Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V5
    Arkadaslar benim motorun varyatör kapagi kromaj da oldugu için motoru cikaramiyorum:( moto gp ye gelemiyorum bugun :( parcayi yetistiremedim, sali gunu gelecek insallah..

Murat kardesim hosgeldin
    Hayat 3,5 ile 4 arasindadir / 3,5 atanlar ve 4 dörtlük yasayanlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    dün aslında fantom76 nın işyerine gidip onunla beraber geçmeyi planlıyordum taki yanımdaki arkadaşımın arka tekeri patlayana kadar...

acayip vakit kaybettik ve biz gp ye gittiğimizde yarış başlamak üzereydi.

orada baya bi bakındım ama o kadar çok motor vardı ki dorado göremedim. yarışı izleyen şanslı kişilerden olduğumu düşünüyorum... umarım süleyman memnun un dediği olmaz ve biz motogp den mahrum kalmayız..

bu arada hoşgeldin murat
    Dorado V5

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam Murat baba hoşgeldin tekrardan .... herkese hayırlı haftalar iyi çalışmalar diliyorum

Hoşbulduk arkadaşlar,herkese slm. tekrardan!

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ
    doradocu arkadaşlar elimizde kalan son 4 adet poseidon 2007 model sıfır ötv+kdv dahil 6150 ytl kredi kartına 24 taksit %0 komisyon peşin alımlarda %20 iskonto bekleriz
    AKBULUT OTOMOTİV MONDİAL-RAMZEY-ZEALSUN [COLOR="Red"]VESPA ,GİLERA,APRİLİA,DERBY,PİAGGİO YETKİLİ BAYİİ[/COLOR]
    nuhkuyusu cad. no:22/3 üsküdar / istanbul
    tel:0216 474 89 89 fax:0216 474 72 85

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    peşin alınca fatura kesiyormusun

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ
    faturasız satış olurmu??????
    AKBULUT OTOMOTİV MONDİAL-RAMZEY-ZEALSUN [COLOR="Red"]VESPA ,GİLERA,APRİLİA,DERBY,PİAGGİO YETKİLİ BAYİİ[/COLOR]
    nuhkuyusu cad. no:22/3 üsküdar / istanbul
    tel:0216 474 89 89 fax:0216 474 72 85

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/250cc...08355625QQrdZ1

bakın bakalım tanıyabilecekmisiniz tr fiyatı iki katı bravo yani...5200 ytl iken almamıştım 6000 ken hiç almam, zaten ben bu gidişle motora rüyamda binmeye devam edicem

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    polo34 gel satayım sana motoru

Motosikleti
    V5

bu motora her turlu deger!!!

Walla isterse dorado v5 yurdısında 10 dolar olsun cogu insan yine alir bu makinayi, önemli olan bi konu hakkinda eleştirdigimiz kriterleri belirlemek..Neye göre kime göre !!! dış görunuş olarak bu motora ne yaparsan yap bir sekilde yakisiyor cunku çizgileri çok musait ve kendini gösteriyor..

Onun disinda mekanik aksamina ve motora müdahele etmek istediginde ona da evet diyor ve performansi belirgin bir şekilde artiyor.. Çin işi Japon işi derken hondanin 500 cc ye kadar olan modelleri de spk(demonte ) olarak çinde toplaniyor ve bazi parcalari direkt olarak orada üretiliyor..

Aşagıdaki resim dorado v5 için ufak bir çamurluk çalışması ve hiç te fena değil karar sizin..İlgilenenler gelsin katalogdan begendikleri tasarimi seçsinler..
    Şu anda ciddi bir tasarım arşivimiz oldu ve katalog haline dönüştürdük ve önümüzdeki gunlerde ikinci cildi de basilacak..hem film hemde air brush için uygulama yapılabiliniyor ve bazilarinin burun kıvırdıgı dorada bambaşka bir hale burunuyor..Butun iş doğru makyaj yapmakta.Kötü makyaj yapan güzel bir kadında bi halta benzemez

http://img244.imageshack.us/my.php?i...amurluktp8.jpg

Keyifli suruşler dilerim ...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motoru ilk geldiği zaman az kalsın distribütörden tanıdık vs bularak kdv dahil 5200 ytl'ye alıyordum, her yerde 5250 ytl+kdv'ye satılıyordu, sonra 78 yaşındaki babama yola ters yönden gelen üzerinde artçınında olduğu bir motor babam karşıdan karşıya geçerken arkasından çarpmıştı, kafasını yeni yapılmış kaldırım taşına çarpmıştı, bıçak gibi bir yarık olmuştu, motorcular hastanedeyken kaçmışlar, neyse allaha şükür kurtuldu, çok derin bir yarık vardı kafasında, çok zor dikildi, sonra efendim ben motordan soğudum ama şimdi yine siteye baktıkça kanımda kaynamıyor değil...bu motorun tipi çok güzel, beğendiğim bir motordur ama fiyat politikası çok yanlış, 6000 ytl verilir mi? hyosung var, 28 hp...

Motosikleti
    V5

dorado v5

dorado v5 poseidon icin krom varyator uygulaması muhteşem duruyor..Alttaki linkte size nasil gorundugunu gösteren bir resim gönderiyorum..Ben yaptim herkes ten olumlu tepkiler aldim..Bakin bakalim begenecekmisiniz..

Fantom, Koyulacivert ve schonny bir ara ugrayin yeni triballeri gostereyim size.. Herkeze kefiyli kazasiz surusler diliyorum

Motoruna modifiye yapmayi dusunenler gerek mekanik aksam gerekse dış görunuş için grafik uygulama vs isteyenler seloto dan MuRaT ı arayin randevu alın lütfen,gerekli tüm değişiklikleri profesyonelce eksiksiz yapiyor.. Bu adam işi çok iyi biliyor, ben acayip memnun kaldım.. Murat :: 0532 599 16 36 ::
    Grafik uygulamar için her türlü herkese kapim açık yardımcı olurum..Farklı tasarımlar düşünenler örnek resimlerle gelebilirler..

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @inventor

Varyator kapağı güzel olmuş güle güle kullan...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    V5

077

Sagol 007, gusel bi seyler yapmaya calışıyorum, bi ara Murat'ın oraya yolun duserse görüselim.

Arkadaslar bu cumartesi, 28 nisan aksam 7 sonrasi bostancı seloto Murat'ın orada bi kahve molasi verelim, ufak bi tanisma toplantisi olur ilgilenenler lutfen geri donsun haber versin bulusalım

Bilgilendirme!

Arkadaşlar hepinize slm,bilmenizi isterimki ticari ve şahsi anlaşmazlıklardan dolayı ortağı olduğum SELOTOdan ayrılıyorum,1-2 hafta içerisinde yine bostancı civarında olmak üzere yeni servis ve showroom um ile daha kaliteli ve profesyonel bi hizmetle sizlerle buluşacağım,buna mukabil ben SELOTO dan ayrıldıktan sonra seloto nun DORADO ve diğer yetkili servislikleri mevcut olmayacaktır,bilgilerinize!Herkese sorunsuz sürüşler diliyorum,sevgilerle!

Motosikleti
    V5

Tasarım **

Dun autocad de cizdigim ön çatal ın tribal paslanmaz çelik parçası nihayet bitti ve hemen uygulamasını yaptık..
    Bilenler bilir 10 gündür bunun ince ayarlariyla ugrasıyordum ve en sonun da sonuc aşagıda

Benim motor artik show motoru olma yolunda ilerliyor..Stickerler le başladı metal şekillendirmeye girdi ve daha bir sürü yenilik olacak..

Bugun saat 19 da bostanci seloto da kahve molasina gelenler motoru inceleme firsati bulabilirler..Hemde tanişma toplantisi olur.

Herkese keyifli surusler

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Benim motor artik show motoru olma yolunda ilerliyor..Stickerler le başladı metal şekillendirmeye girdi ve daha bir sürü yenilik olacak..

Bugun saat 19 da bostanci seloto da kahve molasina gelenler motoru inceleme firsati bulabilirler..Hemde tanişma toplantisi olur.

Herkese keyifli surusler [/QUOTE]

süper olmuş yaw .... eline sağlık bu arada corvus için sanırım herhangi bi çalışman yok .anlaşılan olsaydı görürdük sanırım, belki ileride yaparsın bizde faydalanırız inventör he ne dersin ???

süper olmuş yaw .... eline sağlık bu arada corvus için sanırım herhangi bi çalışman yok .anlaşılan olsaydı görürdük sanırım, belki ileride yaparsın bizde faydalanır inventör he ne dersin ???

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,benim corvusu orta ayaklığa rahat alabilmek için,biraz eklenti yaptım.şimdi orta ayaklığa daha rahat ve zorlanmadan alabiliyorum.
    [/IMG]
    [/IMG]
    [/IMG]

unutmadan;elektrik kaynağı yapılırken mutlaka akünüzün kutup başlarını sökün.ayrıca topcase çalışması içindeyim.bitince onları da resimleyeceğim.

Motosikleti
    çok kararsızım hangi maxi scooter olsa acaba?
    selam arkadaşlar benim adım murat ve motora başlamayı düşünüyorum. dorado corvus u çok beğenmiştim. bana tavsiye edebilirmisiniz acaba? yeni başlıyan biri için uygun olurmu?

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    herşey ortada zaten the manyaq içine sindiyse tabi ki al güzel motor ....

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler