Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    pek anlayamadın ne yazdığını fantom76 ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    hayır makinelerin üzerine otur bir marşlarına bas aradaki farkı görürsün diyorum.üstüne para versen dylana bimmem mesela

yalgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınn yalgin çok teşekkür ederim... inan seçim yapmak o kadar çok zor ki inanılmaz çeşit var scooterlarda... haftalardır bakıyorum her markayı inceledim işin içinden çıkamadım herkes bişiler diyo insan kime inanacak şaşıyoo !!! bende karar veremedim daha bi orda bi burda gidip geliyorum sonuç ne olur bilemem gerçekten cf moto salında yurt dışındaki adı ..dorado yu ankara ya getiren firma koymuş... ne bilimmm valla bende anlamadımm ne yapacağımıı 5700 ytl çin malına verilir mi diyo arkadaşlar honda dylan al daha ii diyolarrr bende kafayı yiyecem yakında.... hayırlısı !!!
    üzerine otur aklındaki her motorun.
    kendini hangisinde iyi hissediyorsan onu al.
    unutma ki motor bir keyif, bir hobi işi (yazdığın mesajlardan, motoru profosyonel olarak, yani bir kurye gibi, kullanmayacağını anlıyorum).
    bütçene göre, gönlünün istediğini al.
    keyfin pazarlığı olmaz, ne kadar çok etrafı dinlersen o kadar işin içinden çıkamazsın.
    yatırım aracı olarak düşünme kullandığın makinayı, o bir keyif..
    bindiğinde hangisinde kyifleniyosan, odur!!

(tabii ki 3 günde bir servise giderek keyfinin içine edebilecek motorları bu klasmanda değerlendirmiyorum. yaptığın araştırmalar sonucu, hangi markanın-markaların bunlar olduğunu sanırım zaten biliyorsun)

dorado keyifle bineceğin bir motordur.
    kullanan herkesin söyleyebileceği gibi..
    satar mıyız, satamaz mıyız... bu konuyu iş satmaya gelince düşünürüz...

bu arada;
    Çin'de CF Moto,
    Turkiye'de Dorado olarak satılan markanın
    Amerika ve Avrupa'daki markası Qlink Legacy.
    arattırırsan google'da, çıkan resimleri ve yorumları da inceleyebilirsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    çok teşekkür ederim verdiğin bilgileden dolayı sana..... dediklerinde haklısın

Motosikleti
    dragstar 650
    havanın güzel olduğu bu son günlerde tüm Dorado'lar yollarda heralde.
    ooh sorun da yok kimsenin makinede, foruma uğrayan yok.
    yazın son demlerinin tadını çıkarmak lazım zaten.
    gez dorado gezz

Motosikleti
    dragstar650 sport
    herhalde havalarda henüz çok soğumadan olabildiğince motorun tadını cıkarmak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende dorado kullanıyorum. Ankara da oturuyorum. Motordan memnunum ancak servis için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Herşey motoru satana kadarmış... Ulustaki servisi kullanıyordum. Bir daha uğramayacağım..

Motosikleti
    dragstar650 sport
    plectrum merhaba .ankarada bayilerde poseydon ve corvus için modifiye kitleri varmış.senin kulağına böyle bir bilgi geldimi ,gelmediyse bizim için biraz araştırırmısın .sagol

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    ya arkadaşlar scooter nihayetinde ve kullanıcıya göre cazibesi tartışılır. scooter kullanan arkadaşlar için harika olabilir ama şahsen ben sol elimde fren değil debriyaj olsun isterim. çinli yine yaptı yapacağını.
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    dragstar650 sport
    ozaman almayacaksın binmeyeceksin dimi .ayrıyetten bmw x5 in bile otamatiği oluyor ve hala jep oluyorda dorado neye scooter oluyor anlayamıyorum.yeni nesil motorlar zaten ya otamatik yada triptonik vites.ben herzaman otomatik kullanmak isterim vitesli sevenlerede saygı duyarım

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı fantom76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plectrum merhaba .ankarada bayilerde poseydon ve corvus için modifiye kitleri varmış.senin kulağına böyle bir bilgi geldimi ,gelmediyse bizim için biraz araştırırmısın .sagol
    Ewet karbüratör, varyatör ve ekzost için performans kiti mevcut... Merkezden Kenan beyi arayıp irtibap kurabilirsiniz...
    Cüneyt Eralp

arkadaşlar bencede hoş bir motor ithalatçı firmasıda var www.dorado.com.tr adresiymiş özellikle corvus çok hoşuma gitti

Motosikleti
    dragstar 650
    2006 Mayıs'ta aldığım V5'imi, 3000 km civarında, bir anda ortaya çıkan nakit para ihtiyacımdan dolayı satılığa çıkardım. bu forumda hep tartışılan 2. el (acaba satar mıyız satamaz mıyız, çok mu değer kaybeder vs..) konuları hep kafamdaydı.

detayları es geçersek, motorumu sattım. sattığım fiyatı, satacak olanı da alacak olanı da etkilememek adına söylemeyeceğim. sadece, çin malları için öngörülen, keeway - mondial gibi markaların 2. ellerinde ettikleri zararı etmediğimi söyleyebilirim. paraya ihtiyacım olduğundan çok fazla pazarlık edemememe rağmen sattığım fiyat beni tatmin ettiç
    hem de, satılık ilanını verdikten sonra 1,5 hafta gibi bir süre içinde, çok sevdiğim motorumu sattım.

motorlarının 2. eli konusunda şüphesi, merakı ve tereddütleri olan arkadaşların fikir sahibi olmaları açısından paylaşmak istedim.

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    yok abi abi acmaz hem üstünde nekadar yasanacagida belli omaz bunlarin tümü kalitesiz bence

Forumdan Uzaklaştırıldı

Dorado yaramaz..

Fantom76 dediğin modifiye hakkında hiçbir bilgi yok. Benim motorumda sürekli stop etmeye başladı. Arkadaşa mondial 125 zn aldık bastınmı çalışıyor hiç stop etme yok. Benim motor 5-6 km gidip durunca stop ediyor. Sonra çalışması da çok zor olmakta. İbodirik denen sahtekarlar motor yeni olduğu için yapar demişlerdi. Motor 2500 km'ye geldi, sorun aynen devam ediyor. Motorumu garanti dışı bırakıp başka ustalara götüreceğim. Geçenlerde Altındağ belediyesinin karşısında Regal Raptor kullanan bir büyüğüme restladım o da İbodirik'e götürmüş motoru saçma sapan davranmışlar ona da. Bu yüzden başka servis arıyormuş Ankara'da. Geçenlerde yoldan geçen bir dorado kullanıcısını daha gördüm ve durdurdum. O da İbodirik'ten memnun değilmiş. Yani bu adamların sahtekar oldukları sadece benim görüşüm değil kimi gördüysem böyle... Ulus'a yolunuz düşerse uzak durun... Yok ben memnunum diyenler varsa buyrun foruma..

selam arkadaşlar şu corvus mudur morvusmudur ne karın ağrısıysa inanınki bunca yıldır motor kullanırım böyle rezilini ilk defa gördüm birinde vardı motoru inceliyorum adam süzme saf oğlu saf ÇİN malı motoru japon diye yutturmaya çalıyıyor.. bir kere motor değil niye diyecek olursanız cruiser motorda scouter motorunun ne işi var anlamadım MUHAHAHAAAAAAAA... birde motorun farını gördüm ulan one ÖKÜZ GÖZÜ kadar böyükkkkkk adam motormu yoksa arkaa ayağı kırılmış eşşekmi ayırt edemiyor.. almak isteyenleri uyarayım illede motor diyorsanız MONERO 250 CMX A yı tavsiye ederim mükemmel bir makine bende var memnunum duyrulurrrrrrrrrrr....

bu arada isminide DORADO koymuşlarki millete italyan malı diye sokuşturmak istemişler yazık valla bu motor zevki ile yaşayan insanların duygularının sömürülmesi.... ulan iyi motor yapın diyecemki helal olsun size hem fiyat uçuk hemde motor 5 para etmez....insanları da sömürenlere yazıklar olsun

Motosikleti
    dragstar650 sport
    dostum bager varya acayim saçmalamışsın bilgin olsun.foruların amacı insanların kullandığı makineler konusunda iyi veya kötü bilgileri paylaşmak ama sen direk makinelere çamur atmışsı olmuyor bence

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    merhaba arkadaşlar uzun süredir buraya yazmıyorum (gezmekten). dun itibariyle 2800 km oldu benim V5 ve bu motoru aldığım için tekrar memnun oldum. neden mi? çünkü dün 3 arkadaş 2 motor olarak kerpe ye gezi yaptık ve ben bi arkadaşımı artıçı olarak aldım. gidiş dönüş toplam 320 km yol yaptık. hava müthiş soğuktu...vs ben bu gezi öncesi bu kadar uzun yolu 2 kişi işle birliekte yapmamıştım ve motorumun bu yöndeki performansını merak ediyordum. valla ne yalan söyliyeyim beklentilerimin üstünde performans sergliledi... yol boyunca en az 80 km hızla gittik (şehir içi hariç) 120 yi iki kişi uzun süre yapıyor (acıdığım zamanlarda hızı azalttım) ama benzin sarfiyatı artıyor. 320 km boyunca toplam 35ytl lik benzin harcadım... bence bunu 80-90km sabit hızda azaltmak mümkün diye düşünüyorum. bence aranızdan uzun yola çıkmam bu motor beni yolda bırakır gibi düşüncelere sahip olan varsa yanılıyor çünkü bu makinalar taşşş gibi ben tekrar söylüyorum motorumdan çok memnunum sorunsuz maşallah...

not: bi ara dorado kullanıcıları olarak biraraya gelelim ne dersiniz?
    Dorado V5

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eveettt... O 3 arkadaştan biri de benim... Benim altımda cbr125R vardı... Valla ne desem dorado beklediğimin üstünde performans gösterdi... bravo...
    Bu arada gezi topic'i ne zaman açıyoruzz?? Videolar nerdeee resimler nerdeee

Alıntı bager1003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar şu corvus mudur morvusmudur ne karın ağrısıysa inanınki bunca yıldır motor kullanırım böyle rezilini ilk defa gördüm birinde vardı motoru inceliyorum adam süzme saf oğlu saf ÇİN malı motoru japon diye yutturmaya çalıyıyor.. bir kere motor değil niye diyecek olursanız cruiser motorda scouter motorunun ne işi var anlamadım MUHAHAHAAAAAAAA... birde motorun farını gördüm ulan one ÖKÜZ GÖZÜ kadar böyükkkkkk adam motormu yoksa arkaa ayağı kırılmış eşşekmi ayırt edemiyor.. almak isteyenleri uyarayım illede motor diyorsanız MONERO 250 CMX A yı tavsiye ederim mükemmel bir makine bende var memnunum duyrulurrrrrrrrrrr....

bu arada isminide DORADO koymuşlarki millete italyan malı diye sokuşturmak istemişler yazık valla bu motor zevki ile yaşayan insanların duygularının sömürülmesi.... ulan iyi motor yapın diyecemki helal olsun size hem fiyat uçuk hemde motor 5 para etmez....insanları da sömürenlere yazıklar olsun

bilgisiz olduğun heryerden belli... Dün 400km'ye yakın yüksek tempoda yol yaptık... banamısın demedi dorado... ayrıca o öküz gözü gibi dediğin far -ben dahil- cruiser'larda çoğu insanın en çok hoşuna giden olay. Hatta küçük bile...
    Ama bir de şu yan grenajlar açık olsaymış O bakımdan keeway superlight hoş motor mesela... Ama tabiki Dragstar veya shadow Di mi koyulacivert?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    bilgisiz olduğun heryerden belli... Dün 400km'ye yakın yüksek tempoda yol yaptık... banamısın demedi dorado... ayrıca o öküz gözü gibi dediğin far -ben dahil- cruiser'larda çoğu insanın en çok hoşuna giden olay. Hatta küçük bile...
    Ama bir de şu yan grenajlar açık olsaymış O bakımdan keeway superlight hoş motor mesela... Ama tabiki Dragstar veya shadow Di mi koyulacivert?[/QUOTE]

haklısın görkem hedef dragstar zaten bakalım ne zaman sahip olcam bu arada resimleri Onur ekleycekti.. durtmeden yapmaz o ben bi dürtiyim
    Dorado V5

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler