Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CevatrRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Videosunu ben buldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GhostMoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Millet gösteri alanına çıkmış. Toprak adamlara çarpacaktı.

T sport thrillerden daha güzel duruyor karizma da dikkatimi çekti fakat arka fren kampana yerine disk olsa daha iyimiş hero gittikçe büyüyor gerçekten kaliteli motor üretiliyor forumu biraz canlandırın gençler

resull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero thrıller
    Thriller ile 5000 km yi geçmiş bulunmaktayım ilk 500 de ve 3000 bin de yağını değiştirdim motorda bi sorun yok şu anda titreşim konusuna gelincede artçı ayak peglerinde yüksek devirlerde biraz var ama ön peglerde ben pek rahatsız olmadım çekiş yönünden gidiş yönünden 150 cc bir makinaya göre bence gayet iyi şimdilik aktarakcaklarım bu kadar sorusu olan arkadaşlarada yardımcı olabilirim elimden geldiğince

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Bi halt yedik aldık bu motoru bakalım. Hadi hayırlısı. Pişman olmam inşallah.

İlk sürül izlenimim; daha önceki bajaj 125st ye göre acayip kaçıyor ve bu alet biraz daha yüksek. Onun dışında pek değiliklik yok kanımca.

Storm hayırlı olsun allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın emin ol pişman olmayacağın bir motor 150 cc bu tar motorların en hızlısı allah kismet ederse bende yazın t sport veya thriller almayı düşünüyorum

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun....
    Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin..

Motosikleti
    Skyp6161; sağolasın dostum hepimizin tekeri düz bassın. Sizler benden daha eski kullanıcılar olduğunuz için. Sürekli takip halindeyim. Deneyimlerinizi sık sık paylaşırsanız sevinirim.

Acemi27; Allah razı olsun kardeşim. Hepimize Allah kaza bela vermesin.

Bu arada motor malum sürekli yapmur altında kalıyor. Paslanma yapan yerleri falan varmı? Birde ne marka kaç numara yağ kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

Motosikleti
    hero thrıller
    Ben ilk bakımda servis ne koyduysa onu koydum 2. Bakımda kullanım klavuzunu okudum 10w30 diyo orda internetten motul 10w30 aldım 3 bin bakımında onu koydum şimdi 5 bini geçti 6 bin bakımındada motul 10w30 yada 10w40 koymayı düşünüyorum

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    5500 km deyim şu an memnunum sevmediğim yanı yağmurlu havalarda ayakkabı ve paçalar çamur oluyor ön teker direk paçalara atıyor suyu çamuru.birde 106 yi geçemedim bir türlü boydan ,kilodan mı başka bişey mi bilemiyorum(1.92 -122 kg)

Motosikleti
    hero thrıller
    Benimkinin normal son hızı 118 120 civarı yokuş aşagı en sona kadar zorlamadan (ama devir kırmızıdaydı) 130 gördüm

Motosikleti
    O zaman 10w40 yaz kış uygundur bize.

Ben daha 80 i geçmedim malum rodaj dönemi olduğundan aptal aptal kullanıyorum. Sürekli hız ve devir değiştirmeye devam. 7 bin deviride hiç geçmedim. Daha 50 km deyim

Storm 7 bin mi 6 bin mi dostum ben 6 diye hatirliyorumda yağ kullanımı 10 40 koyun full sentetik olsun , yağmur altında imkaniniz varsa birakmayin illaki bununda paslanacak yerleri vardir veya aksam yagmurda biraktinizmi sabah motoru güzel silin , jarre rüzgarında etkisi var hızlanmada bide motorun ustune yatmayı dene bence iyi aksamlar

Motosikleti
    Skyp sürekli aynı devirde tutmuyorum zaten. 7 bin devire çıkınca 4bine kadar salıyorum. Sonra vites düşürüp tekrar hızlanıyorum 7 bin devire kadar. Yol düz olsa dahi aynısını yapıyorum.

Üzerine örtecek birşey almak lazım o zaman yapacak birşey yok

Aynen oyle brandalar var 50 60 tlye ama ne kadar sağlıklı açıkçası bilmiyorum

Motosikleti
    Bu devir rolantide sabit durmuyor motor 90 km de şuanda. Sizde de aynı oldumu arkadaşlar. Ben motor henüz yeni olduğy için sübaplar sıkı diye düşünüyorum ama. Doğrumu bilemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Ben o brandalardan kulllanmıştım. Dikiş yerlerinden sökülüp yırtılıyor bir süre sonra. En son çare naylon branda kestireyim 3 metre diyorum

Rolantide sabit durmuyor derken anlamadm kesinlikle dediğin gibi kalitesiz en iyisi kapali garaj )

Motosikleti
    Rolantide devir hafif hafif dalgalanma yapıyor. Sordum bir kaç kişiye motor yeniylen olur öyle sonradan düzelir dediler

Motosikleti
    Buralar ölmüş

Yeni olduğu içinde olabilir rolantisi kac binde duruyor ? Rolantisi düşük olduğu içinde olur diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)