Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MEHMET AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 125 ST
    Sağolasın... işyerimin hemen altında tamirci var.. servis yerine ona götürürüm... hem yakın hem tanıdık... rodaj bitti ise artık gerçek yakıt değerleri de çıkmıştır sanırım.. haberleri bekliyoruz.. kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    bendeki yakıt tüketimi 20tl benzin 4lt sayılır şehiriçi 157km yapabildi 130kmh yapabiliyor sıkıştırmadan. bu motor benim beklentilerimi karşıladı şekilvar dengesi güzel herkeste yok ben memnunum .
    PSK bunu beğendi.

Motosikleti
    Discover 125 ST
    Bu değerler çok güzel. km de yaklaşık 13 kuruşa geliyor.. pulsarların değerine yaklaşmış.. demek ki sakin kullandınız.. kazasız sürüşler dilerim
    PSK bunu beğendi.

arkadaşlar motor alıcam bu hafta içinde favorim bu motor bunu almayı planlıyorum kullanan arkadaşlardan ricam ybr ile bu arasındayım bana bunda bu var ybrde yok falan sayarmısınız bu forumda ne varsa okudum şuan mondial almak istiyorum beni pişman eder mi ?

ergin500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 mondial mcx roadracer 150 kullanmaktayım ve de çok memnunum.ancak dijital kadran ve yeni kasa oluşundan 180 z one ye heveslendim.benimki az benzin yakıyo umarım 180 fazla yakmıyordur.Öxellikle yakıt tüketimi bilgileri veren arkadaşları takip ediyor ve kendilerine teşekkür ediyorum.
    belirttiğim gibi mcx den çok memnunum ancak satmayı planlıyorum.180 i de gördüm inceledim hevesli arkadaşların da çok memnun olacağına eminim 180den.

benim siyah mcx 7500km de ve gıcır gıcır yeniden farksız ilgilenen olursa çok da iyi bir fiyat teklif ederse değerlendirebilirim saygılar

Motosikleti
    Discover 125 ST
    Arkadaşlar, kullanım ile ilgili izlenimlerinizi paylaşın lütfen.. belki bize de faydası olur
    Akıllı düşman, aptal dosttan iyidir.

arkadaşlar mondial 180z-one a bu lastiği takabilirmiyiz motorun bütün özellikleri yazmıyor bu lastiği taşırmı nasıl bi performans alırız yorumlarınızı beklıyorum

http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-...l-m-c#63669533

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    Alıntı RighteouS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mondial 180z-one a bu lastiği takabilirmiyiz motorun bütün özellikleri yazmıyor bu lastiği taşırmı nasıl bi performans alırız yorumlarınızı beklıyorum

http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-...l-m-c#63669533
    bu lastik 130-80-17 orijinal ise 110-80-17 bu lastiği takman motorda performans ve güç kaybı olmasına neden olacak ve zaman ile bir takım arızalar vermesine sebeb verebilir kalınlık olarak arka maşa mesafeside yetmeyebilir. bence uygun değil gibi gözüküyor.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Evet arkadaslar bugun yolda giderken aklima geldi ve yagini kontrol edeyim dedim ve yag 0. Kontrol etmesem gerisini siz biliyosunuz. Ve altina egildim baktim ki :

Alttaki yag bosaltma vidasinin gevsemis oldugunu gordum sizce oradan mi kacirmistir

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Alıntı seazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar bugun yolda giderken aklima geldi ve yagini kontrol edeyim dedim ve yag 0. Kontrol etmesem gerisini siz biliyosunuz. Ve altina egildim baktim ki :

http://i.hizliresim.com/lYgj2b.jpg
    Alttaki yag bosaltma vidasinin gevsemis oldugunu gordum sizce oradan mi kacirmistir
    Elle bile acilabiliyordu vida.
    MEHMET AYDIN bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    motor gayet güzel uzunyolda 5000 devri geçmemeye gayret göstererek 100km de 2.7lt leri gördüm motor 1600km ye geldi uçmakdere gezim iyi seyirler

PSK, MEHMET AYDIN, Asil.KurT ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Discover 125 ST
    Çok güzel.. eline sağlık..
    nokiaxxx bunu beğendi.

PSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero X-Pulse 200
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor gayet güzel uzunyolda 5000 devri geçmemeye gayret göstererek 100km de 2.7lt leri gördüm motor 1600km ye geldi uçmakdere gezim iyi seyirler
    http://www.youtube.com/watch?v=PoHq9Rdl1j4

http://www.youtube.com/watch?v=yPfQi...ature=youtu.be
    çok güzel paylaşım emeğine sağlık...

bu arada senin motoru satıyorlar bilgine

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sifir-ayarinda-hatasiz-167901737/detay
    nokiaxxx bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı PSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel paylaşım emeğine sağlık...

bu arada senin motoru satıyorlar bilgine

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sifir-ayarinda-hatasiz-167901737/detay
    sazan arıyorlar bulurlarsa tabi,

Motosikleti
    Discover 125 ST
    [QUOTE=nokiaxxx;3375191]motor gayet güzel uzunyolda 5000 devri geçmemeye gayret göstererek 100km de 2.7lt leri gördüm motor 1600km ye geldi uçmakdere gezim iyi seyirler

Rodajdan sonra yakıt tüketiminde iyileşme oldu mu?
    Akıllı düşman, aptal dosttan iyidir.

Motosikleti
    pulsar ns200
    [QUOTE=MEHMET AYDIN;3377208]
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rodajdan sonra yakıt tüketiminde iyileşme oldu mu?
    motor asabi bir kullanımda 4lt yakar 110 130 arası hızlarda . rodaj dan sonra ahımsahım bir fark görmedim

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    5000 deviri gecmeyen kullanimda 2,7 cok degil mi rodajdan sonra 2,6 ve ya 2,5 olur ama dusuk devirde dahi cok o deger bence

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    arkadaşlar şu yan ayağın kendinden kapanmasını nasıl engelleyebiliriz ? mümkünse resimli veya videolu anlatırmısınız

Motosikleti
    pulsar ns200
    mondial 180 one z ile kıyıköy gezimhttp://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3379783
    PSK, MEHMET AYDIN ve OrhunCortlen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Bu motora koruma demiri takılmıyomu ?

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Sonunda bu motorun yeşil rengini aldım. motorda enjeksiyon var, müthiş bir şey gidişi falan cok seri, sesi çok güzel diğer motorlardan değişik, frenleri gayet iyi fakat virajlarda dönerken biraz zorlandım, kesinlikle verdiğiniz paraya değer, titreşim sıfır hiç hissetmedim, arka sele biraz yüksek, motorun sele altında yeterli bir depolama alanı var, motorda tripmetrede var şimdilik gözlemlerim bu kadar.
    PSK ve Adem Balkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)