Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 Z-One Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Mondial 150 Z-One "ÖZGÜRLÜĞÜN PEŞİNDE"

150 Z-One Mondial Touring sınıfının yeni üyesi şık ve keskin bir görünüme sahip, gerek şehirde ve uzun yolculuklarda, gerekse kurye ihtiyaçlarınızın çözümü için tüm alanlarda kullanımınıza uygun, vitesli, yüksek güvenlikte sürüşleriniz için tasarlanmış, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap oluşturacak performansa sahip bir üründür.

4 farklı (Siyah, Beyaz, Mavi, Kırmızı) renk seçeneğine sahip 150 Z-One sportif çizgileri ve tasarımı ile tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlarken, yakıt tasarrufu ile de sizi fazlasıyla düşünecek.

Güçlü Motor Hacmi
    Z-one 149 cc. 7.000 d/d' da 7,8 kw. güç üreten içten balansörlü (SOHC) motor bloğu ve iyileştirilmiş ateşleme tepkimesine sahiptir. Bu güçlü motor, kalkış hızı ve mükemmel hız tepkimeleri ile tutku hissi yaratır!

Göz Alıcı Ön Amortisör
    Ön amortisörde geniş çaplı kalın süspansiyon sistemi kullanılmıştır. (Çap 37mm) yapılan testlerle artırılan malzeme alaşım sertliği ve gücü ile daha güvenli ve istikrarlı sürüş keyfi sağlar!

Gelişmiş Parça Tabanlı Arka Amortisör
    Çift kademeli değişken sertlikli amortisör. Dairesel ve dikdörtgensel spiral yaylar iki farklı aşamada darbeleri emer ve sertlik değişkenliği ile tek ve çift kişilik kullanımda istikrarlı sürüş tecrübesi sunar!

Yüksek Güvenlikli Ön Disk Fren
    Güçlü duyarlılığı ile hızlı yanıt verir. Mükemmel frenleme sistemi, sağlam fren fonksiyonu seyahat sırasında size etkin güvenlik garantisi sunar.

Keskin Çizgili Çamurluk
    Ön ve arka çamurluklarda keskin güçlü hatlar, aşırı süslü tasarımların aksine değerini arttıran sade ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Dijital LED Gösterge
    Gösterge panelinde kullanılan LED aydınlatma sistemi ve sayesinde panel görünümü daha parlaktır ve bu aydınlatma daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Dijital göstergede doğru, güvenilir ve üst sınıf görüntüleme sağlanmıştır.

Ön Halojen Far ve LED Sinyaller
    Halojen far anlık muhteşem aydınlatma kabiliyetine sahiptir, bununla birlikte tüm LED ikaz aydınlatma lambaları küçüktür, yüksek görsel etki yaratma amaçlı geliştirilmiş ve konumlandırılmıştır.

Arka Stop
    Alaşım plastik, arka port bagaj spor görselliği tamamlarken, elmas şekilli, çoklu led ampul kullanılmış arka stoplar ve led sinyaller de trafikte dikkat çekmenizi sağlar.

Mondial 150 Z-One Fiyatı ve Ayrıntılı Bilgi için Tıklayın

Teknik Özellikler

Ateşleme Tipi CDI
    Çalıştırma Metodu Elden ve Ayaktan Marşlı
    Rölanti 1500 ( ±10% ) min
    Sıkıştırma Oranı 9.0~9.5:1
    Silindir Çapı ve Strok (mm) 57.30x57.80
    Silindir Hacmi (cm³) 149
    Soğutma Tipi Hava soğutma
    Yağlama Tipi Yağ Pompası

Son Vites Oranı 0.955
    Debriyaj Tipi Islak Tip / Çoklu Plaka
    Fren Tipi (Ön/Arka) Disk / Kampana
    Frenleme Metodu (Ön/Arka) El ile Ayak ile
    İlk Vites Oranı 2.909
    Max. Güç 7.8kW at 700min
    Max. Hız (km/h) 90
    Max. Tork 11.5 Nm at 5500min
    Şanzıman Manuel / 5 Vites

Dingil Mesafesi (mm) 1330
    Lastik (Ön/Arka) 90/90-17 / 110/80-17

Boyutlar U-G-Y (mm) 2040x755x1045
    Max Yükleme Kapasitesi (Kg) 150
    Yakıt Tankı Kapasitesi (L) 18
    Yüksüz Ağırlık (Kg) 125±5

Size en yakın Mondial bayii Nerede? Tıklayın öğrenin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Favorim

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Şunun 180 liğinide alsalarda bilgi edinsek biraz :D

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Umraniye mondial bayisinde var gostergesi kucuk ve dijital, sekil olarak guzel yani driftin biraz daha sekilli ve kasli olanini yapmislar. On far kismi mcx sekil degisimi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Rks 150 tipinde bir motor biraz onu andiriyor gorunus olarak.

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Bunun zongshen olanında enjeksiyon var sanırım kontak açıldığında devir saati çıkıp iniyo http://m.youtube.com/watch?v=oPOSgzVQa3U 00:10 saniyede

Motosikleti
    lifan kp 150
    Slm bu motoru mcx kıyaslandığında hangisi daha iyi

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    mcx 14bg civarı + arka freni disk + daha ucuz

150 z one 10bg civarı + daha karizmatik + kalıplı

AsiLGirdap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    150 Z one kullanıcıları yok mu yaaa?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Son hız 90

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hız 90
    90 km hızı geçmiyormu yani +

Sanırım drift harika
    Hakimiyet Kayıtsız Şartsız ALLAHINDIR...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Teknik bilgilerde öyle yazıyor

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mcx'in 14 beygir olması dahil, teknik bilgiler sallama yazılıyor. İtibar etmeyiniz.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    150 z one kullanıcıları, acaba söyleyebilirlermi? Kaç km hız yaptınız en son?

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    arkadaşlar teknik özelliklerdeki son hızı dikkate almayın bence çünkü motorun en sağlıklı kullanıldığı son hızlar yazılıyor oraya mh drift de de 110 yazıyor ama 130 kmhızları gördüğü söyleniyor z-one 150 de bence rahatlıkla 120 kmh ları görebilecek bir motor deneyip test etmek gerekir.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Arkadaşlar bu motor koldan jikleli mi yoksa karbüratör üzerinden mi tşk ederim.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor koldan jikleli mi yoksa karbüratör üzerinden mi tşk ederim.
    koldan jikleli içten balansörlü ve ayrıca cbf 150 motor bloğu ile aynı yakıt tüketimi 100 km de 2.5 ile 2.7 lt arası maksimum sürat 125 rahat görüyor ve ayrıca cbf 150 olmayan daha doğrusu hondanın bir çok modelinde olmayan kick start özelliği ben denedim test ettim gerçektende mükemmel ve ayrıca rollanti de çalışır iken çalıştığını duymuyorsun kullanım rahatlığı bence cbf den de daha rahat hızlanması ise oda aynı şekilde görüntü ve dızayn konusunda ise bence piyasadaki bunun sekmentindeki birçok motordan daha kaliteli ve güzel mondial bence bu konuda çok ileriye gidiyor artık bence düşüncelerde mondial çin malı düşüncelerini bu motorlarla silmeyi düşünüyor gibi. tebrikler MONDİAL FİYATIN HAKKINI VERECEK BİR MODEL BENCE...
    mehmet32_32 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Bora Gök 35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaslar bende mh drift vardı, satıp bunun beyazını aldım, şuan 1200km yol gittim ve saatte 137 km hıza kadar çıktım. bir ay kadar oldu ve şu ana kadar hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım, titreşim sıfır başka sorularınız varsa anladığım kadar yardımcı olurum.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Alıntı Bora Gök 35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende mh drift vardı, satıp bunun beyazını aldım, şuan 1200km yol gittim ve saatte 137 km hıza kadar çıktım. bir ay kadar oldu ve şu ana kadar hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım, titreşim sıfır başka sorularınız varsa anladığım kadar yardımcı olurum.
    Kardeşim Hayırlı olsun. Selenin rahatlığı nasıl? uzun yolculuklarda sele rahatsız edicimi? Kilometrede kaç kuruş yakıt sarf ediyor? Kalkış hızları nasıl? Arkada artçı varken kalkış hızı nasıl? Kalkarkene hızını alıp süratli gidiyormu? Amortiserler nasıl? bozuk yollarda sana zarar veriyormu? ALLAH Kaza Bela vermesin? Şimdilik sorularım bu kadar
    Hakimiyet Kayıtsız Şartsız ALLAHINDIR...

Kullanan arkadas eger musaitsen cevap ver yarin gidip almayi dusunuyorum baslangic motorum olacak

Motosikleti
    Arkadaşım amortisörler konusunda kullanım rahatlığı ve konfor kullanan ve test eden biri olarak bu iki modelin geldiği günden beri takipçisiyim daha önceden drift kullandım mr kullandım onlar başka güzel ama bu duruş ve Street gibi durmasıyla başka güzel sele oturuş rahatlığı mükemmel ön amortisörler piyasadaki ybr olsun cbf olsun diğer modellere göre daha kalın ve daha iyi süspansiyona sahıp iç boru kalınlığı 37 mm motor performansı rahatlıkla 125 km hızlara çıkabiliyor kalkış biraz yavaş kalkarsın ve buda yakıt konusun ekonomik olmasından bağlıyorum üzerinde zaten 150 cbf motoru ile aynı motor bloğu var titreşim sıfır rölantide çalıştığını bile duymuyorsun yakıt 70-80 kmh sabit hızlarda rahat 2.4ile 2.7 barası belkide daha düşükte olabilir bu oran. arkadaşım alacaksan eğer çok memnun olacağın bir modeldir ve ayrıca uzun yıllar kullanırsın haa bide kaporta aksamı tamamen kırılmaz kaporta aksamı. kaza ve darbede değil tabiiki şimdideden hayırlısı olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)