Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküde mutlu dan şaşmayın.....Boş moş hikaye.....
    kanka akü mutlu ama Corvuscular mutsuz....

Ben Hondacıyım agalar bu sıkıntıları yaşamama garantim var....

isimlerde pek havalı he...corvus poseıdon...millet bişey var sanıyor...bizimkinin ismi traş tabi...cıbıf 150...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım mete_han hay ağzıma sağlık ...... :-)

honda ; hayat on da.....

Motosikleti
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım mete_han hay ağzıma sağlık ...... :-)

honda ; hayat on da.....
    hoca şimdi çarpılcaz gibi ama...

Poseıdonnnnn...Doradoyla yolda kaldık gettiii donnn...uydumu bu slogan....

bizimki honda hayat onda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Hayırlı olsun, cm_strider
    Arkadaşım sakıncası yoksa kaça aldığını yaza bilirmisin?
    Benim v3 gri renkde bende satmayı düşünüyorum..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hayırlı olsun,güle güle kullan.akünün markasını bekliyoruz

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    su yada bu şekilde her makinede problem cıkabiliyor.aslında önemli olan problemlerin zamanında ve uygun fiyata halledilebilmesi.benim patronum goldwing almıştı 2006 model motorun geri vitesi arıza yaptı onunda akü problemi vardı sonunda motoru geri verdi.

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su yada bu şekilde her makinede problem cıkabiliyor.aslında önemli olan problemlerin zamanında ve uygun fiyata halledilebilmesi.benim patronum goldwing almıştı 2006 model motorun geri vitesi arıza yaptı onunda akü problemi vardı sonunda motoru geri verdi.
    olamaz!! o bir honda hayat oonda.. yalan dir bu hikaye
    honda dedinmi ariza durur, utanir ve geri cekilir. deme öyle şeyler yaw.. üzeceksin honda larina bi sürü para vermis vatandaşı! bizler, bilirsin, marka delisiyiz, honda dedinmi "ariza" lafı bile gecmiyecek, cünkü hayat oonda....

bu ara: bende hem avrupalısı hem japonu hemde cinlisi var. hepsinin yeri ayri, hepsinde de hayat var. kız arkadaşımada bi dorado arıyorum bu sıralar. korelisi eksik idi
    all you need is love

Motosikleti
    dragstar650 sport
    tabiki honda bende makinemi çok sevmeme rağmen maddi durumum daha iyi olsa bende hondaya binmek isterim.ama yok işte .oyüzden herkeze ve her makineye saygı duymak lazım

Motosikleti
    fantom kardeşim bu makinelere 5-6 milyar verdiniz...benimki 3500 lira...yani belki tarzınız değil commuter ama isterimki bunlara para kaptırmayın...isterimki verdiğiniz paraların karşılığını alın...

Motosikleti
    dragstar650 sport
    mete han bişey diyeyim mi bana bi makine çiz deseler tamda bu makineyi çizerdim .tamam makine çok iyi olmaya bilir ama tam istediğim makine buydu.belki birazdaha güçlü ve daha az sorun çıkartan birşey olsaydı fena olmazdı ama işte makineler böyle napalım.ayrıca bizi düşündüğün için sağol.hiçbi motosiklet tutkunu arkadaş zor durumda kalmasın dimi.

Motosikleti
    Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han bişey diyeyim mi bana bi makine çiz deseler tamda bu makineyi çizerdim .tamam makine çok iyi olmaya bilir ama tam istediğim makine buydu.belki birazdaha güçlü ve daha az sorun çıkartan birşey olsaydı fena olmazdı ama işte makineler böyle napalım.ayrıca bizi düşündüğün için sağol.hiçbi motosiklet tutkunu arkadaş zor durumda kalmasın dimi.
    valla gönül isterki eryer R1 R6 harley fazer 1000rr nexuslarla dolsun...ama vergi cenneti ülkemde bu tarz motorlara mutlaka bulaşmak gerekiyor başlangıcta...tamam özgün bir makina...ilk gördüğümde benimde hoşuma gitti...hatta müzik için sisteminin olması hayli şaşırttı...Goldwıngten sonra belkide 2.bir detay...müzik sisteminiz ne alemde çalışıyomu...yağmurda falan açıyormusunuz çok merak ettim ...yeri gelmişken sorayım...ama ne yazıkki üretildiği ülke ÇİN...aynı ürünü Honda çin fabrikası tasarlayıp üretseydi belki daha farklı olurdu...fiyatıda epey tuzlu...

www.dorado.com.tr

girdim fiyatları bile yazmıyor...yani hocam bir Honda dylan 150 seni kaç yıl götürürdü...bu kaç yıl götürür...çok paralar hocam...o paralara neler var piyasada...

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    girdim fiyatları bile yazmıyor...yani hocam bir Honda dylan 150 seni kaç yıl götürürdü...bu kaç yıl götürür...çok paralar hocam...o paralara neler var piyasada...[/QUOThE]

hondacılar gelmiş basmış mekanımızı hoşgelmişler... evet ya belki motorumu 1.8 km boyunca ittirmek zorunda kaldım ama seviyorum ben bu aleti ya... valla boyutları olsun tipi olsun 10 numara (bende iri bi adamım o açıdan) akü işini yakında halledicem. bujileride değiştiricem. sonra yollar benim

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gönül isterki eryer R1 R6 harley fazer 1000rr nexuslarla dolsun...ama vergi cenneti ülkemde bu tarz motorlara mutlaka bulaşmak gerekiyor başlangıcta...tamam özgün bir makina...ilk gördüğümde benimde hoşuma gitti...hatta müzik için sisteminin olması hayli şaşırttı...Goldwıngten sonra belkide 2.bir detay...müzik sisteminiz ne alemde çalışıyomu...yağmurda falan açıyormusunuz çok merak ettim ...yeri gelmişken sorayım...ama ne yazıkki üretildiği ülke ÇİN...aynı ürünü Honda çin fabrikası tasarlayıp üretseydi belki daha farklı olurdu...fiyatıda epey tuzlu...

www.dorado.com.tr

girdim fiyatları bile yazmıyor...yani hocam bir Honda dylan 150 seni kaç yıl götürürdü...bu kaç yıl götürür...çok paralar hocam...o paralara neler var piyasada...

hondacılar gelmiş basmış mekanımızı hoşgelmişler... evet ya belki motorumu 1.8 km boyunca ittirmek zorunda kaldım ama seviyorum ben bu aleti ya... valla boyutları olsun tipi olsun 10 numara (bende iri bi adamım o açıdan) akü işini yakında halledicem. bujileride değiştiricem. sonra yollar benim
    Dorado V5

Motosikleti
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . evet ya belki motorumu 1.8 km boyunca ittirmek zorunda kaldım ama seviyorum ben bu aleti ya... valla
    bende yamaha dt 125..ybr 125...honda innova...pıaggo lıberty varken hiç itmedim...

valla.....

seviyom ben sizleri ya...sizin problemleriniz arızalarınız olmasa bu forumun tadı olmazdı...siz ağlaşıcanız isyan edicenizki bizde motorumuzun değerini daha fazla bilelim...

girdim fiyatları bile yazmıyor...yani hocam bir Honda dylan 150 seni kaç yıl götürürdü...bu kaç yıl götürür...çok paralar hocam...o paralara neler var piyasada...[/QUOThE]

yani Çin malı motor sahipleri Hondacıların karşısında hep eli titrek yazıyor...baksana kankam 2 kere yazmış...yanlışı düzeltirken bir daha yazmış...

Motosikleti
    Dorado V5
    sen geç dalganı... eğlen bakalım evet bi hata yaptım ama herkes yapar neyse hiç itmedim demişsin allah ittirtmesin ne mutlu sana...
    Dorado V5

Motosikleti
    sen geç dalganı... eğlen bakalım evet bi hata yaptım ama herkes yapar neyse hiç itmedim demişsin allah ittirtmesin ne mutlu sana...
    kanka merak etme bu itme olayını yazdım diye cezamı çekerim...Allahın sopası yok bilirsin...Yüce mevlam bu ironiyi es geçmez ve inceden bu alaycı kuluna dersini verir...

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de de çin malı vardı bu yollara düştüğüm de , yol da tam 3 kez kaldım ilk in de ben de elime aldım motor u 7500 km de artık durduğu yer de dökülmeye başlayınca (şaka değil gerçek...) toparladım hafif makyaj yaptım zarar ettim sattım .
    Hadi biz bu çin malı motorları aldığımız zaman kimse kulağımız dan çekmedi , Çin malı motorların Şöhreti ülke sınırlarını aşmışken siz ler ni ye paralarınızı sokağa attınız çin motorlarına 5 , 6 bin ytl verilir mi ?

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    üüff yine hortladı çin-japon savaşı
    sadece bu muhabetten sıkıldıgımdan satacam mondimi!

yok yok kıyamam ona, 16000 km gitti benimle bu sene, iki kere yolda kaldim o da (ışıgı yandıgı halde) benzinsizlikten
    all you need is love

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese öncelikle herkese merhaba, dün fuara gittim Dorada katılımcı olmamış bilginize...
    Ayrıca ben akü sorunundan Bosch akü alıp kurtuldum... Bütün kış motorum yatmasına rağmen, yarım marşta her zaman çalıştı...
    Size tavsiyem bujinizi ve akünüzü değiştirin...
    V3 ve V5 için NGK DPR7EA9 buji numarasıdır...

Ayrıca Sel-Oto sıfır motor alana ehliyet bedava kampanyası yapıyor... Geçen yağ değişimi için aradığımda bilgi aldım...
    cüneyt abicim senin motor kaç km ye geldi sorunun var mı ? tavsiyene uyup aküyü bosch la bujiyide NGK ile değiştiricem. bu arada bizim aküyü alarmlar bitiridi diye düşünüyorum... düşününce sacma geliyor alarm ne kadar enerji kullanıcak ki diyorsunuz biliyorum ama motorda herhangi bi elektrik arızası yok. akü dandik olunca çabuk bitiyor demekki... ( geçen gün yine arabadan enerji çektim ve bu sefer motoru park ettiğimde alarmı devreye sokmadım normalde akü bitiyo 3-4 günde dün tek seferde çalıştı.)
    Dorado V5

yalgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    hepsini geçtim de
    koyulavicert, saçlara naaptın abicim?

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı yalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsini geçtim de
    koyulavicert, saçlara naaptın abicim?

koptum abi süperdi... ne biliyim ya kaç senedir uzundu. kafama esti kestirdim kısa saç ne güzelmiş yahu. yıka ve çık ama uzatıcam yine...
    Dorado V5

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler