Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    millet nerdesiniz yaw kimseden ses seda yok valla herkes kayıplarda bi türlü görüşemedik kimse foruma da uğramıyor herkes meşgul galiba kolay gelsin o zaman herkeslere ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    31 ağustos cuma günü maltepediym şimdiden söyliyim. görüşmsk isteyenleri beklerim efem saat 20:00 de

topik için
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ildeyiz-2.html
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Kardeşim senden başka kimseler yok galiba foruma bakıpta yazan bi de ben sağlık olsun napalım . Müsait olusam belki bende gelirim anlatmak istediklerim var iyi olur inşallah gelebilirim gelirsem seni cepten ararım zaten haber veririm kendine iyi bak ....

Motosikleti
    V5
    Kısa bi aradan sonra tekrar buradayim arkadaslar..
    Ufak bi tatil iyi geldi valla cuma aksami buluşma için guzel olur aksama kadar işlerimi toparlamaya calisicam..Emre ben sana telefon acarim haberleşiriz kardesim.
    Hayat 3,5 ile 4 arasindadir / 3,5 atanlar ve 4 dörtlük yasayanlar. :bounce:

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    arkadaşlar eski doradocu ve yeni burgmancı olarak bende akşam ordayım .görüşmek üzere

Motosikleti
    Dorado V5
    ee kimseler gelmedi göremedim ben ses seda yok bi dahakine diyelim herzaman ki gibi...

sonraki buluşma oraganizasyonunada katılırsam burada belirtirim bizim buluşma işleri yaş oluyo, bari hazırları kullanalım
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    kusura bakmayın arkadaşlar bu ara nete girmedim ondan buluşma olayını yeni gördüm herkesten özür oldu bi kere ... bu arada emrede de telefonum var uğurda da arasaydınız keşke yaw gelirdim bende neyse sağlık olsun tekrar en kısa zamanda görüşelim cepten arayın benide yaw

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın arkadaşlar bu ara nete girmedim ondan buluşma olayını yeni gördüm herkesten özür oldu bi kere ... bu arada emrede de telefonum var uğurda da arasaydınız keşke yaw gelirdim bende neyse sağlık olsun tekrar en kısa zamanda görüşelim cepten arayın benide yaw
    tamam ben zaten gideceğim tüm gezileri burada da belirticem çünkü dediğim gibi biz beceremiyoruz abi gezilerde görüşmek üzere bu arada sorun yok sanırım makinalarda hiç kimseden ses seda çıkmıyo... ne alemdesiniz ??
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Gerçekten de beceremiyoruz valla bi türlü buluşmayı haklısın kardeşim ama beni her türlü organizasyona beni de çağırın heee unutmayın cep tel var sizde zaten Bu arada uğur nerelerdesin yaw kotun gittin yaaa ne uzun bi gidiş bu böle merak ettik seni yaw ara sor yaz haber ver kendinden bize ??? öptüm hepinizi kolay gelsin ... tarafik canavarı araçlara dikkat !!!

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    arkadaşlar, cevap yazabilirseniz sevinirim..

Sorum şu:
    Lastiklerinizden memnun musunuz?
    Ve yağışlı havada deneyeniniz vardır mutlaka bizim motorlardaki MAXX marka lastikleri.. bir problem yaşadınız mı?
    Malum, mevsim değişirken bu benim kafama takılan bir soru oldu.

Çünkü bugün iki şey oldu lastikleri dusunmeme sebep olan.

1.si tam benzin almak için opet te dururken yerde ıslaklık gordum. duruyorum zaten cok yavasım birsey olmaz derken ön teker ıslağa gelir gelmez on derecelik bir eğimi yoktu ki kaydı, sola doğru yattı motor bedavaya... opetlerin kiremit rengi zemini normalde de cok kaygan ama neyse...

2.si bugun ikiteker dergisinin kacırdığım ve ne zamandır getirtmek istediğim mayıs sayısı elime gecti kargoyla..
    ki o v3 u test ettikleri sayı
    orada da bizim lastikler için kuru yolda iyi ama ıslak zeminde cok kotu diyor.

o yuzden arkadaslar;

bu lastiklerimiz konusundaki tecrubelerinize ihtiyacım var. paylasırsanız cok sevinirim. yazsanız da yazmasanızda simdiden tesekkurler..

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı cm_strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, cevap yazabilirseniz sevinirim..

Sorum şu:
    Lastiklerinizden memnun musunuz?
    Ve yağışlı havada deneyeniniz vardır mutlaka bizim motorlardaki MAXX marka lastikleri.. bir problem yaşadınız mı?
    Malum, mevsim değişirken bu benim kafama takılan bir soru oldu.

Çünkü bugün iki şey oldu lastikleri dusunmeme sebep olan.

1.si tam benzin almak için opet te dururken yerde ıslaklık gordum. duruyorum zaten cok yavasım birsey olmaz derken ön teker ıslağa gelir gelmez on derecelik bir eğimi yoktu ki kaydı, sola doğru yattı motor bedavaya... opetlerin kiremit rengi zemini normalde de cok kaygan ama neyse...

2.si bugun ikiteker dergisinin kacırdığım ve ne zamandır getirtmek istediğim mayıs sayısı elime gecti kargoyla..
    ki o v3 u test ettikleri sayı
    orada da bizim lastikler için kuru yolda iyi ama ıslak zeminde cok kotu diyor.

o yuzden arkadaslar;

bu lastiklerimiz konusundaki tecrubelerinize ihtiyacım var. paylasırsanız cok sevinirim. yazsanız da yazmasanızda simdiden tesekkurler..

her türlü hava şartında motoru kullandığım için lastikler hakkında şu söyleyebilirim ki ben büyük çlçüde sorun yaşamadım. bindiğim onca yağmurlu hava rağmen sadece bi kere ön tekeri kilitlemem sonucu motoru yatırıyordum ama bişey olmadı hemde freni yokuşta yaptım yinede tekerlekler bir pirelli yada metzeler değil 14.000 e geldiğimde tekerlerimi değiştiricem... ben şuan itibariyle memnunum.

test sırasında bizim tekerlerden neden memnun olmadıklarına gelince; ben o koşullarda motoun limitlerini zorladıklarını düşünüyorum.. senin benim gibi kullanıcılar motor limitlerine onlar kadar gelmez ki bizim motorlarda limitlere çıkmana gerek yok çünkü tarzı ya da kullanışı o şekilde değil....

ama zaten değiştiricem dersen eyvallah

hadi keyifli sürüşler... bu arada takılın buralara yahu... bilgi alıp kaçmak olmasın
    Dorado V5

Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    koyulacivert, verdiğin bilgiler için teşekkür ederim..

lastiklerle ilgili kafamda beliren aşırı şüpheci bakışı normal duzeye cekmeme yardımcı olduğun için..
    cunku gercekten bir anda epey bir endişe yarattı bende ki kışın da kullanmak istiyorum..

su ansa aklımda arka canta var..
    ne zamandan beri yakısır mı yakısmaz mı diye dusunup durduğum, olursa ne renk olması gerektiğini netleştiremediğim bir arka çanta konusu..

kappa'nın 35 litrelik uygun fiyatlı(138ytl) bir modeli var ki feyizoglunun sitesinde
    gordum ve sanırım onu alacağım..

ne dersiniz olur mu bizimkilere arka canta?..
    taktırınca hala spor-scooter havalarında dolasabilecek mi oğlum goreceğim
    ve resmini de buraya ekleyeceğim...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    cm_strider arkadaşım,merhaba.benim topcase uygulamamın resimleri var.burada 32. sayfada,bir bak istersen.benim topcase öyle markalı olanlardan değil.carrefourdan alınan sıradan 40 ytl.lik model.memnunum.görüşmek üzere.

Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    adanalı arkadaşım, resimleri daha onceden gormediğime şaşırmadım dersem yalan olur..
    hiç topcase uygulanmış olanını gormedim diyordum ben de..

neyse, feyizoğlunu aradım motorunuz ne dediler soyledim, internetten baktılar arka resmine ve olmaz dediler..

bizim motorlara takılamıyor mu diyeceğim ama adanalı arkadasım sen takabilmişsin topcase i.. ozel bir kaynak işleminden mi geçti çantanın aparatları yada motorun arka kısmı yoksa aldın ve taktın mı sadece?...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kendim aldım ve taktım(tek taşımı değil tabiiki)arkadaki krom tutacagı çıkartıp,onun vida deliklerini kullanarak;2 adet lama demirden,arkaya doğru 20-22 cm.lik demir kullanarak çantanın bağlantılarını yaptım.çok zor olmadı.şuan çıkarttım.kışın mont vs.koymak için daha kullanışlı oluyor.

Motosikleti
    Dorado V5
    ee millet neredesiniz yahu ?? kayıplarda yine bizim elemanlar... Cüneyt abi de gelmiyo artık. bitti gitti koca topik
    Dorado V5

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asıl sen kayboldun valla bir ara toplaşalım yine
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Forumdan Uzaklaştırıldı
    corvus almayı düşünüyorum ama daha karar beremedim.motordan pek anladığım söylenemez ama gerçekten çok hoş bir makine.
    benim istediğim görüntü ve ses dir.görüntü olarak şahane ama sesi hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.
    kimisi scooter diyor kimisi cruiser şaştım kaldım.nasıl bir ses çıkarır bu makine.scooter ın dandik vızıldamasımı yoksa chopper veya racing tarzı bir sesmi veriyor??
    kullanan biri varsa lütfen doğru düzgün bilgilerinize ihtiyacım var..

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Arkadaşlar motosikletim bir üst modele geçtiğim için satılıktır bilginize... http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4787680
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Krom kaplamalı olan yerlerindeki plastik aksamı iyi değil bir süre sonra atıyor. Diğer taraftan çokta kötü demek yanlış olur oyuncak motor diyenler ise yanılıyorlar o kadar da kötü değil. Yalnız hala Taiwan mı çin mi belli değil bu da ilginç bir durum

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler