Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Dorado V5'i olup da memnun olmayan varsa tertemiz çiziksiz, kazasız Regal Raptorumla takas yapabilirim( daha 1700 km de).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    Arkadaşlar V5 Imi Dün Teslim Aldim.motor Bu Gün Itibariyle 100 Km Geçti.motorun Ivmelenmesi,kalkişi çok Güzel.kimsenin Begenmediği Ses Sistemi Gayet Güzel.özellikle Işiklarda Arabalarin Arasinda Durunca çok Hoş.diyeceksiniz Hiçmi Eksisi Yok.motor Direk Sele Altinda Kaldiği Için Kilometre Yaptikça Sele Altindan Sicaklik Geliyor.şimdilik Bu Kadar Gelişmeler Hakkinda Bilgi Veririm

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    evet bilgilendirmelerine devam edersen çok seviniriz.....

Motosikleti
    Artık Yok...
    evet hatta sen v5 için ayrı bir topic aç motorunun resimleirni koy ilk edindiğin izlenimleri yaz yoksa zamanla zaten artısı eksisi motorun ortaya çıkar benim v5de görüntü olarak tek beyenmediğim şey egzos du scooter egzosu koymuşlar cruisera çok kötü duruyor.

Motosikleti
    dragstar650 sport
    Egzosu Mende İlk Zamanlar BeĞenmemİŞtİm Ama GeÇenlerde Yanimdan AbartilmiŞ Bİr Egzoslu Raptor GeÇtİ Ondan Berİdİr Egzosumu BeĞenİyorum.motorun Sesİz Olmasi Şu AÇidanda GÜzel En Azindan MÜzİk Sesİnİ Rahat Duya Bİlİyorsun.

Motosikleti
    Artık Yok...
    sesi dışarımı veriyor
    bende sandım bluetoothdan kulaklıkdan falan dinliyorsun

AEOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kayabey adlı üyeden alıntı
    aslında tam benlik babam pek vitesli motor kullanamıyor o yüzden iki motor zorunluluğu çıkıyor ortaya kendime iyi motor alsamda babama vermesem olmaz racona ters versem aklım onda kalıyor iki defa aldım vitesli motor ikisindede kaza yaptı alırken beni bu durum düşündürüyor vermesem olmaz kaza yapsa başına bir şey gelse kendimi affetmem . vitezsiz otomatik motorları kullanırken hiç sorun yok güzel kulanıyor bu durumlardan tam benlik motor bu motoscooterler hem ben binerim hemde babam. özellikle v5 tam bizlik hele birde fiyatları uygun olursa hiç kaçırmadan alırım 1 adet bakarsınız iki tane alırım bir v3 bir v5 biri babamın biri benim.

biri senin biri babanın olacaksa neden kendininki vitesli almıyorsun anlamadım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçen bayide pankart vardı 48 aya kadar vade kredi akrtına falan diye bilen arsa açıklarsa sevinirim ben bu motordan çok ümitliyim

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    peşin fiyatına ise hemen yarın gider alırım

avniekici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R (inşaallah)
    arkadaşlar bugün bende gördüm motorları çoook hoşuma gitti alanların daha yoorum yazmaları bizi mutlu edecektir saygılar........................................

ilhandogru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 ZAT
    Arkadaşlar,v3 modelini istanbul lalelide gördüm.Bir dükkanın önünde duruyor dileyen gitsin baksın resimdeki gibi kaslı durmuyor ama oldukça dikkat çekici

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende ilk defa merakdan bir motora bakmaya gittim dorado v5 harbiden çok güzel motor işçiliği falanda çok iyi oturdum çalıştırdım galeri sahibi istersen bir tur at falanda dedi emanet mal gözüm kesmedi ama motor çok güzel arkadaşın dediğine şimdi hak verdim harbiden uzakdan yoldan geçerken egzosunu beyenmemişdim scooter egzosu gibi duruyor ama motorn üstüne bindinmi egzosa dönüp bakdınmı çok hoş gözüküyor bir jin luncu olarak epey işçilikdende artık çakdığımız için motorun kalitesini teşhis edebildim kendi çapımda bence beş beş. ordanda motomax e geçelim dedik şu shadowlar gelmiş falan ya girmedm bile zaten motoru bir gördüm kahkayı basdık arakdaşla geri döndük hemen

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadaslar bilmiorm ne kadar doğru ama bugun v3 baktım ve mağza sahibi bana macar malı cin malım deil dedii ..ayrıca v3 cok hos görünüo bilm
    iorm ama ben alıcam sanırım..

arkadaslar sans dileyin bugun gri corvus v3 aldımm..pzts teslim edilcekkk..bakalım nasıl mıss

Motosikleti
    dragstar650 sport
    Arkadaşlar dün ilkdefa v5 imle yağmurda gezdim.Hani dedim daha 500 bakımını yaptırmadan bir yağmur testi yapalım bakalım müzik çalar çalışıyormu kolonlarda problem oluyor mu ,maşallah hiç birşey yok makinede.Sadece eski motoruma göre daha fazla ıslandım.Makinenin gidişi duruşu güzel hatta bir kaldırım boyu suyun içinden geçtim dedim kayışkaydırırmı çünkü daha önceki makineylede boyle bir sudan geçmeye çalışmış ama geçememiştim motor çalışıyordu ama lastik dönemiyordu .Anlıyacağınız motora yağmur testinden tam not verdim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motor iyi hoş da çok pahalı...
    neden böyle bilen var mı? gerçekten gelişi yüksek mi ?

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı tamerr adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bilmiorm ne kadar doğru ama bugun v3 baktım ve mağza sahibi bana macar malı cin malım deil dedii ..ayrıca v3 cok hos görünüo bilm
    iorm ama ben alıcam sanırım..

arkadaslar sans dileyin bugun gri corvus v3 aldımm..pzts teslim edilcekkk..bakalım nasıl mıss

Tamerr kardeş hayırlı olsun pişman olmassın...
    Cüneyt Eralp

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    arkadaşlar ben hem yeni üye hemde yeni motor kullanıcısıyım.bende 12.06.06 da V5 aldım. ilk gün hiç motor kullanmayı bilmeme ramen 48km yol yaptım. arkamda gezdirmediğim kimse kalmadı. şimdi fena gitmiyorum. çabuk kavradım
    neyse motora gelelim...
    motor çok güzel almak isteyenler varsa hemen alsın ( zaten dolar da fırladı heran zam gelebilir) ben plaka dahil 5.300 aldım. dediğim motor gerçekten çok güzel. anlayanlara da gösterdim öle dandik motor değil yani... zaten kullananlar bilir. en kısa zamanda uzun yol yapıp motoru biraz açmak istiyorum. saygılar...

Motosikleti
    dragstar650 sport
    koyulacivert hayırlıolsun .bendede aynı makine var .bir sorun olursa görüşelim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    titreşim olayı nasıl bu alette ?

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden de bir kaç anı:

Geçenlerde ki büyükçekmece gezisi öncesi muayene istasyonunda yaklışık 30 motosikletliyiz.Ufaklık gelip şöyle bir bakıyo ve akabinde

-abi siz manyak mısınız?
    -niye olm(gülüşerek)
    -Hepiniz toplanmışsınız.birini mi döveceksiniz?

Arabalarla yanyana durduğumda sorulan soru klasik:
    -Baba kaç basıyo bu alet.
    -Seni geçince görecen.dur bi yeşil yansın

Yine çocuklar;

-Abi,abiiiiiii kaldırsana önü.
    -Yürülün len veletler

Mahalleye girilir bir gün..Öcü görmüş gibi bana bakan ufaklığın yanında bir ara gazı verilir.Ufaklık gülümser.hoşuna gitmiştir.Ben de mutlu olurum hemen gelir teklif:
    -Abi beni de gezdirsene

yanlış yere yazdım.pardon

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler