Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
44. sayfa BirinciBirinci ... 344243444546 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    JAWA 15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1968 JAWA 250 Classic - 2014 MONDİAL 180 Z ONE
    Demirciye arka çanta için demir yaptırmaya gerek yok z öne 150 nin arka demiri uyuyor ben öyle yaptım daha önce resimlerini formda 30.sayfada paylaştım video ıçin tesekkurler emeğine sağlık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Arkadaşlar motosikleti hafif sağa çeken var mı, sıfır aldım normal kullanımda farketmiyor fakat elleri bıraktığımda sağa çekme var

Motosikleti
    Mondial 180z-one s
    Kardeşim benimki de sağa çekiyo elleri bırakınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Arkadaşlar motorumla 1000 km yi devirdim, soğukken jiklesiz çalıştırıyorum bin devirde bi süre çalıştıktan sonra stop ediyor. Jikleyle çalıştırıp yarı konumda bırakıyorum bi süre öyle gidiyorum, jikleyi kapalı olursa motor soğukken boğuluyor gaz yemiyor stop ediyor. Normal mi bu çok canımı sıkıyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    selam millet. forumda birinin profil resmi : motosiklete gitmek isteyen birini sevgilisi enlinden tutup engel olmaya çalışıyordu. O profil kiminse resmi paylaşabilir mi?

poyraz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı kampaDina07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benimki de sağa çekiyo elleri bırakınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Arkadaşlar motorumla 1000 km yi devirdim, soğukken jiklesiz çalıştırıyorum bin devirde bi süre çalıştıktan sonra stop ediyor. Jikleyle çalıştırıp yarı konumda bırakıyorum bi süre öyle gidiyorum, jikleyi kapalı olursa motor soğukken boğuluyor gaz yemiyor stop ediyor. Normal mi bu çok canımı sıkıyor
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikleti hafif sağa çeken var mı, sıfır aldım normal kullanımda farketmiyor fakat elleri bıraktığımda sağa çekme var

benim ki de sağa çekiyor beyler
    klavyem yabancı dil olduğu için yazım hatalarımın kusuruna bakmayın beyler
    Bazı kızlar ekmek gibidir "Ah şimdi bir ekmek olsa da yesem" demezsin ama her sofrada bir ekmek illa ki bulunur... PoYraz__

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı poyraz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ki de sağa çekiyor beyler
    Demek ki kronik bir fabrikasyon hata var,
    Herşeyi geçtim de servise gidip sağa çekiyor dedim bindi denedi geldi çekmiyor dedi. Bu adam benim kadar da anlamıyorsa motosikletten vay halimize...

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Benimkinde öyle bişey yok. 2015 model. Lastik havalarınızı kontrol edin. Ön disk fren yamuk olabilir. Bunlara bi bakın.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Mehmet video çok güzel olmuş eline sağlık.Ara ara video yap böyle

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Beyler kaza yaptığımda vites pedalı ve fren pedalım ezilmişti.Orjinal parçası 50 TL civarı.Örnek veriyorum ybr, cbf veya başka markalarım vites pedalını taksam uyar mı? Yani bunlarda uyum sağlayacak alengirli birşey var mı yoksa sök tak hemen halledilecek basit bir sistem mi?

Motosikleti
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kaza yaptığımda vites pedalı ve fren pedalım ezilmişti.Orjinal parçası 50 TL civarı.Örnek veriyorum ybr, cbf veya başka markalarım vites pedalını taksam uyar mı? Yani bunlarda uyum sağlayacak alengirli birşey var mı yoksa sök tak hemen halledilecek basit bir sistem mi?
    Spada anton 150. çoğu parçası uyuyor Sinan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Arka lastiğin orjinal ölçüsü 110 80 17. ben bunu 130 70 17 ye çevirsem nasıl olur? Bilgisi olan var mı ? yakıt artcak o kesin.

teknik sıkıntı oluşur mu ?

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Ben bayraklidaki büyük bir mosiklet lastikçisine gittim sordum.Kesinlikle orjinal ebatların dışına çıkmayın demişlerdi bana.

Motosikleti
    Mondial 180 Zone S & Mondial RT 100
    Alıntı farukkatasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de yeni aldım motoru sormak istediğim bir şey var telefon tutacağı kullanan var mı veya cam yapışkanlı olanı nere koyabilirim?
    biraz gec oldu ama ... bu sekilde kullaniyorum. USB Chargeri Almanyadan aldim. 2,1mA ve Telefonlari hemen dolduruyor. Özel acip kapama salterli aldimki akküyü bitirmesin diye. aksi takdirde direk akküye bagli olan chargerler akküyü kisa zamanda bitiriyor. Malesef direksiyon kolu ortada olmadigi icin, ayna kolunun koruma mansetini kaldirdim ve SIM SIKI Bisikler ic lastigini doladim. Bir elimle tutarak manseti sapka gibi üstüne gecirdim ve biraktim. hemen esneme yaptigi icin ayni boru gibi kalinlasti ve bunun üzerine Navigasyon cantasini taktim. Navigasyon cok isime yaradi ve cok memnunum. Navigasyon cantasini(orjinal baglama halkasi var) düsme tehlikesine karsi, ince bir telle motorun direksiyonuna bagladim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım. Fakat birkaç konuyu atlamışım. Motosikletin detaylı incelemesi DEĞİLDİR !
    Detaylı inceleme videosunu ayrı olarak çekicem. Faydalı olur umarım.

https://www.youtube.com/watch?v=zJytjJdPaOs
    Merahaba azizim,

yan cantalari nereden aldin ve markasi nedir? yakindan resimlerini cekebilirsen sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı gamalulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz gec oldu ama ... bu sekilde kullaniyorum. USB Chargeri Almanyadan aldim. 2,1mA ve Telefonlari hemen dolduruyor. Özel acip kapama salterli aldimki akküyü bitirmesin diye. aksi takdirde direk akküye bagli olan chargerler akküyü kisa zamanda bitiriyor. Malesef direksiyon kolu ortada olmadigi icin, ayna kolunun koruma mansetini kaldirdim ve SIM SIKI Bisikler ic lastigini doladim. Bir elimle tutarak manseti sapka gibi üstüne gecirdim ve biraktim. hemen esneme yaptigi icin ayni boru gibi kalinlasti ve bunun üzerine Navigasyon cantasini taktim. Navigasyon cok isime yaradi ve cok memnunum. Navigasyon cantasini(orjinal baglama halkasi var) düsme tehlikesine karsi, ince bir telle motorun direksiyonuna bagladim.

http://fs5.directupload.net/images/1...p/qyivfpap.jpg

http://fs5.directupload.net/images/1...p/nc3km2dm.jpg

http://fs5.directupload.net/images/1...p/yb7k5z4v.jpg

http://fs5.directupload.net/images/1...p/54jthopm.jpg

http://fs5.directupload.net/images/1...p/izhtg7c8.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Merahaba azizim,

yan cantalari nereden aldin ve markasi nedir? yakindan resimlerini cekebilirsen sevinirim.
    Yan çantaları İzmir'de bi motosiklet mağazasından aldım. Markası TEX 84 diye geçiyor.
    Bir tanıdığım kişi de aynı çantayı kullanıyor. Hatta videosunu bile çekti. Ben de zaten videoda biraz anlattım.

gamalulu bunu beğendi.

Motosikleti
    seninkisi video da sari seritli gibi. 2 verziyonu var bu cantanin galiba. fiyatlar cok farkli .150 -200 arasi acayip degisiyor.

peki o cakarli ledleri nereden aldin ve adi ne olarak geciyor? marka vesayire?

Motosikleti
    Alıntı gamalulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninkisi video da sari seritli gibi. 2 verziyonu var bu cantanin galiba. fiyatlar cok farkli .150 -200 arasi acayip degisiyor.

peki o cakarli ledleri nereden aldin ve adi ne olarak geciyor? marka vesayire?
    Çantalar aynı model. Renk yansımasından dolayı o şekilde görünüyor. Sarı şeritli.

Çakarları tamamen kendim yaptım. Ayrı bir video çekicem.
    gamalulu bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Beyler motosikletimi satıyorum kazadan sonra herhangi birşey değişmemiştir son hali bu şekildedir.Ön siperlik camını sökmüştüm onu da vereceğim, vites pedalı ve fren pedalını değiştirttireceğim.Motosiklet satılıktır almak isteyen syorulmaz61@gmail adresinden ulaşsın.3400 e vermeyi düşünüyorum.Niyeti olan varsa ulaşsın a dan z ye test edebiliriz herşeyi sağlam çalışır vaziyette.

Motosikleti
    Merhaba,

Kazadan dolayimi satiyorsun ? Motor isine sonmu? Bende yakin zamanlarda gördügüm feci kazalar yüzünden Motoru satmak istemistim.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kazadan dolayı satıyorum ama nasipse tekrar motosiklet alacağım.Pulsar alma ihtimalim vardı, stop etme sorunu yüzünden pulsar almakta kararsızlaştım.En olmadı 6 ay sonra tekrar z-one s alırım.

Motosikleti
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazadan dolayı satıyorum ama nasipse tekrar motosiklet alacağım.Pulsar alma ihtimalim vardı, stop etme sorunu yüzünden pulsar almakta kararsızlaştım.En olmadı 6 ay sonra tekrar z-one s alırım.
    Yaza kadar motosiklet al. Fazla bekletme kardeşim

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Arkadaşlar merhaba, 2.el bir 180 z one almak üzereyim ama motorun birkaç problemi var konu açarak belirtmiştim zaten.

vites geçişleri sert motor çok titriyor, iki defa düşmesi olmuş çizik yok ama sol manet yamulmuş felan bunlar önemli değilde plakalıkda çatlak var titreşimden oldu diyor. bide mondial yazısı kazınarak sökülmüş, ondan sonra 2.viteste biraz hızlanayım dedim motor çat diye ses çıkarıp kendini boşa bıraktı sonra tekrar gaz almaya başladı aklıma en çok takılanda bu oldu. acaba motorun önemli bir kazası varda toplanmışmı sonradan olabilir mi ?
    2014 model 12.600 km de en son 10.000 bakımı yapılmış

REKLAM ALANI
44. sayfa BirinciBirinci ... 344243444546 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)