Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adjak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Hız konusunda benim gibi sıkıntıya düşen varmı??Rodaji eksiksiz yaptim. Yağindan suyundan bukadar fark olmamalı. 20km\h kadar bir düşüş var şuan. Bir benmi yaşıyorum bu sorunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adjak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız konusunda benim gibi sıkıntıya düşen varmı??Rodaji eksiksiz yaptim. Yağindan suyundan bukadar fark olmamalı. 20km\h kadar bir düşüş var şuan. Bir benmi yaşıyorum bu sorunu
    volkan.sanbay@heromotosiklet.com
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Motosikleti
    Hero Thriller

Nasıl yani önceden 120 yapıyordu şimdi 100e mi düştü

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan.sanbay@heromotosiklet.com
    Kendisine mail attım fakat geri dönermi bilmem. Hoş, Dönsede problem çözülemez bi durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Alıntı Huzeyfe57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani önceden 120 yapıyordu şimdi 100e mi düştü
    Aynen öyle. 20 - 25km\h bi düşüş var. Sebebini bilmiyorum... Ve bu durum beni çok üzüyor. Sanırım bunu bir yaşayan benim bu thrillerde.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Km sayacında problem vardır. Zamanla sorun çıkarıyor. Gps ile ölçsydin iyiydi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendisine mail attım fakat geri dönermi bilmem. Hoş, Dönsede problem çözülemez bi durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Aynen öyle. 20 - 25km\h bi düşüş var. Sebebini bilmiyorum... Ve bu durum beni çok üzüyor. Sanırım bunu bir yaşayan benim bu thrillerde.
    Maillerini kontrol et muhakkak döneceklerdir. Bugün yada yarın sabah erken.
    Bu arada yağ seviyeni kontrol edersen iyi olur fazla dolum yapılmış olabilir.İki seviye çizgisi arasında olması gerekiyor.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km sayacında problem vardır. Zamanla sorun çıkarıyor. Gps ile ölçsydin iyiydi.
    Rüzgar sesinden motorun sarsıntısından motorun devrinden anlaşılır km saatinde olsa sorun.

Motosikleti
    Hero Thriller
    Bişey diyemiyorum benim motorum düz yolda tünelde denedim max hız 121. Ama bu hıza zor çıkıyor 110 dan sonra hızlanma duruyor. Seninkide böyleyse sorun yok demektir

Motosikleti
    Hero Thriller
    Yağ seviyesi normal fakat 500 bakiminda servise zoraki değiştirttiğim yağ en sevmediğim castrol. Ondan dolayimidir bilemiyorum.hiz göstergesinde de problem olduğunu sanmam çünkü devir göstergesiyle stabilize çalışıyor. Devir göstergesi son viteste motor patlayacak kadar bile bassam göstergede 100 km\h geçemiyor. Çok önemli bir konu gibi durmasada 25km bir fark var ortada. Volkan bey dönecektir fakat çözümü nasil olur bu işin bilemiyorum...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Rodajı eksiksiz yaptım derken ?

Motosikleti
    Hero Thriller
    Rodaj zamanını düzgün geçirebildi motor. Bir sıkıntı yok. Hız düşüş sebebi aylar geçti ve hala belirlenemesede(!) ekzoz değişimi için başvurduğum motorun garanti işide hala gecikmekte. Geçiştirilmekte... 3bin km. Gelince anlayabildim. 5.800tl olmuş bu motoru alacak arkadaşlarımda bu parayı vermeden önce hem servis hemde garanti işini unutup öyle alsınlar...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla ben test ettikten sonra yazdığım yazıda belirtmiştim, bu motorların 1000 TL daha ucuz olmaları gerekir. Sahibinden'de 6 sayfa ilanın ilk dört sayfası sıfır motor ilanları. Adam gibi satış yapmadığından ikinci eli de yok. Baktım Pleasure 4300 TL olmuş. İyice saçmalamışlar.

resull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero thrıller
    S.a beyler bende bir hero thrıller kullanıcısıyım ama göstergedeki saati bir türlü ayarlayamadım 2 tane siyah tuş var 2 sinede basıyorum hiç bir işe yaramıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Motosikleti
    Hero Thriller
    A. S ikisine aynı anda basılı tut. Sonra ayarlama açılıyor.

resull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero thrıller
    hallettim artık tuşlar biraz içinde imiş sert basınca oldu saolasın[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

http://hizliresim.com/La5rq0 motoru 500 km dir kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim alacak kişiler varsa tavsiye ederim.

bendede var o eksoz sesı oses normalmıs ıcersınde kapak varmıs onedenle cıkıyomus oses

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

meraba bnımde 3000 bakımı geldıde bu ana bayı nerde tarıf edebılırmısın kımseye guvenemıyoruz saglam motoru sakat edıyolar

XleonaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Herkese selam arkadaşlar. Ben de bugün itibari ile hero thriller almış bulunmaktayım. Aslında kafamda sürekli tvs apache vardı ama bulundugum ildeki bayilerin ellerinde yoktu ve hiç canlı göremedim. Herseye rağmen sipariş verip alıcaktım fakat bayii de hero dikkatimi çekti. daha öncede okumustum özelliklerini. sonuc itibariyle tvs yerine bunu almış oldum.Belkide daha iyi oldu sonucta gördüğüm bir motoru aldım. tvs belkide hosuma gitmicekti. Umarım hero kullanıcıları artar ve burda yardımcı oluruz birbirimize. sağlıcakla kalın tekeriniz düz bassın.

bu yakıt değerleri gerçek mi dostum? şu an kaç yakıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:59 ----------

selam arkadaşlar;sadece yakıtı için bu motoru almayı düşünüyorum.bir arkadaş:"YAKIT 1.DOLUM 55.00TL FULL 520 KM 2.DOLUM 52.00TL FULL 500KM YOL YEDEĞE DÜŞTÜ..."demiş,bir başka arkadaş da 250 km 45 tl yaktı demiş...bir de km yaptıkça yakıtı artıyo falan diye yazanlar var...km yapan arkadaşlar varsa bu konuda aydınlatırlarsa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:02 ----------

yakıt tüketimi nasıl usta?

Motosikleti
    Hero Thriller
    Daha once hız ve ses konusunda bir kaç msesaj atmıstım. Ekzoz sifiriyla değişti, motorun içi açılarak en ince ayrıntısına kadar temizlendi . Sonuç hüsran.. Eğer ses konusunda fazla takıntısı olmayan antalya çevresinde almak isteyen bi arkadaş varsa ben 4.500kmde hero thrillerimi satıyorum.. Birdahada heroya bulaşmıyorum!..

Hero thriller alacağım nasıldır

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)