Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hero Thriller
    Eyvallah seko kardeş. benim motorda yapıldı zaten Şuan hiçbir sorun yok 2000 kmye geldim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Thrıller
    Zamlanmış 5500 olmuş hayırlı işler.

Motosikleti
    cbf 150
    Güncel kullanıcı yorumu var mı acaba. Memnun musunuz

Motosikleti
    Thrıller
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motorum yağ yakıyordu ondan acayip ayar oluyorum yağ yakan motora eğer yağ falan yakarsa kesinlikle almam. Eğer yakmıyorsa titreşim cub motorda ki kadar değilse sorun yok benim için.
    Yağ yakma konusunda aynen sizin gibi düşünüyorum,can sıkıcı bir şey.İnşallah bu motorda böyle bir problem çıkmaz.

Motosikleti
    Honda Activa Kymco Ck125 Honda Titan Hero Thriller
    7500 km bugün geride bıraktım. Thriller sahiplerine denebilecek fazla birşey yok zaten. Yağ yakma problemi yok 1 gram yağ eksilmedi ki ben 7000d/d dan aşşağıda kullanmıyorum motoru. Almak isteyen arkadaşlara da artçı ayaklığında titreşim var. sürücü ayaklıklarında titreşim yok. ybr binen bi arkadaşımızı arkama aldım titreşim artçıda var dedim. fazlada yok dedi belki ben öyle hissettim bilmiyorum. yakıt 1 depoyla 300-430 km arası geziyor(yedek dahil değil. fulden yedeğe düşene kadar yaptığı kilometre). 10,5lt alıyor çok çok iyi yani. bugünde aynı motora sahip bir başka thriller kullanıcısını aynadan gördüm çok güzel duruyor önden arkadan ve yandan çok hoş görüntüye sahip. şimdiye kadar allaha şükür bir problem çıkarmadı. Alacak olanlara hayırlı olsun. Alanlarada kazasız belasız sürüşler dilerim.
    mesahin02, 3s4tc3m, driversonic ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cbf 150
    Merhaba aydınlatıcı bilgi için teşekkürler. Peki ybr ye gore büyüklüğü nasil.onun gibi cılız mı yoksa daha mi kaslı. Ya da Apache ye gore karsilastirabilir misiniz
    Alıntı trancexclubx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7500 km bugün geride bıraktım. Thriller sahiplerine denebilecek fazla birşey yok zaten. Yağ yakma problemi yok 1 gram yağ eksilmedi ki ben 7000d/d dan aşşağıda kullanmıyorum motoru. Almak isteyen arkadaşlara da artçı ayaklığında titreşim var. sürücü ayaklıklarında titreşim yok. ybr binen bi arkadaşımızı arkama aldım titreşim artçıda var dedim. fazlada yok dedi belki ben öyle hissettim bilmiyorum. yakıt 1 depoyla 300-430 km arası geziyor(yedek dahil değil. fulden yedeğe düşene kadar yaptığı kilometre). 10,5lt alıyor çok çok iyi yani. bugünde aynı motora sahip bir başka thriller kullanıcısını aynadan gördüm çok güzel duruyor önden arkadan ve yandan çok hoş görüntüye sahip. şimdiye kadar allaha şükür bir problem çıkarmadı. Alacak olanlara hayırlı olsun. Alanlarada kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Thrıller
    Alıntı trancexclubx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip etsin.

3s4tc3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    aynen katılıyorum bende 5600 km yi geride bıraktım yağmur çamur kışın sürekli okula gittim geldim bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. titreşimde kullanıcıda çok hissedilmiyor zaten sadece arttçı biraz hissediyor ama onlardan da şikayet almadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı mesahin02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba aydınlatıcı bilgi için teşekkürler. Peki ybr ye gore büyüklüğü nasil.onun gibi cılız mı yoksa daha mi kaslı. Ya da Apache ye gore karsilastirabilir misiniz

bende ilk başta ybr düşünüyordum thriller ı gör ybr ye bakmıcaksın bile hem daha kaslı hem daha güçlü birazda yüksek ybr den.Apacheden de buyuk boy olarak senin gibi bende bu 3ü arasında kalmıştım apache,ybr,thriller en güzel thriller geldi bana görünce anlıcaksın zaten.
    retox70 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    Teşekkürler arastirmadayim. Su an Çinli ybr cakmasi bi tane kullanıyorum. Aslında hero hunk tip olarak çok hoş duruyor. Ya onu bekleyeceğim ya da dayanamayıp thriller diyecegim.
    Alıntı 3s4tc3m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum bende 5600 km yi geride bıraktım yağmur çamur kışın sürekli okula gittim geldim bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. titreşimde kullanıcıda çok hissedilmiyor zaten sadece arttçı biraz hissediyor ama onlardan da şikayet almadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

bende ilk başta ybr düşünüyordum thriller ı gör ybr ye bakmıcaksın bile hem daha kaslı hem daha güçlü birazda yüksek ybr den.Apacheden de buyuk boy olarak senin gibi bende bu 3ü arasında kalmıştım apache,ybr,thriller en güzel thriller geldi bana görünce anlıcaksın zaten.

Motosikleti
    Hero Thriller
    Kullanıcı arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim. Ben motoruma göre lastik bakıyorum malum lastikler iğrenç herzaman kayıyor. Malesef bulamıyorum internetten baktım tanesi 350 den aşağı yok pirelli veya Michelin de. Lastik taktıran varsa bizide bilgilendirirse sevinirim.

Motosikleti
    Thrıller
    Alıntı fotomoto35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun diyerek başlayalım ... motorun ön 2.75\90\18 arka 90\90\18 michelin lastik takarak kayma ve titreme sorununu hallettik.. iki lastik bana 270 tl ye maloldu. ama 30 km hızla giderken plakamı okuyunca verdiğim para gözüme gözükmedi.kışında motora binecek arkadaşlara ısrarla söylüyorum lastikler çöp. şu an motor 3000 km geldi. yakıtta biraz azalma söz konusu belki lastik farkından olabilir.10-12 kuruş gibi.şimdilik sorun yok bakalım km artıkca sorun çıkarmazsa iyi.
    bunu görmüşmüydünüz.

Motosikleti
    Hero Thriller
    Gördüm ama 110 olan arka lastiği 90 a düşürmek pek mantıklı gelmedi bana.

fotomoto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Huzeyfe57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüm ama 110 olan arka lastiği 90 a düşürmek pek mantıklı gelmedi bana.
    kardeşim ilk başta banada mantıklı gelmedi ama sadece tekerlek yüksekliği farketti. yol tutuşu düzeldi.sonuçda michelin marka lastik takıyorsun.. piyasada 60-80 arası değişen lastikler var.. bir ara resimlerini çekip paylaşırım daha faydalı olur..ybr-cbf kullanan arkadaşlarımın hepsi aynı ebat lastik aldık... bu arada bu motoru almak isteyen arkadaşlar mutlaka en az 40-50 km yol yapın öyle karar verin. titreşim konusu bende çok takıntı yaptı çünkü..diğer yönleriyle şimdilik sıkıntı yok .. görüntü çekici yakıt az parçalar kaliteli gözüküyor.. ama firma ve servis anlayışı satış politikası sınıfta kalır.. motor 5000 km ye geldi..

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim ilk başta banada mantıklı gelmedi ama sadece tekerlek yüksekliği farketti. yol tutuşu düzeldi.sonuçda michelin marka lastik takıyorsun.. piyasada 60-80 arası değişen lastikler var.. bir ara resimlerini çekip paylaşırım daha faydalı olur..ybr-cbf kullanan arkadaşlarımın hepsi aynı ebat lastik aldık... bu arada bu motoru almak isteyen arkadaşlar mutlaka en az 40-50 km yol yapın öyle karar verin. titreşim konusu bende çok takıntı yaptı çünkü..diğer yönleriyle şimdilik sıkıntı yok .. görüntü çekici yakıt az parçalar kaliteli gözüküyor.. ama firma ve servis anlayışı satış politikası sınıfta kalır.. motor 5000 km ye geldi..
    Servis anlayışı sınıfta kalır derken açıklarmısınız? cevap alamadığınız bir konumu var? yada çözülmeyen bir sorun ? Firma bu konulara çok önem veriyor ?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

fotomoto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis anlayışı sınıfta kalır derken açıklarmısınız? cevap alamadığınız bir konumu var? yada çözülmeyen bir sorun ? Firma bu konulara çok önem veriyor ?
    siz hiç garantide bozulan parçayı değiştiren servise işçilik verdinizmi? iki farklı servise girdim bakım için sadece bakıyorlar .. ) zinciri yağlarmısın kardeşim.. tamam abi.. bak fren balataları ses yapıyor sprey sıkarmısın? sıkalım abi... bu mu servis anlayışı.. 5 bin lira vermiş senin motorunu almışım .. izmir merkezde her gün 1milyon kişi görüyor bu motoru .. yeni piyasaya girmişsin ama izmir gibi yıl onbir ay motor binilen yerde 5 tane motor satamamışsın.. servis ve firma ile aramızda geçenlerin bu onda biri.. firmanın pek önemsediği yok .. yani anlıyacağın cemaat ne derse desin bizim imam bildiğini okuyor...
    Adem Balkan bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz hiç garantide bozulan parçayı değiştiren servise işçilik verdinizmi? iki farklı servise girdim bakım için sadece bakıyorlar .. ) zinciri yağlarmısın kardeşim.. tamam abi.. bak fren balataları ses yapıyor sprey sıkarmısın? sıkalım abi... bu mu servis anlayışı.. 5 bin lira vermiş senin motorunu almışım .. izmir merkezde her gün 1milyon kişi görüyor bu motoru .. yeni piyasaya girmişsin ama izmir gibi yıl onbir ay motor binilen yerde 5 tane motor satamamışsın.. servis ve firma ile aramızda geçenlerin bu onda biri.. firmanın pek önemsediği yok .. yani anlıyacağın cemaat ne derse desin bizim imam bildiğini okuyor...
    siz motosikletinizi nereden aldınız? İzmir mi? Karabükmü?
    Karabükse,Lastik Problemiydi sanırım?

adjak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Merhaba arkadaşlar. Aranizda yeniyim. Şuanlik Antalyada ikamet ediyorum.Bende 1 hafta öncesine kadar cr1 ile hero thriller arasinda kalip tercihimi herodan yana kullandim. Motor fiyatinin hakkini verirmi muamma ama 250 km yol yapip şuan birşeyler soylemek erken diye dusunuyorum. Daha önce keeway süper light almıştim. 2,5 yil kullandim ufak tefek sorunlari vardi elbet . Amaç çin mallarindan uzak durmak fakat japon emmilerede para yetersiz olunca macar,hint başka motorlara yöneldik tabi.. Herneyse , kısaca izlenimlerimi paylasayim alacak arkadaslar vardir illaki.. Motor guzel ,istekli yol tutuşu güzel bir vitesi daha olsa atta gideyim diyor rodajda olmasina rağmen.. Yani beklediğimden seri. Titresim demisler ama ben şahsen titreşimi bir iki kere 120 yaptigimda hissettim. Amartisorler yeterli. Benim şansizliğimdan olabilir ki, arka çamurluk tekere sürtüyordu. 2 kez servise götürmeme rağmen çamurluk için 3 5 çekiç darbesiyle duzeltmeye kalktilar. Şuan tekere sürtmüyor fakat ben bunun çözüm olduğunuda sanmıyorum. Sağ yan kapaklar kulakciklara tam oturmuyor. Güya yenisini getirecekler kapağın. Artik onuda satmak için bir stratejimi bilemem. Bu arada servisler bilgisiz ve yetersiz bana göre. Şöyleki servisiyle aramizda rodaj konusu açıldı. Ben rodajıni nasıl yapıcağımı bildiğim halde yinede sordum servisdeki beyfendiye.. Oda ' rodajı yok bunun bas gitsin hatta güdük kalır motorun açabildiğin kadar aç' dedi.. Markanin kendisine güvenini anlarımda çin yada japon yada hintli vs. Hemen hemen her motorun hatta motorlu bir aracın rodajı söz konusudur. Toparlamak gerekirse, Fiyat yüksek, parça fiyatları orta seviye hatta bazıları emsallerine göre yüksek, motor çevreci bir motor olmasindan özellikli sesi az ben onuda beğenmedim pek( deneme fırsatıniz varsa deneyin öyle karar verin .Ben deneyememiştim) yakıt olaraksa rodajda olduğundanmi bilemem 250kmde nerdeyse 40-45 tl lik benzin yaktim diyebilirim. Frenleri güzel. Üzerindeki lastikler normal. Ben iki kere ciddi sekilde kuru zeminde kaydım fakat düşmedim.. Disk frene alışmadığimdanda olabilir.Son olarakta Dikkat cekici bir motor. Merak ettikleriniz olursa yardimci olmaya çalışırim..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. O, markanın kendisine güvenmesinden değil, usta bozuntusunun kendine güvenmesinden kaynaklanıyor. Bu arada sen de rodajda 120 yapmışssın yalnız...
    retox70 bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Rodaj da 120 yapmak..

motorun sınırları şimdiden zorlamışsın..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Thrıller
    Ben de geçen hafta aldım Thrillerı.Daha 200 km.deyim titreşim beklediğimden fazla,vites geçişleri sert bir kaç kez boşa düştüğüm oldu,belkide ilk bakımdan sonra düzelir.Vites aralıkları kısa gibi geldi bana.Motorun şekli şemali düzgün,yüksek oluşu bana göre güzel.İnşallah rodajdan sonra şu titreşim ve vites geçişleri biraz düzelir.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)