Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI
    wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    2015 ve öncesi modeller yakıt pompası değişimi için geri çağrılmıştı. Şase no dan sorgulama yapıp işlem gerçekleştirilmiş mi kontrol edin. Başka bir kronik problem yaşamadım, bildiğim kadarı ile yaşayan arkadaşlarım da yok.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

Honda MSX 125 in Tanıtım ve İnceleme Video su için Linke tıklayabilirsiniz..

Merhaba Motosiklet Sever Dostlar.. Honda MSX 125 in Tanıtım ve İnceleme Video su için Linke tıklayabilirsiniz..
    https://www.youtube.com/watch?v=DxN_fHx0NWk&t=385s

https://www.youtube.com/watch?v=DxN_fHx0NWk&t=385s" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba motosiklet Sever Dostlar. Youtube Kanalıma Tüm Dostlarımızı Bekliyorum

[/COLOR]

Motosikleti
    Msx 125
    Stop lambası ve lastik önerisi varmı güncel ? Msx 125 stop lambaları tr de pek yok sürekli internetten yabancı sitelerden bakıyoruz.Varmı alan kullanan, memnun kalan

Motosikleti
    MSX-125 & CRF250 Rally
    Michelin City Grip kullanıyorum. Genelde bu tavsiye ediliyor günlük kullanım için. Orjinal lastiklerden geçiş yaptığım için bana çok iyi geldi : ) Motorun kalkışı, gidişi değişti resmen. Ama frenlemelerde yine dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle arka fren.

BLUE MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)