Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Yeşil renk 1 adette ben aldım bakalım CBF 150 den sonra nasıl gelecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serkancetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z ONE S
    Selamun aleyküm hayırlı uğurlu olsun Alah kaza bela vermesin

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Amin çok teşekkürler , akşama doğru elime ulaşması sebebiyle yolda kullanıp denemedim henüz ama çalışması selamlamasi güzel birde kısa far patladı ilk günden

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Motosikletiniz hayırlı olsun, km yaptıkça bir homda kullanıcısı olarak motosiklet hakkındaki farklı yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz

Motosikleti
    Mondial Z ONE S
    Klasik hastalığı bunların.Kaliteli bir ampul H 4 al tak tabi elinden geliyorsa rodajına dikkat et ,yağını değiştirirken castrol kırmızı kapaklı T4 veya shell performans T4 yağı ile değiştir.dikkat et 1,2,3 vitesler bayağı torklu çok çobuk hızlanıyor.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz hayırlı olsun, km yaptıkça bir homda kullanıcısı olarak motosiklet hakkındaki farklı yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz
    Amin hocam teşekkürler , Honda nın yumuşaklığı ve dengeli olması benim için en önemli özelliğiydi

Alıntı Serkancetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik hastalığı bunların.Kaliteli bir ampul H 4 al tak tabi elinden geliyorsa rodajına dikkat et ,yağını değiştirirken castrol kırmızı kapaklı T4 veya shell performans T4 yağı ile değiştir.dikkat et 1,2,3 vitesler bayağı torklu çok çobuk hızlanıyor.
    Sesini merak edip bir iki kez boşta deviri 11 13 binlere anlık yükseltti onun harici rodaji dikkatli yaparım h4 ü de hemen değiştirmem gerek motul kullanıyordum CBF te shell daha mı iyi

Motosikleti
    Mondial Z ONE S
    Tanıdığım daha doğrusu çoçukluk arkadaşım arba tamircisi o tavsiye etti kendide yarış motoru kullanıyor

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Eyvallah hocam bakayım ben ona

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Selamlar arkadaşlar zone 180 ile uzun yol yapan oldu mu acaba ? Uzun yol performansı nasıl? Uzun yoldan kastım akdeniz veya ege turu yapan oldu mu acaba birde yan çanta uygulayan oldu mu ? Kampana fren ne kadar güven veriyor? Teşekkürler.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Uzun yol benim isim. Yan çanta kullanıyorum. Video cekicem bunlarla ilgili.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Lifespeed izmir-burdur arasi gidip geliyordu bildiğim kadarıyla.Yan çantalarını da görmüştüm onun motosiklette, motoskklette sırıtmıyor.

Ben uzun yol olarak tek seferde 100 km sürmüştüm yol durumuna göre 100-110-120-130 rahat rahat durmadan yorulmadan bayılmadan gittim.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Lifespeed izmir-burdur arasi gidip geliyordu bildiğim kadarıyla.Yan çantalarını da görmüştüm onun motosiklette, motoskklette sırıtmıyor.

Ben uzun yol olarak tek seferde 100 km sürmüştüm yol durumuna göre 100-110-120-130 rahat rahat durmadan yorulmadan bayılmadan gittim.
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol benim isim. Yan çanta kullanıyorum. Video cekicem bunlarla ilgili.
    Çok güzel olur fotoğraf, video falan... okudum forumu ama koruma demiri ile alakalı bisey göremedim. Bende uzun yoldayım çoğunlukla geçen yaz kaştan başlayıp sahilden istanbula kadar gezdim ama şuan ki motorum mondial xtreme max 150, 15700 km deyim... uzun yolda gidiyor ama biraz fazla yoruyor görünüm olarak zone 180 hoşuma gidiyor ama işte daha önce ki yazdığım konular kafama takılıyor birde boy 190 kilo 100 altımda kaybolur gibime geliyor, uzun boylu arkadaşlar var mi sıkıntı yaşayan boy ile alakalı?

poyraz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olur fotoğraf, video falan... okudum forumu ama koruma demiri ile alakalı bisey göremedim. Bende uzun yoldayım çoğunlukla geçen yaz kaştan başlayıp sahilden istanbula kadar gezdim ama şuan ki motorum mondial xtreme max 150, 15700 km deyim... uzun yolda gidiyor ama biraz fazla yoruyor görünüm olarak zone 180 hoşuma gidiyor ama işte daha önce ki yazdığım konular kafama takılıyor birde boy 190 kilo 100 altımda kaybolur gibime geliyor, uzun boylu arkadaşlar var mi sıkıntı yaşayan boy ile alakalı?
    boyum 181 ya da 183. Bence bana bile küçük geliyor bu motor ,sele alçak sana daha da küçük gelir . Zaten naked motor bi de üstünde büyük olunca iyice kötü oluyor uzun yol yapıyorsan ya da görüntüye önem veriyorsan alma bunu
    klavyem yabancı dil olduğu için yazım hatalarımın kusuruna bakmayın beyler
    Bazı kızlar ekmek gibidir "Ah şimdi bir ekmek olsa da yesem" demezsin ama her sofrada bir ekmek illa ki bulunur... PoYraz__

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Benim boy kısa 1.68 ve 64 kiloyum motosiklete oturduğumda ayaklarım yere tam basmıyor.10 cm daha uzun olsam şuan kullandığımdan çok daha rahat kullanırım daha güzel olur benim için ama sizin boy da çok uzunmuş.

Motosikleti
    Rx3 öneririm ben.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Benim boy kısa 1.68 ve 64 kiloyum motosiklete oturduğumda ayaklarım yere tam basmıyor.10 cm daha uzun olsam şuan kullandığımdan çok daha rahat kullanırım daha güzel olur benim için ama sizin boy da çok uzunmuş.
    İşte hangi motosiklete baksam boy sorun oluyor cüsseli motosikletler de el yakıyor pahalı :( xtreme max güzel oluyor o segmentte motosiklerler de araştırdım motoran , kadırga servis ve parça sorunu var gibi :/

Motosikleti
    Bazı sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım. Fakat birkaç konuyu atlamışım. Motosikletin detaylı incelemesi DEĞİLDİR !
    Detaylı inceleme videosunu ayrı olarak çekicem. Faydalı olur umarım.

gamalulu bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil renk 1 adette ben aldım bakalım CBF 150 den sonra nasıl gelecek
    Hayırlı olsun. CBF 150 kullanıcısı olarak ben de nasıl gelecek çok merak ediyorum, özellikle de titreşimini... Giderken 100 - 110 rahat gitsin yeter.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Şu aralar havalar soğuk açıkçası pek kullanmıyorum z one nın titreşimi konusu benim için de merak konusu biraz km yapınca karşılaştırma yazısı yazarım burdan

Motosikleti
    Mondial Z ONE S
    Selamun aleyküm lifespeed arka çanta baglantı demiri 150z larle aynı özel yaptırmana gerek yoktu koruma demirlerini kime yaptırdın
    kazasız kullanmak dileği ile

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 334142434445 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)