Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagyap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BOULEVARD M50
    Haklısın Danger,
    Heyezan içinde haddimi ve amacımı aşan yazılarım olabilir, bu b'abta özür dilerim.. yeni gelişme var; Dorado Motors tan aldığım taze haberlere göre motorlar gelmiş ve bayii dağıtımı da başlamış, fırsat olursa Cumartesi distribitör firmaya ilk ziyareti yapacağım. Artık gözlemlerimi "geziler" kısmında fotoğraflı bulabilirsiniz..

Gelelim V3 lere;
    Hangisi ?

fordcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Bu motorlarla ilgili MOTORBIKE Dergisinde yazı ve reklam var. Firma başka modellerde getirmiş. Çoğu su soğutmalıymış. Antalya'da Bayi toplantısı ve motorların testini yapmışlar. Dergi yazarları motorları test etmişler, çevik, konforları orta aksesuarları bol ve fiyatları uygun diye yazmışlar. Alacaklara hayırlı olsun belki bende alırım.
    [COLOR="Red"][B]41 NF 749[/B][/COLOR]
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

Motosikleti
    SUZUKI BOULEVARD M50
    Fordcu Arkadaş,
    Hızlı davranmışsın, düzenli takip ettiğim 3 dergiden biridir ama benim bayiiye henüz ulaşmadığından alıp bakamamıştım, ilk fırsatta inceleyeceğim.. Teşekkürler,

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    cagyap arkadaşım,

"yeni gelişme var; Dorado Motors tan aldığım taze haberlere göre motorlar gelmiş ve bayii dağıtımı da başlamış, fırsat olursa Cumartesi distribitör firmaya ilk ziyareti yapacağım."

Demiştin nooldu gittinmi Dorado Motorsa

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Adres:www.doradomotors.com
    Şu An Bu Motor Türkiye De Var.En Azından Geliyor.Yakında.Distribitörlüğünü Almış Biri...

SAYGILARIMLA
    ilkan TEK
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    sitesinde var görünüyo ama fiyatı yazmıyo!

fiyatı hakkında bilgisi olan varmı??

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Maşallah siteyi süper yapmışlar bence, Honda'da bile böyle site yok Gerçi kullanışsız ama yine de görsel açıdan çok güzel.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

fordcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Site beni deli etti güzelliği konusunda yorum yapmayacağım ama site daha yarım. Bilgi yok bilgi.
    [COLOR="Red"][B]41 NF 749[/B][/COLOR]
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

v5 idare eder ama v3 bence çok komik

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı goldwing35 adlı üyeden alıntı
    v5 idare eder ama v3 bence çok komik
    Hatta komik ötesi

Katılıyorum.Oyuncak bu motorlar.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar size bu motorlar riskli demiştim.Kardeş siteden bir arkadaş ankarada test etmeye gitmiş.İşte yorumları.Girin topiği okuyun derim ben.
    Akılınızda fikir oluşur.
    Keyifli Sürüşler

http://www.motordelisi.com/ftopict-19508.html

V3 tam bir bmw başka birşey demiyorum arkadaşıma bundan aldırcam sıf kendi hevesim için hea

serdemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında Hyundai bayi Karotoda motorları inceledim, diğer çinli motorlardan daha kaliteli duruyor ama kullanmadan karar vermek zor, serviside hyundai bayisinin verecek olması güven verdi

Motosikleti
    SUZUKI BOULEVARD M50
    Öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun..

Corvus ve Poseidon bildiğiniz üzere CF Moto tarafından üretiliyor, CF Moto Motorbike dergisinde belirtildiği üzere Taiwan orijinli, Kymco gibi.. fabrikası Çin'de.. zamana bırakalım, kendini insanlığın iyiliğine adamış kim ne derse desin, cesur ve gücü yeten birileri bu arkadaşları dinlemeyip satın alacak, kullanacak, sabredelim, onların yorumlarını bekleyelim..

Soran arkadaşa; Dorado Motors'a hala gidemedim, çalışma sürelerimiz çakışıyor, en iyisi bu kanaldan müsait olan bir başka arkadaşa rica edelim.. Mümkünse gidip fotoğraf çekerek, izlenimlerini aktarsın..

Konu firmanın lansman toplantısı bu ayki MOTORON ve MOTORBIKE dergilerinde haber + röportaj olarak verilmiş..Dorado Ankara'nın ilk Hyundai Bayii Akid Oto'nun yan kuruluşu, motorsiklet konusunda tecrübelerini bilmem ancak otomobilde 4S başarılı..Bir dönem çalıştığım firma 8 adet SUV almıştı, satış ve sonrası hizmetlerden mennun kaldık.. Profesyonel insanlar, umarım motosiklette de yüzlerini kara çıkarmazlar..

serdemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana gidonun üst kısmındaki plastiği çok kaliteli gelmedi fakat diğer aksamlardaki plastik diğer çinlilere göre daha kaliteli duruyor, ama ne kadar dayanır bunu bilemem önemli olan ithalatçının bu konuda devamlılık göstermesi oda zaman geçmedikçe anlaşılmaz

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı serdemm adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında Hyundai bayi Karotoda motorları inceledim, diğer çinli motorlardan daha kaliteli duruyor ama kullanmadan karar vermek zor, serviside hyundai bayisinin verecek olması güven verdi

hyundai satıyo ha. ne kadara satıyo? bir bilgin varmı

birde inneci nickli bir arkadaş almıştı. onun yorumları nedir? bizi aydınlatırsa iyi olur.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    inneci, açtığın konular kilitlenmiş. istersen buraya yorumlarını yazmaya devam et.

bir tek alan sensin heralde. o yüzden motor hakkındaki fikirlerini yazarsan sevinirim.

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    yellow motor bunların reklamını geçen sene yapmıştı bir magazasıda mecdiye köy ortaklar cad desinde gittim sordum 2006 yaza gelecek demişlerdi ögrendimki 2 tane v3 getirmiş biri anyalyadaymış ......
    Ya kızdıgım bişeyde şu hiç bilmedigimiz bi model geliyo helede bu yaz çıkacaklar
    magazada görüyoruz dokun üstüne bin bu kadar neden 1 tanesini test amaçlı alın binin bi bakın nasılmış diye koymuyorlar sonuçta para kazanan onlar
    yanlışmıyım

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler