Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

DORADO V3 Corvus/V5 Poseidon Bilgi Paylaşımı..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    fuarda incelemiştim kalitesi fena sayılmaz ama test etmek gerek.fakat fiyat abartı bence de nedir yani 5700 diyolar corvus modeli için!! o paraya biraz daha ekleyerek büyük firmalardan 0 veya 2. el alınabilir fiyatı aşağı çekerseler alınabilir ama ancak fiyat düşerse
    Sevdim seni birkere başkasını sewemem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suan yok malesef
    abi bunlardan marmariste gördüm v5 ben açıkcası begendigimi söliyemem fiyaı yanlış hatırlamıyosam 5250ytl filandı bence değmez

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    İki modeli de inceledim detaylı.Bence o kadar bonus aksesuara rağmen o parayı hakketmiyorlar.Ama aynı firmanın commuter/scoter modelleri sınıfları düşünülecek olursa oldukça kaliteliler.Fiyatları daha ucuz,üstelik sıvı soğutmalı ve güçlü motorları var.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Herkese merhaba...
    125'lik bir Kastinom var... Ama Bu Dorado V3'ü gördüm çok hoşuma gitti. Şu an satışları başladı.... 5.700 normal, 5.900 anahtar teslim... Ben de sitesine girdim ve inceledim. Adamlar 2005'te yapmış bu modelleri... Ankara'da bir firma buraya getiriyor. ismini de onlar koymuş... Türkiye'deki sitesini merak edenler (Biraz zayıf ama) www.dorado.com.tr'den ulabilirler... Ben kısa sürede bir kırmızı çekerim inşallah.... Herkese selamlar.... iyi sohbetlerde görüşmek üzere...

taklitten kim hoşlanır allah aşkına ? cruiser gibi scooter onlar. çinliler tek scooter yapar bu böyledir

alpayism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL1000
    Marmaris'te V3'ü gördüm bana motosikletmiş gibi hissettirmedi, sanki oyuncak gibi duruyor, ama nihayetinde bundan da hoşlananlar var, zevkleri tartışma durumum yok."Gönül bu akada konar ..okada" demişler herkez akı farklı görebilir...

abicim her zaman derim racerlara full grenaj yapacan fabrikada milletin dibi düşer. tüm mekaniğini gizliycen karbonfiberler bi tek egzozun çıkış görüncek. v3 derim.

tarzanabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha bisan megashock sürüyoz :(
    6000 ytl'ye çin malı motor alınır mı yahu ?

o paraya iki tane jl150 alırım, üstüne iki tane plaka, ikişer kask + mont alırım, iki tane ehliyet alırım ayrı ayrı

Artan parayla da iki motorum için ayrı iki manita yaparım

tabi bu benim fikrim)

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bu hormonlu çinli kesinlikle 5700 etmez.Resmen uçmuşlar biraz alayıp pullamışlar 5700 e itelemeye çalışıyorlar....

Eninde sonunda scooter bu alet...

5700 e biraz daha ekle X max 250 alırsın veya ikinci el piaggio X8 veya X9 bile bulunabilir..

Piaggio nun ikinci eli rahatlıkla alınabilir.Çünkü piaggio kullanıcıları belli bir olgunluğa erişmiş motoruna iyi davranan bir kesim.Öyle zıpırlık yapıp motoruna zarar veren tipler değil....

Bu hormonlu çinli taş çatlasın 3-3500 ytl eder.

Bence Tr piyayasında kaybolup gider bu dorado....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu motorlar için 5250-5700 YTL gibi fiyatların fazla olduğu konusunda size katılıyorum ama, Dorado markasının Çin'de değil Taiwan'da üretim yapan bir marka.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motorları Türkiyeye dorado getiriyo zaten tabiki üzerine kendi markasını yapıştırıyor ve motorların heryeri plastik ve vidaları açmaya yada sıkmaya kalkınca hamur gibi dağılıyor çin malı sonuçta

ya arkadaşlar bence o kadar da kötü değildir yani ben yakından görmedim ama 2 side yandan güzel görünüo ben kırmızı olan o race scooter kırması olanı beğendim en azından diğerlerinden farklı ama o paranın değmesi konusu var+ya sizce aprilia rs 125 mi yoksa hyosung gt250r mı

mavibisiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    Gerçekten fiyatı pahalı bir çinli, yakından inceleme fırsatı buldum Bostancıdaki bir bayide, gerçekten cezbedici bir görüntüsü var fakat teknik olarak güven vermedi bana, fiyatının 3500 - 4500 arasında olması makul olabilirdi. Ama 5700 + ÖTV zammı bu motosiklet için dez avantaj haline geldi. Eğer fiyat konusunda diretirlerse satış grafiği iyi gitmeyebilir. Bu fiyata çok daha iyi motosikletler alınabilir. Biraz daha sıksan ikinci el Harley alırsın yani... Bir scotter için fazla bence.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı mavibisiklet adlı üyeden alıntı
    Gerçekten fiyatı pahalı bir çinli.......
    çin malı değilki taiwan malı bu

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı
    çin malı değilki taiwan malı bu
    Tekrar hatırlattığın için teşekkürler ben sıkıldım artık bu topiğe her girişimde Çin değil Taiwan malı yazmaktan.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Hormonlu çinli....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive

DORADO V3 Corvus Bilgi Paylaşımı..!

Sevgili Arkadaşlar,

Motorumu alalı 40 gün oldu ve 1200 km. ye geldi...Rodaj bitti. Şu ana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bu motoru merak edeniniz çoktur diye topic açmayı düşündüm.16 Nisan da yaptığımız piknik gezisinde belki görenleriniz vardır. 250 cc su soğutmalı (18 BG) bir motora göre beklediğimden fazla performans aldım. Yol tutuşu, konforu ve performansı mükemmel diyebilirim. Kötü örnek olmak istemiyorum ama E6 da Burman 400 le beraber 150 km. yi gördük. MT den allahtan iki şahit arkadaş vardı yanımızda.
    Ayrıca motorun yürüyen aksamı, aktarım parçaları ve elektrik tesisatına kadar kontrol ettirdim.(Klasik Motor Klübü nün bütün arabalarını yapan ve patentli buluşları olan bir ustamıza.) Herşeyi kaliteli sonuç olarak...
    Yakıt tüketimi 5 lt. civarındaydı. Rodaj dan sonra 4 lt. ye düştü. Gezi tarzı motor almak isteyenlere tavsiye ederim. Ayrıca uzun yolda müzik dinlemeni keyfide başka. Mp3 flash diske yükleyin ! Dinleyin! Merak edenleriniz için resimde ekliyorum...

Sevgiler saygılar...

Cüneyt Eralp

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    yapma şimdi tekrar worider ın kanına gircen
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Ne diim xxxxx worider alsın bence...
    Cüneyt Eralp

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    yapmayın yaaaa zaten hala aklımda ama çok tepki aldım
    ...............

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler