Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT 125 - Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Elbette ancak hızlanma ve uzun yolda örneğin sabit 100 km/s ile yolculuk yapılabilir mi merak ediyorum. Bugün Ankara'da Baydar da kırmızısını gördüm. Yanında MT 07 vardı. Görüntü olarak MT 125 çok daha güzel duruyor bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Alıntı sariyeron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette ancak hızlanma ve uzun yolda örneğin sabit 100 km/s ile yolculuk yapılabilir mi merak ediyorum. Bugün Ankara'da Baydar da kırmızısını gördüm. Yanında MT 07 vardı. Görüntü olarak MT 125 çok daha güzel duruyor bence.
    Herşeyin ufağı sevimli olur Bende cb125e var, şuan ciddi ciddi düşünüyorum.
    Eğer alırsam evladiyelik olacak. Şehir için veya komşu illere yakın seyahat için çok makul.
    Kullanamadım ama yakıt tüketimi benim motorsikletten iyiymiş.

Aksesuarları yokmuş, misal kendi sitesinde orta sehpası bile yok.
    Çok yeni olduğu için sanırım ortalıkta bu motor için aksesuar üreten de yok.
    Biraz daha bekleyebilirim.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Ufalk mı MT 07 den büyük. Gayet iri bir motosiklet.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufalk mı MT 07 den büyük. Gayet iri bir motosiklet.
    Nasıl ya MT 07'den büyük derken Ezio41 arkadaşın attığı fotoğraflara bakınca hiç de büyük veya yüksek bir motosiklet gibi gelmedi gözüme. YZFr125 kadar yüksek mi ?

R125i bilmiyorum. Dün mt07 ile yanyana gördüm. Alet daha iri görünüyor. Üstelik daha modern hatlara sahip. Tabi lastik ve motor bloğundan bahsetmiyorum Şase olarak. Selesi yüksek. 1.75 altı için sıkıntı olabilir. Lastikler michelin pilot series. Gayet güzel bir motor. Ancak bir ön cam takılırsa daha güzel olur kanaatindeyim. 2nci parti 15 Eylül haftası geliyormuş Ankaraya.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Boyutlar konusunda aralarında öyle aman aman bi fark yok gibi üstteki veriler mt 07 alttaki veriler mt 125 e ait

Toplam uzunluk
    2.085 mm
    1.955 mm
    Toplam genişlik
    745 mm
    740 mm
    Toplam yükseklik
    1.090 mm
    1.040 mm
    Sele yüksekliği
    805 mm
    810 mm
    Tekerleklerarası mesafe
    1.400 mm
    1.355 mm
    Minimum yerden yükseklik
    140 mm
    140 mm
    Ağırlık (dolu yağ ve yakıt tankı dahil)
    179 kg / ABS 182 kg
    138 kg
    Yakıt tankı kapasitesi
    14 L
    11,5 litre
    Yağ tankı kapasitesi
    3,0 L
    1,15 litre

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Küçük Çekmece'de dün bir galeriyle görüşmüştük 2013 Yzf 125 R için.Sabahtan bakıp sıkıntısı yoksa satışını alıcaktık.Bugün Avcılarda üst geçit çöktüğü için gidemedim.Alıcağım 2. motorda satılmış.Ne yapacağımı şaşırdım artık.

Motosikleti
    Henüz yok.
    Motoru bugün teslim aldım. Kontak basmak nasip olmadı yağmur başladı. Müsait bir zamanda bir video çeker atarım buraya
    puyol bunu beğendi.

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bugün teslim aldım. Kontak basmak nasip olmadı yağmur başladı. Müsait bir zamanda bir video çeker atarım buraya

usta sağlı sollu önlü arkalı motosikletin resimlerini bekliyoruz hayırlı sürüşler

Motosikleti
    Yamaha MT125
    ruzgar yoksa sn olarak hesaplamadim ama 100ile rahat gidersiniz max 126 yaptim su ana kadar 2 gun icinde rodaja gidecegim cok soylentiler var 135 140 basar flaan diye ama uzun yolda ruzgar yavaslatiyor ve o rahat pozisyonunuzu bozup yatmaniz gerekiyor hizlanmak icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

ad soyad :deva üren her an giremiyorum sorusu olan faceden falan ulasabilir arada motorun fotosunu cekip atiyorum

Motosikleti
    Henüz yok.
    Detaylı fotoğrafları en kısa sürede koyacağım, dün akşam turlama şansım oldu, çok hoşuma gitti, kendimi hiç bu kadar özgür ve rahat hissetmemiştim. Darısı almak isteyenlerin başına

Hayırlı olsun ben de crf 250 nin yanına 2nci motor olarak düşünüyorum.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Orta sehpa nedir arkadaş cbf 150 mi alıyorsunuz??
    52Ensar52KK ve MotoRR bunu beğendiler.

Aksesuar soran oldu mu akrapoviç egzoz gördüm sitesinde acaba Türkiye de getirirler mi merak ediyorum. Şekil olarak 10 numara motor.

RBF2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul Maltepe'de Tuna Motor'a geçen hafta sordum, ellerindeki MT 125'lerin tümünün satıldığını söylediler. Dün akşam Kadıköy'de bir tane gördüm. Çok güzel bir makina, merak ettiğim sele sürüş esnasında sürücüyü öne kaydırıyor mu ?

Motosikleti
    Henüz yok.
    Alıntı RBF2014 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Maltepe'de Tuna Motor'a geçen hafta sordum, ellerindeki MT 125'lerin tümünün satıldığını söylediler. Dün akşam Kadıköy'de bir tane gördüm. Çok güzel bir makina, merak ettiğim sele sürüş esnasında sürücüyü öne kaydırıyor mu ?
    Daha öne motor tecrübem olmadığı için sürüş pozisyonu vs hakkında pek yorum yapamayacağım. Fakat dün sürücü kursunun, cbf ini kullanırken avuçlarımın içi ağrımaya başlamıştı, bu motorda o hissi almadım. Ağrı vs yapmadı. Acemi olduğum için zaten azım açık geziyorum.

Bende motoru Tuna otomotivden aldım. Ben sorduğumda da yoktu Eylül 10 gibi gelecek dediler motor kapora bıraktım ilk gelen partiden istiyorum dedim. şansıma gelen partinin içinde 2 tane varmış 2 gün sonra geldi motor, motorun üstüne oturunca bütün kaygılarım kayboldu özgürlüğün tadını çıkarttım.

Yanlız sıfır alacaklara bi uyarı, lastikler ve balatalar yeni olduğu için sıkıntı yapıyor. Misal dün bi araç durdu önümde bastım frene durma hissi vermedi bana sağına kaçtım ister istemez, balataların alışma süresi var bunu unutmayın.

Hocam fiyatta bir ikram yapıyorlar mı? Kredi kartına faizsiz taksit uyguluyorlar mı? Biliyor musunuz acaba?

Motosikleti
    Henüz yok.
    Fiyatta bi indirim alamadım açıkcası, sadece bi eldiven hediye verildi. Kredi kartına taksit yapılıyor ama vade farkı alınıyor. 5 aylık vade için 650 tl faiz çıktı.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de fiyatı görünce yuh çekenlerdenim.
    İnceledim de motorun her yerinden kalite akıyor, gerçekten güzelmiş. Tek stop farının yerini beğenmedim.
    125cc'de gerçekten naked denebilecek tek motor ülkemizde sanırım.

RBF2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam fiyatta bir ikram yapıyorlar mı? Kredi kartına faizsiz taksit uyguluyorlar mı? Biliyor musunuz acaba?
    Kredi kartına %7 faiz var, 9 taksit yapılıyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)