Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba msx125 kullanıcıları,

merak ettiğim bir husus var sormak isterim, motorun boyutu itibariyle trafikte görünür bir motordur ya da değildir diyebilir misiniz?

Bu motorun kullanıcısı olmadığı halde, ufak tefek bir motor, Türkiye'de ezerler gibi söylemler duyuyorum.Kişisel fikrim görünürlükte motorun boyutu etkili ancak,msx125 gayet gösterişli olduğundan bu açığı kapatıyor gibime geliyor.Siz kullanıcılarına bir sorayım dedim,ne düşünüyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    msx125
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba msx125 kullanıcıları,

merak ettiğim bir husus var sormak isterim, motorun boyutu itibariyle trafikte görünür bir motordur ya da değildir diyebilir misiniz?

Bu motorun kullanıcısı olmadığı halde, ufak tefek bir motor, Türkiye'de ezerler gibi söylemler duyuyorum.Kişisel fikrim görünürlükte motorun boyutu etkili ancak,msx125 gayet gösterişli olduğundan bu açığı kapatıyor gibime geliyor.Siz kullanıcılarına bir sorayım dedim,ne düşünüyorsunuz ?
    Hmm oyle trafikte ezerler diye bi durum soz konusu degil sukutirlari eziyorlarmi ki
    Msx ozel bir motor tam bir haylaz

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Arkadaslar oncelıkle merhabalar

orjınal carbon kaplama aksesuar alacak arkadaslar Turkıyede olup olmadıgını bılmıyorum ben yurt dısında yasıyorum eyer hosuna gıden olursa ebay yada amazon gıbı ınternet sıtelerını kontrol ederek baksınlar derım ... ben kendi motorumun resmini atiyorum ...

l LOVE MSX

dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    msx125
    Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelıkle merhabalar

orjınal carbon kaplama aksesuar alacak arkadaslar Turkıyede olup olmadıgını bılmıyorum ben yurt dısında yasıyorum eyer hosuna gıden olursa ebay yada amazon gıbı ınternet sıtelerını kontrol ederek baksınlar derım ... ben kendi motorumun resmini atiyorum ...

l LOVE MSX

http://i.hizliresim.com/PY0BLd.jpg
    http://i.hizliresim.com/g4qVzb.jpg
    http://i.hizliresim.com/n5RmYR.jpg
    Merhaba
    Msx gercekten guzel olmus emeginize saglik ...
    Gel gelelim turkiyedeki msx aksesuar durumuna, yok denecek kadar az kadikoyde bir arkadas kit olarak getirmis onu satiyor anliyacagin durum vahim

Motosikleti
    MT-25
    Küçük görüntülü motor cc düşük izlenimi verirken, daha grenajli buyuk motorlar daha yuksek cc izlenimi verdigi bi gerçek..250 cc repsol cbr motoru 650 cc mi bu abi tepkileri aldığını biliyoruz. Ya da şehir içinde daha ufak tefek bir motor battı ciktidan çıktığında diğer üst yolun birlesiminde karsilastigive carpistigi arac surucusu tarafından abi ben seni küçük motor sandim sen gelene kadar geçerim diye dusundum tarzında soylemleri çok duyduk..

Msx kullanıcıları ne dusunuyor, motor trafikte goruntu boyut bakımından görünür mu sizce ??

Telefondan yaziyorum,imlada hata olduysa affola

Hos sohbetler

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Cok Tesekkur ederım burak_aydin ..

bu motor benim ilk motorum . ya fazlasiyla cok seviyorum yada dedigim gibi ilk motorum diyemi bilemiyorum. tabiki arac var ama ne bileyim bu motor sanki bambaska yaa . oluroyle arkadasimizin dedigi gibi ..sanki buyuk motor havasi var . burada Kawasaki z 250 almayi dusundum ilk basta ama Allah korusun kaza aninda hem baska ulkenin vatandasiyim diye risk alamak istemedim.aracla kaza yapsam gam yemem ama Taylandda binlerce motosiklet var ve trafikte aralardan kacan gecen arac trafigini aksatiyor.hemde motor kazalari cok kotu .ilk aldigim zaman taabikide motorda ufak tefek sikintilar oldu. mesela vites gecislerinde oyle bir zorlaniyordum ki motordan bi anda sogudum gibi oldum ama Jant ve diger aksesuar urunlerini aldiktaan sonra vites belirli bir Km den sonra duzeldi.. hatta ve hatta Honda servise gidip yeniden setting yaptiirdim vitese ..

Allah kimsesye kaza bela vermesin.
    keske elimden birsey gelsede kendi ulkeme memmleketime MSX urunleri yollaya bilsem..

tekrardan herkeze teekkur ederim muhabbet ve ilgi icin..

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Herkeze selam.
    30 Haziran da (bu konunun 1 ve 2. Sayfasinda paylasmistim) Anes Motordan esim icin almis oldugum Beyaz Msx125 motorumu kullanmaya cesaret edemedigi icin satiyorum. 180 km civarinda. Toplam 2 kere yola cikti. Yani 2 kere selesine oturdum Tum zamanini kapali garajda gecirdi. Haftada bir yerinde calistirip birakiyorum. Rodaji km den malum bitmedi. Stok haldedir. Sifir vaziyettedir. Bayiden alindigi gibi Ilk duruyor. Plakasi faturasi garantisi yedek anahtari vs. hersey hazir. Deposu dolu. Henuz resim cekmedigim icin ilana koymadim. Fiyat 6500 TL dir. Forumdan bir arkadasa hayirli olur umarim.

Gokhan
    507 842 26 66

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

İlanı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6059526/detay/

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam.
    30 Haziran da (bu konunun 1 ve 2. Sayfasinda paylasmistim) Anes Motordan esim icin almis oldugum Beyaz Msx125 motorumu kullanmaya cesaret edemedigi icin satiyorum. 180 km civarinda. Toplam 2 kere yola cikti. Yani 2 kere selesine oturdum Tum zamanini kapali garajda gecirdi. Haftada bir yerinde calistirip birakiyorum. Rodaji km den malum bitmedi. Stok haldedir. Sifir vaziyettedir. Bayiden alindigi gibi Ilk duruyor. Plakasi faturasi garantisi yedek anahtari vs. hersey hazir. Deposu dolu. Henuz resim cekmedigim icin ilana koymadim. Fiyat 6500 TL dir. Forumdan bir arkadasa hayirli olur umarim.

Gokhan
    507 842 26 66

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

İlanı

Msx talibim aslında ybr almayı istiyordum kime sorsam kurye motoru bu diyor bu beni soguttular msx de çok hoşuma gitti bayıde üzerine bindim güzel hoşuma gitti verevileçeğini enson fiyatı öğrenmek isyerim bu hafta içi almayı düşünüyorum

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze selam.

Gokhan
    507 842 26 66

İlanı

Gokhan.bey motosikleti canli gorme sansim var mi bende beylikduzunde ikamet ediyorum.
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Tabi gorebilirsin. Genelde aksam 9-10 civari isten geliyorum. Sabah 9-10 gibi de olabilir. Telefonla irtibata gecersen konusuruz.

Tabi gorebilirsin. Genelde aksam 9-10 civari isten geliyorum. Sabah 9-10 gibi de olabilir. Telefonla irtibata gecersen konusuruz.
    Tesekkur ederim gokhan bey fakat bekledigin kredi cikmayinca biraz ertelemek zorunda kaldim taleplerimi. Bu arada bugun bayiden fiyat da aldim merak edenler olursa 7000 dedi tabi masraflar hatic. Gorsel olarakta motoru koyarim simdi bilmeyen yoktur tabide canli kanli bakinca daaha bi sirin duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

[IMG][/IMG]

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük görüntülü motor cc düşük izlenimi verirken, daha grenajli buyuk motorlar daha yuksek cc izlenimi verdigi bi gerçek..250 cc repsol cbr motoru 650 cc mi bu abi tepkileri aldığını biliyoruz. Ya da şehir içinde daha ufak tefek bir motor battı ciktidan çıktığında diğer üst yolun birlesiminde karsilastigive carpistigi arac surucusu tarafından abi ben seni küçük motor sandim sen gelene kadar geçerim diye dusundum tarzında soylemleri çok duyduk..

Msx kullanıcıları ne dusunuyor, motor trafikte goruntu boyut bakımından görünür mu sizce ??

Telefondan yaziyorum,imlada hata olduysa affola

Hos sohbetler
    pek umursamıyorlar motorumuzu otoyollarda sıkıntı yaratabilir. anlayışsızla çok karşılaşıyorsun :/ ama trafikte canavar :D fare gibi kafasını soktuğu yere girer

Alıntı 32diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek umursamıyorlar motorumuzu otoyollarda sıkıntı yaratabilir. anlayışsızla çok karşılaşıyorsun :/ ama trafikte canavar :D fare gibi kafasını soktuğu yere girer
    Motorun cekisinden ivmelenmesinden memnun musunuz? Tabi ki bir 250cc performansi beklemiyorum ama yine de gaza bastim mi alsin gotursun beni en azindan 80-90 a kadar diye dusunuyorum.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bizim forumumuz da dahil olmak uzere bazi forumlarda hala daha baslangic motosikleti olarak tanimlaniypr msx. Buna tamen karsiyim. Bu motor yeni baslayanlar icin idealdir dogrudur ama bu motor baslangic degildir! Hatta bence hicbir motor baslangic motoru degildir! Ben 95 yilindan itibaren motor suruyorum ve racing,enduro,scooter tarzlarinda cesitli motorlarim oldu simdi msx'im var ve alma amacim 2.motor olmasi ve sehir icinde ulasimdir. Uzun yola ben cikmam, titresim ve performans beni rahatsiz eder ama cikilmazmi cikilir. Msx le beni goren bunu sat da sana buyuk motor verelim, bumda ogrenip racinglere gec falan gibi salakca seyler soyledilermi deliriyorum adam 30 yildir vespa' ya biniyorsa simdi bu ada gidip abi baslangic icin iyi secmissinde bundan sonra neye gececeksin diye sorulurmu sigara gibi dusunelim baslamissan baslamissindir, simdi winston iciyosun ileride marlboromu iceceksin yada esrarmi cekeceksin diye soruyomuyuz motordada yapmayalim. Tum motorlar ozel amaclidir ve keyif yada ulasim icin kullanilir, baslangic diye bir terim kabul edemiyorum bizim burada Mehmet Celik var adam dunya motpkros sampiyonasinda yarisiyo sampiyonluk ve dereceleri var ve cogu zaman 125 lik motor kullaniyo simdi durdur bu adamida baslangic cin iyi secmissin de ;) hepinize saygilar sevgiler...
    Dusuncenizi çok sevdim..
    gogo10 bunu beğendi.

Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun cekisinden ivmelenmesinden memnun musunuz? Tabi ki bir 250cc performansi beklemiyorum ama yine de gaza bastim mi alsin gotursun beni en azindan 80-90 a kadar diye dusunuyorum.
    kısa mesafede seri . dik yokuşlarda hızı 70 lere kadar düşebiliyor. sizi istanbul trafiğinde rahatlatacaktır. sadece trafik için mi yoksa arada şehir dışı yapacak mısnız??

uzun yolda büyük araçları neredeyse sollayamıyorsunuz arasında kalabilirsniz bu da sıkıntı yaratabiliyor :/

sadece istanbul içinde kullanacksanız alın derim ;)

kısa mesafede seri . dik yokuşlarda hızı 70 lere kadar düşebiliyor. sizi istanbul trafiğinde rahatlatacaktır. sadece trafik için mi yoksa arada şehir dışı yapacak mısnız??

uzun yolda büyük araçları neredeyse sollayamıyorsunuz arasında kalabilirsniz bu da sıkıntı yaratabiliyor :/

sadece istanbul içinde kullanacksanız alın derim ;)
    Aynen sadece Istanbul icinde kullanacagim. Ise ve okula gidip gelirken binmeyi dusunuyorum
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen sadece Istanbul icinde kullanacagim. Ise ve okula gidip gelirken binmeyi dusunuyorum
    o zaman alın derim dikkatleri kesinlikle üzerinize çekeceksin hayran olan çok olacaktır

o zaman alın derim dikkatleri kesinlikle üzerinize çekeceksin hayran olan çok olacaktır
    Tesekkur ederim

Motosikleti
    msx125
    Arkadaslar msxlerinizde ki yagin durumu nasil kmnize gore cevaplarmisiniz..
    Benim km 4150 ve yag cubugunda mayonez vari bi goruntu hakim

Motosikleti
    mt 07
    Merhaba bende msx125 aldım 2 gundur kullanıyorum aynadan çok şikayetçiyim aynayı değiştirmek istiyorum bu konuda yardım bekliyorum teşekkürler
    32diş bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)