Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    tabi şuda var dandiriks çin motorları gibi 140 yazıpda 120 yapmaz 175 se 175 in hepsini yapar hakkını verir ibresinde yanılma payı yokdur çinliler gibi zaten bu yanıltma olayıda çinlilerle girdi eskiden motorlarda böyle şeyleri hiç konuşmazdık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

logoritma kardeş

sence kanuni ne malı peki?
    [I][B]Monster Under Your Ass...[/B][/I]

ceycenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Logaritma kardeşim,

Benim egzoztun içinden şangır şungur seler geliyor, aldığımda da vardı ama şimdi rahatsız etmeye başladı, içi mi dağılmıştır nolmuştur, bi de sanki ses daha da tenekeleşiyor. hani böyle pırrrrrr gibi Şimdi bunun yenisini mi alacaz? tamir edilir mi? bir de tamir edilirse o gıcık pırr sesi değişirmi biraz kalınlaşır mı?

Motosikleti
    Artık Yok...
    bak daha motoru alalı ne kadar oldu hemen sağından solundan sesler gelmeye başşlamış

ben usta değilim dostum sadece eskimiş tecrübelerime dayanarak içindeki susturucular da problem olabilir dağılmış olabilir o sesin nedeni Manifold girişinde hava kaçırıyor olabilir hani egzosdan patlama sesi gelse o kesin subaplardan kaçırma yapıyor derim şıkırmadama yapıyorsa aklıma bunlardan olabilir gibime geliyor ama genede bir ustasına götür çin malıdır bu bakarsın kelepçesi falan gevşemişdir ondan ses yapıyodur ufak ibr şeydir bence götür bir egzosu çıkartıp taksınlar baksınlar ses falan klamaz kanımca.

Benim arkadaşımda çok çekmişdi bu egzosundan

bu arada hysoung hysoung dedik benim yiğen gitmiş gt250 almış 4 milyara ikinci el :D :D

hyosung...

Arkadaşlar bildiğiniz uzere kanuni de çin ve hyosung un gt 250 modelini ve aynı modelin enjeksiyonlusunu getirdi,kısacası hyosung da çin,kanunide bilmemnede,italyan,amerikan ve japonlar dışında bu işi tam anlamıyla becerebilen yok,motora bincem,sorun istemem dersen japon,egzantrik olcam dersen italyan,motoruma habire para harcıyıp uğraşcam dersende amerikan...ole hyosung çin degil,dordao çin,işim olmaz filem bunları geçelim,hyosungun aynı kanununide var,kanuninin başka bi modeli doradoda,doradonun başka bi modeli başka bi çinde,adamlar yapıyo kardeşim,aynı malı 300 $ - 1000 $ aralıkla yapıolar,benimki çin değil,onun mekanigi italyan patentli filem geçelim bu işleri,ne kadar ekmek o kadar kofte...

logaritma selam,

Hysoung'u alıcam iyice kafama soktun gayet te güzel, yakından inceledim

bence hayatının hatasını yaparsın,ona o parayı vercene gel ben sana 2007 er6-n veriim,6000 dd altı normal,6000den sora performasn tipi kullanımlık bi makine,8,750 fiyatı var,siyah,çiçek,bi arkadasımın,ara gorus,0537 543 45 47,ismi erkan...

prostreet önerin için saol. Fakat "o parayı ona vereceğine" diye başladığın motor 4000ytl bilemedin 5000. kalkmış bana 8750 ytl lik bir motor öneriyorsun.. He arkadaşının motoruna da baktım, muhtemelen iyi bir motor ama hysoung a görsel olarak benzeyen bir yanı da yok. Önerin için yine de teşekkür ederim ama anlamsız oldu sanırım biraz. Yine marka savaşı heraldi
    Neyse tekrar saol, değerlendireceğim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    ceycenk hocam gt 250 çok güzel tercih olur senin için hem fiyatı makuldur ikinci elde benim yiğenim aldı yeni işde sarısını 4 milyara gayet güzel motor hem kullanımı giriş seviyesidir yani ustalaşman için çok güzel bir motordur bir zaman sonra yetmesse seni kesmesse satışı elden çıkışıda kolaydır hysoung un her zaman alıcı kesmi vardır sonrada allah büyük dersin honda yamaha 600 lük bir makineye terfi edersin..

er-6 da çok çok güzel makinedir naked ben sevmesemde ama gerek fiyatı gerekse şu an senin motorundan inip ona binmeni ustalık sürüş tecrüben az olduğunu varsayarak tavsiye etmem zira güçlü makinedir.

prostreet arkadaşım

Hysoung kore malıdır ve gt kasa 10 yıldır hysoungun ürettiği bir kasadır ve çok çok kalitelidir çin ile hiç bir alakası yokdur zaten her motordan anlayan insanda bunu bilir... kanuninin aynı şekilde araç çinden getirtmesi onu kaliteli yapmaz her zamanki gibi ucuz kalitesiz bir kopyacı yapar bisanda yamahanın 98 kasa majesty modelini senatör diye çinden ithal etti honda rebel in kasasını regal raptor diye çinden ithal ettiler çinliler her tür markayı kısaca kopyalıyorlar kopyalama yapmaları ne onları kaliteli yapar nede kopyaladıkları markaları kalitesiz yapar...

bu ürettikleri corvus modelide zaten bmw nin eski kasa rs 1100 serisidir motorun önü en azından öyle arkası chopper zaten yani adamların kopyalamadıkları bir şey yok vespa nın klasik dahil tüm modelllerini kopyalıyorlar harley davidsonın bazı modellerini kopyalıyorlar yani adamlar japon alman italyan kore amerikalı demiyorlar bütün kaliteli markaların kaliteli modellerini çok satan prim yapan modellerinin adisini sahtesini ucuz kalitesiz kopyalarını üretiyorlar.. bu o kopyaladıları markalarıda küçültmez tam aksine değerlerini arttırır...

Motosikleti
    Dorado CORVUS V3
    Herkeze selam,
    Ceycenk bende Corvus (2006) var. Sana söyleyem egzostundaki sesler normal. Zira Corvus'un egzostları ortalama 6 ayda içi çürüyor (en azından ben bunu yaşadım). Sıfırı 350 ytl civarı. Ben de bunun yerine içini açtırıp yaptırıyorum bana 50-100 arası mal oluyor. Dorado Tayvan malıdır. Yani çin değil ama 1 gömlek üstü derler ya. Benimki 2 yıl içinde tükendi. Su soğutmalı olmasına rağmen sıcak havalarda hararet yapar. Şehirdışı yolculuklarında sorun yaşamak istemiyorsanız asla 110'un üzerine çıkmayın. Ayrıca grenajları maalesef bizim tarla gibi yollara dayanmıyor. Benimki artık paramparça. Her tarafı yapıştıra yapıştıra bi hal oldum. Ha unutmadan zaman içinde plaka sarsıntıdan dolayı arka çamurluğu çatlatıp kırıyor. Tek güzel tarafı Bergman motor kullanmış olmaları. 30,000 km. yaptım henuz kendini açtıracak bi sorun yaratmadı. Orjinal kayışları da çok iyi. Ortalama 15-16,000 km. dayanıyor.
    Ama beni çok örnek almayın. İşim gereği çok koşturdum onu. Zaman içinde anladım ki Corvus zevk motoru iş değil. Yani tin tin ve arasıra kullananlar için.
    Yakında kısmetse benimkini postalayacağım. VFR 800 e göz dikmiştim ama ne yazık ki sıfırı yok. Mart tan sonra gelcekmiş. Bende CBF 600 s'de karar kıldım. Kısmetse 1 hafta içinde alıyorum. Yani demek istediğim kaliteli motor değince "JAPON". Onların içinde ise en yaygın ve en kaliteli servis ağı HONDA da.

SCHONY selam dostum,

Teşekkür ederim öncelikle ilgin için. Benim egzosttan gelen sesleri duyma diyorum, sanki içerisinde çelik bilyeler var çukura girdiğimde şakır şakır sesler çıkartıyor henüz bişe yaptırmadım. Bi ara ben de açtırıp içini tamir ettirmeyi deniycem, ya içini boşaltsam nolur?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

prostreet arkadaşım

Hysoung kore malıdır ve gt kasa 10 yıldır hysoungun ürettiği bir kasadır ve çok çok kalitelidir çin ile hiç bir alakası yokdur zaten her motordan anlayan insanda bunu bilir... kanuninin aynı şekilde araç çinden getirtmesi onu kaliteli yapmaz her zamanki gibi ucuz kalitesiz bir kopyacı yapar bisanda yamahanın 98 kasa majesty modelini senatör diye çinden ithal etti honda rebel in kasasını regal raptor diye çinden ithal ettiler çinliler her tür markayı kısaca kopyalıyorlar kopyalama yapmaları ne onları kaliteli yapar nede kopyaladıkları markaları kalitesiz yapar...

bu ürettikleri corvus modelide zaten bmw nin eski kasa rs 1100 serisidir motorun önü en azından öyle arkası chopper zaten yani adamların kopyalamadıkları bir şey yok vespa nın klasik dahil tüm modelllerini kopyalıyorlar harley davidsonın bazı modellerini kopyalıyorlar yani adamlar japon alman italyan kore amerikalı demiyorlar bütün kaliteli markaların kaliteli modellerini çok satan prim yapan modellerinin adisini sahtesini ucuz kalitesiz kopyalarını üretiyorlar.. bu o kopyaladıları markalarıda küçültmez tam aksine değerlerini arttırır...
    aynen katılıyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ceycenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SCHONY selam dostum,

Teşekkür ederim öncelikle ilgin için. Benim egzosttan gelen sesleri duyma diyorum, sanki içerisinde çelik bilyeler var çukura girdiğimde şakır şakır sesler çıkartıyor henüz bişe yaptırmadım. Bi ara ben de açtırıp içini tamir ettirmeyi deniycem, ya içini boşaltsam nolur?
    Hocam bak SCHONY arkadaş motorun duayeni çok güzel özetlemiş sahibi ve binicisi olarak motoru bence hiç beklemeden imkanın varsa çıkar elinden

biz deyince sakalımız yok dinlemiyorlar yeni başlayan arkadaşlar (seni kast etmiyorum ) ancak böyle dürüst motor sahipleri yazınca insanlar biraz kaale alıyor..

imkanın varsa motor fazla akmadan kokmadan yani SCHONY arkadaşın dediği gibi o noktaya gelmeden çıkar elinden git ikinci el japon kore alman farketmez ama kaliteli güzel bir şey al kafan kulağın rahat etsin cebinde yanmasın

bak ben sahibindendeki motor ilanlarını çok yakından takip ederim senin bu corvusları 2 milyara kadar satanlar var aylardır ilanlar duruyor satılmamış motorlar

çin malının işde en kötü yanı bu japon olsa japon her daim değerlidir geçen gün virago 500 lük alet 93 model 15 yaşında motor arkadaşa alıcakdık alamadık 3 günde satıldı.. 5 milyara satıldı düşün kaç yaşında alet ama japon ama yamaha hayla değerli hayla para ediyor adam 3 günde sattı..

ben bu forumda çok dedim motor almak demek binmek demek değil sonuçda bunun birde satması var bir para veriyorsunuz o paranın azda olsa minumum zararda size geri dönüşü olması lazım satarken japonda alman italyanda bu sorun olmaz bu motorların her zaman satıcısıda alıcısıda bulunur ama çin mallarında verilen parayada değmiyor geri dönüşüde olmuyor ayrıca motoru sürerkende devamlı masraf çıkartıyorlar devamlı para gidiyor..

Kendinize iyi bakın

bu arada dorado hakkında burdada bir sohbetimiz olmuşdu daha detaylı bilgi isteyenler burdan baka bilir uzun süre burda tartışdık ithalatçı firma yok suzuki motoru yok burgman motoru falan filan demişdi ama öyle bir şey olmadığı ortaya çıkdı burdada detaylı bilgiyi bulabilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akkinda-3.html

logaritma selam dostum,
    geçen hafta sonu egzostu açtım içinde sallanan kocamam bir bobin vardı, etrafına profil kamalar attım ve kaynattım, egzost azını da kalınlaştırdım şimdi canavar gibi oldu bu sezonu bu şekilde kapatırım sanırım

Motosikleti
    yamah dragstar dorado v3
    merhaba arkadaşlar siteye az önce üye oldum öle sayfalarca okudum ve dedimöki bende bir msj yazmalıyım herkez dorado morado demiş bendede var ama asıl sorun nedir artı nedir eksi nedir bırakın onun motoru cin tayvanı neyse ben konuya girem artık
    arkadaşlar ilk motor olarak abim gibi yamaha dragstarın 650cclik motorula başlamak yerine bu sıkutumcu raisimsi cruzırımsı şile başlıyım dedim 250cc cokda yormaz beni dedim demez olaydım nedenmi?
    1.adamlar üçkağatcı kardeşim benim ibre 110dayken abimin dragstar 100u vurmuyo siz bana diyin 140 yapıyoı 150 yapıyo gecceniz onu doradomu poradomu nedir onların ibremi dorudur yamaha dragstrtarınmı bende dorado var ama cevabım yamaha siz dersenizki porado saygı duyarım.
    2.denge yaw siz hiç ruzgarlı bir gece deniz kenarında poradoonuzla 100u gectinizmi sahilde ben gectim ve 2metrelik 100kiloluk cussem o motorun usunde olmasına ramen ruzgar beni öle bi savuruyoduki 5. saniyede en iyisi ben yavaşlim yoksam gece gece havalamncaz millette maltepe sahilinde ufo gorduk diyip bosuna heycan yapcak gerek yok alet tamamen dengesiz hatta dengesiz oıtesi bakma sen arka teker 150 130luk motorlar bilem daha dengeli.
    3.su motoru satan adamlar bile diyoki 200bine kadar 60ı gecmme bu nedir ya ne 60ı gecmesi cunku 177lik motor 18beygir ustunde sen bide arkandaki de olursa ıkın ıkın gidiyo yetmemis beygir plastigini azcık daha inceltselermis daha hafif olabilirmis
    4.su de hani bana teknik destek varmıdır bana destek paranla rezalet anadolu yakasında bi yere gidiyom servis olarak aletide ordan aldım zaten adamlar dorado gelmeden once sucuymuslar işin bombası hala sucular diger servisleride gordum en iyisi sucu ahmet abi cıktı siz anlayın servis agını artık

yani aldin motoru servis yok satcam desen alıcı yok en iyisi ver 3 5 bisiler hödö mödö marka olsun japan olsun derim ben hem oraya buraya giderken sinyalkin dusmez egzosusndan sesler cıkmaz icini acip bilyelerle karisnmmazsin karbiratorunden sesler cıkmaz benden cikiyoda motorun on tarafda hersey sallanıyo yok carpısan oto hesabı sağa sola carpsam gam yemicem carpmadan saalllanıyo gevseyen vidaları sıkmaya içim elvermiyo dokunsam dokulcekler cunku biliyom ok şekil var gidiyoda iyi aslında manevra super ama napem ben 60ı gectimi deliren aleti napim ben teknik servissiz aldıktan sonra satarken yarıparasını gerialamadıgın aleti walla ahhh abim ahhh kawasaki alak dediginde yok abi 750lik racele baslamam demistim demez olaydim simcik onuda alamiyok yaza kadar motor yok kizlarda rengine sekline hasta olmasa cikarcam maltepe meydanina bni akil hastahanesine atana akadar doktor amcalar kırcam motoru 420kmdeyim ve delirdimmmmm....... abimin dragstarını bundan cok kullanıyom onda daha cok km yaptım be haa son bisi helede bu 2. el doradolar var ya onlarin hepsi cop ewe gdene kadar dokuluyo 2 arkadas aldi ordan biliyom bari alcaksan o alar eyyy dorado alcak arkadasim en azinda her hafta 1 parcada sorun yasarsin

bide asil olayi unuttum bu motorda neden amrtisör yok ya warsada neden hissetmiyoz ayar mayar yemiyo sanki kayanın utundesin ole gidiyon her cukurun sanki içine dusuyon ve cıkcam diye cebelleşiyon cehennem gazabının demo versiyonu için alcam diyosan dorado kesinlşikle senin motorun şimdiden hayırlı olsun hatta benide ekle dorado kullanıcısı olcak arkadas beraber geceleri birbirimize sorunlarımızı anlatalım beraber dert yanalım bugunde bu oldu dunde su olmustu diye ya msjı bitiremiyom allahını seven gitsin bi su poradonun sinyallerini mıncıklasın ya azcık dokunsan sallanıyo ya hepsinde öle ben böle kıytırık sinyal gormedim bin liralık scutırlarda bilem tas gibi bizim poradoda yok abi sallanıyo korkuyom bi gun saatte 20km hızla bi yere carpcam gidon elimde kalcak tekerleri artık bisikletime takarım motoruda sıgdırabilirsem tras makineme gerci bendeki siletin makina ondaki motor daha kalitelidir kötü bi fikir allahından bul emi porado ilkimsin ama sende kızlar gibisin

Motosikleti
    artık sadece nx 250... uslandım
    dorado ilk geldiğinde ilgimi çekmişdi ama bayiler beni çok kıllandırmışdı adamlarla konuşuyorum bana diyorlarki bu motor çin değil taiwan sonra suzuki motoru var dediler yok artık dedim içimden sallanırda bu kadar sallnılmaz motoru görebilirmiyim dedim ben 10 yıllık motorcuyum şu şu motorlarımda var kendime üçüncü bir motor düşünmekdeyim şehir içi için dedim ilgimi çekdi bu motor dedim hem scooter hem enduro tarzından dolayı adam açamayız falan dedi üç kağıtçılar iyide saklamışlar motoru mahallede bir genç arkadaş aldı dedim nasıl cüneyt motor iyimi abi dedi bundan önce mobiletim vardı pegeot 103 onun gidişi bile bundan kat ve kat iyiydi dedi her yeri oynuyor hep bir sorun hep bir sorun dedi takur tukur her yerinden sesler geliyor dedi sat dedim abi bir yıldır satılıkda alan yok olsa hemen vericem dedi fiyatıda öldürdüm dedi 6 ya almış çocukcağız 2.5 milyara düşürmüş alan yok üzülmüşdüm çok çocuğa çünkü çocuk tekstilci alnının teriyle para kazanıyor zor dar imkanlar altında aldığı maaş belli o motoru aldığı imkanları tahmin edebiliyorum allah bilir nelerinden kesinti yapdıda aldı en çok onu düşündükçe üzülmüşdüm..

Arkadaşlar selam,
    Haftasonu benim motorun yağını değiştirdim. Sonra aynı gün içinde viteslerde bir sorun olmaya başladı. Şöyle; vites atmıyor, yüksek devirde seyir ediyor gazı bırakıp tekrar verdiğide vites geçiyor. Böyle bir durumun sebebi ne olabilir acaba? motor yağıyla bir alakası olabilir mi :/ ?

yeni bir üye ve yeni bir mesaj dorado kullanıcılarının bana yardımcı olmaları dileğiyle ...

üniversite öğrencsiyim 2 senedir scooter kullanıorum ve 1 senedir daha güçlü büyük ve gösterişli bir motosiklet almayı planlıorum
    araştırmaya koyuldum
    bi çok motoru forumda gördüm yorumları okudum yalnız daha sportif bi görüntüsü olduğu için ayrıca gösterişli olduğu için dorado v3 ü çok beğendim
    nerdeyse yapılan bütün yorumların hepsini okudum ..
    kimisi nerdeyse bunu alacağına bisiklet al diyecek konuma gelmiş
    kimisi tek geçerim gözünü kırpmadan al demiş
    acaba bu fark kullanımdan mı geliyor yukarda arkadaşlar belirtmiş çok ses gelio yok dağılıo vs. traktöre biner gibi kullandıklarından mı bu fark çıkıo bende biraz bu görüş hakim oldu .. ne olursa olsun iyi bakım ve özen sanırım bu sorunları ortadan kaldırır ..

ilk önce fiyat konusunda tereddütlerim oldu biraz yüksek gbi geldi yapacağınız yorumlara göre gözümü kapatıp bu parayıda verebilirim ilk sorum 2.el alırsak bu motoru ne dezavantajlarımız olur yada sıfır alırsak ne avantajlarımız olur

ikinci sorum yedek parça .arkadaşlar yukarda sucudan aldım demiş artık gerisini siz hesap edin demiş sen bu motoru sıfır alıp en az 5 bin lira verdiysen
    neden gidip sucudan alıosun kardeşim ..çok paran varsa bilemem ama ben o parayı gidip suculuk yapan sonrada 2 motor satarız ii olur diip bi yerden alıp getiren adama vermem açıkcası . yoksa bu arkadaşın aksine ankarada ki bayisinden gerekli parçaları sorunsuz alabilirmiyiz.

3.sorum şehiriçinde kullanıcam ben bu motosikleti . yakıtı ne alem dedir.yakıtı çok ekonomik demiş geçmiş sayfalarda arkadaşlar . bu nasıl bi ekonomiklik ben öğrenciyim arkadaşlar ne kadarlık yakıtla ne kadar yol gideriz ? ben günde bir motor alırsam 40 km anca yapabilirim .oda üniversiteye git gel birazda gezinti amaçlı ne kadar tasarrufludur.

şimdilik sorularım bunlar arkadaşlar bana bu konuda gerçekten yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok mutlu olacağım şimdiden çok teşekkürler

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı cotonak28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize selam,
    sevgili schumacher,2006 temmuz ayından 4 hafta öncesine kadar bir dorado corvus sürücüsü olarak yaşamış olduklarımı sana aktarmak isterim.
    corvus motorumu su soğutmalı,250 cc,ve en önemlisi görüntüsüne tav olduğum için yukarıda bahsettiğim tarihte plaka masrafı dahil 6100 ytl vererek peşin fiyatına 12 taksit ile sahip oldum.
    Kullanımı çok rahat bir motor diyebilirim,1500 kilometredeyken çok ilginç birşey başıma geldi düz ama işlek olmayan bir yolda sabit 50 -60 km hızla ile giderken hafif bir çukur'a girmemle arka fren kitlendi ve yere düştüm çok şükür bana ve motora düşmenin etkisiyle çok büyük bir şey olmadı allahı var yan koruma demirlerinin motora ve kullanıcısına çok büyük faydası var,neyse toparlanıp baktığımda fren balatasını tutan döküm demirin kırılıp diskin arasına girdiğini ve bununda cantın yamulmasına ve freni kilitlemesine sebep verdiğini farkettim.motoru (kamyonet ile)göztepede aldığım yere götürdüm arkadaş ithalatcı firmanın teknik müdürü olan beyle konuşmasına ( şimdi değişti ve şuan bayan bir arkadaş ilgileniyor)ve kendisine o parçanın garanti kapsamına girmeyeceğini söylediğini sinir krizi geçirerek şahit oldum telefonu elinden alıp bana neden garanti kapsamına girmediğini izah etmesini istediğimde bu zamana kadar bu sorunla ilgili bir şikayet gelmediğini söylemesi üzerine sinirim 1 kat daha artarak kendisine yaklaşımının yanlış olduğunu yapması gereken şeyi ben izah ettim,önce kırılan parçayı ve cantı istemesini bunula ilgili iyi bir araştırma yapmasını ve ondan sonra bana kırılma nedenini izah etmesini en önemlisi canımızı sattıkları motora emanet ettiğimizi anlatınca parçaları istedi ve yaklaşık 3 hafta sonra kırılan parçayı sıfırı ile cantıda düzeltilmiş bir şekilde gönderdiler sorunla ilgili hiç bir açıklama yapılmadı.
    Biraz uzun oldu ama enbüyük sıkıntım bu olay olmuştur.
    eksoz ile ilgilide sıkıntı var içi dağılıyor ve çok kötü ses çıkarıyor garanti kapsamında gönderdiğin izaman tamir edip gönderiliyor tamir edilince eksozda daire şeklindeki kaynak belli oluyorve sırıtıyor.
    debriyaj balatasının 20000 km gittiğini yazmış bir arkadaş ben 3000 km den sonra 1000 km'de bir kalkışlarda titremesinden dolayı zımparalatıyordum en sonunda 6000 km de değiştirdim bu arada 2 kere gaz teli değiştirdim (allahın sevgili kuluymuşumki 2 seferde düzgün yerlerde koptu fazla itmek zorunda kalmadım)

BUNLAR BENİM BAŞIMDAN GEÇEN,CORVUSLA İLGİLİ TECRÜBELERİM.
    SAYGI VE SEVGİLER.

Unuttuğum Bir Başka Konu 3000 Ytlye Satabilmiş Olmama Sevinmem Hatta 3 Takla Atmam.
    Ayrıca Noter Satışında Noterin Taşıt Listesinde Dorado Corvus Diye Bir Model Yok 1 Adet Dorado Modeli Var Yanlış Olmasın Kasko Bedeli 1150 Ytl Civarı.

arkadaşlar hepinize selam,

eski bir corvus sürücüsü olarak daha önce yaşadıklarımı tekrarlıyorum . bir laf vardır hepimiz biliriz (ucuz mal alacak kadar zengin değilim) bence çok doğru. aynı hatayı daha önce bende yaptım.aman siz yapmayın..........

Motosikleti
    Artık Yok...
    zaten dorado bayileri bayiliklerini bırakıyorlar sahibindene girersen görürsün 3-4 bayi bayiliği bırakdığı için ellerindeki son doradolarıda satılığa koymuşlar

bu motorun tam bir hayal kırıklığı olucağı ilk satış stratejisinden belliydi yok taiwan malı yok suzuki motoru bir ton yalanlarla neyse..

bu arada corvus sahiplerine oldu olan 2 yıldır satılıkda beklyien corvuslar var olan o insanlara paralarına oluyor yediremiyorlarda tabi motoru 1-2 milyara satmaya illa 3-4 de tutmuşlar o fiyatada alan yok motorunda ismi çıkmış kötüye allah yardımcıları olsun..

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler