Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skyp6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz bilgiler icin tesekkur ederim ben trabzondaym burda sadece 2 el hero var oda 11 binde biriz çizik var adam motora bakmamis pek icin sinmedi almayi düşünüyorum baska ilden 2.el temiz kmsi az ama bunlarda titreşim bana fazla geldi bide trabzonda servisi var ama parca skntisi olduğunu soyluyolar 1 parca icin 1 2 ay beklemek lazmmis
    Parça için 2 ay beklemek lazım diyen yalan söylüyor.
    Siparişin ellerine geçince 72 saat sonra teslim garantisi veriyor. Yoksa parçayı ücretsiz yolluyorlar?
    Sence parça sıkıntısı olanfirma bu yola gidermi? Sana bu söylenen direk yalan.
    Trabzonda bayide sorun olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Işte burda 1 tane bayisi var o benim için skntili neyse bu gidişle bu güzel motordan vazgececem tesekkur ederim

1 sorum daha olacak bu motorun gosterge paneli calismiyor tuşlar işlev görmüyor garantiden değişirlermi

fotomoto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    selamun aleyküm kardeşler..
    yeni motor alanlara hayırlı olsun kazasız ve belasız sürüşler dilerim..
    10 bin km geçmiş bulunan hero thriller motorum ile sizi elimden geldiğince aydınlatmaya çalışayım..
    öncelikle motor seçerken motordan ne istiyorsunuz ve neler bekliyorsunuz? bir sıralama yapın.. az yaksın-sağlam olsun-gösterişli olsun- hemen satabileyim-parçası ucuz olsun vs. yani isteklerinizi bilin ona göre tercih edin.. ben kendi tercihlerimde hero'yu seçtim şimdiye kadar yanıltmadı.. sağlam az yakan gösterişli makina. ikinci elde çok zayıf. titreşim beni rahatsız ediyor sebebi sürekli uzun yol ve 50-90km sürat ile 50km yol yapıyorum. yazmıştım tekrar yazıyorum alan hemen lastikleri yenilesin çöp çünkü..arka disk fren bana bazen dezavantaj kitliyor kaydırıyor.. kampana sanki çok az daha avantajlı gibi. arka teker ebatı 90-90-18 yapıp kurtulun 110luk aramayın . yok değil buluncada zaten anlıyorsunuz fiyatı 4 araba lastiği fiyatına yağ değişimi yapıp uygun devirler içinde kendi malınıza düşman gibi kullanmazsanız uzun süre size hizmet edecek bir makina.. birde seko rumuzlu kardeşimiz var.. yanlış anlaşıldığını düşünüyorum.. şikayeti motorun fiyatı ile ilgili evet bencede fiyatı yüksek en azından piyasaya girmek isteyen hero firması biz ilk kullanıcılara fiyatını biraz daha uygun yapabilirdi.. benim burdan bir önerim hero firması fiyatta bir indirim yapmasın ama motoru almış olanlara ve alacak olanlara bir kask-mont-eldiven hediye etse piyasada çok daha fazla ses getirir..(öneridir hero volkan beyin dikkatine)
    retox70 bunu beğendi.

Bu motorun yedek parça skntisı varmı hocam birde diğer motorlar gibi 30 40 binde motoru patlıyormu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    KM saati eski spor aletlerinin göstergelerine benziyo, hiç güzel değil. Bi de bozuluyomuş ek olarak

Km saati bozulmuyor abim tuşlari sknti sadece zorlamis biraz arizalanmis

jrscout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bildiğim kadarı ile, bu motorun kontak sistemi immobilizerli ve arıza ışığı da saat ayar düğmelerinden söndürülüyor. Bu sebeple saat ayar düğmelerine biraz sert basmak gerekiyor. Dışarıdan çoluk çocuk kolayca kurcalamasın diye. sert bir cisim ile çok kolay saat ayarı yapabiliyorsunuz. Düşünsene saat ayar düğmelerine çok kolay basılsaydı, herkez bu saat ayarı ile oynar sizi sinir ederdi. Bence sert basılması bir arıza değil tamamen kullanıcı lehine bir durumdur.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı jrscout adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarı ile, bu motorun kontak sistemi immobilizerli ve arıza ışığı da saat ayar düğmelerinden söndürülüyor. Bu sebeple saat ayar düğmelerine biraz sert basmak gerekiyor. Dışarıdan çoluk çocuk kolayca kurcalamasın diye. sert bir cisim ile çok kolay saat ayarı yapabiliyorsunuz. Düşünsene saat ayar düğmelerine çok kolay basılsaydı, herkez bu saat ayarı ile oynar sizi sinir ederdi. Bence sert basılması bir arıza değil tamamen kullanıcı lehine bir durumdur.
    Motor kapalıyken saat ayarı yaptırmasalardı. Çoluk çocuğun kurcalaması sorun olmazdı.

Alıntı skyp6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz bilgiler icin tesekkur ederim ben trabzondaym burda sadece 2 el hero var oda 11 binde biriz çizik var adam motora bakmamis pek icin sinmedi almayi düşünüyorum baska ilden 2.el temiz kmsi az ama bunlarda titreşim bana fazla geldi bide trabzonda servisi var ama parca skntisi olduğunu soyluyolar 1 parca icin 1 2 ay beklemek lazmmis
    Parça bol galiba firmanın elinde. 72 saatte parça temin garantisi veriyorlar. Hem Türkiye'de bazı pilot illerde her ay ücretsiz servis günü yapıyorlarmış. Face sayfalarında yazıyordu.

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    kontak anahtarını çevirmeden saat aktif olmuyor .kimse kurcalayamaz

Ben hâlâ bu motordan yanayım CBF ten inip binmem diyenler bence yanlış düşünüyor hero kaliteli bir motor şık görünümü ayraca 150 sınıfında torku ve beygiri en güçlü motor tvs ye veya cbf e vereceğim parayı gözümü kırpmadan buna veririm parça ve servis skntısı yok internette biraz araştırma yapma sonucu hepsini buldum adam 2 gün içinde gelmezse paranı iade ediyoruz bizzat yetkili bayidi evet dediğiniz gibi km tuşları biraz sert ama gosterge panelinde akliniza gelen hersey var vites göstergesi hariç şık görünümlü ve kaliteli tek eksiği abartmayacak şekilde titreşim ve sele yüksekliği

Arkadaşlar merhaba motorum 5000 km'ye yaklaştı. Kullanım olarak memnunum motorda sorun yok lastiklerini değiştirdim anlaş kışlık lastik taktırdım şu ana kadar sorunum yok. Hero her geçen gün kendini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya başladı. Kimsenin burada söz etmediği ücretsiz yağ değişimi yapıyolar. Motoru götürdüğümde sadece yağını değil tüm bakımını yapıyorlar. Bunlar küçük şeyler gibi görülse de aslında birçok marka ve serviste olmayan şeyler. Motoru kullanan birisi olarak almak isteyenler hiç korkmasın çekinmesin

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Hero Thriller Sports modeli hoşuma gitti 2016 dan itibaren piyasada olacak dediler. Makyajlanmış, Alta sakal ilave edilmiş. Thriller Sports ta beygir gücüde arttırılmış. 14.4 Hp den 15.6 Hp ye çıktığını gördüm.

Eski modele göre sele değiştirilip daha spor görünüm kazanmış.

Bu araç Thriller modelinin tahtını sallayacak gibi duruyor. Umarım fiyatıda Thriller gibi uçuk bir şey olmaz. Daha güçlü olması aklıma biraz daha titreşim yapabilir mi sorusunu getiriyor. Umarım olamaz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Eskisinden çok daha güzel duruyor. Bunun tahtını asıl Hunk sallayacaktır.
    acemi27 bunu beğendi.

Barans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K7 - Kawasaki GTR 1400
    Thriller Sağlam motor. Şekil şemal düzelmiş. Yakışıklı. 150 cc sınıfında rekabet artacak.

Motosikleti
    Bende beğendim bir bayiden öğrendim fiyatı 5600 Tl civarı olacakmış.
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

GhostMoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Sağa sola gitmeye bir 150 lik alacağım. Thriller, Thriller Sports ve Hunk arasında kararsızım. Detaylar gelsin bakarız.

Motosikleti
    Hero Thriller ile Toprak Razgatlıoğlu gösteri yapmış bayi bir arkadaştan dinledim. Bir platformdan Fotoğrafını buldum. Videosunu bulursam yayınlayacağım.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)