Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde alarma girmiyor sadece anahtarı aldığın için 2 defa bip bip yapıyor. Kumandadan kilit işaretli butona basarsan alarma giriyor... Salla motoru bak! Görürsün...

heeee bi deneyecem vallla o zaman ?? akü işini servise gideyim dimi ne dersin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşim koyu lacivert bu akü işini nasıl halledecez acaba ??? daha sel otoya da gidemedim ben havalar kötü diye çıkamadım .... bosh filan yazmışsınız okudum 007 yazmış galiba ama nerden alıcaz bu aküyü ? bi de v3 için aynı boyutlarda mı oradaki yere sığar mı bosh akü aldığımızda ? bide alarmı nasıl devre dışı bırakıyorsunuz acaba ?????
    akü için servislere danışmaya gerek yok bence çünkü neden daha kaliteli akü aldın diye kimse sana bişey demez. ben aküyü fuardan almaya karar verdim. sonra kendim takarım... (fuar a mutlu akü geliyo) ayrıca alarm ı devre dışı braıkman için ise 2 defa açık kilit resmine basman gerek. yoksa kendini otomatik olarak devreye sokuyor 2.ni seferde clik clik sesi duyacaksın o zaman devreye girmez
    Dorado V5

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    007 CÜNEYT ABİ MNS YE EKLEDİM SENİ MÜSAİT OLDUĞUNDA SANA AKÜ İÇİN DANIŞMAK İSTİYORUM .... KOLAY GELSİN.(gürhan):cyclopsan

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Sevgili Corvus ve Posedioncu arkadaşlar, motora Cuma günü Sel-Oto da (0216 416 5599 dan ulaşabilirsiniz) 7500 km. bakım yaptırdım... Servisteki Murat arkadaşım, Tuning ve Modifiye konusunda uzmanlığını kanıtlayarak V3 e modifiye yaptık... Karbüratör, varyötör, debriyaj ve hava filitresi üzerinde değişiklikler yaparak motorun hızlanmasında çabuk ivme kazanılmış ve son süratinde 15-20 km. artış olmuştur...
    Sizlerle paylaşmak istedim...
    Cüneyt Eralp

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sevgili Corvus ve Posedioncu arkadaşlar, motora Cuma günü Sel-Oto da (0216 416 5599 dan ulaşabilirsiniz) 7500 km. bakım yaptırdım... Servisteki Murat arkadaşım, Tuning ve Modifiye konusunda uzmanlığını kanıtlayarak V3 e modifiye yaptık... Karbüratör, varyötör, debriyaj ve hava filitresi üzerinde değişiklikler yaparak motorun hızlanmasında çabuk ivme kazanılmış ve son süratinde 15-20 km. artış olmuştur...
    Etiler cumhuriyeti vatandaşına Dorado yakışmaz hocam...

hayırlısı olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etiler cumhuriyeti vatandaşına Dorado yakışmaz hocam...

hayırlısı olsun...
    Metecim ben seviyorum bu makinayı yaa Dün Sirkeci ye gittim saatcilerin olduğu göbekteki ortadaki kaldırıma bıraktım... Bi geldim benim motorun inan turistler resimlerini çekiyor, telefona kaydedenler şaşırdım valla yaa...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Metecim ben seviyorum bu makinayı yaa Dün Sirkeci ye gittim saatcilerin olduğu göbekteki ortadaki kaldırıma bıraktım... Bi geldim benim motorun inan turistler resimlerini çekiyor, telefona kaydedenler şaşırdım valla yaa...
    hadi hadii bırak seviyom ayağını...miadını doldurdu işte...gezilerde kıvranıyon...Allahımmm neydiii günahımm diye mırıldanıyon...

iyi hadi öyle olsun bakalım...motorunu severek satıyorsun yani...

severekkk ayrılaallımmm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Mete kardeşim bak burda arkadaşlarımızla bilgilerimizi paylaşıyoruz...

Korkarım aniden denizden bile çıkarsın sen...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti

Korkarım aniden denizden bile çıkarsın sen...

Denizden Mete Han bile çıksa yemeli... taam sustum ben...sorry...

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    cüneyt abicim seni aradım ama sanırım evde yoktum alican abiden aldım numaranı (zühtüpaşa) akü ile sorunum var sanırım miadını doldurdu yata yata cüneyt bilir dedi bana ne marka akü alayım bana yazabilirmisin acaba ????

heeee bi deneyecem vallla o zaman ?? akü işini servise gideyim dimi ne dersin ?
    cüneyt abicim seni aradım ama sanırım evde yoktum alican abiden aldım numaranı (zühtüpaşa) akü ile sorunum var sanırım miadını doldurdu yata yata cüneyt bilir dedi bana ne marka akü alayım bana yazabilirmisin acaba ????

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    Cüneyt abi motorunu mu satıyosun???
    Dorado V5

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @john coffee

Ben Bosch aldım memnunum tavsiye edebilirim. Fakat en iyisi Yuasa bilgin olsun...

@koyulacivert

Emre kardeşim satar mıyım? Gözüm gibi seviyorum... Metehan takılmış sadece...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    @john coffee

Ben Bosch aldım memnunum tavsiye edebilirim. Fakat en iyisi Yuasa bilgin olsun...

@koyulacivert

Emre kardeşim satar mıyım? Gözüm gibi seviyorum... Metehan takılmış sadece...
    yaw cüneyt abi sende hiç bişi yazmamışsın bize yaw .. bosh aldım demişsin sadece kaça aldın kaç amper aldın biraz bilgi ver abi bizde alacaz.. emre akünün tarihine bakti 2005 yapımı ??? yani tırrrrt akü almamız lazım anlayacağın ....

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sen hala burdamısın satamadınmı daha.. Cüneyt abin uyuo..
    S&S

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Arkadaşlar benim pek güvendiğim Yuasa akümde de aynı problem cıktı. yağmurlar ve epey bir serinleyen hava dolayısıyla 10 gun kadar kullanmadım oğlumu. ilk fırsatta baktığımdaysa akü bitmişti... neyse şarj etmek için sanayiye götürdüğümde adam kaliteli marka akü bile olsa ( ki asidi hiç kalmamış neredeyse benimkinde ) içindeki plakaların asidi emerek şiştiğini ve bu yüzden ilk bir iki aydan sonra asit eklemek için kontol etmek gerektiğini söyledi.
    ytx 12-BS model numaralı benim akü...
    hepimize dertsiz ve keyifli sürüşler ...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar daha önce de yazmıştım,orta ayaklığa skooter tarzı bir uzantı ekletmek istediğimi.kuvvet kolu gibi.dün sanayiye gittim ve yaptırdım.içi dolu 13 mm.lik demirden,sarı kaynağı ile.orada 5-6 kere denedim.öncekine nazaran tek başıma azda olsa zorlanarak orta ayaklığa alabiliyordum.herşey çok güzeldi ama oradan çıktım eve geldim ve büyük bir keyifle(kimselere muhtaç olmadan)orta ayaklığa alayım dedim ve çatt kırıldı.sanıyorum motor çok ağır olduğu için dayanamadı.ve ben artık bu ayaklık sevdasından vazgeçtim.bu akşam iş çıkışı eve gelmeye niyetlenirken iyi bir yağmur başladı.ve ben motorla gelmeye niyetlendim.hiç düşünmeden bastım gaza ve aynı arabalar gibi su birikintilerinden bata çıka aslanlar gibi eve geldim.(13 km)ve corvusum beni hiç utandırmadı,motorumu bir kez daha sevdim.duyuyorum kiminin lastiği ıslakta yol tutmuyor,su birikintilerinden geçemiyor,geçincede stop ediyor.corvusum aslanlar gibi getirdi beni.paylaşmak istedim.

007 cüneyt beye,akü konusunda birşey sormak istiyorum.sizce kuru akümü,asitli akümü daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür.sizin aldığınız akü hangisi?bilgilendirirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

007 cüneyt beye,akü konusunda birşey sormak istiyorum.sizce kuru akümü,asitli akümü daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür.sizin aldığınız akü hangisi?bilgilendirirseniz memnun olurum.
    Sevgili kardeşim ben sana kuru akü tavsiye ediyorum. En iyisi Yuasa dır. Fakat akü kullanmaya bağlı ömrü değişir...

yaw cüneyt abi sende hiç bişi yazmamışsın bize yaw .. bosh aldım demişsin sadece kaça aldın kaç amper aldın biraz bilgi ver abi bizde alacaz.. emre akünün tarihine bakti 2005 yapımı ??? yani tırrrrt akü almamız lazım anlayacağın ....
    Bizim orjinal aküler 12V. 10 Amper dir. Ben geçen sene 12 Amper sulu Bosch aküyü 80 YTL ye aldım... Boyutları aynı sayılır. Orjinal yerine oturuyor... Sirekeci de bulabilirsin... Fakat dediğim gibi Yuasa hem kuru hemde daha kaliteli bir aküdür... Fiyatı zannedersem 150 YTL civarındadır...

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hala burdamısın satamadınmı daha.. Cüneyt abin uyuo..
    S&S
    Niye satsın motoru yaw...

Benimde sosyal ve özel hayatım var her dakika kontrol edemem siteyi heralde, bu yüzden uyumuyorum senin dediğin gibi...
    Cüneyt Eralp

yalgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    koyulacivert
    mesajın üzerine bi pm gönderdim
    bilgine.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    sevgili 007,bugün ADANA'da bilinen bir bisiklet ve motor parçacısını aradım.kendisi benim de müşterimdir.ona 12 V -10 A kuru akü istediğimi söyledim.önce bana,eğer sulu akü kullanıyorsan değiştiremezsin dedi.daha sonrada eğer istersem bulabileceğini ama yüksek süratte aküyü şarj edemeyeceğimi hatta akünün zarar görebileceğini söyledi.açıkçası biraz kafam karıştı.ama sanki doğru söylemediğini yada elindeki sulu aküyü satmaya çalıştığını düşündüm.bu konuda yeterli bilgim yok.biliyorsanız benide bilgilendirirmisiniz,çok sevinirim.

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili 007,bugün ADANA'da bilinen bir bisiklet ve motor parçacısını aradım.kendisi benim de müşterimdir.ona 12 V -10 A kuru akü istediğimi söyledim.önce bana,eğer sulu akü kullanıyorsan değiştiremezsin dedi.daha sonrada eğer istersem bulabileceğini ama yüksek süratte aküyü şarj edemeyeceğimi hatta akünün zarar görebileceğini söyledi.açıkçası biraz kafam karıştı.ama sanki doğru söylemediğini yada elindeki sulu aküyü satmaya çalıştığını düşündüm.bu konuda yeterli bilgim yok.biliyorsanız benide bilgilendirirmisiniz,çok sevinirim.
    Yaa akü aküdür sulu kuru fark etmez sana satmaya çalışmış...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler