Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selamlar millet gene piyasada yoksunuz anlaşılan havalarda bozdu artık kimseler uğramaz valla buralara HERKESE İYİ BAYRAMLAR .... bu rada dorado adı ankardan getiren ithaltçıya ait bir marka motor aslen china cf moto olarak dünyanın birçok ülkesine satış yapıyor buna amerikada dahil fakat her ülke ismini değitiriyor amerikada Qlink leagency olarak geçiyor adı .. çok ta adi değil ben 1 senedir kullanıyorum daha çok şükür bişi görmedim . motoru hor kulanmassan iii bakarsan uzun yıllar binersin bence ....herkes tekrar düşünsün bence china mallarına laf atmadan !!!! çünkü nüfus fazla işçilik ucuz bir çok markaya bakın phılıps de dahil made ın chına ..... THINK A GAİN ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Revit montumun, Nike ayakkabımın, Sony W880i cep telefonumun ve v.b. içinde Made in China ibaresi var. Dorado Çin deki en büyük ATV fabrikası olan CF Moto da yapılmaktadır. Emre nin dediği gibi Amerika ya bir ürünün girip satılması uygunluk belgesi açısından çok zordur. Qlink leagency markası ile orda da satıldığına göre demek ki gerekli yeterliliğe sahip bir motosiklet.
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit montumun, Nike ayakkabımın, Sony W880i cep telefonumun ve v.b. içinde Made in China ibaresi var. Dorado Çin deki en büyük ATV fabrikası olan CF Moto da yapılmaktadır. Emre nin dediği gibi Amerika ya bir ürünün girip satılması uygunluk belgesi açısından çok zordur. Qlink leagency markası ile orda da satıldığına göre demek ki gerekli yeterliliğe sahip bir motosiklet.
    007 nin de dediği gibi çok süper değil ama çok kötü de değil motor . Ben gayet memnunum ve motorumu seviyorum çok . Bu arada emre değil ben gürhan abicim desteklerin için saol motor hakkında.. herkese keyifli sürüşler

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam yawwww nerelerdesiniz bi ses verin kimse yok mu ??? terk ettiniz forumu yaw ne kadar ilgisizsiniz bende anlayamadım bi türlü ... bakıyorum herkes bişiler paylaşıyo biz mi ruhsuzlaştık anlayamadım anlayan varsa yazsın lütfen !!!!

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    merhaba arkadaşlar... uzun zamandır yoktum nedenine gelince turkcell in dönemsel olan anadolu kampanyası için il dışındaydım... gelince attırrız oraların tozunu (gerçi sık buluşan bi ekip değiliz ama...) benim motor 1,5 aydır yatıyo bakalım nasıl çok merak ediyorum?? siz nasılsınız yahu millet nerede?? cüneyt abinin yeni motoru hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. yinede buralara takıl be abi seninle bi tanışamadık ben 1 haftaya gelicem o zaman daha sık girerim buralara... şimdilik hoşçakalın
    Dorado V5

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar merhaba.ben motorumu satıyorum haberiniz olsun.biliyorsunuz 2007/gümüş/6500 km.de.hiçbir yara bere yok.üstelik işim gereği boya korumasını yaptım ve komple grenajlarını şeffaf çizilmezlik filmi ile kapladım.4800 ytl.istiyorum.satışı konusunda destekleriniz olursa çok minettar olurum.hepinize sevgilerimle.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam millet yawwww alooooooooooo kimseler yok mu gene millet kış geldi böle oldu kimseler forma uğramıyo buralara çok ilginç azcık bişiler yazanda yok neyse ne dim tek yazan benim ama yılmadan devam edecem yazmaya

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Arkadaşlar Selam ;

Herkes kış uykusunda sanırım...

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cüneyt abinin yeni motoru hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. yinede buralara takıl be abi seninle bi tanışamadık
    İyi dileklerin için teşekkür ederim Emre kardeşim...
    Cüneyt Eralp

Sems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, Benim Corvus son zamanlada parkettikten sonra benzin akıtmaya başladı. Servisde çözemiyor, Başına böyle bir problem gelen varmı..?
    Yediklerimiz değil, hazmettiklerimiz bizi güçlü yapar
    kazandıklarımız değil, biriktirdiklerimiz bizi zengin yapar,
    başkalarına verdiğimiz öğütler değil,
    bizzat uyguladıklarımız Bizi İNSAN yapar.

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    sems arkadasım; benimki deposunu fullediğimde park halindeyken -sanırım ayaklık hizasındandı- damlıyordu. genellikle 15ytl lik dolturttuğum için bu durum problem olmuyor benim için. umarım yardımcı olmusumdur..

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    SELAM;

Aynı sıkıntı benim motordada var sanırım corvusun ortak problemlerinden biri benzin kaçırması.

benzin kaçırmayla ilgili...

sorunlarınız devam ederse ban ulaşın; 0532 599 16 36
    [I][B]Monster Under Your Ass...[/B][/I]

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    murat kardeş senmisin ??? evet benzini çok dodurunca akıtıyo bende de var aynı problem ? servis yeri açacaktın sanırım açtın mı ?

Herkese Selamlar

Herkese merhaba,

Bugun üye oldum ve ilk yazım.

Bende V3 almayı planlıyorum, uzun süredir araştırıyorum.
    21 Yaşındayım ve ilk defa geçen sene ( tatil dönemlerim hariç ) 3 ay boyunca devamlı scooter kullandım ve sonunda karar verdim motorcu olcam : ))

Gezmekten tozmaktan biraz elimi ayağımı çekip harcamayı en aza düşürüp kumbara misali para biriktirip alacağımdan ve ilk moturum olacağından dolayı çok heycanlıyım açıkcası ... inş iyi bir fiyat ve iyi motor ozaman denk gelir ve yine inş doğru bi karar vermiştirim... V3 ve ben : ))

herkese iyi akşamlar...

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    merhaba aramıza hoşgeldin inşallah aradığını bulursun .... v3 güzel motordur 1 senedir kullanıyom kış dönemi hariç memnunum daha önemli bi sorun çıkarmadı bakımlara zamanında gidiyorum çok şükür olması gereken problemler her motordanasıl varsa bizde de oluyor çalışmayıca akü bitiyo zaten forumdan okumuşsundur .... inşallah dilediğin gibi olur....

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    nerdesiniz millet yahuuuuuuuuuuuuuuuu ??????????????????????

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesiniz millet yahuuuuuuuuuuuuuuuu ??????????????????????
    kardeş, senin ve benim yazılarımız herhalde diğerleri tarafından görülmüyor!!!!!!!!

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    valla bende anlamadım kimse yok yazışma yok nedir sorun bilmem ama herkesin keyfi iyi sanırım sorun olsa yazardı millet galiba ))

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    aslan kış uykusuna yatar mı?!!... benim ki yattı..
    burası cok soğuk ve gizli buz riskimiz fazla. o yuzden sorun var mı yok mu bilemiyorum.. havaların 15 dereceyi gormesini de iple cekiyorum.
    ve bazen corvus'umun forumunun pek hareketli olmamasını da problemsiz bir model olmasına bağlamıyor değilim.. (dilimi ısırdım tahtaya vurdum)
    Herneyse... Anlaşıldığı üzere, motorumu özledim ve onu seviyorum...

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler