Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yalgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    İzmir'den airbrush yapılmış bir v5
    bence hoş olmuş, her ne kadar orjinalden fazla uzaklaşmamak taraftarı olsam da..

beğendiniz mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Valla v3 tam bir sırtlan gibi duruyo yani makinadan çok hayvansı bi görünüşü var bence

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    007 merhaba şu bahsettiğin kitlerden almak istiyorumda bana verebileceğin telefon numarası ve benzeri birşeyler varmı

Motosikleti
    dragstar 650
    ve acaba aynı kit v5 uyumlu mu?

Motosikleti
    dragstar650 sport
    bence harketmez nasıl olsa aynı motor ayrıca benim servis olur dedi

Motosikleti
    dragstar 650
    fantom76
    senin servis hangi servis?
    en son servis sordun diye hatırlıyorum, değiştirdin mi?

Motosikleti
    dragstar650 sport
    nbc motorun servisine götürüyorum şimdilik

Forumdan Uzaklaştırıldı john coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    merhaba arkadaşlar yaaa dorado corvus hakkında kimse yardım etmez mi ? nası motor alınır mı ? 5700 ytl istiyolar 12 taksit... fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ...gürhan

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yaaa dorado corvus hakkında kimse yardım etmez mi ? nası motor alınır mı ? 5700 ytl istiyolar 12 taksit... fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ...gürhan
    gürhan bak yanlıs yerlerde dolasıosun.. ben sana ne dedim...
    S&S

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    Haklsınn abicimm özür dilerim... :( sadece bilgi edinmek istedim ... ama sen doğrusun kimse tavsiye etmedi gerçekten yorum yapan bile yok fiyatına aldandık bizde bi taksit olayı var ya ona da aldandık... aslında almışken iyi bişi almak lazım ama işte para kısıtlı olunca insan şaşırıyoo ne yapacağını acele etmeyeceğim ama akkıllısını doğrusunu bulana kadar .....

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı john coffee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklsınn abicimm özür dilerim... :( sadece bilgi edinmek istedim ... ama sen doğrusun kimse tavsiye etmedi gerçekten yorum yapan bile yok fiyatına aldandık bizde bi taksit olayı var ya ona da aldandık... aslında almışken iyi bişi almak lazım ama işte para kısıtlı olunca insan şaşırıyoo ne yapacağını acele etmeyeceğim ama akkıllısını doğrusunu bulana kadar .....
    yaw yok dorado da ii motordur.. sen kararını vermişken kafanı bulandırma dedim sadece...
    S&S

Motosikleti
    dragstar650 sport
    abi adamın kafayı karıştırmasana bak bende motoru senin tavsiyenle aldım.john coffe motor iyi sen kimseyi dinleme tabi herkez daha iyiyi ister bende burgman istiyorum mesela niye motorum kötü olduğu için değil aç gözlü olduğumuz için.sen motordan hoşlandıysan al derim

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    merhaba fantom76 msj ıcın saol herkes bıseyler soyluyo ozellıkle bende kullananlara sormak ıstedım sen nezaman aldın bu motoru en azından bılgı edınmek ıstedım servıs olanakları nasıl kullanısı vs... bana bıraz bahsedersen cokk ıyı olur :???????*

Motosikleti
    dragstar650 sport
    abi bikere servisin elinde yedek parça yok.yani sorun olursa parçalar ankaradan kargoyla geliyor.ama en azından geliyor.ben makine 1600 deyken kayışını değiştirdim.makineye fazla abanmışım kayış esnedi ses yapıyordu değiştirdim.eskisinide yedek olarak saklıyorum.onun dışında makineyi selotonun servisine ve nbc nin servisine götürüyorum ikiside iyi.makine şu an 3000 de alalı 3 ay oldu.en önemlisi makineyi rodajda iyi kullan ve ilk bakımda her tarafını kontrol ettir.yani makine fena değil.bu makineler tamamiyle farklı .o yüzden sen beyendiysen git al.diğer konulardada yardımcı olmaya çalışırım.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    selam fantom76 .. araştıdırdım motor yurt dışında sadece cf moto olarak geçiyo sanırsam türkiyede dorado kısmı eklenmiş... ne malı olduğunu daha bulamadım taiwan mi china mı ??? sürüş keyfi nasıl ? kayma yapıyomu ? başını ağrıttım ama sormam lazım kusurabakma ilk rodaj ne zaman oluyo 1000 km de sanırım ... herkes alma china malı satamassın diye yorum yapıyo onu da meraak ettim yardımcı olursan sevinirim.... kusuruma bakma lütfen senin bilgilerin ışığında ilerliyorum [/B]

Motosikleti
    dragstar650 sport
    bikere satamassın diye birşey yok ben 8000 km de asya t1 imi bile sattım .herşey satılır.sürüşü keyifli.rodajdayken biraz titriyor makine sonraları tıtreme kesiliyor.kayma yapıyormu ben hiç kaymadım ama uygunfiyatta laskik bulabilirsem lastikleri değiştiricem çünkü ben yaz kış kulanıyorum.ayrıca lastik ebatlarının büyük olması cukurlarda çok avantajlı.firenleri burmandan daha iyi.abs li olanlarınki hariç.ben yağmurda ses sistemi bozulur diye düşünüyordum geçen gün yağan yağmurlarda bizzat test ettim gayet çalışıyor.ben alırkenen az 2 sene binerim diye düşünerek aldım ki iki sene sonra bana sağladığı zaman ve yol parası avantajı zaten motoru amorti edecek.gecenlerde 007 adlı üye varyatör kitinden bahsetti bulabilirsem almayı düşünüyorum.bence tek sorun bagajının olmaması.yanlız müzik olayı her nekadar insanlara kötü gelsede çok güzel.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    bu dorado v3 corvus ne malı acaba ???? herkes çin malı satamassın derken 2 nci eli para etmez dediler onu kastettim !!! bilgilerin için teşekkürler fantom76 ...

Motosikleti
    dragstar 650
    john coffee,
    dorado çin malı.
    ama diğer çinliler ile karıştırmamak gerektiğini düşünüyorum.
    ben, dorado poseidon kullanıcısıyım.
    çıkabilecek her türlü soruna karşı kendimi ve motorumu nasıl korurum endişesi ve merakı ile forumda yazılan her mesajı okumaya çalışırım. özellikle çin ürünlerinin topiklerine dikkat ederim.
    ama ne kendi motorumda, ne de herhangi bir dorado kullanıcısında, çin ürünlerinin çıkardığı standart arızaları görmedim, duymadım.
    markanın yeni olması, çin malllarına karşı yerleşmiş bir önyargının olması, motoru, ikinci elde, hak ettiği fiyata satmanı zorlaştıracaktır, bu bir gerçek.
    ama zırt pırt arıza ile servise gideceğin bir motor olmadığını bil.
    kullanış tarzının da motoru etkileyeceğini aklından çıkarıma.

bence, dorado, fiyat/kalite oranı ile alınabilecek bir motor.

Motosikleti
    KYMCO XCİTİNG 250
    haklısınn yalgin çok teşekkür ederim... inan seçim yapmak o kadar çok zor ki inanılmaz çeşit var scooterlarda... haftalardır bakıyorum her markayı inceledim işin içinden çıkamadım herkes bişiler diyo insan kime inanacak şaşıyoo !!! bende karar veremedim daha bi orda bi burda gidip geliyorum sonuç ne olur bilemem gerçekten cf moto salında yurt dışındaki adı ..dorado yu ankara ya getiren firma koymuş... ne bilimmm valla bende anlamadımm ne yapacağımıı 5700 ytl çin malına verilir mi diyo arkadaşlar honda dylan al daha ii diyolarrr bende kafayı yiyecem yakında.... hayırlısı !!!

Motosikleti
    dragstar650 sport
    git bi honda dylan ın seneye otur marşa bas bide doradonun ozamanaradaki harkı gör

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler