Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar uzun süredir buraya yazmıyorum (gezmekten). dun itibariyle 2800 km oldu benim V5 ve bu motoru aldığım için tekrar memnun oldum. neden mi? çünkü dün 3 arkadaş 2 motor olarak kerpe ye gezi yaptık ve ben bi arkadaşımı artıçı olarak aldım. gidiş dönüş toplam 320 km yol yaptık. hava müthiş soğuktu...vs ben bu gezi öncesi bu kadar uzun yolu 2 kişi işle birliekte yapmamıştım ve motorumun bu yöndeki performansını merak ediyordum. valla ne yalan söyliyeyim beklentilerimin üstünde performans sergliledi... yol boyunca en az 80 km hızla gittik (şehir içi hariç) 120 yi iki kişi uzun süre yapıyor (acıdığım zamanlarda hızı azalttım) ama benzin sarfiyatı artıyor. 320 km boyunca toplam 35ytl lik benzin harcadım... bence bunu 80-90km sabit hızda azaltmak mümkün diye düşünüyorum. bence aranızdan uzun yola çıkmam bu motor beni yolda bırakır gibi düşüncelere sahip olan varsa yanılıyor çünkü bu makinalar taşşş gibi ben tekrar söylüyorum motorumdan çok memnunum sorunsuz maşallah...

not: bi ara dorado kullanıcıları olarak biraraya gelelim ne dersiniz?
    Benim V3 şu an 7.000 km ye geldi Ağustos ayında bir fan arızası yaptı başka sorunum hiç olmadı...
    Biraraya gelme fikrine sahsen ben katılırım...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim V3 şu an 7.000 km ye geldi Ağustos ayında bir fan arızası yaptı başka sorunum hiç olmadı...
    Biraraya gelme fikrine sahsen ben katılırım...
    birazda topikimz canlansa... daha kaç kişi dorado kullanıyor haberimiz yok yollarda hep görüyorum ama bu başlıkla ilgilenmiyorlar sanırım acaba dorado kullananlar buraya diye bi başlık açsak kısa sürede başlık buraya taşınır mı? sanırım sizin böyle bir girişiminiz olmuştu...
    Dorado V5

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    birazda topikimz canlansa... daha kaç kişi dorado kullanıyor haberimiz yok yollarda hep görüyorum ama bu başlıkla ilgilenmiyorlar sanırım acaba dorado kullananlar buraya diye bi başlık açsak kısa sürede başlık buraya taşınır mı? sanırım sizin böyle bir girişiminiz olmuştu...
    Bir ara yapmaya çalıştım ama yönetim birleştirdi... Bildikleri vardır...

Ayrıca topiği temizlemek ve yararlı bilgileri taşımak için bir mod arkadaşın yardımına ihtiyacımız vardır...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Dorado V5
    Bir ara yapmaya çalıştım ama yönetim birleştirdi... Bildikleri vardır...

Ayrıca topiği temizlemek ve yararlı bilgileri taşımak için bir mod arkadaşın yardımına ihtiyacımız vardır...
    umarım uğraşıcak vakitleri vardır çünkü bu topiğin baya bakıma ihtiyacı var epeydir ellenmiyor sanırım
    Dorado V5

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @koyulacivert: Performans Kiti için gerekli bilgileri özelden msj attım...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Dorado V5
    @koyulacivert: Performans Kiti için gerekli bilgileri özelden msj attım...
    ilginize çok teşekkür ederim
    Dorado V5

arkadaşlar bakın aklı olan varsa ve biraz olsun motordan anlayorsanız lütfen ama lütfen şu cormus mudur zorvusmudur kırma cins köpeklere benzeyen motorlara Allah aşkına iyi demesinler ulan diyer çinliler hiç olmazssa biz çinliyiz diyorlar ya bu meret ne peki ne olduğu belli değil... scuoter motorunu 250 cc yapmışlar bindirmişler al sana otomotik şanzıman...ha zırrttt...
    yemezler arkadaşlar bakın sakın paranızı vermeyin şu berbat şeylere gidin mobiylette alın ondan iyidir aklınızda bulunsun

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    arkadaşlar dorado kullanıcısı olarak şu bager denen arkadaşla bi ilgilenirmisiniz beni acayip gıcık ediyorda,ayrıca 007 performans kitleri ilgili doradonun kendi sitesine mail atmıştım bana henüz deneme aşamasında demişlerdi senin daha fazla bilgin varsa benim özelede mesaj geçermisin

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı bager1003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bakın aklı olan varsa ve biraz olsun motordan anlayorsanız lütfen ama lütfen şu cormus mudur zorvusmudur kırma cins köpeklere benzeyen motorlara Allah aşkına iyi demesinler ulan diyer çinliler hiç olmazssa biz çinliyiz diyorlar ya bu meret ne peki ne olduğu belli değil... scuoter motorunu 250 cc yapmışlar bindirmişler al sana otomotik şanzıman...ha zırrttt...
    yemezler arkadaşlar bakın sakın paranızı vermeyin şu berbat şeylere gidin mobiylette alın ondan iyidir aklınızda bulunsun
    arkadaşım bak toplam 6 tane mesajın ve bunların çoğu (belkide tamamı) dorado markasını kötülemek için atılmış olan mesajlar... bi kastın varsa bu markaya ilgilenme topiğinle... ben kendi adıma söylüyorum çok güzel motorlarımız var ayrıca corvus da kullandım hatta artıları bile var poseidon dan... sen git bu topikten daha kötüleyeceğin bi sürü çin markası var burada bizimle zaman kaybetme...
    Dorado V5

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşlar motorlarınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle çok kısa birşey sorucam. lütfü kırdar daki fuarda bayağı bir incelemiştim poseidon du sanırım ismi. üzerindeki müzik sistemi kullanışlı mı? mp3 düğmesi falan görmüştüm ben. nasıl çalışıyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

kazasız sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorlarınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle çok kısa birşey sorucam. lütfü kırdar daki fuarda bayağı bir incelemiştim poseidon du sanırım ismi. üzerindeki müzik sistemi kullanışlı mı? mp3 düğmesi falan görmüştüm ben. nasıl çalışıyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

kazasız sürüşler.
    merhabalar... bir poseidon kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki motorun üstündeki müzik sistemi oldukça kuvvetli 80 km altında rahatlıkla duyuluyor. (hatta yanından giden bile duyuyor) v5 modelinde iki şeklide müzik dinlemen mümkün birincisi radyo (6 kanal hafızası var) sürekli seyir halindeysen pek keyifli olmuyor (cızırtı yapıyor) ikincisinde ise USB (taşınabilir bellek) le müzik dinlemen mümkün. sıradan bi bellek işini görecektir. mp3 düğmesine bastığında FM den çıkıyor ve Fm kanallarını bulman için olan tuşlar şarkı atlamana yardımcı oluyor. birde MUTE (sessiz) tuşu var.

sanada kazasız sürüşler...
    Dorado V5

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarım uğraşıcak vakitleri vardır çünkü bu topiğin baya bakıma ihtiyacı var epeydir ellenmiyor sanırım
    Bu konuda Prometheus (çok moddur kendisi) arkadaşım bana çok yardımcı oldu sağolsun. Ben bizim topic'in ilk sayfasını ele geçirdim onun sayesinde ve düzenledim. Siz de bu şekilde bir girişimde bulunabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=25266
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

valla arkadaş yerinde olsam almam kesinlikle niye diyeceksin;
    scouter ile crouiseri çiftleşmiş kırma bir motor olmuş birde utanmadan standar özellikler yüklemişler (mp3 çalar v.s.) göz boyama tabi. inanki kardaş yıllardır motor kullandım böyle rezilini görmedim bir kere motor çok komik bir tipi var hele hele o farı yokmu farı aha aha aha derim ancak benden söylemesi alma kardaş scouteral en azından 3,500-4,000 ytl paran cebinde kalır
    çünkü aynı şey

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bole adamlara kıl oluyorum gercektende
    tahmınen motora hıc bınmemıs (bu mesajıma cevap fıks 16 yıldır motor tamırcısıyıım yada senın yasın kadar zamandır motor kullanıyorum olacak)
    adamlar gelıo burda sacmalıyorlar
    bence gayet gusel bı motor rıva gezısınde beraber gezdık yanı gayet performanslıydı
    standar ozellıkler dedıgın seyler bmw nın ust sınıf motorlarında var sadece
    standar! ın anlamını ıyıce ogren ondan sora gel burada konus hadı selametle
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    neredesiniiiz???

Şu perform kiti hakkinda bilgi verin lütfen, ne yapar ne kadar yapar fiati nedir???
    all you need is love

Motosikleti
    Dorado V5
    performans kiti hakkında bilgiyi Sel Oto ' dan Özgür bey den alabilirsin... 0216 416 55 99
    Dorado V5

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    bende performans kiti istiyorum ama sanırım öncelik lastik olacak.orjinal lastikleklerin yol tutuşu pek iyi değil özellikle ıslak zeminde.şöyle uygun fiyatlı lastik satan yer bilen varsa ve bilgi verirse sevinirim.

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    kuyulacvert, 007 su kit hakkında lütfen biraz bilgi verin, ne olursunuz..
    all you need is love

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merhabalar sevgili dorado severler vede kullanıcıları.bende uzunca bir süredir dorado'nun corvus'u ile ilgileniyordum.fikirlerine baş vurduğum sayın:SEMS,007 ve KOYULACİVERT arkadaşlarımın değerli paylaşımlarının sonucunda kararımı verdim ve gümüş corvusumu 10 gün önce aldım.(aslında kırmızı favorimdi ama ADANA'daki tek bayide sadece gümüşü vardı ve azıcık inceleyince hiçde kötü bir renk olmadığına karar vererek.)ancak henüz plakası yok.nedeni yılbaşı sonrası çıkartmak istememdi.ayrıca benim henüz A2 im de yok.kaydoldum ve sınavı bekliyorum.şimdilik çok memnunum,rodajda olduğum için 70-80'i geçmiyorum,zaten ehliyet ve plaka yüzünden kaçamak kullanıyorum.benim çözemediğim tek sorunum,radyo kanallarını hafızaya alamamak.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.hepinize sevgilerimle.

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Herkese Merhaba .. Bende 6 Aydir Dorado Corvus Kullaniyorum Daha Şİmdİye Kadar HİÇ Bİr Problem Çikarmadi. Tek KÖtÜ Yani AkÜyÜ Ön TekerleĞİn Hemen Arkasina Koymalari YaĞmurlu Havalarda Mecburen Su SiÇratiyor Lastİk Ve AkÜ Kutup BaŞali Oksİt Yapiyo .. Uzun SÜre ÇaliŞtirmassaniz 1 Hafta Kadar AkÜ BoŞaliyo Sanirim Bu Hastalik Dorado Da ... O YÜzden Tavsİyem Bİ Ara Kablonuzun Her Zaman Olmasi Herkese İyİ Seyahatlar ... GÜrhan

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler