Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    💰💸 Maası alınca ben 😎 :D

⛽️ Shell benzin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bebekler bebeği lifespeed :D
    maşallah

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Arkaya bu iki lastikten birini taksak sürter mi ve bu 2 lastiğin birbirinden farkı nedir arkadaşlar ?
    http://www.lastikdeposu.com.tr/sava-...astigi-pmu2217

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Ön lastik için bu olur mu?
    http://www.lastikdeposu.com.tr/mitas...m-2015-pmu2175

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Arka lastik için attığım linkler aynıymış kıyaslamak istediğim diğer lastik bu olacaktı.Beyler biraz yardımlaşalım bilen duyan kullanan yok mu yahu illa Continental michelin mi alcaz 300-350 TL ye.

Ahmtmngrsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Arkada 140 bile sürtmüyormuş ama o kadar abartmaya gerek yok max 130 lara kadar bakabilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Lastik satan bir siteye mail atarak Sava mc30 ve mc24 ün farkının sadece hız konusunda mı olduğunu sordum.Cevap atmışlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Beyler resim falan atın yahu öldünüz mü kaldınız mı :D Km si 11.700 oldu.Havalar soğudu hala hergün biniyorum sabah akşam biniyorum bir kere bile tık demedi bir TL masraf açmadı.İstanbula gittiğim için ilk defa 8 gün boyunca motosikletime binemedim yinede döndüğümde sabahın soğuğunda tek marşta çalıştı MAŞALLAH.Bakımını eksik etmedikten ve hor kullanmadıktan sonra sabah akşam bin arkana bile bakma.

Bu modele laf eden taş olur taş :D

Motosikleti
    Lastik satan bir siteye mail atarak Sava mc30 ve mc24 ün farkının sadece hız konusunda mı olduğunu sordum.Cevap atmışlar. http://i.hizliresim.com/2NdG6L.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Beyler resim falan atın yahu öldünüz mü kaldınız mı :D Km si 11.700 oldu.Havalar soğudu hala hergün biniyorum sabah akşam biniyorum bir kere bile tık demedi bir TL masraf açmadı.İstanbula gittiğim için ilk defa 8 gün boyunca motosikletime binemedim yinede döndüğümde sabahın soğuğunda tek marşta çalıştı MAŞALLAH.Bakımını eksik etmedikten ve hor kullanmadıktan sonra sabah akşam bin arkana bile bakma.

Bu modele laf eden taş olur taş :D
    Senin km beni geçmiş kardeşim MC30 almanı öneririm

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Sen izmir burdur uzun yol yapıyon nasıl hala bu km de kaldın mehmet senin şimdiye 15.000 yapman lazımdı :D

Motosikleti
    Sen izmir burdur uzun yol yapıyon nasıl hala bu km de kaldın mehmet senin şimdiye 15.000 yapman lazımdı :D
    yaza kadar sattım sattım. yoksa kullancam bakalım 70000 olcak mı?

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Arkadaşlar zaten biliyorsunuzdur ama belki bilmeyen vardır yardımı dokunur diye paylaşıyorum.

Koltuğu sökmek isterseniz bagajın altındaki 2 vidayı alyan anahtar ile söküp ardından koltuğu arkaya doğru çekerek kolayca sökebilirsiniz.

Koltuksuz hali

Aküye ulaşmak isterseniz sağdaki siyah granajın ortasında 8 numara ingiliz anahtarının sökebilceği bir vida var.O vidayı söküyoruz.Sonra sökmek istediğimiz granajın sol üst tarafını yani koltuk kısmındaki tutturulmuş kısmı aşağıya doğru çekip granajın koltuğun o tarafından ayrılmasını sağlayacağız sonra çıkarmak istediğimiz granajın sağ tarafınıda kendimize doğru güç uygulayıp çok kolay bir şekilde çıkartıyoruz.Şimdi akü karşımızda.Granajı geri takmasıda kolay söktüğümüz şekilde takılıyor.

Hava filtresine ulaşmak isterseniz soldaki granajı aynen sağdakini söktügümüz gibi söküyoruz.

Ahmtmngrsy bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25

Ruhsatlı Tabanca 🔫 😀

Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    İyi akşamlar arkadaşlar motosikletlerinizin çıkardığı herhangi bi arıza varmı ? Veya memnun olmadığınız herhangi bi kısım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bende şimdiye kadar bi sorun çıkmadı çok şükür , mesela amortisörlerinin birazcık daha yumuşak olmasını isterdim. Lastik konusuna gelince şöyle bişey gözlemledim ; yazın çok memnundum lastiklerimden hiç beklemediğim kadar iyi tuttu , kışın soğukda ise baya bıraktığını hissediyorum
    lifespeed bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ahmtmngrsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar motosikletlerinizin çıkardığı herhangi bi arıza varmı ? Veya memnun olmadığınız herhangi bi kısım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bende şimdiye kadar bi sorun çıkmadı çok şükür , mesela amortisörlerinin birazcık daha yumuşak olmasını isterdim. Lastik konusuna gelince şöyle bişey gözlemledim ; yazın çok memnundum lastiklerimden hiç beklemediğim kadar iyi tuttu , kışın soğukda ise baya bıraktığını hissediyorum
    Abi sana tamamen katılıyorum. Lastik olarak ben bridgestone battlax düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25

Bayraklı motolastikte ön arka continental bizim motorlara uygun lastik sökme takma parası ve balans ayarı ile 483 TL ye takıyor.Tekeri sökmüşken kampanalarıda değiştirir misiniz dedim değiştiririz dediler.

Bu arada bende motorla kaza yaptım beyler fren pedalı vites pedalı direksiyonun sağ kolu yamuldu, ön fren maneti çizildi ve granajlarda birkaç çizik var orjinal parçalar kaç para tutar acaba.Arabaya çarptım ve baya sürüklendim motorda hiçbir sorun yok diyebilirim görseniz kaza yapmışsın demezsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Çarptığım arabada bu

Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Geçmiş olsun kardeşim sende bişey yokya ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Bende alırsam 100 ön 130 arka rosso iki almayı düşünüyorum oda 600 civarlarında heralde

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bende büyük bir yaralanma yok çok şükür ekipmanlarım tamdı kaza anında ama ağrım var sol omuz ve sol femurda.

Lastik boyutlarının orjinali dışına çıkmak yol tutuşunu motosiklet ve ağırlık dengesini kötü etkiliyormuş arkadaşlar.Bu işle ilgilenen profesyonel adamlara sordum kesinlikle lastik boyutuyla hiç oynamayın dediler.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    sıfır aldım. İlk izlenimlerimi videoya aktardım. Motosikleti beğendim ama o lastikler nedir arkadaş. Çamurdan lastik yapmış admalar :(

youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Videoların devamını bekliyoruz hocam motosikletiniz hayırlı olsun iyi bir tercih olmuş.

Sağlamlığı ve diğer emsallerine göre artıları çok, alt bagaj tahmin edilemicek kadar kolaylık sağlıyor telefon cüzdan zincir ruhsat eldiven falan rahat sığıyor.Tip olarak zaten emsallerine göre ooo dedirtiyor.Lastikler çöp ama kullanan kullanıyor benim 12.000 km oldu, orjinal lastiklerle temkinli kullanınca kullanılıyor yani.Rodajınız bitince hız için video bekliyoruz, bende kamera olmadığı için çekemiyorum.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25

Bagaj kapasitesini söstermek için elime geçen şeyleri doldurup fotoğrafını çektim.
    Resimde bagaj içinde olan şeyler; cüzdan, kapı anahtarlarım, ruhsat, ingiliz anahtarı, tornavida, küçük kilit, 1 litre yağ.

Motosikleti
    http://i.hizliresim.com/Z7DzN0.jpg

Bayraklı motolastikte ön arka continental bizim motorlara uygun lastik sökme takma parası ve balans ayarı ile 483 TL ye takıyor.Tekeri sökmüşken kampanalarıda değiştirir misiniz dedim değiştiririz dediler.

Bu arada bende motorla kaza yaptım beyler fren pedalı vites pedalı direksiyonun sağ kolu yamuldu, ön fren maneti çizildi ve granajlarda birkaç çizik var orjinal parçalar kaç para tutar acaba.Arabaya çarptım ve baya sürüklendim motorda hiçbir sorun yok diyebilirim görseniz kaza yapmışsın demezsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Çarptığım arabada bu http://i.hizliresim.com/zrApB4.jpg
    Alıntı Ahmtmngrsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim sende bişey yokya ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------
    Sinan geçmiş olsun kardeşim.

Bende alırsam 100 ön 130 arka rosso iki almayı düşünüyorum oda 600 civarlarında heralde
    rossolar çok iyi lastik. Benim de düşüncelerim arasında.

Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır aldım. İlk izlenimlerimi videoya aktardım. Motosikleti beğendim ama o lastikler nedir arkadaş. Çamurdan lastik yapmış admalar :(

https://www.youtube.com/watch?v=Xk_E6_YkhNc
    Osman abi video için teşekkürler.

Benimde aynı motosikletten var. Burdur Gölhisar'da okuyorum. Antalya'ya yakınım. Geldiğimde görüşmek isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

http://i.hizliresim.com/Z7DzN0.jpg

Çarptığım arabada bu http://i.hizliresim.com/zrApB4.jpg
    Sinan geçmiş olsun kardeşim. yeni öğrendim.

Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Arkadaşlar bizim motosiklet için gerekli temel anahtarlar nelerdir? Buji , yağ değişimi , hidrolik ve balata değişimi , hava filtresi değişimi için gerekli anahtarlar ve numaralarını bilen arkadaşlar paylaşabilir mi ? Ufak bi alet çantası ayarlayıp sele altına koymak lazım özelliklede uzun yol için ayrıca bakımlarını kendimiz yapmak için

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)