Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V5
    johnn walla bravo cok temiz bakmissin sen de motoruna massallah..jilet gibi duruyo.. Ben bugun benim makineye yeni performans ayarlamalari yaptiriyorum..butun motor elden geciyor bakalim neler olacak

Bir ara butun doradocular bir buluşşak hani "tam super olacak" bir yerler de oturup cay içip sohbet edip tanişma gunu duzenleyelim derim Eyy motosiklet net sakinleri sesimi duyuyorsaniz bulusalim goruselim, bir de gerçek hayatta bir bilgi paylaşımı olsun yaptıklarimizi paylaşalım nasil??

Kendinize ve yola iyi bakin göruşmek uzere
    Hayat 3,5 ile 4 arasindadir / 3,5 atanlar ve 4 dörtlük yasayanlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    teşekkür ederim ınventor öle arkadaşlarımı çektim.... benim resim en üstte biraz ufak kaldı pek gözükmüyor ama olsun motorumuza bakıyoruz tabi bakmassak olmaz çokta aşırı değil tabi yoksa hani derler ya sakınan göze çöp batar misali senin fikirlerine katılıyorum da daha biz tanışamadık ki senle kısmet olmadı bütün doradocular nasıl gelecek bilmem valla ama olsun bi gün belirliyelim haziran ayı içerisinde gelen gelir valla gelemeyan gelmez süper olur derim hani temmuz ayında millet izine filan çıkacak bende dahil bu işi haziran ayında bitirelim diyorum ortaya bi tarih atalım isteyen gelsin bu hafta sonuna kadar düşünelim gün belirliyelim derim ...john coffee konuşuyor : Eyyyyy dorado kullanıcıları sesimizi duyan varsa bizeee kulak versinnnnnn !!!!!!

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Eyyyyy dorado kullanıcıları sesimizi duyan varsa bizeee kulak versinnnnnn !!!!!!
    buluşmak ve tanışmak isteyenlerrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    uzun süre sonra gelebildiğim için mutluyum ama bazılarınızıda üzdüm arada (gürhan) annanem in vafatı üzerine trabzona gittim... o yüzden epeydir topiğe ilgisiz kaldım... neyse zaten olanlardan dolayı üzgünüm ancak geride kaldı.

artık önümüz yaz geziler düzenlememiz gerek. yoksa geçicek bu yazda yine görüşemicez. ben bu kadar görüşmek isteyipte başaramayan az kişi gördüm.

2-3 gün önce döndüm istanbul a döndüğümde uğur a uğradım motoru süper olmuş deri çalışmaları harika...

konudan konuya atladım ama netice şudur ki ; eyy doradocular görüşün artık!!!

not: çok özür dilerim gürhan abi
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Emre kardeşim çok çok üzüldüm... Başın saoğlsun Allah geride kalanlara sabır versin inşallah... hiç haberim yoktu dedim ne oldu bu adama ses yok seda yok bak neler çıktı yaw :( yapabilecegimiz bişi olursa mutlaka ara beni elimizden ne gelirse hazırız.... Kusurumuza bakma benimde haberim yoktu sen servise gelmeyince bende sana mesaj attım gelmedin diye ama bir sürü olay yaşamışsın sağlık olsun.. sen beni boşver önemli değil... En kısa zamanda görüşelim forumda da yazdım haziran ayı içerisinde gün belirleyelim diye herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum .... herkese selamlar

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    yaaaa kardeşimmmm kimse bişi yazmıyor valla kimse kimseyi takmıyor ne biçin dorado paylaşım topiği bu anlamadım ... valla kimse tınlamıyor benim de umurumda değil herkes kendi işine baksın kendi kafasına göre takılsın bişiler yapalım dedikçe uğraştıkça olmuyor ... banada vız gelir tırıs gider

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motorun yedek parçalarının fiyatları nasıl? bakımları ucuz mu? servis avrupa yakasında neresi öneriliyor ?

Motosikleti
    Dorado CORVUS V3
    Selam arkadaşlar,

Uzun bir ara verdim ama mecburdum. İşten bilgisayarın başına bile oturamıyorum. Emre arkadaşım, ne kadar tanışmasak da çok çok üzüldüm. Başın sağolsun, Allah sana ve yakınlarına sabır, anneannene de huzur versin.
    Uğur dostum motorunu çok merak ediyorum da bir türlü sana uğrayacak vakit bulamıyorum be. AFFET. Ama Söz yakında sana uğrarım.

Arkadaşlar, geçenlerde E-5 de muayenem bitmiş diye motorumu bağlamak istedi ekip. Tabi avukatımı aradıktan sonra bıraktılar. Bunun üzerine bir araştırma yaptım. 23/09/2004 tarih ve 25592 sayılı resmi gazetenin yedinci bölümün d) şıkkını aynen aktarıyorum:

d) İKİ VEYA ÜÇ TEKERLEKLİ ARAÇLAR VE BUNLARIN HER TÜRLÜ RÖMORKLARI, İLK ÜÇ YAŞ SONUNDA VE DEVAMINDA İKİ YILDA BİR,

O yüzden arkadaşlar ruhsatınızı kontrol edip bunu düzelttirin. Ben öyle yapacağım. Ayrıca bu tür bilgileri her zaman paylaşmamız gerek değil mi?

Herkese iyi sürüşler!

Motosikleti
    V5

mesguliyet :)

Arkadaşlar bende bir suredir foruma goz atamiyordum kusura bakmayin,Emre kardesim bana ugradiginda yuzun asikti bana birsey de soylemedin simdi forumdan ogrendim.Basin sagolsun Allah geride kalanlara sabır ve saglik versin.

Schonny rica ederim dostum ne demek herzaman beklerim istedigin zaman gel konusuruz sohbet muhabbet..Benim motor simdi serviste bi modifiye daha oluyor ve bakimlari yapiliyor yag buji vs contalarina kadar herseyi sifirliyoruz carsamba gunune hazir olacak insallah..Artik son noktayi koyuyoruz makina tam mukemmel olacak ta, işin komik tarafi benim onu kullanip tadini cikartma imkanim olmayacak yaklasik 3000 masraf ettim ama :(

Motoru bu full haliyle sadece bu hafta için 6500 ytl nakit satiyorum. bu hafta içinde 6500 verene hic dusunmeden direk satacam. On gün içinde Shadow 750 almayi planliyorum.Benim fuara hazirladigim bebek gibi baktigim motorumu almayi gercekten dusunenler varsa MSN den ugurblg@hotmail.com dan bana ulasa bilirler.

Kendinize ve yola iyi bakin arkadaslar.

Motosikleti
    Dorado CORVUS V3
    Uğur ne oldu da birden bire satmaya kalktın. Valla sen şimdi Shadow a transfer olunca biz Doradocuları unutursun da artık

Sen motorunu satmadan önce bi göreyim. bu akşam müsait misin kaça kadar dükkandasın?

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    herkes bişilerin peşine düşmüş zaten valla kimsenin umurnda değil ... benim yazdıklarım herkese kolay gelsinn.... :(

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun yedek parçalarının fiyatları nasıl? bakımları ucuz mu? servis avrupa yakasında neresi öneriliyor ?
    kaale alınmadığımıza göre olumsuz bir durum söz konusu diye insan düşünüyor...

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    polo 34 bir ürün Türkiyede pazara sürülüyor ise getiren ithalatçı firmaının 10 yıl boyunca yedek parça temin etmesi zorunludur.. bu yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum. bakımlar o kadar pahalı değil 50-100 arası değişir sanırım tam rakam belli olmaz yani avrupa yakasına gelice orada servis bilmiyorum. ama bu yakada sel oto var Bostancıda bilgin olsun ... kolay gelsinnnn

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    kaç km de bir bakım yapılıyor? bu bakımlar min 50 ytl mi tutuyor? bu arada 2.el satış sitelerinde dorado corvus ve poseidon 4000 ytl direncini kırdı ve bu aralar 3000'li rakamlarda satılıyor, benim gibi 2.el bekleyenler için iyi bir gelişme konuyu okuduğum kadarıyla bir ara akü problemi yaşandı, başka da bir şey yok gibi, ne dersiniz? uzun yola gelen bir motor havası var...

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    500km-2500km-5000km-7500km diye gidiyor bakım süreleri tabi bu kullanıma göre de değişir . motoru yıpratırsan 1000km bir bakım yaptırman gerekir o zaman verim alamassın yani.uzun yol gidenler var tabi ama ben daha yapmadım kısmet yaparım belki. bi ara akü problemi yaşadık oda kış aylarında sık çalıştırmadığımız için akü devamlı boşaldı , bi dahada kolay kolay şarj tutmadı garanti kapsamında olmadığından aküler sen kendin alıyosun bi tane sana anlatacaklarım bunlar şimdilik karar senin tabi ..... kazasız sürüşlerr ...

Motosikleti
    V5
    Selam Schonny walla motoru degistirsemde degistirmesemde unutmam kimseleri, öyle sey mi olur,motorcu herzaman motorcudur hangi markayi ve modeli kullanirsa kullansin, herzaman bildiklerimle ve yapabileceklerimle yaninizdayim arkadaslar

Sadece işten dolayi bazen cok yogun haftalar geçiriyorum, o nedenle forumu iyi takip edemedigim gunler oluyor :(

Ama işim geregi tasarimci ve reklamci oldugumdan dolayi bu motorlarla ilgili calismalarimi surdurmeye zaten devam edecegim..o kadar emek verdim 100lerce grafik sticker tasarimlari yapildi katalog haline getirdim,hic yarim birakmak olurmu

motoru degistirme nedenim daha fazla performans ve daha fazla tork, yani en az 50 beygir guc daha kalin lastikler ve daha fazla sürat bu nedenle motorumu satmayi dusunuyorum..yoksa kullanim rahatligi ekonomik yakit tüketimi vs cok iyi ama insan hep daha fazlasini istiyor

Gorusmek uzere arkadaslar kendinize ve yola iyi bakin.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    uğur ne zaman görüşmeyi planlıyorsun dorado kullnıcılari ile acaba ????

bende dorado alıcaktım

bende bir arkadaştan dorado v3 kırmızı alıcaktım daha kendisi 500 km bile yapmadan bana satıcaktı 4000 ytl ye almadım sizce alsamıydım.yoksa bana başka bir motor tavsiye edermsiniz.... cvplarınız bekliyorum

Motosikleti
    V5
    Johnn ben herzaman gorusmek istiyorum aslinda ama bir turlu organize olunamiyo hep bi engel cikiyo..Arti su iki haftadir benim isler karman corman onunda verdigi bi stress var ustumde..buji yag vs degisimi icin servise biraktim motoru..carsamba alicam insallah.zaten işler yolunda giderse oglen cogunuzun telefonu var bende..ararim hepinizi aksam bi seyler yapariz oturur konusuruz..duruma gore uygun olan arkadaslar gelirler meselaa..

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    yagmur26, ben martın ortasında aldım v3 ümü 2500 km. deydi... ehliyet falan derken ancak yaklasık son bir aydır kullanıyorum ve 1000 km yaptım simdiye kadar son derece de memnunum. hiç bir problemi olmadı simdiye kadar. massallah diyeyim oglumu seviyorum yani ve sana da tavsiye ediyorum..
    dorado nun diger modellerini bilmiyorum ama bence v3 ve v5 diger çinliler ile aynı kategoriye koyulmamalı... bunlar problemsiz makineler. bundan once mondial in mct 250 sini dusunuyordum ve buradaki forumunun tamamını okumustum emin olmak için o alet kotu değil bence ama belli baslı sorunları vardı herkesin ortak yasadığı ki o foruma bakarsan gorursun sen de. ama bu forumdaki bahsedilen tek problem akunun cabuk bitmesi ve gercekten oyle zaten onu da iyi marka bir aku ile değiştirince halletmiş oluyorsun.. geriye altında emin oldugun bir makine kalıyor. yani son olarak gonul rahatlığı ile alınabilecek sorunsuz makineler listene rahatlıkla koy derim ben v3 ve v5 leri...

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler