Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Kardeş Ben gördüm Adamlar güzel yapmış kabini falan gayet şık chopper tipi kalın teker fiyatı 5.000 civarı doğrudur ama seneye 2.elleri 1.500 olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm arkadaslar,geliyomusunuz bugun?
    [I][B]Monster Under Your Ass...[/B][/I]

Motosikleti
    V5
    Ayıb ettin Murat gelmezmiyiz saat 5 te ordayiz..
    Hayirli olsuna gelceez..
    Aksam gorusuruz
    Hayat 3,5 ile 4 arasindadir / 3,5 atanlar ve 4 dörtlük yasayanlar. :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam millet bende döndüm tatiliden buralardayım haberiniz olsun ... en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum ... iyi sürüşler ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Resmi göremiyomkiiiii

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ---

linke tıklayınca açılıyor.
    senin nette bir sorun olsa gerek..

ne bu şimdi; oturuş chopper gibi tip bi başka sanki

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam herkese tekrar kimseler yok valla forumda.... millet tatilde son gaz gezmeceler bi uğur tatil yapamadı inşallah oda çıkar şu işlerini halletsin bi kısmetse .... herkesler tatilden dönsün görüşelim derim ????

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    bence haberleşim bi kaçamak yapalım...yine bağdat caddesi tarafları uygun olur sanırım karşısı derseniz oralarada gelirim faretmez benim için havalar akşamları çok güzel oluyor, değerlendirelim
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Valla kardeş benim için de farketmez havalar bu ara çok iyi cumartesi de boşum olablir.... görüşelim valla özledik şöle bi muhabbet edelim gezelim tam süper olur .

Motosikleti
    Dorado V5
    evet ben bugün gezelim derim. saat 19:00 nasıl?? siz de bişeyler söyleyin bakalım buluşalım yahu
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    valla ben geç okudum mesajını yaw insan bi arar koca gün gezdim durdum ... uğurun yanına bile uğradım yaaa cepten bi alo yapsaydın ya kardeşim beyaw neyse sağlık olsun yawww ... gene haberleşemedik

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben geç okudum mesajını yaw insan bi arar koca gün gezdim durdum ... uğurun yanına bile uğradım yaaa cepten bi alo yapsaydın ya kardeşim beyaw neyse sağlık olsun yawww ... gene haberleşemedik
    tüh kötü oldu bak... foruma bakarsınız diye düşünmüştüm neyse artık bi dahakine... hatta şimdiden gün belirleyelim
    Dorado V5

Motosikleti
    Dorado V5
    pes valla pes! noldu ya kimse konuşmuyo... bende habersiz buluşup kavga falan mı ettiniz
    Dorado V5

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben konuşayım mı Emre
    Yalovaya geliyor musun?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar makina güzel,değişik.Ama 6 milyarı geçen fiyatı var.Biraz pahalı değil mi?O fiyata hyosung gv250 filan alabilir insan diye düşünmeden edemiyorum

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Selam millet herkese kocaman merhabalar .... bu aralar hepimiz kaybolduk yaw iş hayatına geri döndük tatil filan derken aradan bayağı bir zaman geçti doğrusu.Umarım herkesler iyidir...Ben gayet iyiyim soran olursa koşturmaca devam bu arada 15.08.2007 tarihinde motorun muaynesi gelidi daha yaptırmadım kaça patlayacak bilmiyorum eğer yaptıran varsa biraz bilgi verirse nedir ne değildir ücret ne çıkıyor sevinirim ... muyanesi gelen yoksa ben yaptıracam en yakın zamanda sizlerle de paylaşırım ... en kısa sürede buluşalım derim ... herkese kazasız sürüşler ....

Motosikleti
    Dorado V5
    Selam millet herkese kocaman merhabalar .... bu aralar hepimiz kaybolduk yaw iş hayatına geri döndük tatil filan derken aradan bayağı bir zaman geçti doğrusu.Umarım herkesler iyidir...Ben gayet iyiyim soran olursa koşturmaca devam bu arada 15.08.2007 tarihinde motorun muaynesi gelidi daha yaptırmadım kaça patlayacak bilmiyorum eğer yaptıran varsa biraz bilgi verirse nedir ne değildir ücret ne çıkıyor sevinirim ... muyanesi gelen yoksa ben yaptıracam en yakın zamanda sizlerle de paylaşırım ... en kısa sürede buluşalım derim ... herkese kazasız sürüşler ....
    aman aman dikkat et o muayne süresi dolmadı... normalde 3 sene olması gerek yeni motorların ilk muayne süresi. ama bizim polis memurları birçoğumuzun motorlarının muayne süresini aldıktan 1 sene sonrasına işlemişler. yani daha 2 sene muayne yaptırmadan motoruna bineceksin. şimdi yapman gereken:
    -motorun plakasının çıkarıldığı yere git.
    -bi form verecekler onu doldur.
    -bizim polis memurlarımız senden para isterler ama verme çünkü bu onların hatası. gerekirse yaygara yap

hepsi aynı gün bitiyo zaten bekletmiyolar genelde...

buluşma işinide ayarlayalım
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    saol emre kardeş verdiğin bilgiler doğrultusunda gittim maltepe trafik şubesine ruhsatı düzelttirdim muayne süresi yanlış yazılmış 1 sene idi. hemen düzelttiler 10 dakikada 2007 tarihini 2009 yaptılar senin sayende muayne ücretinden yırttık sana bir kahve borcum oldu iyiki bilen birileri var forum ne kadar faydalı şimdi daha iyi anladım çok çok teşekkür ediyorum tekrardan
    bilmeyenler varsa yeni motorların 3 yıl ilk muayne süresi ama tarfik şube 1 yıl yazıyor düzeltiyorlar hemen bilginiz olsun ... herkese selamlar

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,benim motoru sıkıştığım için satıyorum dedim ama ilgilenen,yardım eden olmadı.uzaktayız diyemi acaba.2007-4700 km.CORVUS-5.250 istiyorum.yardım edin lütfen...

Motosikleti
    Dorado V5
    saol emre kardeş verdiğin bilgiler doğrultusunda gittim maltepe trafik şubesine ruhsatı düzelttirdim muayne süresi yanlış yazılmış 1 sene idi. hemen düzelttiler 10 dakikada 2007 tarihini 2009 yaptılar senin sayende muayne ücretinden yırttık sana bir kahve borcum oldu iyiki bilen birileri var forum ne kadar faydalı şimdi daha iyi anladım çok çok teşekkür ediyorum tekrardan
    bilmeyenler varsa yeni motorların 3 yıl ilk muayne süresi ama tarfik şube 1 yıl yazıyor düzeltiyorlar hemen bilginiz olsun ... herkese selamlar
    rica ederim bekletmedeiklerine sevindim

eh sorunlar bittiyse bi görüşelim yaf
    Dorado V5

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler