Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    buyrun yakıt tüketim değeri 117 km de gerçi hala aynı sakin kullanınca acayip ekonomik oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bugün test ettim motorda titreşim var, ybr den fazla titriyor, ybr den daha güzel gidiyor, cok güzel devir kesiciye giriyor kerata

Motosikleti
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün test ettim motorda titreşim var, ybr den fazla titriyor, ybr den daha güzel gidiyor, cok güzel devir kesiciye giriyor kerata
    dostum o titreşim 1000 kmden sonra %50 civarı azalıyor bir de rahatsız edici bir titreşim değil dikkat ettiysen hani böyle motor çok heyacanlı hissediyormuş gibi bir deneyim sunuyor kıpır kıpır derler ya ha işte ondan yalnız ben satacak gibiyim yarın suzukiyle bir görüşeceğim bakalım satılık ilanı görürseniz şaşırmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

evet arkadaşlar büyük bir ihtimal 2 hafta için suzukime kavuşaşacağım. Msx im bahsettiğim gibi garajım olmadığı için satmam gerekiyor almak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o titreşim 1000 kmden sonra %50 civarı azalıyor bir de rahatsız edici bir titreşim değil dikkat ettiysen hani böyle motor çok heyacanlı hissediyormuş gibi bir deneyim sunuyor kıpır kıpır derler ya ha işte ondan yalnız ben satacak gibiyim yarın suzukiyle bir görüşeceğim bakalım satılık ilanı görürseniz şaşırmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

evet arkadaşlar büyük bir ihtimal 2 hafta için suzukime kavuşaşacağım. Msx im bahsettiğim gibi garajım olmadığı için satmam gerekiyor almak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir

Hayırlı olsun Suzuki. İlanını gördüm. Hayırlı satışlar
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Arkadaslar merhaba yaklasik 2 hafta once siyah msx aldim. Dis gorunusu, monkey moto tarzi olmasi biraz cezbedici fakat motor da bir cok eksik var oncelikle hiz aramayin , yakit cok fazla , vibrasyon cok , vites gecisleri diger 125 cc lere gore cok sert ve rahatsiz edici sekilde gurultulu, yakit ise dusundugumden cookk fazla . Sakin ola yanilip msx almayin

Motosikleti
    İlk uyeliğini ilk mesajını sakın almayın demek için mi yaptın Sen bunları diyorsan biz neye biniyoruz şüphelendim

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Motor iyi hoş, eğlenceli de tamam. Ama pulsar200 fiyatına satılan bu motorun biraz fazla şişirildiğini düşünüyorum yorumları okuyunca.
    Carbondioxid ve EverHarD* bunu beğendiler.

foto_sentez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Selam arkadaşlar, sele biraz küçük görünüyor bu motora artçılı binilir mi?

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iyi hoş, eğlenceli de tamam. Ama pulsar200 fiyatına satılan bu motorun biraz fazla şişirildiğini düşünüyorum yorumları okuyunca.
    Bu motoru normal 125cc fiyatıyla düşünmek yanlış olur. Bu yan kategoride bir motor. Zevk, modifiye vs.vs. Fiyat fazla mı dersen kim demez ki fiyatı makul diye. Keşke 1000 TL olsaydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Alıntı foto_sentez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcut sele ile artçı zor. Zayıf iki kişi olabilir. Ama asla uzun süreli değil. Diğer husus artçı bu motorun tipi değil.
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Motosikleti
    Alıntı kenanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba yaklasik 2 hafta once siyah msx aldim. Dis gorunusu, monkey moto tarzi olmasi biraz cezbedici fakat motor da bir cok eksik var oncelikle hiz aramayin , yakit cok fazla , vibrasyon cok , vites gecisleri diger 125 cc lere gore cok sert ve rahatsiz edici sekilde gurultulu, yakit ise dusundugumden cookk fazla . Sakin ola yanilip msx almayin
    Hocam sizin alette bir sıkıntı var galiba ben de kullanıyorum 25 TL Ye depoyu bomboşken doldurdum şu anda 210 km de ve yedeğe yeni düştü hız olarak 115 i görüyor zaten daha fazlasını beklemek hayal olur hız istiyorsanız 180cc kit var o zaman 157kmh ye çıkıyor titreşim ilk bakımdan sonra ciddi derece de kayboluyor tabi Rodajı düzgün yaptıysanız vites geçişleri de aynı şekilde yağ değişiminden sonra düzeliyor bence siz alışamamışsınız motora neyse yarın ss koyarım özellikle yakıt için bence ustanıza bir gösterin derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:31 ----------

Alıntı foto_sentez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size nacizane tavsiyem mutlaka bir deneyin derim sürüş keyfi bakımından o zaman 2 motoru karşılaştırabilirsiniz bu bilmem kaçıncı motorum ilk defa motor sürerken bu kadar eğleniyorum farklı bir deneyim üstelik herkesin gözü sizde bu arada arkadaşlar bu motor artçılı binilecek motor değil zayıf 70kg yi geçmeyen 2 kişi en fazla kısa mesafe gidebilir zaten sürücüye eziyet oluyor ben şahsen arkaya oturuyorum

Motosikleti
    @freewill o vatandaşın msx falan aldığı yok. he de geç

Motosikleti
    Olabilir çekemeyen adam çok 1lt kadar daha benzin var daha 25 TL benzin almıştım bi yarım litre daha rahat alırdı ama nakit ödeme yaptığım için bozuk parayla uğraşmamak için bu şekilde almıştım

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Arkadaşlar bende yaklaşık 1 hafta önce msx aldım.
    Motorla ilk deneyimim oldu bu tabii öncesinde bi hevesti şimdi tutkuya dönüştü. küçüklüğü sizi aldatmasın sakın. elbette küçük ama üzerine bindiğinizde biniciye verdiği his bir başka. ciddi anlamda çok rahat bi sürüşü var ve büyük bir motor kullanıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.
    yakıt konusunda henüz bir şey diyemeyeceğim. aldığım gün 25 tl lik benzin attım ve depoyu fulledim. şu anda 180 km yol yapmışım. ilk çalıştırdığınızda benzin az gbi görünüyor fakat sürmeye başladıktan sonra deponun yarısının dolu olduğu gördüm. tabii bu durum biraz kafamı karıştırdı ilk bizzat depoyu açıp kendim görmek istedim ve baktım ki gerçekten deponun yarısı doluydu yani 100km'de 2lt olayı abartı değil ve motor açıldıktan sonra daha da düşeceğini tahmin ediyorum.
    farları çok güzel dikkat ederseniz supersport motosikletlerdekinin neredeyse aynısı gibi.
    ikinci kişi için şüphelerim var. motor taşıyor ama rahatsız bir sürüş olduğunu söyleyebilirim iki kişi ile. tek başınıza çok rahatken iki kişi giderken baya yoruluyorsunuz.
    henüz yeni olduğum içindir belki de vites geçişlerinde bazen zorlanıyorum. devirli kullnmak için özen gösteriyorum ama daha çok tecrübe edinmem lazım.
    bir de 1. vitesteyken alet seri olduğundan bazı durumlarda yetersiz kalıyor gibi oluyor örneğin rampaya girdiğinizde 2. vitese attığınızda devir baya bir düşüyor ve motoru zorluyor. ama 1 de de gitmeniz olanaksız umarım anlamışsınızdır anlatmaya çalıştığımı bunu da tecrübeyle ve motor açıldıkça çözerim gibi geliyor.
    şimdilik bu kadar msx bir harika dostum
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende yaklaşık 1 hafta önce msx aldım.
    Motorla ilk deneyimim oldu bu tabii öncesinde bi hevesti şimdi tutkuya dönüştü. küçüklüğü sizi aldatmasın sakın. elbette küçük ama üzerine bindiğinizde biniciye verdiği his bir başka. ciddi anlamda çok rahat bi sürüşü var ve büyük bir motor kullanıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.
    yakıt konusunda henüz bir şey diyemeyeceğim. aldığım gün 25 tl lik benzin attım ve depoyu fulledim. şu anda 180 km yol yapmışım. ilk çalıştırdığınızda benzin az gbi görünüyor fakat sürmeye başladıktan sonra deponun yarısının dolu olduğu gördüm. tabii bu durum biraz kafamı karıştırdı ilk bizzat depoyu açıp kendim görmek istedim ve baktım ki gerçekten deponun yarısı doluydu yani 100km'de 2lt olayı abartı değil ve motor açıldıktan sonra daha da düşeceğini tahmin ediyorum.
    farları çok güzel dikkat ederseniz supersport motosikletlerdekinin neredeyse aynısı gibi.
    ikinci kişi için şüphelerim var. motor taşıyor ama rahatsız bir sürüş olduğunu söyleyebilirim iki kişi ile. tek başınıza çok rahatken iki kişi giderken baya yoruluyorsunuz.
    henüz yeni olduğum içindir belki de vites geçişlerinde bazen zorlanıyorum. devirli kullnmak için özen gösteriyorum ama daha çok tecrübe edinmem lazım.
    bir de 1. vitesteyken alet seri olduğundan bazı durumlarda yetersiz kalıyor gibi oluyor örneğin rampaya girdiğinizde 2. vitese attığınızda devir baya bir düşüyor ve motoru zorluyor. ama 1 de de gitmeniz olanaksız umarım anlamışsınızdır anlatmaya çalıştığımı bunu da tecrübeyle ve motor açıldıkça çözerim gibi geliyor.
    şimdilik bu kadar msx bir harika dostum
    Yanlış anlamayın ama bence sorun sizde vites değiştirdikten sonra gaz vermek için biraz geç kalıyorsunuz anladığım kadarıyla

Motosikleti
    Hayirli olsun motorunuz. Vites olayinde @freewill e katiliyorum.

Motosikleti
    bugün köye msx le gittim köy yolunda beni görenlerin yüz ifadelerini görmeniz lazımdı yalnız dönüşte bir sinek yağmuru vardı aman allah ım anlatılmaz yaşanırdı ne kask ne de mont kaldı valla. farın olduğu yeri bile doldurmuşlar bşr ara ulen bu far neden zayıf yanmaya başladı demiştim ki indikten sonra farın önünde yüzlerce sinek ölüsünün olduğunu görünce problemi görmüş oldum. Bu arada 217 km den sonra depoyu doldurdum ve 4.7 lt benzin aldı bilginize 8 kuruş gibi bir tüketim gerçekleştirmişim. Bu sefer 97 aldım bakalım ne olacak hedef 300

Motosikleti
    2.17 Lt/100 km. Gayet guzel.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Bizim altın çocuk msx'den düşmüş, bahanesi lastik olmuş

dyavol-77 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    sahıbı ıcın uzucu bır haber

Motosikleti
    barkın beyi severim ama açıklama çok talihsiz olmuş lastiği duba gibi şişirmişler daha kayma bölümüne gelmeden söyledim yanımda motorcu abiler de vardı onlarda fark etti. Lastiğin yanaklarına bakarsanız anlarsınız. Diğer mevzu yanlış teknik kullanılmış zaten bu motor virajlarda kesinlikle kontra uygulanarak dönülmesi gerek motor. Barkın bey 100 kg civarı boy fazla motor 100 kg işin içinde yatmada girince dombalak lastiklerde faciaya davet çıkarmış zaten. Hayır ilk virajda da motor deli gibi kaymış zaten neden el kol hareketi yapmaya çalışıyorsun valla benim motoru incelemeye gelmeyi düşünüyorlardı isabetli karar olmuş şaka bi yana neyse ki motor da fazla hazar görünmüyor. tek sıkıntı motor yeni olduğu için parça sıkıntısı yaşanabilir
    ergün1968 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)