Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    Ahhhhhhhhhh eski günler ahhhhhhhhhhhhhhhh toplanırdık Tuncel abim rahmetli Necdet Abim Ali Kara Murat Alperrrrr artık kimseden ses soluk çıkmıyor herhalde cbf500 yanlız takılmayı sevenlerin makinası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hepsi olmasa bile bir çogu
    artık burda.
    www.cbfturkiye.org

Motosikleti
    Honda vfr800
    Ooo canawarmn arka fotosunu isz istersinizde koymazmiim hmn koyiyim
    [URL=http://imageshack.us][/

bide yandan
    [URL=http://imageshack.us][/

ya bide hernekadar hizi sevmesemde motorun son hizini merak ediom adam 210 yapio dior ama yinede bi size soriim dedim siz acaba en fazla kac yaptiniz yada bu motorun limiti nedir??

ben 2 kişi full yüklü motorla otobanda 197 gördüm.. 210 biraz zorlanarak yapar tek kişi herhalde..
    çamurluğu sökünce aynı race olmuş

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    Alıntı baggio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhhhhhhhhh eski günler ahhhhhhhhhhhhhhhh toplanırdık Tuncel abim rahmetli Necdet Abim Ali Kara Murat Alperrrrr artık kimseden ses soluk çıkmıyor herhalde cbf500 yanlız takılmayı sevenlerin makinası.
    sayın baggıo esas senden ses soluk cıkmıyor. gır bak cbfturkiye ye tuncel abıler orda

Motosikleti
    Honda vfr800
    wala gezilerde gerilerde klmaktan korkardk simdi motoruda aldik gezmeye adam yoq ne olcak bu ordu mt nin hali bilmiom wala herkes tek takilio burda ....

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    ben şimdiye kadar en fazla 180 kmh hıza çıktım daha çıkarmıydı bilmiyorum tırstım ve kaz kestim çünkü rüzgara artık karşı koyamıyordum. ayrıca ön frenin tek disk olması bence dez avantaj yüksek hızda frene basıldığında motor sağa çekiyor.
    Alper bir gün toplanalım yine yeni CBF500 cü arkadaşlarla tanışalım

Alıntı baggio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şimdiye kadar en fazla 180 kmh hıza çıktım daha çıkarmıydı bilmiyorum tırstım ve kaz kestim çünkü rüzgara artık karşı koyamıyordum. ayrıca ön frenin tek disk olması bence dez avantaj yüksek hızda frene basıldığında motor sağa çekiyor.
    Alper bir gün toplanalım yine yeni CBF500 cü arkadaşlarla tanışalım
    ben hiç öyle sağa çekme filan hissetmedim ayrıca biraz garip geldi bu bahsettiğiniz olay..genelde böyle şeyler rüzgar karşıdan güçlü geldiğinde oluyor..belki sizin motorda hissettiğiniz şeyde budur..

Motosikleti
    Honda vfr800
    bencede saga cekme olayi biraz garip gibi en azindn muhendisler o hizlari gostergeye koydularsa o hizda yapilan frenlerdede malum cekme olayini test etmislerdir yani...
    hmm bu arada uzun yol tecrubesi olanlar icin motorun kesinlikle uzun yol icin super olacagini dusunsemde yine bi sormak istedim yazin ordu-aywalik arasi ankarada 1 gece konaklama seklinde gitmeyi dusunuorum siz ne dersiniz cok yorarmi acaba... bide kisa surede o kadar mesafe katetmek motor acisindan ne getirir ne goturur acaba , hani aywalikta honda bayii yok die soruorum ...

cbfler genelde dinlenmeden yapılan uzun soluklu sürüşlerde her motor kadar yorucu oluyor..yani öyle çok abartılacak bişeyi yok.ben biraz kiloluyum sölemesi ayıp onun için bence sürekli mola verip devam etmek daha uygun oluyor bana göre..ben bir günde en fazla 550km gibi bi yol yaptım ara ara dinlenerek ve gerçekten yorucuydu arkamda artçım ve yükümüzde vardı..ama sen arada 1 gün mola vereceksen rahat rahat gidersin..

bu arada ben uzun yolu sevdiğim için motoru biraz daha uzun yola göre dizayn etmeye çalıştım..uzun yola göre aksesuarlar taktım..

ön camı taktıktan sonra inanın motosiklet kullanamk daha kefiyli olmaya başladı..artık ne boynum ağrıyor,ne göğsüme kafama rüzgar geliyor,ne de yüksek hızlarda motora yapışmak zorunda kalıyorum..uzun soluklu ve yüksek tempolu sürüşleri sık sık yapıyorsanız bence kesnlikle cam lazım derim..

topcase im diğer motorumdan kalmaydı..biraz daha büyüğü olsa çok daha mutlu olacağım aslında belki bu yaz değiştiririm..
    ayrıca şunu söylemeyi unuttum: kısa sürede o kadar yol yapmanın motora hiç bi zararı olmaz merak etme..
    istediğin gibi kullan motorunu,doya doya kullan istesende istemesende o motor eskiyecek

Motosikleti
    Honda vfr800
    eet muratd cm cok saol bilgiler icin bnmde aslnda suphem yok zaten bu motordan , bnde yaza bi on cam taktirmayi dusunuom gercekten cok farkedio bide surekli ruzgar yiyince 4 saatlik enerjin 1 saatte bitip tukenio ondan ruzgarli kesin lazm ..... nese ben yine rahatsiz ederm zati .. herkese bol virajli yollar!!

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 kişi full yüklü motorla otobanda 197 gördüm.. 210 biraz zorlanarak yapar tek kişi herhalde..
    çamurluğu sökünce aynı race olmuş
    Kımdı o arkandaki merak etdım
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kımdı o arkandaki merak etdım
    faruk die bi arkadaş
    tanımazsın sen

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Murat; motosikleti satmıyormuydun sen
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

satılık ya sahibinden de ilanı var.hatta şuanda da mağazada duruyor..kışın satıp bi araba alayım demiştim ama memleketten babamın arabayı getirince satmaktan vazgeçtim..ilanın bitimine çok az bi zaman kaldı galiba o yüzden pek ilgilenmiyorum..açıkçası arayanda olmuyo bu aralar mevsimden dolayı..arayanlarda genelde ölü fiyata almak isteyenler..motorumu seviyorum satmam kolay kolay
    hatta yaza doğru fena planlarım var 500le ilgili:p

Motosikleti
    Honda vfr800
    daha yeni cekebldm fotolari koyiim bari

oh be bitti

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılık ya sahibinden de ilanı var.hatta şuanda da mağazada duruyor..kışın satıp bi araba alayım demiştim ama memleketten babamın arabayı getirince satmaktan vazgeçtim..ilanın bitimine çok az bi zaman kaldı galiba o yüzden pek ilgilenmiyorum..açıkçası arayanda olmuyo bu aralar mevsimden dolayı..arayanlarda genelde ölü fiyata almak isteyenler..motorumu seviyorum satmam kolay kolay
    hatta yaza doğru fena planlarım var 500le ilgili:p
    Hadi hayırlısı
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sheltox motor canavar gibim...nazar değmesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sheltox nazar değmesin motorlarımız çok güzel fakat ben abs'li olmasını çok isterdim doğrusu..cbflerin abs sistemleri gerçekten adamın ağzını açık bıraktıracak derecede..

arka çamurluğu sökünce güzel bi görüntü olmuş ama hiç yağmurda kullandın mı?
    bende çamurluk ve topcase olmasına rağmen yağmurl havalarda kullanınca bütün çamur topcasein alt kısmına yapışıyor..

sen o motorla aman yağmurlu bi havada çıkma

Motosikleti
    Honda vfr800
    Cok saolun arkadaslar wala muratd kardes motor camurluksuz biraz yamultuyo yagmurda yani yawas gidersen sorun yokta hele asfaltta bide arabalar arkadan sIkIstirdimi wala selenin arka kismini temizleyene kadar gozden cikarmak lazm yoq canm o kadarda deil ama tabiiki gulu seven dikenine katlancak eger goruntu istedysen yagmurdada zahmetine katlanmalisin ama bolede cok ii gorunuo wala bu arada plakann gece fazla belli olmamasida cevirme ciler icin ii oluo...

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler