunduğunu biliyordum. Ne diyelim bol bol gazlayın tadı damağımda kaldı benim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Flood olacak kusura bakmayın ama işte fotoğrafta hanım kızımızın eşek arısı sevgisi açık bir şekilde görülüyor

http://p1m.mbike.com/001/000/625/Honda_Hornet_d.jpg
    Ben alınamayacak makina demedim ki...Senin soruna istinaden aksesuar seçeneğini çok bol olduğunu belirttim...Ama malumun kaliteli/marka aksesuar iyi para eder,yani eğer istersen bir motor parası da daha harcayabilirsin üzerine, bu arada temizini bulmak demişken,ben motorumun ilk sahibiyim.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alınamayacak makina demedim ki...Senin soruna istinaden aksesuar seçeneğini çok bol olduğunu belirttim...Ama malumun kaliteli/marka aksesuar iyi para eder,yani eğer istersen bir motor parası da daha harcayabilirsin üzerine, bu arada temizini bulmak demişken,ben motorumun ilk sahibiyim.

Oooooo hüseyin abiii seni buralarda görmek ne güzel.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    elit motogaraj

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    günaydın arkdaşlar. Ne güzel oldu konu renklendi, yeşillendi motorlar harika...
    eko29 ve engin_deniz bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    selam dostlar kazasız sürüşler herkese bitane cbf 600 aldım motor olarak aynı blokmus galiba . motorda debriyajdan gelen ugultu var debrıyajı sıkınca ugultu gidiyor bunu nasıl cözeriz ?? bilgisi basına gelmiş olanı varmı ? tas dan geliyormus ses.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar kazasız sürüşler herkese bitane cbf 600 aldım motor olarak aynı blokmus galiba . motorda debriyajdan gelen ugultu var debrıyajı sıkınca ugultu gidiyor bunu nasıl cözeriz ?? bilgisi basına gelmiş olanı varmı ? tas dan geliyormus ses.
    Karbüratörlü olanlar(2007'ye kadar) blok aynı değil....2008 ve sonrası blok aynı.Uğultu geliyorsa debriyaj tası rulmanından gelir.
    antilop_skul bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Banada sadece rulmandan gelir diye geliyor rulman disinda bozulacak bisey yok dimi orada

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Banada sadece rulmandan gelir diye geliyor rulman disinda bozulacak bisey yok dimi orada

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Sizinki 2007 ise hocam; motor blok'u 2006 CBR600F4İ ile aynı, Hornet 600 ile aynı değil....ufak/az ise uğultu normal bizim motorlarda da var,basınca da tamamen kesiliyor,rulman dağımaya yüz tutsa lıkırtı şeklinde ses gelir.Tahminim , anlattığınızdan anladığım kadarıyla herşey normal, sıkıntı yok yani...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hafif bi ugultu aldıgımda kalın yag koymuslar galiba anlamadım fakat gecen aksam arkadaslar söyleyince daha bi dikkat ettim katırtı kuturtu gelmiyor .

hondaya debriyaj tasını sordum 1430 tl dedi

piyasada 550 ye buldum

ben bakıncada sadece bilya ve metalden ibaret geldi bilya ses yapıyorsa 50 tl ye max cözerim o işi =)

neyse artık okadar sesten birsey olmazsa debriyaj değişimi yapıcam bidahaki yag değişiminde acıp bakar kurcalarım götünü basını

sağolun cevap icin
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    hafif bi ugultu aldıgımda kalın yag koymuslar galiba anlamadım fakat gecen aksam arkadaslar söyleyince daha bi dikkat ettim katırtı kuturtu gelmiyor .

hondaya debriyaj tasını sordum 1430 tl dedi

piyasada 550 ye buldum

ben bakıncada sadece bilya ve metalden ibaret geldi bilya ses yapıyorsa 50 tl ye max cözerim o işi =)

neyse artık okadar sesten birsey olmazsa debriyaj değişimi yapıcam bidahaki yag değişiminde acıp bakar kurcalarım götünü basını

sağolun cevap icin
    Hava bozdu..İyi olaydı, bi ara bakardık,bence sorun yok,ufak bi uğultu benim CB600F'ten de geliyor,dert etme/masraf ta etme.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Havalar duzelince bi bakariz
    dyavol-77 bunu beğendi.

cort724 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet

Geçen yaz yine geziyorum

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bu başlıkta hornet piyasasını arttırmak için algı operasyonu yapılıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)