Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖN LASTİK:300X18
    ARKA LASTİK:350X18
    MAX GÜÇ KW/R/MIN:9,5/9000
    SİLİNDİR HACMİ:TEK SİLİNDİR 149,50CC
    MAX TORK N.M/R/MIN:11,3/7000
    SOĞUTMA SİSTEMİ:HAVA+YAĞ SOĞUTMA
    TİTREŞİMİ ENGELLEYİCİ KRANK BALANSÖR SİSTEMİ

Ayrıca motorla beraber gelen aksesuar modelleri de çok zengin.Ön Cam-Koruma Demirleri-Sis farları-Sissy Bar-Ayak Koyma Pedalları-Arka Çanta Takma Demirleri-Çamurluklar üzerinde metal şeritler-Yüksek ve çaylak gidon-Kauçuk kaplamalı elcikler-Kırılmaya karşı esnek sinyallar....
    Bunun dışında Km saati-Devir Saati-Akü göstergesi-Benzin göstergesi-Sinyal,Uzunlar ve Boş vites gösterge lambaları mevcut.
    İthalatçısının internet adresi:
    www.polen-tr.com

Herkese keyifli sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Öndeki farların 3 tane olması dışında görüntüsü çok hoş. Kullanan arkadaşlar resim koyarlarsa iyi olur sahiden. Bursa'daki bayinin yerini öğrendim, orada varsa ben birkaç resim koyabilirim belki. Özellikle şu balancer ilgimi çekti. Malum titreşim takıntım var.

Yalnız o resim yanıltıcı dostum.Bak sana fuarda çektiğim resimleri de göstereyim.Sis farları o resimdeki gibi değil.Çok daha kibar duruyor

DaRKWaLKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah SL150
    yaw peki bu aleti kullanan yokmu buraya bi görüşlerini bildirse fena olmaz.SL150 almayı düşünüyorum ama buda baya hoş
    kafaya koydum alacam motosikleti

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Nedense Çin malı cruiserlerin hiçbirisinde benzin deposu kapağını göstergelerin bulunduğu kısmın ortasına denk getirememişler.Bu motordada öyle.

Peki criminal şu balansör sistemi hakkında bilgin var mı ? Motorun içerisindemi yoksa arka dişli üzerindemi.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Dostum benim bildiğim kadarıyla metinay-jeansatar-hakancan-chkaralama
    Arkadaşlarımızda bu motordan var.Jeansatarla telefonla da görüştüm.Çok memnun.Hatta 1200 Km de falan olması lazım.Ve hiç sorun çıkmadığını söyledi.

Akira Dostum Balansör dişlide değil Krank mili üzerinde.Motorun tam göbeğinde yani.O senin dediğin dişli üzerindekiler tırt oluyo.Onları biliyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Takamıyacağız yani bizimkine

Valla bilmiyorum.Senin RR ın krankla oynamak ne derece doğru.Ama bu model için çok çok çok az titreşim olduğunu kullananlardan öğrendim.9000 devirin üzerinde az titrediğini söylüyorlar.Bu da rodajdaki motor için çok normal zaten

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Evet. benim motordada pek titreşim yok ama Allah ademoğluna bir altın vermiş o ikincisini istemiş Benimki biraz böyle oluyor.

Neyse konuyu dağıtmayalım. Haydi Zealsun Zs 150-19 ciler nerelerdesiniz

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    arkadaşlar motor arayışında olan birinden şu an mesaj alıyorsunuz kafa darmadağınık biri onu tavsiye eder biri diğerini anlayacağınız param olsa hepsini aLACAM. şu topige kullanan arkadaşlar dan yazılar alsak çok daha ii olacak en azından eksiklikleri fazlalarını daha net bir şekilde görürüz.
    kazasız belasız günler dilerim

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    merhaba arkadaşlar.............
    ben yaklaşık 1,5ay önce (motosiklet fuarları ve ÖTV zamından önce yani)aldım Zealsun 150-19 cruiser tipi makinayı.Şu anda 1200km.civarlarındayım ve ilk motosiklet tecrübem.Kullandıkça ve km.ler geçtikçe doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum açıkçası.Tüm sevdalılar gibi ben de RR,keewey,tiger cruiser modellerini inceledim durdum. ilk defa ümraniye/güçlü motorda görüp dikkatimi çeken zealsun'da karar kıldım.Tabiki heybetli ve bol aksesuarlı duruşunun yanında ekonomik fiyatı da beni iştahlandırdı.istanbul da oldukça az polen-motor bayileri fakat beşyüzevler deki Cem-tek motosiklet, satış-servis en önemlisi de esnaflığıyla tercihim oldu.Gelelim makinenin performansına.......
    13bg. tek başına binilirken oldukça tatminkar,ardçıyla dik yokuşlarda hissediliyor güç eksikliği.marşında vites geçişlerinde ve yol tutuşunda hiçbir problemi yok.Titreşim 9 bin devirin üzerinde çok az hissediliyor bunun sebebi krankına direk bağlı parçası,balansörü.bu motorun ön gövde kısmında hafif göbek yapan bir parça ve sonradan takılabilmesi mümkün değil(akira dostuma cevabendir)çift egsoz olan motosikletin tek kusuru sesi bunu da son kapak susturucuları kestirip aldırarak halletmek mümkün kolayca.son olarak standartında oldukça aksesuarı bulunan zealsun150 cruiser,extra yapılan tüm aksesuarları da taşıyabilen gösterişli bir motosiklet,tavsiye ederim yeni başlayan motor sevdalılarına

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bende bugün parasını verdim kısmetse yarın alacam motoru bakalım keeway sl 150 den sonra bu motordan memnun olacakmıyız bende kullandıkca arkadaşlara bilgi vermeye çalışacağım

Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    bende bugün parasını verdim kısmetse yarın alacam motoru bakalım keeway sl 150 den sonra bu motordan memnun olacakmıyız bende kullandıkca arkadaşlara bilgi vermeye çalışacağım
    hAYIRLI OLSUN DOSTUM.İYİ SEÇİM YAPTIN BENCE.NE KADARA MAL OLDU SANA.BAZI ARKADAŞLARDAN DUYDUĞUMA GÖRE 250 CC ALTINDA ÖTV FARKI ALINMAYACAK GİBİ BİR DURUM VARDI.NE DERECE DOĞRU BİLMİYORUM TABİ.SEN KAÇ LİRA ÖDEDİN??

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    hAYIRLI OLSUN DOSTUM.İYİ SEÇİM YAPTIN BENCE.NE KADARA MAL OLDU SANA.BAZI ARKADAŞLARDAN DUYDUĞUMA GÖRE 250 CC ALTINDA ÖTV FARKI ALINMAYACAK GİBİ BİR DURUM VARDI.NE DERECE DOĞRU BİLMİYORUM TABİ.SEN KAÇ LİRA ÖDEDİN??
    plaka ruhsatı kendim çıkartacağım 2450 ye peşin para aldım ve bugün 25 km kadar dolaştım yıllardır motor kullanırım ancak senin kadar teknik bilgim yok fazlada kafa yormam zaten
    Yanlız arkadaşlara bşlgi olması bakımından Keeway 150SL ile kıyaslayabilirim çünkü önceki motorum bir kere vites geçişleri daha rahat, oturuş pozisyonu daha uygun, daha yüksek ve daha gösterişli 171 boyundayı keewayda ayaklarımı tam basarken bunda ancak parmak uçlarımla basıyorum, motor yağ soğutması ve sis lambaları fazladan var şimdilik bunlar ilerde yine yazarım ayrıca hafta sonu resimde eklerim

Hayirli Olsun

Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    plaka ruhsatı kendim çıkartacağım 2450 ye peşin para aldım ve bugün 25 km kadar dolaştım yıllardır motor kullanırım ancak senin kadar teknik bilgim yok fazlada kafa yormam zaten
    Yanlız arkadaşlara bşlgi olması bakımından Keeway 150SL ile kıyaslayabilirim çünkü önceki motorum bir kere vites geçişleri daha rahat, oturuş pozisyonu daha uygun, daha yüksek ve daha gösterişli 171 boyundayı keewayda ayaklarımı tam basarken bunda ancak parmak uçlarımla basıyorum, motor yağ soğutması ve sis lambaları fazladan var şimdilik bunlar ilerde yine yazarım ayrıca hafta sonu resimde eklerim

Dostum hayırlı olsun yaw.Senin adına sevindim valla.Biraz sür de bari sesi nasıl titreşimi ne alemde bilgiler alırım senden.Mayısta da ben alırım sanırım.
    Tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız kullan inşalah.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    9000 devir üzeri hafif titreşim nedir arkadaşlar ? Gerçekten süper diyebilirim. Bugün ucuz olsun diye neredeyse Mondial Cup model alacaktım, çalıştırınca zangır zangır titrediğini gördüm. 125KT de 4000 devir civarı ciddi titremeye başlıyor. 150KN de aynı şekilde. Bu motoru gidip yakından göreceğim.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    sağol Criminal dostum seste iş yok ama titreşim için basmak gerekiyor rodajda olduğu için sıkıştırmıyorum ama deneyeceğim ses için de egzoz ile oynamak gerekecek

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    hayırlı uğurlu olsun ceash dostum.allah kaza bela vermesin.
    çok fazla tanınmayan ve bilinmeyen bir motosiklet olmasına rağmen sen de kullandıkça iyi bir tercihte bulunduğunu göreceksindir umuyorum.sesin devir yükseldiğinde tok çıkması için egzosların ucundaki son kapak görevi yapan susturucuları aldırtırsan kaynak ile oldukça tatminkar oluyor sesi..........karpit kaynağı ile alınırken bu kapaklar ıslak bir bez parçasıyla sar egsozun üzerini,kaynak ısısıyla sararma yapmasını önlemiş olursun egsozunda
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    sağol tavsiyene uyacağım ama biraz geçsin enazından rodajı tamamlayalım

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    jeansatar kardeş parmaklarına sağlık bilgiler çok işimi görecek
    ceash sanada hayırlı olsun işalllah sorun çıkarmadan motorun tadına sonuna kadar varırsın
    hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler