Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    BEyler evet çok pahalı ama motor evladiyelik bi gidin bakın 125 cc ye 10 bin pahalı ama ybr sıfırı 4800 tl cbf sıfırı 5800 tl , cbr 125 de 9 bin yani normal aslında ha tabi 9 bin - 8500 tl arasında gelse çok daha fazla satardı ama böyle olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayiler de test aracı varmı ?
    Passionately in love with Motorcycle

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    200 lük gelseymimiş aynı fiyata alırdım. ama bu fiyata ktm alırım.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Mt cik. Yolda denk gelmeyin ezer geçerim haaa...

Şaka bir yana şu yzf 25 in mt versiyonunu yapsalarda getirseler çoook iyi olur.
    Tabi 125 liğine 10 bin isteyen 250 liğine ne isterler tartşılır.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 lük gelseymimiş aynı fiyata alırdım. ama bu fiyata ktm alırım.
    Ktm nin servisi ve parçaları iki kat daha pahalı değil mi ?

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    iki katı demeyelim , pahalı olabilir ama daha sağlam olduğu kesin . bu benim zevkim.
    bu efe mut'lu

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Merhaba arkadaşlar,

Motoru alalı 2 gün oldu. Genel olarak memnunum, sürüş pozisyonu daha rahat olabilirdi diye düşünüyorum. Dengesi ve gidişi harika. 400km yaptım ve ortalamam 1.8 lt yaktı. Tasarıma diyecek yok, güzel bir kadına bakmak gibi Malzeme kalitesi 10. 10 bin liraya alınacak en güzel motorlardan biri. Tavsiye ediyorum.

Selamlar.
    Ertugyigit bunu beğendi.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yaa arkadaş hep birşeylere geç kalıyoruz. 6 ay önce getirseydiniz ya şu mereti

Bu fiyata abs de olmalıydı dedirtiyor insana, birde orta sehpa yok.

Şimdi Cb125e yi satıp bunu da almak olmaz. Şehir içi kullanmaya ikinci motosiklet olarak çok ideal.

Motosikleti
    Yamaha MT125
    alali 3 4 gun oldu memnunum gayet 125lik bir makine evet cok dusuk cc icin bu kadar para cok diyenler var ama 15 bg gucu var ve torku emsallerine gore fazla 6 vites olmasi seriliginde ve yakisinda katki saglamis 2.2 litre yaziyo sitede ortalamam hep 2 litre cikiyor daha rodaj doneminde olmasina ragmen aldigima pisman degilim ilk motorum gaz tepkileri vitesleri bence mukemmel diger kullandigim 125lik motorlara kiyasla bence bu 250 km oldu simdilik bi an once rodaj donemi bitsin rahatlayayim deviri zorlayip gitmek istiyorum uzun yola ciktim 2 kez biraz deniyeyim dedm cok zorlamadan 120 yi gordu daha once okudugum yerlerden 132 ve 140 yapildigi yaziliyo unutmayalimki daha yeni bir motor yeni kullanicilar icin gayet guzel
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Bu ne acele yahu. Bırakmadınız bize MT 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiler de test aracı varmı ?
    Test araçlarını direk sattılar hocam. Yamaha teste gerek olmadığını düşündü sanırım Çoğu bayii ye gelmedi zaten. Ben de çarşamba günü almayı düşünüyordum İstanbuldan ama sanırım istanbulda kalmadı. Çevre illeri arayacağım artık. Umarım kırmızısını bulabilirim. Yoksa bekleyeceğiz biraz. Ne zaman geleceğini de bilmiyor bayiler :(

Faen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700X
    Alan ve kullanan arkadaslardan biraz detayli yorum alabilir miyiz?
    Yakit sarfiyati, titresim, artci konforu ve lastik kalitesi gibi

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Bugün sipariş verdim. Bir iki haftaya geleceği söylendi. Kırmızı olan benim dedim ve kaporamı bıraktım. Hayırlısı olsun.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trye doner donmez abuk subuk bir fiyat artimi yapmazlarsa siyahindan alip deposunu sariya boyaticam :D

Motosikleti
    Yamaha MT125
    lastikleri michelin street pilot degistirmenize gerek yok dediler bende gerek duymadim gayet iyi hizli giderken arka tekere abaninca haliyla kayma yapiyo on fren ile cok cabuk yavaslabiliyosunuz yakit sarfiyati 2.2 den daha az gozukuyo yol bilgisayarinda rodaj donemi bitince dahada azalabilcegini ummuyorum cunku devri zorlucak gibiyim kendimi tutamiyorum 400 km oldu 1 haftada titresim hissetmedim pek uzun duz yolda bastim biraz 120 ye dayandi dahada zorlamadim motor yeni aciliyo diye asiri ruzgar hiz kesiyo biraz denge kaybi oluyo bende oda acemilikten sanirim surucu icin rahat ama arkanizdaki kisi icin o kadar rahat degil saniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

bu arada herkes pahali diyor ama ona gorede kalite var bence on arka disk sivi sogutmali vites gecisleri mukemmel diger motorlardan daha az yakiyo vede 125 lik motorlar 11 bg gibi guc uretirken bu 15 beygir torkuda ona gore fazla biraz bakarsaniz sevinirimm
    Faen bunu beğendi.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    yzf r125 in grenajlarını sökmüşler.. ön tekeri bira daha öne almışlar.. al sana mt 125 :D tespitin dibine vurdum
    kazım kazım bunu beğendi.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Azcık da sismanlatmislar

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deva. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alali 3 4 gun oldu memnunum gayet 125lik bir makine evet cok dusuk cc icin bu kadar para cok diyenler var ama 15 bg gucu var ve torku emsallerine gore fazla 6 vites olmasi seriliginde ve yakisinda katki saglamis 2.2 litre yaziyo sitede ortalamam hep 2 litre cikiyor daha rodaj doneminde olmasina ragmen aldigima pisman degilim ilk motorum gaz tepkileri vitesleri bence mukemmel diger kullandigim 125lik motorlara kiyasla bence bu 250 km oldu simdilik bi an once rodaj donemi bitsin rahatlayayim deviri zorlayip gitmek istiyorum uzun yola ciktim 2 kez biraz deniyeyim dedm cok zorlamadan 120 yi gordu daha once okudugum yerlerden 132 ve 140 yapildigi yaziliyo unutmayalimki daha yeni bir motor yeni kullanicilar icin gayet guzel
    Aksesuar fiyatları hakkında bilginiz varmı?Sitesinde fiyatları göremedim de.

Motosikleti
    Yamaha MT125
    ben sorduğumda yeni olduğu için aksesuarları daha gelmedi denildi yamaha twitter sayfasinda depo ustu cantasindan bahsediliyodu ama fiyat hakkinda bi bilgim yok 500km sonra rodaj icin gittigimde tekrar soracağim

Hocam izlenimleriniz nasıl? Ben CRF250L motorumu satıp gri bir mt 125 düşünüyorum. Genel güç konusunda hayal kırıklığına uğrar mıyım acaba?

Motosikleti
    Yamaha MT125
    250lik bir motor kadar güç üretebilceğini sanmıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)