Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

triumph tiger hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    insominci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    arkadaşlar merhaba izmirden kazım enduro motorsikletler hakkında araştırma yapıyorum triumph tiger ın özellikleri hakkında fazla bişy bulamadım açıkçası bu motorsikleti kullanan varmı detaylı bilgisi olan varmıdır görünüşü ile mükemmel motorun gücü hakkında kötü bişey denmiyor Türkiyeye bu aleti getiren kimse varmı onuda bilmiyorum elimde şimdilik sadece bu resimler var. Bilgilerinizden faydalanmak istiyorum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güzelmiş farlarıda african twine benziyo teknik bilgim yok ama sanırsam teknik bilgi bulamadığın gibi yedek parçada bulamassın

şimdi internetten araştırdım çok net bi teknik bilgi bulamamakla birlikte en azından diğer endurolarla kıyaslmana yardımcı olabilicek bi puanlama sistemine sahip site vede kişisel yorumlar mevcutt http://www.ukbike.com/h/bike_detail....PH&Model=Tiger

Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    tşekkürler ozan diğer endurolara göre fena değilmiş 3 silindirli ve 103 hp olduğu yazılmış 2000 modelinin fiyatı da 11000 ytl civarında ikinci el tabi ve 220 kadran varmış gücü ve görüntüsü çok iyi bence 900cc olması lazım bunu kullanan arkadaşlarvarsa ne tarz problemler yaşarlar servis ve parça durumunu öğrenebilseydik iyi olurdu

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk başlığa teknik bilgileri ekledim ....2006 modeli 125 hp (91,2 kw)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok güzel makine mekaniğide iyidir. Demaks motor getiriyor. Yedek parça sıkıntısı olmaz ama hadi ver dediğin zaman ellerinde olmayabilir. Güzel makine. Benim gibi Avrupa motorlarını sevenler için güzel seçeneklerden biridir.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    3 yaşından beri hastasıyım
    bana bebek deme filminde (sanırım barbwire dı yabancı adı?) Pamela'nın kullandığı motordur.Benim ilk dikkatimi çektiği yıllarda 750cc 3 silindir 87bg olarak aklımda kalmış geçmiş zaman ama ???
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    harika bişeye benziyo bu. görünüm olarakta güç olarakta mükemmel. yalnız bikaç sorum oalcak cevaplarsanız sevinirim:
    türkiyede varmıdır? kim satar? kaç para ister? bi tur istesek veririmi?

Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    valla çok teşekkür ederim arkadaşlar baya iyi oldu bu

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    sağlam endurolardan biridir, demaks getirir ama triumph olması fiyatının pound olması demektir, e biraz da pahalı.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    dl-1000 den pahalı olacağını sanmıyorum fiyat listesi yok şuan ama ikinci elleri uçuk fiyatlarda değil yani motora göre

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Yenisi 15000eur , eskisi 8000 :D
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    hayalimi bugun bu motosiklete bakarken deiştirmiş olabilirim eğer kısmetse favori afrika Twin olmassa triumph tiger diyorum bu sayfayı takip edicem inş en yakın zamanda dahada güzel kullananlardan teknik bilgiler artılarını eksilerini bizlere söylerler saygılar
    Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel makine mekaniğide iyidir. Demaks motor getiriyor. Yedek parça sıkıntısı olmaz ama hadi ver dediğin zaman ellerinde olmayabilir. Güzel makine. Benim gibi Avrupa motorlarını sevenler için güzel seçeneklerden biridir.
    adı üstünde zaten tiger =)

çöl makinası olarakta geçer bu makina caddede eski model yeşilini görebilirsiniz çoğu zaman erenköy starbucs önünde bülent abinin motorunu yada s virajında duruma göre =) v4 motoru var honda vfr'la sesleri aynı hemen hemen gaz açıldığında sanki turbo motor varmış gibi bir uğultu çıkar

mekaniği ise inanılmaz sağlam yüksek ısıya karşı dayanımı bile mükemmel =)
    başka motorlarla durduğunuz yerde redline gaz açtığınızda sanırım en uzun dayanabilecek motor bu motor olur kusursuz bi makina ama bildiğim kadarıyla çok gaz açılarak kullanıldığında bujilerin ömrünü erken bitiriyor olsa gerekti...
    kalkışı felanda baya bi seri aynı zamanda
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Yanlış bir bilgilendirme var sanırım. Tigerın motoru V4 motor değildir. Üzerinde sıralı 3 silindir bir motor vardır. 2000 yılına kadar zannedersem karbüratörlü idi. 2000 yılından itibaren enjeksiyonludur. Motorun performansı hakikaten etkileyicidir. Tek gördüğüm dezavantajı ağırlık merkezinin yukarıda olması sebebiyle özellikle düşük hızlarda kontrolünün zor olmasıdır. 3 silindir olmasında kaynaklanan değişik bir sesi vardır. Tıpkı türbinli motor sesi gibi. Bence alınası motorlardan biridir. Parçasının zor bulunacağı ise aşikardır
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bir bilgilendirme var sanırım. Tigerın motoru V4 motor değildir. Üzerinde sıralı 3 silindir bir motor vardır. 2000 yılına kadar zannedersem karbüratörlü idi. 2000 yılından itibaren enjeksiyonludur. Motorun performansı hakikaten etkileyicidir. Tek gördüğüm dezavantajı ağırlık merkezinin yukarıda olması sebebiyle özellikle düşük hızlarda kontrolünün zor olmasıdır. 3 silindir olmasında kaynaklanan değişik bir sesi vardır. Tıpkı türbinli motor sesi gibi. Bence alınası motorlardan biridir. Parçasının zor bulunacağı ise aşikardır
    evet v4 değil bende yanlış yazmışım bi an

triumphların bütün motorlarında sıralı 3 silindir sistemi vardır....
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    arızalarından bahsedebilecek abilerimiz varsa cok güzel olur

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Triumph bildiğim kadarıyla birçok modelinde 3 silindir kullanıyor.
    Zaten 3 silindir motosiklet üreten ender markalardan biri. Hatta tek sanırım..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    bende ilk defa duydum baska markalarda hiç duymadımm

Motosikleti
    kymco downtown
    türkiyede satanı varmıdır?sitede bir tur bile olsa binmişliği olan varmıdır?fiyatı ne kadardır?birde asıl merak ettiğim teknolojisi nasıldır?motor teknolojisi değil konfor teknolojisi?
    Kymco Kymco Partizani

bu motosiklet hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar bu bilgilerini paylaşır iseler sevinirm
    tüm motorcu dostlara Allah hata kaza vermesin
    [

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler