Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    arkadaşlar diyorum ya moto gp ye gidelim diye hadi elleri göreyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V5
    Tekrar hos geldin Schony, övgülerin cok tesekkur ederim elimizden geldigince motorlarimiza (cocuklarimiza desem yeridir) bir takim yenilikler yapmaya calisiyoruz, tabii ki karsilikli fikir alisverisi yapa yapa daha da iyi sonuclar ortaya cikacak zamanla..Dun motoru servise biraktim bugun alacam daha da guclenmis bir sekilde Ayrica autocad de iki tane özel parca tasarimi yaptim
    CNC de kesimleri bittiginde frendiskinin yanin da öyle bir görüntü olacakki surpriz bugun yarin onuda hallederim bittiginde mutlaka resimlerini ekleyecem..
    Ses sistemi konusunda senin calismana bayildim cok kibar ve bi okadar da şık yerleşmiş hoparlörlerin Bi ara yolun düşerse gel beklerim konusalim walla..

Fantom bugun gel de su resimlere bi kafa patlatalim, ben sonra guzel bi hale getiririm resimleri, cumartesi falanda takariz cicileri Son üç gundur parça tasarimina kaptirdim kendimi..Hatta bugun geldiginde sana ham örnekleri gösteririm

Görüşürüz arkadaşlar « Keyifli Sürşler »
    Hayat 3,5 ile 4 arasindadir / 3,5 atanlar ve 4 dörtlük yasayanlar. :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    kimseden ses yok gene yaw neyse benden de ses yok o zaman ... o kadar yazışıyoruz ama kimse şöle bi çay içmeye gidelim tanışalım mıhabbet edelim demiyor yaw ala ala çok ilginç ?????

Motosikleti
    Dorado CORVUS V3
    selamlar rüzgarın çocukları
    bugün sel-oto dan murat beyle görüştüm (cüneyt ). yarın için randevulaştık . bende bi sorun oldu. valla nasıl anlatsam motorun arka kısmında tekeri tutan ve motora çatal şeklinde monte edilen(egzost da ona tutturuluyor) (dökümdür) parça o 2 kulakçıktan kırılmış. nasıl anlamadım. murat bey kaynatılacağını söyledi.siz benzeri bir sorun yaşadınız mı?
    john coffee biraz sabret de sorunlarımı çözünce ortak bir buluşma belirleriz ve herkezi davet ederiz.olmaz mı?
    fantom 76 motogp'ye varım
    inventor adresini verirsen seve seve uğrarım
    sorunsuz sürüşler arkadaşlar...

çocuklar az önce biletix den araştırdım. motogp anatribün 3 günlük kombine bilet fiyatı 45 ytl. bence sudan ucuz. hepberaber gidelim ne dersiniz.

Motosikleti
    dragstar650 sport
    motorbike dergisi tribun 2 için 3 günlük kombine bilet veriyor .onunla girebiliriz gerci bana ana tirubin için davetiye gelecek .sayısını tam bilmiyorum .fazla gelirse hep beraber ana tribune gireriz

Motosikleti
    Dorado CORVUS V3
    o zaman senden haber bekliyorum fantom 76 ok mi?

Motosikleti
    V5

bi pazar cadde yapalim

schony benim adres kolay bostanciya dogru giderken minibus cad. ustunde hisar hali var, saga donup asagiya inicen 100 m ilerde yapikredi var, tekrar saga donecem 100m ilerde sag kosede anabilim egitim kurumlari tabelasi var camlarda ADSL yaziyo kocaman benim yerim orasi herzaman beklerim

walla şu gezi olayini bi organize edemedik hakkaten, yarin yagmur vs olmazsa ben saat 2 gibi caddede olacam scholotzskys in önunde biyerlerde görursunuz benim motoru

Motosikleti
    dragstar650 sport
    uğur nasıl oldu motor bende sabahtan murata bıraktım .modifiye için ne kadar verdin sen.benim özele atsana.

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    ya bu buluşma iş içok uzadı hee sayımız belli arkadaşlar en iyisi bi yer ayarlıyıp size emrivaki yapmak sanırım... ben gürhan abiyile konuşucam bu konuyu ama benim motor şu anda serviste (neden bilmiyorum ama motor durup dururken duruyor) bu haftasonuna bi organizasyon yapıcaz anlamam
    Dorado V5

Motosikleti
    dragstar650 sport
    ozaman şöyle yapıyoruz herkez birer tane motorbike dergisi alıyor içinde motogp davetiyesi var.sonra davetiyeyi cebine koyuyor ve saat 11 gibi benim çalıştığım cafede buluşuyoruz.uyarsa adresim kadıköyden bostancıya sahilyolundan giderken göztepe parkını geçiyorsunuz 100 metre ilerde sağda ırmak koleji var ırmağın hemen yanından sahile caddebostan plajına inen yol var oraya sapıyorsunuz cafe zanzibara geliyorsunuz .otoparkta beni soruyorsunuz ismim bahadır .ordan sahilden uzuyoruz.başka planı olan varsa yazsın ben uyarım.

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman şöyle yapıyoruz herkez birer tane motorbike dergisi alıyor içinde motogp davetiyesi var.sonra davetiyeyi cebine koyuyor ve saat 11 gibi benim çalıştığım cafede buluşuyoruz.uyarsa adresim kadıköyden bostancıya sahilyolundan giderken göztepe parkını geçiyorsunuz 100 metre ilerde sağda ırmak koleji var ırmağın hemen yanından sahile caddebostan plajına inen yol var oraya sapıyorsunuz cafe zanzibara geliyorsunuz .otoparkta beni soruyorsunuz ismim bahadır .ordan sahilden uzuyoruz.başka planı olan varsa yazsın ben uyarım.
    heh işte budur tamam ben geliyorum şimdi elleri görelim beyler
    Dorado V5

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Arkadaşlar, ben Levent tarafında oturuyorum. O gün işi olmasa gelirdim...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    arkadaşlar bende bursa tarafına gidecem üzüldüm valla yaw . görüşemeyecez desenize bi pazar günü ayarlasak tam süper olacak derim gene siz moto gp ye gidinde ondan sonra buluşalım derim :?????

Motosikleti
    dragstar650 sport
    john sende buluşalım diyorsun en süper günde yoksun abi oldumu şimdi.

Motosikleti
    V5
    Fantom motor modifiyeden sonra cok bomba oldu normal bir doradoyla kalkis yapiyoruz benimki 80den sonra arayi açmaya başlıyor,sıkıştırma artti ve artik shell 100 oktan benzin koyuyorum,kelimenin tam anlamiyla deli oldu.masraf olarak bekledigimden az cikti.Benim yapacagim degisiklikler halen surdugu icin motor seloto Muratin orada duruyor..Ön radyatör e paslanmaz izgara yaptim,varyatör kapagi komple kromaj yaptiriyorum(kağıthanede) bir de ufak bir boya işi var ondan sonra bakmaya deger bir göruntu olacak valla

Walla buluşalim arkadaşlar hiç olmadi selotonun orada buluşup oradan bir yere gideriz pazar filan meselaa..

Schonny senin motor bayagi guzel olmaya başladi bugun Murat ın oradaydim senin makineyi topluyordu..Kaynaklari filanda guzel yapilmis..Simdi hem sesi guçlü hemde kendi güclü olacak motorun,simdiden hayirli ve keyifli suruşler

Yarin ogle saatlerin de 1-2 gibi Muratin orda olacam işi musait olan gelebilirse gelsin hem laflariz hem de görüşemedigim arkadaşlar varsa onlarla tanisiriz.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    john sende buluşalım diyorsun en süper günde yoksun abi oldumu şimdi.
    haklısın babacım da iş bu itraz edemiyosun ki patrona koskoca holding ilaç firması diyemssin ki adamlara ben gelmiyom işim var diye .. iş yüzünden ben fuarı bile kaçırdım yaw sen ne diyosun kardeşim ... inşallah bi pazar günü ayarlarsak güzel olur derim benim planlarım arasında var şöle bi kahvaltı aktivasyonu çekmeköy tarafların da yemekte olur öle bi mangal yeri var orda hepberaber takılmacalar şu moto gp bitisnde bakalım ... bi pazar günü yer ve zaman verecem herkese o zaman isteyen gelir hemde tanışmış oluruz derim zaten bi avuç kişiyiz

Motosikleti
    dragstar650 sport
    anlaşıldı kimseden ses yok bende planlarımı değiştiricem o zaman

anlaşıldı kimseden ses yok bende planlarımı değiştiricem o zaman
    slm,modifiye hakkında bilgi için beni arayabilirsin direkt,seloto murat ben,0532 599 16 36-0216 416 55 99

Birde sevgili dostlar herkesin musait oldugu bir gun ve saatte sizleri seloto da ağırlamak isterim,organizasyon için uğurla irtibat kurun lutfen!
    (bir cumartesi aksamı keyifli bir mangal partisi olabilir )

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @prostreet

Hoşgeldin Murat kardeşim...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    dragstar650 sport
    abi sonuç itibariyle saat 11 i 1 geçe ben zanziden çıkmış olurum gelen herkez gelebilir .görüşmek üzere.

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler