Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GRAND DİNK 250/ Xciting 250 Hakkındaki Görüşleriniz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Arkadaşlar Merhaba Sıfır Km Xciting 250 Veya Grand Dink 250 arasında kaldım ikisinden birisini almayı düşünüyorum Xciting biraz daha pahalı geldi. Sİzin görüşleriniz nelerdir. Artıları Eksileri nelerdir bu motorun Yardımlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:44 ----------

Yok mu Arkadaşlar bu motorları kullanan yada hakkında bilgileri olan ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Evet Xcity biraz pahalıdır ama benim yakın ilgi alanımda olan ve çok araştırdığım bir modeldir. Grand Dink ile bu makineyi kıyaslama bile.

Birşekilde paranı denkleştir ve Xcity al her alanda ihtiyaçlarını karşılayacağını göreceksin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Bütçeme Grand dink 250 daha uygun. ama biraz kasarsam xciting 250 de alabilirim. Grand dink 250 kötü motor mu şehir içi idare etmez mi ? En fazla gittiğim yer yazlık oda şarköyde zaten. Arıza çıkartıor mu bunlar ?
    GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR GÖRÜŞLERİNİZİ ESİRGEMEYİN LÜTFEN

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı konuyu neden 2 kere açma gereği duydun? Diğer konuda uzun uzun yazdık zaten..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    YAMAHA XENTER 150 (BEYAZ)
    Alıntı CrayzWolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeme Grand dink 250 daha uygun. ama biraz kasarsam xciting 250 de alabilirim. Grand dink 250 kötü motor mu şehir içi idare etmez mi ? En fazla gittiğim yer yazlık oda şarköyde zaten. Arıza çıkartıor mu bunlar ?
    GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ARKADAŞLAR GÖRÜŞLERİNİZİ ESİRGEMEYİN LÜTFEN
    Arkadaşım ben 2 yıldır grand dink 250 kullanıyorum. 8100 km de yol yaptım daha bir civatası bile gevşemedi paslanmadı. Yağını hava filtresini değiştir devam. Otoban kullanımlarında 150 km/s sürati sorunsuz görüyor. Frenleri kesinlikle kilitlenmiyor uzun yolda yakıt tüketimi kullanmana göre 110-120 krş arasında değişiyor. Sorunsuz sağlam bir motor almak istiyorsan grand dink 250 den şaşma. Nette araştırırsan bu motorla dünya turu yapanlar bile var. Hem şehiri içi hemde şehirler arası kullanıma uygun bir motor hakkında en iyi yorumu kukllanan yapabilir kulaktan dolma bilgilerle yorum yapanlara kulak asma al grand dinki bana dua edeceksin.

G dink orjinal lastikleri nasıldır ?
    Yedek parça sıkıntı var mıdır ?
    Malzeme kalitesi nasıldır ?
    Uzun yola gider mi ?
    Yakıt tüketimi ne kadardır ?
    G dink Xcity arasında ne farkı vardır ?

Merhaba,
    Grand Dink 250 kullanıyorum. Sol alttaki etek tabir edilen grenaj parçası otobanda giderken düştü. Güvenlik nedeniyle dönüp alamadım. İnternette aradım ama pek gözükmüyor, sizce nereden bulabilirim?
    Teşekkürler

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Xcity demiyor xciting diyor. Kafalar pırıl pırıl.

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Bende bu iki model(grand dink 250i ve xciting 250) arasında kaldım. İlk motosikletim olacak inşallah. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum. %65 gd250i den yanayım. Şehiriçi işe gidip gelmek için kullanıcam. Maxiscooter in trafikteki kıvraklığı hakkında tereddütlerim de var aslında konuştuğu bikaç maxi kullanıcısı sorun olmıyacağını söyledi. şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler