Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor apacheden hizlimi?

hiç otobanda denk gelip sidik yarıstiran oldumu

mesala yeni kasa apache iyi gidiyor ama acik yolda cbr125 le arkasindan basip yakalayip gecebiliyorsunuz tapa gaz yarista

bunu niye sordum? 14.4 hp guvenilirmi diye. çunku dyno ya sokmuyoruz

hizdan kastim aslinda son surat degil. 0-100 u

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam istanbuldasınız sanırım.. Sur içinde yada üsküdar kadıköy taraflarında oldğunuz bi gün motorunuzu görmek isterim.. Hiç deneme fırsatım olmadı bu motoru hatta görmedim bile.. merak ediyorum
    İstanbuldayım, bahçelievler, bağcılar, beylikdüzü ve gaziosmanpaşa civarlarında bulunuyorum genelde, karşıya fazla geçemiyorum bu aralar.. Hep acele acele bi yerlere yetişiyorum, hangi anda nerede olduğum pek belli olmuyor yani.. bi konuşup bi yerde buluşulabilir uygun zamanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mesala yeni kasa apache iyi gidiyor ama acik yolda cbr125 le arkasindan basip yakalayip gecebiliyorsunuz tapa gaz yarista

valla öyle bi durum oluşmadı apache ile, fakat apache kullanan arkadaşım bi uzun tur yaptı ve apacheden daha iyi gittiğini söylemişti. Doğrudur, yanılmıştır, anlayamamıştır belkide yanlış yorum yapmıştır bilemem..
    GP500-1st bunu beğendi.
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni kasa apache 14 hp yani arada 0.4 gibi bir fark var ama 8-10 kilo daha hafif bunu kimse hesaba katmıyor

Motosikleti
    2011cbf150 ve mr150 vulture.
    arkadaşlar bu thriller'de bulunan immobilizer tam olarak ne işe yarıyor bilen var mı.bir çeşit alarm filan mı?.

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Alıntı mayaz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu thriller'de bulunan immobilizer tam olarak ne işe yarıyor bilen var mı.bir çeşit alarm filan mı?.
    Yani kısaca motora kimse düz kontak yapamaz anlamına geliyor. Kontak anahtarının içinde acayip bir sistem var. Bende daha çözmüş değilim bu işi.

3s4tc3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı kazım kazım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa apache 14 hp yani arada 0.4 gibi bir fark var ama 8-10 kilo daha hafif bunu kimse hesaba katmıyor
    arkadaşlar kusura bakmayın forumda yeniyim hero thriller kullanıcısıyım max hız 126 ama kalkışları kaçışları çok seri apache yi kalkışta her türlü yer fakat uzun yolda apache alır diye düşünüyorum çünkü 130 140 basanları gördüm.

Motosikleti
    Honda Activa Kymco Ck125 Honda Titan Hero Thriller
    Herkese yeniden merhaba
    Öncelikle şuan itibari ile 6353 km yi ddevirdim
    05.08.2014 de aldım.
    Daha öncede paylaştığım gibi 500 3000 ve 6000 bakımları haricinde bir kuruş masrafim olmadı.
    Apache, ybr, dylan ve Runner ile Cevre yolunda ufak çaplı bir yarış oldu.
    Birtek kalkista runner ile yanyana gittik sonradan geçti o beni diğerleri arkada kaldılar.
    Yakita gelince 80 lira benzin 735 km dip gaz değeri.
    Yollarda yeni yeni thriller gördükçe mutlu oluyorum neredeyse inip sarilasim geliyor.
    lastiklere gelince yağmurun başkenti antalyada asfaltta ani fren ani gazlama yaparsanız got sallıyor. Ön lastikte problem yasatmiyor.
    Eksi yönleri yoldaki tüm suyu lastik yarip dizaltini komple isliyor. Birde sürekli yüksek devirde kullandiktan sonra durdugunuzda yeniden kalkmak için gazı ani acarsaniz subap aralığınin geniş olmasından dolayı stop ediyor. Başka bir eksisi yok
    ben 1.84 73 kg olarak motorun oturus biçiminde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Biraz yüksek selesi
    80 mi 81 cm mi ne.
    artçı selesi 1 mt den yüksek.
    Şimdilik bu kadar km yaptıkça yazarım.
    Herkese kazasiz belasiz surusler.tsurusler.tekerinize taş değmesin :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı 3s4tc3m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın forumda yeniyim hero thriller kullanıcısıyım max hız 126 ama kalkışları kaçışları çok seri apache yi kalkışta her türlü yer fakat uzun yolda apache alır diye düşünüyorum çünkü 130 140 basanları gördüm.
    O 130 140 yapanlar dişli değiştirip yapıyorlar. Haberin olsun :-)
    Adem Balkan bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı trancexclubx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese yeniden merhaba
    Öncelikle şuan itibari ile 6353 km yi ddevirdim
    05.08.2014 de aldım.
    Daha öncede paylaştığım gibi 500 3000 ve 6000 bakımları haricinde bir kuruş masrafim olmadı.
    Apache, ybr, dylan ve Runner ile Cevre yolunda ufak çaplı bir yarış oldu.
    Birtek kalkista runner ile yanyana gittik sonradan geçti o beni diğerleri arkada kaldılar.
    Yakita gelince 80 lira benzin 735 km dip gaz değeri.
    Yollarda yeni yeni thriller gördükçe mutlu oluyorum neredeyse inip sarilasim geliyor.
    lastiklere gelince yağmurun başkenti antalyada asfaltta ani fren ani gazlama yaparsanız got sallıyor. Ön lastikte problem yasatmiyor.
    Eksi yönleri yoldaki tüm suyu lastik yarip dizaltini komple isliyor. Birde sürekli yüksek devirde kullandiktan sonra durdugunuzda yeniden kalkmak için gazı ani acarsaniz subap aralığınin geniş olmasından dolayı stop ediyor. Başka bir eksisi yok
    ben 1.84 73 kg olarak motorun oturus biçiminde hiçbir sıkıntı yaşamadım. Biraz yüksek selesi
    80 mi 81 cm mi ne.
    artçı selesi 1 mt den yüksek.
    Şimdilik bu kadar km yaptıkça yazarım.
    Herkese kazasiz belasiz surusler.tsurusler.tekerinize taş değmesin :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

O 130 140 yapanlar dişli değiştirip yapıyorlar. Haberin olsun :-)
    Eski bi runner ve şuan apache kullanıcıs olarak 150cc hiçbir motor runnerin yanına bile yaklaşamaz ne kalkışta ne son hızda.. Runner 0-60km de 600cc bi racıngle kafa kafaya kalkacak kadar seridir.. Yanlış bilgilendirmeyelim.. kimse yoğurdum ekşi demez ama gerçekleri konuşmak lazım.. Apache ile denemedim o yüzden haklısınızdır bişey diyemem.. Ayrıca apachenın orjinal dişli ile son hızı 135.. 14 dişli ile 140 civarıdır..
    Yurdukoru ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ctesi asya motora gittim deneme sürüşü için. adam borç istemeye gitmişim üstüne bide anasına küfretmişim gibi davrandı. dedim daha şimdi böyleyse sattıktan sonra kimbilir nasıldır. herodan uzak durmaya karar verdim. test sürüşüde yaptırmadı zaten.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı eee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ctesi asya motora gittim deneme sürüşü için. adam borç istemeye gitmişim üstüne bide anasına küfretmişim gibi davrandı. dedim daha şimdi böyleyse sattıktan sonra kimbilir nasıldır. herodan uzak durmaya karar verdim. test sürüşüde yaptırmadı zaten.
    Satıcıdan satıcıya ve malesef müşteriden müşteriye davranışlar değişiyor.

http://www.motosiklet.net/forum/mark...aj-pulsar.html

Benim test sürüşü izlenimlerim. Alınır mı alınır. Niye alınmasın cbf150 alacağıma hero alırım. Ama amaç performanssa pulsar a beklerim. Öyle 140 km/h yaptım demekle olmuyor. Motorun canı çıkmadan fren kabiliyeti zorlanmadan stabilitesi gitmeden kısaca güvanli olarak kaç yaptığı önemli
    acemi27 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence CBF150'ye tercih edilmez. Performans olarak daha iyi ama ben titreşiminden biraz rahatsız oldum.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence CBF150'ye tercih edilmez. Performans olarak daha iyi ama ben titreşiminden biraz rahatsız oldum.
    3 hp için balonsör iptali veya değişimi yapmışlar sanırım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Hero Thriller
    S.a Motor severler.
    Benim thrillerim da arıza çıktı ve bunu söyleme gereği duydum.
    Motor hareket halinde değilken rölentide stop ediyor. İlk motorum olduğu için canım cicim ayı bittikten sonra dank etti.
    Ümraniyedeki ana servise götürdüm. Usta baktı etti kesin bişey söyleyemedi. Videosunu çeki birisine yolladı ve yarım saat içinde Hintli birisi geldi. Sanırım hero türkiye yönetiminden. Hindistan la görüşmeleri gerekiyormuş. Neyse beni yolladılar hindistan da gece olduğu için. Akşamında beni aradılar motoru 1-2 gün bırakmamı söylediler.
    Aradan 2 hafta geçti ve ben Bugün bıraktım.
    Büyük ihtimalle karbüratör değişecek ve benimde 1600 km deki motorda parça değişimini içim almıyor.
    Bakalım neler olacak.

3s4tc3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    uzun yol sayılırmı bilmiyorum fakat izmir aydın arası sürekli gidip geliyorum.sakin kullanırsan 88 km hızda titremiyor fazlada rahatsız etmiyor ama ben 120den aşağı inmiyorum haliyle vardığım yerde yorgun oluyorum.torkuna diyecek yok yokuşta 2 kişi 90 nın altına inmiyorum yokuş aşağıda 126 km son devir saati 9.5de kesiciye giriyor.
    retox70 bunu beğendi.

Motosikleti
    Thrıller
    Bende bu yaz Allah nasip ederse ya Thriller ya da Hunk almayı düşünüyorum.Titreşim mevzusu kafama takılıyor,gerçi bütün gün motor tepesinde değilim evden işe günde 40 km.yapıcam.Sayfayı takip ediyorum ama fazla hareket yok.Motoru km.yapmış arkadaşlardan yorum bekliyorum herkese hayırlı günler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben olsam Thriller yerine Lifan Kp150'ye bakardım. Yalnız, fiyatları aynı ama motor çok güzel.

Motosikleti
    Thrıller
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam Thriller yerine Lifan Kp150'ye bakardım. Yalnız, fiyatları aynı ama motor çok güzel.
    Aslında Lifan motosikletten hiç haberim yoktu.Şimdi araştırıyorum,sizin açtığınız konuyu buldum.Görüntü olarak gayet güzel duruyor teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Az önce bayiye gidip Thrillera baktım beyazını çok beğendim gerçekten resimlerden çok farklı,daha bir heybetli duruyor motor.

Chip li anahtar arabalarda ki gibi. Yani biri anaharını kopyalasa kopya anahtarla çalışmıyor anlamına geliyor. Çalınmaya karşı güvenlik önlemi.

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    6500 km.yi geride bıraktım, şikayet edecek pek bişeyim yok açıkçası, titreşim evet var ama rahatsız edecek kadar değil, bakım aralıkları 6000 km., ben yinede 3000 de yağ değişimi yaptım, bi gram eksiltme olmamış.. tek problemi arka çanta demiri çok dandikti, fuarda bölge bayisine şikayetimi ilettim, onlarda thriller yazılı yeni çanta demirlerinin yapıldığını söyledi, pazartesi günü kısmetse gidip alıcam yeni çanta demirimi.. Motorun kendisiyle alakalı hiç sıkıntı yaşamadım çok şükür, kar kış yağmur çamur sürekli biniyorum, hiç mahcup etmedi beni..
    3s4tc3m ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Huzeyfe57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Motor severler.
    Benim thrillerim da arıza çıktı ve bunu söyleme gereği duydum.
    Motor hareket halinde değilken rölentide stop ediyor. İlk motorum olduğu için canım cicim ayı bittikten sonra dank etti.
    Ümraniyedeki ana servise götürdüm. Usta baktı etti kesin bişey söyleyemedi. Videosunu çeki birisine yolladı ve yarım saat içinde Hintli birisi geldi. Sanırım hero türkiye yönetiminden. Hindistan la görüşmeleri gerekiyormuş. Neyse beni yolladılar hindistan da gece olduğu için. Akşamında beni aradılar motoru 1-2 gün bırakmamı söylediler.
    Aradan 2 hafta geçti ve ben Bugün bıraktım.
    Büyük ihtimalle karbüratör değişecek ve benimde 1600 km deki motorda parça değişimini içim almıyor.
    Bakalım neler olacak.
    Bir şey olmaz. Benim sıfır CBF'in karbüratörü arızalı çıktı, bir gün sonra serviste tamir edildi. Oluyor bazen böyle şanssızlıklar...
    Adem Balkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)